Jump to content
BulForum.com

Басейните в Пловдив


NaskoBG

Recommended Posts

Разбрах,че миналата седмица имало някакъв инцидент на аквапарка,ама не съм много запознат :unsure:

Може би става дума за мен, накратко казано попаднах на двата метра пък не съм пораснал много (под 2 метра съм :lol: ), едно момче на 12-13 години ме извади. В последствие разбрах, че онзи галфон спасителя ме е гледал от бара и се е заливал от смях, докато аз съм бил под вода.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

В Аквапарк миналата седмица се е удавило детенце :cry Ужасна трагедия...която никъде не беше спомената из пресата.

Link to comment
Share on other sites

аз това лято все още не съм посетила нито един "градски" плаж :D кажете водата топла ли е по басейните? и къде не пускат цигани...?

Link to comment
Share on other sites

Тва с циганите не го усетих. Проблем с циганите ли имаш? Щот няма гнусни българи по плажовете ли? Или по - точно : Щот няма по - гнусни българи от циганите, по плажовете ли?

Link to comment
Share on other sites

аз това лято все още не съм посетила нито един "градски" плаж :D кажете водата топла ли е по басейните? и къде не пускат цигани...?

Акваленд,щот нямат 20 лв за вход и за тва просто не ходят :) :D :lol:

Иначе не може да не се пускат цигани,ти знаеш ли какво ще го направят управителя на басейна?Като тия "малцинства" имат 15 агенции за защита,сумити партии евро роми цигани и нз си кво,европейски организации...

Psihara,ти можеш ли да се къпеш с цигани на плажа?Явно ти си единствения,който ги понася.

Link to comment
Share on other sites

В Аквапарк миналата седмица се е удавило детенце :cry Ужасна трагедия...която никъде не беше спомената из пресата.

Истина е, разбрах от хора които са били същия ден там и които също са щели да се удавят.

Професията на спасител стана позьорска, стоят като манекени и не помагат на хората.

Гергов ще е потулил цялата история с много $$.

Съвет не ходете на басейн, ако не може да плувате, защото няма кой да ви спаси ако разчитате само на спасители, а не и на добри хора.

Link to comment
Share on other sites

Истина е, разбрах от хора които са били същия ден там и които също са щели да се удавят.

Професията на спасител стана позьорска, стоят като манекени и не помагат на хората.

Гергов ще е потулил цялата история с много $$.

Съвет не ходете на басейн, ако не може да плувате, защото няма кой да ви спаси ако разчитате само на спасители, а не и на добри хора.

То същото и за морето :)

Просто знаеш къде е плитък, къде дълбок басейна, в кой басейн можеш да плуваш, в кой да се лигавиш и там ходиш според желанията и възможностите ти.

Как като не можеш да плуваш ще се метнеш някъде където не достигаш дъното и няма никой познат около теб?

 

Специално по случая, в басейн.., спасителя е за трепане.., дето само седят и се иска просто да гледат и ако някой се дави, да скокне от най-близкия край до него, да си стъпи на краката и да го изкара. А и работодателя и той не е слънце. Турили некви лапета за по-евтино, сигурно на повече от 8 часа работен ден, слънчасваш и нищо не виждаш...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Каква е тая мизерия в Пловдив не ми го побира главата? Дори и да иска да спортува човек да не може. Отивам ония ден до ВСИ-то затворен плувния басейн, после се разкарвам през целия град до "Младост" отивам там 15:45 и гледам, че работното време е от 12:-16ч. Какво е това работно време, даже не съм сигурен, че е бил отворен. Мизерията е толкова голяма, че направо...

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали аквапарка в Санкт Петербург още бачка? И дали все още ходят хора или водата вече е по-студена? Аз не съм запознат до кога е сезона, затова ако някой знае моля да каже. Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Миналата година бях отишъл на 1 септември и не работеше... :) Едва ли ще е по-различно сега,шанса да работи е минимален :) Ако ти се разкарва можеш да провериш...

Link to comment
Share on other sites

Каква е тая мизерия в Пловдив не ми го побира главата? Дори и да иска да спортува човек да не може. Отивам ония ден до ВСИ-то затворен плувния басейн, после се разкарвам през целия град до "Младост" отивам там 15:45 и гледам, че работното време е от 12:-16ч. Какво е това работно време, даже не съм сигурен, че е бил отворен. Мизерията е толкова голяма, че направо...

Novotel_

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Вече е време пак за тази тема. Някой знае ли дали вече заработиха откритите басейни в Пловдив?

По специално Акваленда в Тракия?

Link to comment
Share on other sites

Аз вече бях и на трите по веднъж :lol: Всички работят хора почти няма идеално е :)

А така :punk сега му е времето докато е по-празничко...кой работи...кой по сесии... а кой на басейн :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз вече бях и на трите по веднъж :lol: Всички работят хора почти няма идеално е :)

А актуални цени да кажеш? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Защо трябваше да затварят Балона...? На мен си ми харесваше, именно защото нямаше много 'екстри'

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ами в Акваленда беше 6 лв, на Нептуна пак 6, а на Аквапарка беше 5 :)

Що в сайта на Акваленда пише 8лв през седмицата и 10 - уикенда?

 

По главната раздаваха листовки, с които входа бил по 6лв (само ако носиш листовката), което предполага, че по принцип е по-скъпо...

Link to comment
Share on other sites

Що в сайта на Акваленда пише 8лв през седмицата и 10 - уикенда?

 

По главната раздаваха листовки, с които входа бил по 6лв (само ако носиш листовката), което предполага, че по принцип е по-скъпо...

 

Ами аз бях преди месец може би тогава е било толкова защото са го считали извън сезона :P

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Айде Лято 2011г. Казвайте какви са ви впечатленията от плажовете "Аква парк Санкт Петербург,Нептун,Акваленд,9-ти километър.Да знаем каде да ходим.

Казвайте плюсовете и минусите на плажовете :)

Link to comment
Share on other sites

В aqualand освен, че обикновено фраш, и че водата долу на пързалките става доста мътна/мръсна си е супер.

Още повече с разните промоцийки тук http://promo.aqualand.bg/index.php ...

Миналата година един приятел ми се оплака от липсата на достатъчно на брой "килимчета" за пързалките. Сега как е положението?

Link to comment
Share on other sites

Миналата година един приятел ми се оплака от липсата на достатъчно на брой "килимчета" за пързалките. Сега как е положението?

Липса може да се усети когато е най-големия фраш 12-14 часа... Дори и да има пояси, не знам на кой възрастен ще му се чака 5-10 мин за едното спускане. По количеството налични си се ориентираш дали има големи опашки и просто не ходиш :))

Ако сложат повече пояси това си е равносилно на още по-големи опашки.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...