Jump to content
BulForum.com

Басейните в Пловдив


NaskoBG

Recommended Posts

там е яко вчера бях и преди малко се прибирам пак от там понеже времето се развали , иначе тоя новия в тракия в началото ще е пълно всеки да го види после ще се изпразни , няма много хора в града които ще дадът 10-15лв за вход , макар че аз бих дал при положение че няма да има чернилки и ще си права густото , ако пък и там е тъпо пала колата и отивам на 40те извора до асеновград я на басеина я на язовира , скара бира , прохладно .... кво друго да искам , между другото на в село Баня на около 50км от пловдив има многоооо добър минерален басеин тая година не съм ходил но миналата определено беше много хубаво препоръчвам го на всеки

За тва в Тракия си прав , аз бих отишъл няколко пъти , ако знам , че няма да мисля как някой мангал може да ми пребърка торбата и да вземе квото му трябва... За село Баня си много прав , минала година и аз бях там и е просто прекраснооо :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply
За тва в Тракия си прав , аз бих отишъл няколко пъти , ако знам , че няма да мисля как някой мангал може да ми пребърка торбата и да вземе квото му трябва... За село Баня си много прав , минала година и аз бях там и е просто прекраснооо :)

не ми се вярва,сигурно ще има шкафчета..с клуче :)...се пак щом се дава 10-15 лв...няма да са толкоз тъпи условията.

Link to comment
Share on other sites

абе то за торбата и българите крадат доста така че това не трябва да те прави спокоен .....

Еми , няма кво да се прави , така ми изчезна топката , на един приятел хавлията...

Link to comment
Share on other sites

Ако входа е 10лв и можеш да се пускаш по пързалките без да плащаш допълнително, ще е що годе добре. Но ме съмнява да отида повече от 1-2 пъти.

Link to comment
Share on other sites

Ако входа е 10лв и можеш да се пускаш по пързалките без да плащаш допълнително, ще е що годе добре. Но ме съмнява да отида повече от 1-2 пъти.

Еми то и басейни щяло да има.Разни изкуствени вълни ала бала :) .Много зарибително ша бъде ама аз сигурно ша ида края на август щото ся кат го отворат ша са налива сума ти народ от Пловдив и околията само за да види"що за чуду и тфа" :D .

Link to comment
Share on other sites

вчера са го отворили.разбрах че първия ден било безплатно,но е имало страшно много хора..

Е някой не сподели ли впечатления.Информация някфа нямаш ли?Кфи атракций има някой интернет сайт може би :)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой каже кой рейс минава покрай него ( за тези които не са от Тракия ) или на коя улица се води няма да е зле.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой каже кой рейс минава покрай него ( за тези които не са от Тракия ) или на коя улица Бе води няма да е зле.

А виж нелоша идея :) .И ако някой каже някоя спирка покрай ресторант Стадиона с кой рейс са оди ду там мой да кай :D

Link to comment
Share on other sites

отворили са аква ленд ли ?

 

инъче не спс-а е 2-3 лв входа а нощния след 8 мисля че беше 1лв

там е доста плитко....

Link to comment
Share on other sites

отворили са аква ленд ли ?

 

инъче не спс-а е 2-3 лв входа а нощния след 8 мисля че беше 1лв

там е доста плитко....

Да бе и било безплатно вчера-деба изтървали сме авантата.Иначе аз може би средата на август ша намина да го вида кфо е тфа чудо :)

Link to comment
Share on other sites

маани тези басейни!Помия от всякъде,300 човека на ден се изпикават поне по веднъж това прави <150литра ПИКНЯ.Признавам само минералните басейни в които водата влиза от единия край и излиза от другия и има постоянна циркулация.

Link to comment
Share on other sites

маани тези басейни!Помия от всякъде,300 човека на ден се изпикават поне по веднъж това прави <150литра ПИКНЯ.Признавам само минералните басейни в които водата влиза от единия край и излиза от другия и има постоянна циркулация.

 

то по тая логика дай никога да не ходим на басейн та и на море :)

Link to comment
Share on other sites

ми ако на теб ти е приятно да се киснеш в пикня,на мен нее.Морето си е друга тема.

И като сложат некви супер високи цени на входа,ебати.Кога сложат химикал във водата за оцветяване на пикня тогава нема да се пикае(или водата ще е червена).Тогава може да вляза в градски плаж,ама никой до сега нее сложил.

Link to comment
Share on other sites

Относно Акваленд в Тракия не е вярно, че е отворен. Преди няколко дни минах покрай него и работниците любезно ми обясниха, че откриването е било запланувано за началото на юли, но т.като не са успели да го завършат сега най-вероятно ще бъде открит чак август.

Иначе рейсове-9, 25, 29, 44

Link to comment
Share on other sites

Относно Акваленд в Тракия не е вярно, че е отворен. Преди няколко дни минах покрай него и работниците любезно ми обясниха, че откриването е било запланувано за началото на юли, но т.като не са успели да го завършат сега най-вероятно ще бъде открит чак август.

Иначе рейсове-9, 25, 29, 44

Мерси за инфото относно рейсовете :D .Иначе ти като мина от там видя ли парзалките тфа онва щот те нали са високи :) да споделиш :D

Link to comment
Share on other sites

Ами аз живея тук съвсем наблизо и редовно ги виждам. Честно казано самите пързалки ги вдигнаха много рано и вече о някой и друг месец не са мръднали. Сега реално строят сградата и наоколо. Ама бавно става... Може изобщо да не го захвана...даже е доста сигурно. Ама карай де...пак ще опрем до Wisconsin Dells...

Link to comment
Share on other sites

Сега нали откриват нов комплекс в ТРАКИЯ и като гледам какви пързалки са направили, ще е много яко. Ще отида като го отворят. А някой да знае, случайно, кога ще го отварят.

Link to comment
Share on other sites

Сега нали откриват нов комплекс в ТРАКИЯ и като гледам какви пързалки са направили, ще е много яко. Ще отида като го отворят. А някой да знае, случайно, кога ще го отварят.

Сигурно вече 10 пъти казаха кога ша го отварят :excl: .

Относно Акваленд в Тракия не е вярно, че е отворен. Преди няколко дни минах покрай него и работниците любезно ми обясниха, че откриването е било запланувано за началото на юли, но т.като не са успели да го завършат сега най-вероятно ще бъде открит чак август.

Иначе рейсове-9, 25, 29, 44

(от E.T.)
Link to comment
Share on other sites

еми щото на мен ми казаха...и за това.

иначе входа ще е 10-15 лв. за цял ден мисля.

 

 

и на мен така ми казаха. също казаха че за нощен щяло да бъде 1 незнам до колко е вярно. може да е жълта информация

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...