Jump to content
BulForum.com

Басейните в Пловдив


NaskoBG

Recommended Posts

И аз съм на 110 м. от Нептуна и лятото бива горе долу и с кораба като заведение дет го направиха....

Да бе на Нептуна определено е добре!! :beerchug И биричката беше на сносни цени! :beer: Абе друго си е "Малкия Париж" :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Hodq v "akva Park"

Link to comment
Share on other sites

Честно да си кажа в пловдив да се ходи на плаж е доста тапичко няква бласканица и само някакви си детза ти скачат по главата затова аз ходя в с.Руен намиса се на 5км над с.Куклен. Кеф ти да си ловиш риба кефти да се къпиш в басейна има и доволна скаричка да си похапне човек аве едно малко и райско място... А който е заинтересован ще го намери каде е...

Link to comment
Share on other sites

Честно да си кажа в пловдив да се ходи на плаж е доста тапичко няква бласканица и само някакви си детза ти скачат по главата затова аз ходя в с.Руен намиса се на 5км над  с.Куклен. Кеф ти да си ловиш риба кефти да се къпиш в басейна има и доволна скаричка да си похапне човек аве едно малко и райско място... А който е заинтересован ще го намери каде е...

 

Верно е хубаво там симоф :) Иначе в Пловдив басейните са кенеф, мръсни, навсякъде ходят цигани, които само като ги видиш как влизат във водата и ти се приисква душ с 10 сапунисвания :pirate . Басейните не ме кефят, предпочитам да отида на море 10тина дни, на по-здравословно хем B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
v selo banq(to si e selo) e mnogo mrasna vodata.i tam hodqt ciganite,a ne na neptuna.az sam za AQUA PARKA!!!

Циканите ходат в големия басейн на село баня.До него има един по-малък с минерална вода и е целогодишно отворен.Иначе аз по принцип хода на Аквата щото само минавам моста и съм там ама е голяма селяния и цигания.Аз най-много обичам да хода на Хисар.Майка ми имат база там и сяко лято поне един месец съм там.Най-добър е басейна на хотел Хисар-голям,чист,има дълбоки места пък и няма мног хора щото е 8 кинта билета :D .

Link to comment
Share on other sites

А някай бил ли е на Джия Бийч на Гребната? Бива ли го?

Там съм ходил по друга причина на сватба и ми се стори , че басейна не е толкова голям за плуване и други щуротии. Но иначе ресторанта е страшен , много е хубав .

Тази година още не сам открил сезона и тези дни се очертава да засефтя и аз басейните може в Пловдив може в Хисаря някой.

Link to comment
Share on other sites

Смятам ,че засега "Аква парк" си е най-добре от всичките . Миналия четвъртък бях и беше много яко и имаше много мадами по монокини . :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Смятам ,че засега "Аква парк" си е най-добре от всичките . Миналия четвъртък бях и беше много яко и имаше много мадами по монокини . :) :punk

Аз па бях в сряда и знаеш ли какво е враскано е с мръсни мангали :angry1

Чудя се кой ли ги е пуснал там,тез паразити....Ама то къде другаде да се ходи?Нептун още по-зле...Остава акваленд,ама 10 кинта входа пфу...

Link to comment
Share on other sites

Аз па бях в сряда и знаеш ли какво е враскано е с мръсни мангали :angry1

Чудя се кой ли ги е пуснал там,тез паразити....Ама то къде другаде да се ходи?Нептун още по-зле...Остава акваленд,ама 10 кинта входа пфу...

Аз бях минала Събота и имаше доста мангали , то пък точно тогава Слави Трифонов щеше да пее и плажа работеше до 5 часа , при това само големия басейн и представете си , какво беше в 2та метра..

Link to comment
Share on other sites

И аз се дразня, като ги гледам тия миризливци как се плацикат във водата, ама какво може да се направи. Ако им кажат, че няма да ги пуснат пак ще се разцирикат, че са малцинство и ги тъпчат. Утре смятах да отида до Аква парка, ама вече се чудя дали да е там. Вчера бях на Нептун и имаше само 6-7 рoмa, та може пак там да отида... :D

Link to comment
Share on other sites

утре всички на 9ти километър - рокерския събор , бира , басеини , скара и мотори .... невероятната комбинация , ще е пълна лудница :D

Link to comment
Share on other sites

Аве кво малцинство са ве...ТПхната мама,да си стоят в скапаното незаконно гето и да се къпат по локвите!Поне като ще прават кочина да е на една място.И плажовете взеха да ни завземат,държавата не им стигна...

Ще трябва да се ходи извън града...

Link to comment
Share on other sites

утре всички на 9ти километър - рокерския събор , бира , басеини , скара и мотори .... невероятната комбинация , ще е пълна лудница :D

Ми то май деветия остана най-хубавия плаж , сега не се знае къв ще е тоя акваленд , много го хвалят ма ще видим , все пак трябва да се ходи до деветия :)

Link to comment
Share on other sites

В нептуна миналото лято като влезах в басеина имаше гомно...

В аква парк има страшно много цигани и сички се бутат кат някви...

другите не ги знам.

ама сега ще отворят някъв нов в тракия бил с пързалки и такиа работи...

неможе да се каже,че в пловдив има хубави басеини.

За мен наи-хубави са си аction akva park i aquopolis в слънчеб бряг и златни пясъци ;)

Link to comment
Share on other sites

е вие кво очавате :) в града е пълно с мангали все на някой плаж ще има по няколко....не всички се къпят в марица :D

 

а в края на месеца предполагам ще са повече :) щото на някои ще им дойде времето да се изкапят

Link to comment
Share on other sites

В нептуна миналото лято като влезах в басеина имаше гомно...

В аква парк има страшно много цигани и сички се бутат кат някви...

 

Аз затова не ходя на басейни. Няма и да ходя скоро.

Link to comment
Share on other sites

Най-хубави за мен си остават минералните басейни в Хисаря . Ще дам 4 лева за отиване и връщане с рейс , но ще си мокра г..ът в минерална вода и няма да има цигани .

Link to comment
Share on other sites

И аз се дразня, като ги гледам тия миризливци как се плацикат във водата, ама какво може да се направи. Ако им кажат, че няма да ги пуснат пак ще се разцирикат, че са малцинство и ги тъпчат.

A не е ли така? :angry: Аз пък се дразня да гледам някви расисти как се плацикат във водата.Дразня се и на глупаци,котио се плацикат във водата.Дразня се и на дъртаци и лапета които се плацикат във водата.Дразня се на всичко живо освен мен което се плацика във водата ама трая.....който не му отърва да си направи собствен плаж.

И къде ги виждате тея цигани толквоа много.Аз колкото пъти бях,един не видях.

Link to comment
Share on other sites

Ми то май деветия остана най-хубавия плаж , сега не се знае къв ще е тоя акваленд , много го хвалят ма ще видим , все пак трябва да се ходи до деветия :)

 

там е яко вчера бях и преди малко се прибирам пак от там понеже времето се развали , иначе тоя новия в тракия в началото ще е пълно всеки да го види после ще се изпразни , няма много хора в града които ще дадът 10-15лв за вход , макар че аз бих дал при положение че няма да има чернилки и ще си права густото , ако пък и там е тъпо пала колата и отивам на 40те извора до асеновград я на басеина я на язовира , скара бира , прохладно .... кво друго да искам , между другото на в село Баня на около 50км от пловдив има многоооо добър минерален басеин тая година не съм ходил но миналата определено беше много хубаво препоръчвам го на всеки

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...