Jump to content
BulForum.com

fitnes centrove


Sandro

Recommended Posts

Само малко не ми допада факта, че в Рондото напоследък винаги е пълно, и повечето 'трениращи' само се гледат 'умно'. Или пък ти заемат уредите, ха да мръднеш настрани и поне трима вече играят без шанс да си продължиш сериите, освен ако не се накараш на някого.

tedy тая тенденция не е само в рондо. и в Перлата вече е пълно с такива групички дето са заели всичко квото е имало за заемане. повечето са разни лапета ама кво да се прави. ся мисля да почна да ходя сутринта надявам се, че няма да е чак толкова фраш. след 13-14:00 часа става някаква лудница. последния път като бях успях да се вредя да направя лежанка средна част и още едно упражнение за гърди. това ми беше цялата тренировка, след което се изнервих от чакане отидох повъртях малко на колелата и си тръгнах :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 380
  • Created
  • Last Reply

zna4i az sam hodil v rondo malko pove4e ot godina a sega se premestih v edna nova zali4ka v smirnenski za6toto mi e na 50m ot nas ima si vsi4ko koeto moje da ti e neobhodimo za vdigane ina4e v rondo naistina obslujvaneto i atmosferata sa otli4ni

Link to comment
Share on other sites

Muscle Art (Рондо). Все там си ходя, компании, познати, помагачи, почти винаги има :D .

Свикнал съм там и това е. Преди съм ходил на гребната има една доста малка заличка за гребци, но това беше за около 2-3 месеца преди доста време.

Само малко не ми допада факта, че в Рондото напоследък винаги е пълно, и повечето 'трениращи' само се гледат 'умно'. Или пък ти заемат уредите, ха да мръднеш настрани и поне трима вече играят без шанс да си продължиш сериите, освен ако не се накараш на някого.

Ami to i az xoda ot baq vreme v rondoto i sigurno ta znam po fizionomiq pone ako si redovon.A mejdy drugoto i az xodix predi na grebnata v na grebzite zalata tam puk nqma6e 4ovek det da e seriozen i da ne sa znem :))A otnosno rondoto vqrno sq e qko full ma mi se struva 4e kat stane po topli4ko i 6a sa poizprazni sq e takuv period 4e ima mnogo novobranzi koito is mislqt 4e s 2-3 meseza sa napravat muskuli ma ne sa poznali.Edinstvenoto koeto mogat da napravat e da pootslabnat primerno ako imat nujda.

Link to comment
Share on other sites

zna4i az sam hodil v rondo malko pove4e ot godina a sega se premestih v edna nova zali4ka v smirnenski za6toto mi e na 50m ot nas ima si vsi4ko koeto moje da ti e neobhodimo za vdigane ina4e v rondo naistina obslujvaneto i atmosferata sa otli4ni

 

Има ли достатъчно уреди в тази зала? Мога да пробвам да отида до тая зала. Близо ми е до даскалото. И къде се намира?

Link to comment
Share on other sites

Има ли достатъчно уреди в тази зала? Мога да пробвам да отида до тая зала. Близо ми е до даскалото. И къде се намира?

Няма смисъл да ходиш .

П.П. Тихичко , никой да не казва за Рондото нищо ,че още хора ще тръгнат към нея , без това тия дни е постоянно пълно ..

Link to comment
Share on other sites

П.П. Тихичко , никой да не казва за Рондото нищо ,че още хора ще тръгнат към нея , без това тия дни е постоянно пълно ..

рондото е много яка зала има си климатици, уреди etc.. ходете там :music :love

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл да ходиш .

П.П. Тихичко , никой да не казва за Рондото нищо ,че още хора ще тръгнат към нея , без това тия дни е постоянно пълно ..

 

 

В четвъртък чаках 5 минути, за да се освободи шкафче :( . Този номер става все по-често. Особено в дне като понеделник, вторник и четвъртък.

Link to comment
Share on other sites

В четвъртък чаках 5 минути, за да се освободи шкафче :(  . Този номер става все по-често. Особено в дне като понеделник, вторник и четвъртък.

Tva e ni6to az za 6kaf4e sam 4akal po 40 minuti i edvam sam smogval da vzema nqkoe svobodn tva e mnogo gadno kato se polu4i-abe razvalq ti nastroenieto ,a ako nqma6 nqkoi priqtel 4iieto 6kaf4e da iJpolzva6 stava o6te po gadno :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Едно време ходех в "Симфонията",после го смених с "Рондо"-то,но от 1 година не ходя никъде,защото се посветих на нещо доста по-важно-ученето....

