Jump to content
BulForum.com

Какво искат жените?


Recommended Posts

Не всички искат едно и също: 1. искат 5 леа да са наклепат с "турбо спирали" и гримове като че ли ш са на бал с маски с основна идея да бъдат харесвани и желани от нас :inqn ... 2. либоф, грижи, ласки, глезотии, "романтика" или само :hump: ;) ... 3. кариера

 

ПП: Не съм "бъркал" в главата на никое момиче за да знам точно кво искат, това са моите предположения

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply
Opredeleno iskat mn pari i 4i4ka s debeli lanci i jip struva6t 2 apartamenta.

Мда, като че ли наистина това е търсеният от тях обект. А изключенията просто потвърждават правилото. :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ами ти може би си едно прекрасно изключение!!Но за жалост такива като теб не са много! unsure.gif wink.gif

Ще го приема като комплимент, благодаря ;)

 

Salida просто съм дал пример има жени всякакви както и ние мъжете сме различни.Още един пример за да не си сърдита:накой жени желаят власт и любов,други разбирателство и добро семейство,трети желаят алкохол и битки laugh.gif

Както се казва - за всеки влак си има пътници. Сигурно има мъже, които търсят именно такива жени...

Link to comment
Share on other sites

Както се казва - за всеки влак си има пътници. Сигурно има мъже, които търсят именно такива жени...

Всеки търси това,което желае,това което ще го направи щастлив(ние хората сме егоисти) .Различни хора различен избор ;) Аз търсих и намерих това,което търсих.

Link to comment
Share on other sites

ами аз да не съм Мел Гибсън та да знам ;) ми то така са устроени нещата , ние мъжете сами да се опитваме да разберем какво точно иска това чудо на природата - жената :P имам чувството , че много често и те самите не знаят какво искат, та се налага ние да им показваме правия път :D хехе, майтап бе , да не се обиди някоя сега :) ако мъжете знаеха предварително какво искат жените , то се губи цялата интрига :excl: все едно да играеш уговорен мач :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер за пореден път се убедих че жените не знаят кво искат( в общия смисъл на фразата). Пари(много/малко), мъж(богат/млад/грозен/с ланци/без/на кон /на звяр) - се в ГЪЗ. Дори да знаят че искат нещо то в 99% от случаите не е достатъчно определено та нормален, здравомислещ, трезвен и себеуважаващ се мъж да разбере.

 

"Много ма кефиш, готин си искам да сме заедно ама нямаше как да му откажа на оня другия типец дето искаше да се самоубие щот не може да живее без мен. Него го съжалих щот много ми се кефи, а пък на тебе аз много ти се кефя и не мога да реша, тръгнах с него ся искам и с теб." - думи на обект от женски пол, който вече е бивш обект на привличане за мен. :sayjin :sayjin :sayjin

 

та така, всякви ги има, ненужно е да ви убеждавам в това.

Предварително поднасям извиненията си на дамите от форума, които разпознават себе си в горните думи. И все пак никой не слагам под общ знаменател, но жените, които са разбрали кво що-годе искат са наистина дяволски малко....

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер за пореден път се убедих че жените не знаят кво искат( в общия смисъл на фразата). Пари(много/малко), мъж(богат/млад/грозен/с ланци/без/на кон /на звяр) - се в ГЪЗ. Дори да знаят че искат нещо то в 99% от случаите не е достатъчно определено та нормален, здравомислещ, трезвен и себеуважаващ се мъж да разбере.

 

"Много ма кефиш, готин си искам да сме заедно ама нямаше как да му откажа на оня другия типец дето искаше да се самоубие щот не може да живее без мен. Него го съжалих щот много ми се кефи, а пък на тебе аз много ти се кефя и не мога да реша, тръгнах с него ся искам и с теб." - думи на обект от женски пол, който вече е бивш обект на привличане за мен. :sayjin  :sayjin  :sayjin

 

та така, всякви ги има, ненужно е да ви убеждавам в това.

Предварително поднасям извиненията си на дамите от форума, които разпознават себе си в горните думи. И все пак никой не слагам под общ знаменател, но жените, които са разбрали кво що-годе искат са наистина дяволски малко....

 

Povqrvai mi vsqka edna jena e takava.Vsichki si prilichat v tova otnoshenie.....

Link to comment
Share on other sites

Kakvo znachi men!!!....

Metallica ne kazvat tova nikoga...

men значи мъже. Аз казах искат Мен - това значи самия мен! А какво общо имат металика с цялата тая работа и с въпроса какво искат жените - не знам, може би ти ще кажеш. :D

Link to comment
Share on other sites

Като гледам само мъже сме тука те момите избягаха от нас,нека ги оставим те да напишат какво искат...

Link to comment
Share on other sites

Едва ли жените искат:

1. Спокойствие

2. Бира

3. Телевизор

 

или

 

1. Спокойствие

2. Бира

3. Компютър

 

или там, каквото мъжете искат в зависимост от възрастта, образованието и интересите.

