Jump to content
BulForum.com

Басейните в Пловдив


NaskoBG

Recommended Posts

и на мен така ми казаха. също казаха че за нощен щяло да бъде 1 незнам до колко е вярно. може да е жълта информация

Малко ме съмнява през деня 10-15 кинта вечерта 1 лев . По тази логика кой ще ходи през деня ? Тази информация не е жълта ами направо на оранжево бие вече B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply
Малко ме съмнява през деня 10-15 кинта вечерта 1 лев . По тази логика кой ще ходи през деня ? Тази информация не е жълта ами направо на оранжево бие вече B)

10 ,15 кинта ли? Ааааааааавееееееееее яяяяяяя да го ДУХАТ. Отивам на Хисара за 2 лв вход ,кеф ми минерален закрит басейн, кеф ми открит и страхотен лукс е направено тази година ;)

baseina35kt.th.jpgbaseina21hs.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Малко ме съмнява през деня 10-15 кинта вечерта 1 лев . По тази логика кой ще ходи през деня ? Тази информация не е жълта ами направо на оранжево бие вече B)

10,15 кинта ли аве я да го духат за 2 лв вход отивам на Хисара ,минерален басейн кеф ти открития, кеф ти закрит ползваш ;)

baseina21hs.th.jpgbaseina35kt.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

10,15 кинта ли аве я да го духат за 2 лв вход отивам на Хисара ,минерален басейн кеф ти открития, кеф ти закрит ползваш ;)

baseina21hs.th.jpgbaseina35kt.th.jpg

Aко беше погледнал 1 страница назад даже 2 аз съм твърдо за Хисарските плажове . Да не говорим за военния защото там най-много хода особена сега след ремонта още по добре .

Link to comment
Share on other sites

Aко беше погледнал 1 страница назад даже 2 аз съм твърдо за Хисарските плажове . Да не говорим за военния защото там най-много хода особена сега след ремонта още по добре .

Добре аре тогава да направим комбина и да ходим още сега, ако си навит?

Link to comment
Share on other sites

10,15 кинта ли аве я да го духат за 2 лв вход отивам на Хисара ,минерален басейн кеф ти открития, кеф ти закрит ползваш ;)

 

 

Aко беше погледнал 1 страница назад даже 2 аз съм твърдо за Хисарските плажове . Да не говорим за военния защото там най-много хода особена сега след ремонта още по добре .

 

si4kite tiq pari deto 6e gi dadete tam ne sa tolkova za da veznete da se plancikate a za6toto 6e ima mn atrakcii ( nqkvi parzalki ) i kato plati6 vhod vutre samo si izbira6 kude da se spuska6 ( ne6to kato sofia land )

Link to comment
Share on other sites

Аве тоя закрит и тоя открит басейн кой е ве ???? В Аугиста или градския ?? кавайте , че и аз искам да ходя в Хисар (селото ми е изключително близко) на плаж :)

 

редакция: аве то може и не само в Хиаср да се ходи на минерален плаж . В Баня също има ама той е по гаден ! Ако някой иска да ходи отивайте сряда или събота , защото във вторник вечерта и петък вечерта го празнят и го пълнят отново :) имат си и даже пързалка ... нямам снимки , но ако ходя скоро ще го снимам да ви я покажа :) :love

Link to comment
Share on other sites

Аве тоя закрит и тоя открит басейн кой е ве ???? В Аугиста или градския ?? кавайте , че и аз искам да ходя в Хисар (селото ми е изключително близко) на плаж :)

 

редакция: аве то може и не само в Хиаср да се ходи на минерален плаж . В Баня също има ама той е по гаден ! Ако някой иска да ходи отивайте сряда или събота , защото във вторник вечерта и петък вечерта го празнят и го пълнят отново :) имат си и даже пързалка ... нямам снимки , но ако ходя скоро ще го снимам да ви я покажа :) :love

Закрития от снимката е от Военния плаж в Хисаря .

Някой , който има Гугъл ърт може ли да направи снимка каде се намира точно аква парка и да покаже ?