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ходя в Авангард от 2-3 месеца. Залата е малка, но за сметка на това е нова с нови уреди, които се сравними само с тези от Тотал спорта, малко хора, климатична и вентилационна инсталация, уеб камери, има и сауна и солариум, ходят свестни хора или поне такива с малко по високи доходи, без желание да стават културисти, а просто за удоволствие и раздвижване. А не като рондото (ходих там няколко месеца, беше преди половин година) където уредите са тип "направи си сам", вуни на пор постоянно, половината са някви назлобени анаболисти дето двигат поне 120 на лежанка. Даже видях един дето качи 200 кила, а след това в съблекалнята изкара 5 вида буркани с най различни химии и хапове и плюскаше от тях като за последно. Да не говорим че ако стъпи мадама всички я оглеждат от всякъде и почват да я зарибяват при всеки удобен случай. Иначе отношението на персонала е ОК. В този клуб Авангард входа е 3лв, но за 1 левче (колкото е разликата с останалите) получаваш много повече! Не ви го препоръчвам защото е в мой интерес да остане по слабо посещавано :)

Пич, щтом мислиш, че Авангард е хубава зала за BODYBUILDIN начи ваобще не си за тоя спорт.Щом една зала те ограничава от към опражнения начи не е хубава да знаеш.За инструктора(Слави) ще ти кажа, че всеки от тея дето не те кефят в Рондо разбират повече от него.Мен лично ме дразни лоста да не е стандартен(имам предвид да не е 20килограмов), макар че няма значение.хубавото на зали като Рондо, е че има хора които дигат повече от 100 килкограма належанка, защото те са ти стимола за по-големи постижения.Дано не си и против хранителните добавки, които се приемат за даденост в този спорт. Тъй като Авангард е почти винаги празен се чудя каде са хората с малко по-високи доходи???Ако искаш да тренираш спорт дето да те раздвижва се запиши на карате или спортни танци :), защото BODYBUILDIN-а освен удоволствие от по-хубаво тяло няма да ти донесе много подвижност.Повярвай ми Авангард няма да стане по-посещавана зала(точно заради това което ти описах).Да ти кажа, че навсякаде ще заглеждат и забиват хубавите момичета(дано и ти го правиш понякога).Ако в любимата ти зала имаше такива(междо другото чат пат се появява една дето... аз от там я и познавам :P ) и има такива дето да се заглеждат пак ще си свидетел на същото. Колкото до единия лев повече наистина за него получаваш повече безлюдно, климатизирано пространство.

Аз в момента не тренирам но като започна отново, ще е в Перла или новата зала на Даци и Бухалов.

Link to comment
Share on other sites

А някой може ли да сподели за някоя по-малка заличка с хубави уреди, вентилация и малко хора ?

Аз в перлата ходех, ама там не ми харесва, едно че вентилацията е праисторическа и друго, че е много фраш...

Link to comment
Share on other sites

Ходя в Симфония.

Бил съм в Рондо и Перла.

Май в Перла е най-добре.

Като ми свърши картата за Симфония мисля да ходя пак в Перла.

Link to comment
Share on other sites

някой да знае ,колко струва входа на новата зала срещу ресторант Каменград?!

И добра ли е като цяло?!

С какво разполага имам предвид?

Link to comment
Share on other sites

смятам да започвам да ходя и аз на фитнес със ... хехе вече съпругата ми. тя ходи в тази зала авангард. каза че уредите били като в японския в софия - техноджим или нещо такова, ама вместо да давам по 150 лв ми иска само ... колко беше 30-40 лв та съм доволен.

 

има ли и други зали като авангард-а - по-малки, с хубави уреди, да не са претъпкани, да не мирише на пот и да са за фитнес, а не за бодибилдинг? както обичаше някой да казва - по-културни. аз не смятам да ходя на много тренировки - 2-3 пъти седмично, колкото да не се задъхвам като качвам стълбите :-р

 

вече обиколихме 3-4 места - тази зала рондо дето я пишете, по-долу до пеещите фонтани една, на дкц-2 има една... казаха ми за тази на иван вазов ама била по-скъпа, а нали сме двама та скъпото се умножава по две :-) онази новата в тракия била и тя с такива.. аз им викам бели уреди - от онези учуканите. казали й че щефа щял да сложи и по-нови, ама бързали да я пуснат затова била с стари уреди. аз не им знам адресите на другите места, а странно в и-нет няма много инфо... така че кажете къде още да погледна, че до вторник трява да съм решил!

Link to comment
Share on other sites

Аз ходя в Перлата и ме кефи..наистина отношението е мноо яко ама си е фраш.Мисля че в Тотал Спорт на Иван Вазов е мноо яко ама е бая пари.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...