 

Едва ли жените искат като някои мъже - да се напият и да се сбият.

Ха-Ха!!!

Има всякъкви мъже...аз например никога не бих се напил с мисълта да се сбия!!

По същата логика може да има жени които искат точно това...да се напият и да разцепят на някой хаиван главата!!

Link to comment
Share on other sites

Eto vi edno ot ne6tata koito iskame:DA BYDEM EDINSTVENI.Eto vi ne6to koeto ne iskame:DA NI SLAGATE POD OB6TIQ ZNAMENATEL "JENI".Istinata e 4e vseki/vsqka myj/jena iska 6tastie,a sa razli4ni na4inite ,po koito vseki postiga svoeto. :)

Link to comment
Share on other sites

За пореден път се убеждавам ,че не само не знаят какво искат,но и че не знаят как да си го поискат,защото е следствие на първото :bgrin:

И пари да им дадеш , и нежност да им дадеш , и два TIR-а с грим да имат под верандата пак няма да са доволни.Личните ми наблюдения сочат ,че жените като цяло не са удостоени да знаят даже какво правят да не говорим за желанието да знаят че трябва да искат нещо.Това ги прави непредсказуеми в повечето случаи.

Затова очаквайте неочакваното :bgrin:

Ако някоя дама чете тази тема нека да ме поправи ако съм сбъркал някаде.

 

EDIT : Jane_Doe че вие сте си единствени.Под общ знаменател поставям поведението ви,но не и всяка взета поотделно.И не си единствената,която казва,че иска да бъде единствена ;)

Link to comment
Share on other sites

Лудичка тема... Направо се пукнах от смях :) Момчета, давайте в същия дух, но не мислете, че ще разберете някога какво иска която и да е било жена. Пък и така е по-готино. Иначе скука, скука, скука... Да не искате да умрете от скука? Аз казах ли ви, че ще е скучно, ако знаете? Ами да ви кажа. Ще си умрете на скуката от скука :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Emi za mene gre6kata ti e4e govori6 prekaleno ob6to,za vsi4ki jeni.Ama aide de kolejki podkrepete me,kak taka JENITE NE ZNAQT KAKVO ISKAT.Nima nikoq ot vas ne znae kakvo iska?Az iskam 6tastie s liubimi hora/makar 4e koq jena bi otkazala slava ,pari i vlast :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

btw:A ako nqkoq jena si postavi cel,bydete sigurni ,4e e izmislila na4in da q postigne.

Link to comment
Share on other sites

Emi za mene gre6kata ti e4e govori6 prekaleno ob6to,za vsi4ki jeni.Ama aide de kolejki podkrepete me,kak taka JENITE NE ZNAQT KAKVO ISKAT.Nima nikoq ot vas ne znae kakvo iska?Az iskam 6tastie s liubimi hora/makar 4e koq jena bi otkazala slava ,pari i vlast :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:

btw:A ako nqkoq jena si postavi cel,bydete sigurni ,4e e izmislila na4in da q postigne.

Тоест да накара някой(и) да и свършат черната работа това ли да разбирам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тоест да накара някой(и) да и свършат черната работа това ли да разбирам  :bgrin:

Tyi kato ne iskam da konkretiziram/za6toto ima vsqkakvi jeni/ako az si postavq cel,bih se borila za neq s cenata na mnogo ne6ta, dori za6to ne nqkoi drug da vyr6i"4ernata rabota"/kakvoto i da ima6 predvid/Ima hora za vsi4ko/makar 4e ne obi4am da izpolzvam nikoi,ako jelaq ne6to mnogo silno...

Link to comment
Share on other sites

Преставам да се заяждам.Хайде и другите дами си кажат мнението по темата.

Link to comment
Share on other sites

ей тва искат:_|_ .Що се питаме такива въпроси,на които е невъзможно да се даде конкретен отговор?Има толкова много индивидуалности,нереално е всички да се лепнат под общ знаменател.Всяка си иска нещо,някои си приличат по желанията си.

Link to comment
Share on other sites

Ami da ,to ne e uto4neno.Jenite iskat mujete da gi pravqt 6tastlivi,kolkoto i iztyrkano da zvu4i.A kak da stane tova...,spored men edna vryzka se krepi na vzaimni kompromisi,kak moje da ima to4no opredeleni iziskvaniq.Tuk rabotata stava o6te po-individualna,za6toto zavisi ne samo ot jenite,a i ot mujete.Vseki spored interesite si.Az ve4e kazah kakvo bih o4akvala ot edin muj/kompromisi,vnimanie i svoboda/,no ne znam za6to nito edno momi4e/jena ne sa me podkrepili do momenta,ili pone da dadat mnenie po vyprosa.To e qvno 4e ne vseki znae kakvo iska/za sujalenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...