Link to comment
Share on other sites

Ама то във военния май неможе да влезнеш освен ако си военен ... И неможе да се скача и да викаш като идеот :)

 

asd.JPG

това със стрелките е мястото ! Горе в дясно е метро и до него кръговото . Гората си личи горе долу ... дано да ти свърши работа ... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...
Аз ходя на закрит басейн,някой да се е сетил да отиде или всички са кибици и/или искат да си пекат дупето :D :devil B)

 

Къде ходиш на закрит?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

В Хисаря има ли хубави басейни и заслужава ли си да се отиде там? Цени да знаете? :)

Или някой хубав плаж извън Пловдив?

Link to comment
Share on other sites

Ами за плажът на 9-ти километър към Пазардижко съм чувал само добри отзиви разправят било доста хубаво ако сиу спомнян добре входа май е 4-5 лв и са ми казвали че в тях са включени и шезлонг консумация.За Хисаря-там също има няколко хубави плажа един от тези които се сещам е Аугуста Траяна има закрит и открит басейн но мисля че там входа отива към 10 лв ако не е и 10 лв

Link to comment
Share on other sites

на 9тият километър мръсотията и мизерията може да се мери евентуално само с балона преди да го закрият , преди няколко дни бях , на първо място комарите са като врабчета като кацнат на оградата и кучетата почват да ги лаят а и са на огромни ята , кремовре и спрейове не помагат даже мисля че ги и привличаха , водата беше бяла , имаше сигурно хлор хиляди пъти над допустимото , да съм се къпал има няма 5 минути в тия 5 минути да съм погледнал 2 пъти под водата без очила и след това 2 дена ходих с кървясали очи като вампир , също така водата миришеше адски ужасно , незнам заради потните субекти от цалапица и околоните села които най-вероятно идваха направо от нивата да се поизмият и да пият по една студена мастика но е факт водата миришеше гадно , входа не включва консумация или поне ние не получихме такава , скарата е под всякаква критика дори в най-убитата кръчма скарата е с класи над тая , на бара до басейна барманките са повече от тъпи , на една и оставих 2лв бакшиш и и викам на "пийни едно кафе на моя сметка" и тая 2 минути ме гледа тъпо като "помак 'гат си е загубил мулето" а иначе след като я викнах я чаках 2 минути да си вдигне дебелият гъз от стола и да ме обслужи с по мрачна физиономия от на мъртвец . Принципно съм един непретенциозен клиент , даже си обичам по простички места , ама това е под всякакви критика , миналите години сме ходили редовно тая няма да отида повече.

 

 

След Асеновград посока Кърджали в ловният комплекс на 40те извора имаше преди 1-2 години басейнче нищо особено но водата винаги беше чиста , летният бар на ниво а и вечер ставаше голям купон скоро бяхме на бунгала горе , малки непретенциозни спретнати и евтини но не разбрах басейна ще го откриват ли тоя сезон ако някой има инфо нека да каже понеже там определено си заслужава да се отиде особено с приспиване и едно пекано прасенце.

 

Също мога да препоръчам комплекс САРАЙ до отбивката за Хисар , собственика е турчин и ако племенникът му не ми беше приятел никога нямаше да отида понеже бях леко предубеден но определено съм грешал , мястото е направено с много пари и стил.

 

Също непретенциозно басейнче е и "Руенското езеро" малко над село Куклен пътя до там е тесен и трудно се разминават 2 коли ама в тея жеги горе е райско кътче ресторантчето е добро , има условия за риболов през деня а самият басейн е в ресторанта , има и няколко стаички за "любов"

Link to comment
Share on other sites

Явно съм грешал за плажа на 9-ти километър извинявам се ако съм подвел някого но от разказите на познати все съм чувал големи хвалби

Link to comment
Share on other sites

vazmojno e i az minalata godina razpravqx samo hubavi raboti za tam i opredeleno be6e po dobre tazi godina uj e imalo i remont az takuv ne zabelqzah samo mizeriqta be6e na nivo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ако ходите в Аквапарк на хотел Санкт Петербург, не разчитайте на спасителите :angry1
Ами то да кажа в който и басейн да ходиш не разчитай на спасителите...
Link to comment
Share on other sites

Спасителите в Aквапарка наистина са много кухи пичове....само кибичат на бара и си праят лафче с бармана-недай си боже някой дето не може да плува да падне на двата метра :unsure: .Divaka-къф инцидент е станал?Някой има ли инфо?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...