Jump to content
BulForum.com

Басейните в Пловдив


NaskoBG

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply
Аз лично ходя на Аква Парк, щото е на 200м от нас

 

И аз съм така даже ако не е по-малко от 200 м ;) ма рядко ходя.../оффтопик Моренце рокс не ма кефат басейните :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ходя на Нептуна ,защото от миналото лято,откакто отвориха Аква Парк,не е толкова претъпкано както беше преди...

Тука до нас имаше один басейн.Казваше се Балона,но мисля ,че го затвориха ,защото плували жаби!:woot

Link to comment
Share on other sites

Аквата и Нептуна доста ми разнообразяват лятото. Готини са.

Link to comment
Share on other sites

При положение ,че една година правих,поправиах и подържах басейни в Пловдив,ще ви кажа:" ХОДЕТЕ В ХИСАР,ВЕЛИНГРАД ИЛИ БАНЯ",защото ако знаете с какво блъскат водата тук,мъка ще ви стане :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

При положение ,че една година правих,поправиах и подържах басейни в Пловдив,ще ви кажа:" ХОДЕТЕ В ХИСАР,ВЕЛИНГРАД ИЛИ БАНЯ",защото ако знаете с какво блъскат водата тук,мъка ще ви стане :bgrin:

Сподели с нас. Чувал съм, че химикали се слагат задължително.

Link to comment
Share on other sites

Хлор,алгицит,Рн-регулатор и куп други,да задължителни са но не в тези количества,а и разни други добавки които слагат :angry1

Link to comment
Share on other sites

Хлор,алгицит,Рн-регулатор и куп други,да задължителни са но не в тези количества,а и разни други добавки които слагат :angry1

Ако това са ти претисненията, знай че хората ако ги слагат няма от какво да се притесняваш. То е за добро. Пропусна коагуланта. :D

Link to comment
Share on other sites

Aйде да не казвам ,че в един много посещаеван басейн слагаха син камък за да изглежда по-синя водата

Ае стига бе? :confused Т`ва пък вече син камък да сложат. :wacko: Сериозно ли говориш? :confused

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм на "Нептун"а,защото ми е точно на 110 метра! :punk Но и преди като живеех в Тракия пак идвах тук!Просто ме кефи!! :D

Link to comment
Share on other sites

И при мен разтоянието играе много важна роля. Именно затова ходя най-вече на аква парка. След плаж съм като утрепан, не знам как ще се пребера ако съм по-надалеч. ;)

Link to comment
Share on other sites

Aйде да не казвам ,че в един много посещаеван басейн слагаха син камък за да изглежда по-синя водата

Нали знаеш, че се взимат проби? Това, дето го говориш е невъзможно. Син камък се слага в шадраван, да не хваща водата плесен. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм на "Нептун"а,защото ми е точно на 110 метра! :punk Но и преди като живеех в Тракия пак идвах тук!Просто ме кефи!! :D

И аз съм на 110 м. от Нептуна и лятото бива горе долу и с кораба като заведение дет го направиха....

Малкия Париж да ха ха ха наздраве :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...