Jump to content
BulForum.com

Басейните в Пловдив


NaskoBG

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

на 9я е УЖАСНО има комари като врабчета никви препарати не помагат , водата е с неопределим цвят и е пълно със селяци идващи направо от нивата - аз стоях 10тина минути

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Чух, че някакъв чревен вирус морял много хора по басейните и инфекциозното било пално. Стигало се често и до болница... Някой нещо? Че мисля днес да ходя на плаж малко...

Link to comment
Share on other sites

Чух, че някакъв чревен вирус морял много хора по басейните и инфекциозното било пално. Стигало се често и до болница... Някой нещо? Че мисля днес да ходя на плаж малко...

Да, има наистина такъв вирус - пикаеш през задника и повръщаш като шадраван, дори току-що изпитата вода, отшумява за около 3-4 дена. Обаче съвсем не е задължително да го барнеш от плаж, достатъчно е да се навреш в някоя тълпа. Аз го пипнах дори без да съм бил на плаж или да съм се мешал с повече народ...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Да упна темата.....

 

В нептуна колко пари е входа + водата как е тама че искам тази седмица да отида

Link to comment
Share on other sites

Редовно ходя, дори преди малко се върнах от там. Входът е шест кинта, водата е идеална (чиста и топла във всичките басейни), а мангалите се довличат след ~ 17:00.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Друг път на Острова няма да стъпя ! То бива мътна вода,но в днешната и жаби можеха да се завъдят спокойно. Некоректното отношение на персонала тотално ме отблъсна от този басейн. След 1-минутен престой до водата реших ,че няма да вляза в такава тиня. Кротко и мирно обясних това на персонала и поисках да ми бъдат върнати парите за входа,защото не получавам това ,за което съм си платил - чиста вода. Отговориха ми ,че на водата нищо ѝ нямало, всяка седмица взимали проби от ХЕИ-то , и ако не ми харесвало - да съм си отишъл. Така и направих,но това бяха последните 7 лв ,дадени на тях. Има ли някакъв начин да се предизвика своевременна проверка ? Още от плажа звъннах на КЗП , но от там ми дадоха телефони,които не ми свършиха никаква работа - на ХЕИ-София , Министерство на здравеопазването.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...