Jump to content
BulForum.com

siemens-..65-series


Recommended Posts

На CeBIТ 2005 официално бяха представени новите модели на Siemens, информация за които се появи преди няколко дни в Интернет. Става дума за 4 нови GSM телефона и за първото им 3G устройство. Всички модели са трибандови (900/1800/1900), включват GPRS клас 10 и Push To Talk, активиран чрез специален бутон.

 

SXG75 - UMTS телефон, разполагащ с QVGA дисплей (240 x 320 пиксела, 262К цвята), 2МРx камера и допълнителна за видеоразговори, AGPS (Assisted GPS), FM радио с RDS, аудио плеър, 128MB вградена памет, слот за RS-MMC карта и Bluetooth. pic_3_1668.jpg

 

M75 - наследникът на М65, включващ доста от характерните черти на S65 - голям дисплей, 1.3МРx камера, слот за RS-MMC карта, Bluetooth, аудио плеър и Push To Talk.

 

CX75 - функционален еквивалент на M75, като се изключи специалният удароустойчив корпус.

 

CF75 - сгъваем модел с EDGE, два цветни дисплея и VGA камера.

 

CL75 - представител на фешън линията на Siemens. Сгъваем дизайн, корпус с различни орнаменти, основен дисплей, изпълняващ и функцията на огледало, външен дисплей с 65К цвята и VGA камера са част от неговите характеристики.

pic_3.jpg

pic_4.jpg

pic_5.jpg

pic_6.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

james iskam da te popitam ne6to slu4valo li ti se e da ti se bagne leko joystcka

 

v smisal natiska6 go vednaj maha6 si prasta a toi gorkiq prodaljava da si dava na dolu

Link to comment
Share on other sites

james az sas programata od ne me dopuska do tam zashto taka neznam, samo v papkata data moga da vlizam. Eto edin mnogo qk forum za siemens ima dosta hubavi raboti http://forum.siemens-club.ru/

И аз наскоро си купих siemens m65 и мен не ме пуска с програмата OD не ми показва нищо друго в директория освен data и вече в подпапки инфото.. Иначе ето линк към програмата тук от тук от readme-то прочетох че ми трябва ATEnabler v2.0 свалих и него от тук и от неговото readme прочетох, че не трябва да се притесняваш ако ти дава да реснеш телефона и да пробваш пак.. и въпреки всички усилия, които положих най-после да налучкам как става работата не стана нищо.. пак същата глупост..

Link to comment
Share on other sites

А случайно някой да има дата кабел с сериен порт за СХ65... или за друг.. да го взема под наем, да си оправя софтуера???

 

Междудругото за СХ65 най сполучливата версия до сега си остава 25... само да можех и аз да си я сложа... :(

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос:

Някой свързвал ли е х65 през infrared с програмата MPM Mobile Phone Manager , и ако да къде може да е проблема за да не разпознава телефона ?

Става дума за S65 , WINXP/SP2 и IRDA MA-620 ?

Link to comment
Share on other sites

някой опита ли вече 43-та версия на фирмуера ?

http://allsiemens.com/flash/

тук ги има :)

По - добре да не пробваш тази версия ;). Изчакай още малко и ще бъде издадена официално от Siemens.

Link to comment
Share on other sites

a ako moje james da kaje 6to 25 e nai spolu4livata 6toto az dori neznam s kva sam i 25ata kvo to4no updateva tela :huh: :confused :huh: :confused

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да даде някакви отзиви от CX65? Амо можете дайте да погледна някакви снимки, а също така и клипове. :)

Link to comment
Share on other sites

ami kvo da ti kaja az sam s nego i sajelqmvam edinstveno za slota deto go nqma i za MP3 playera ni6to drugo ina4e telefona e idealen za patite si ina4e izob6to ama izob6te ne me barka dali ima blotooth ili nqma tova e mnogo glupava funkciq (no spored men si )

 

ako pita6 men i ako si re6il da go vzima6 ne se kolebai

 

ako iska6 hubav telefon i ima6 mangizi iz4akai o6te mesec 2va I SI vzemi siemens ot x75 seriqta tam si imat vsi4ko ama nai evtiniq sigurno 6te e 500 lv nai malko

Link to comment
Share on other sites

ami kvo da ti kaja az sam s nego i sajelqmvam edinstveno za slota deto go nqma i za MP3 playera ni6to drugo ina4e telefona e idealen za patite si ina4e izob6to ama izob6te ne me barka dali ima blotooth ili nqma tova e mnogo glupava funkciq (no spored men si )

 

ako pita6 men i ako si re6il da go vzima6 ne se kolebai

 

ako iska6 hubav telefon i ima6 mangizi iz4akai o6te mesec 2va I SI vzemi siemens ot x75 seriqta tam si imat vsi4ko ama nai evtiniq sigurno 6te e 500 lv nai malko

Хвърлил съм око на СХ75, но сигурно ще струва майка си и баща си. :(

 

Edit : @mortal_dreams можеш ли да качиш някакви снимки да видя как фокусира?

Link to comment
Share on other sites

аз щи кажа че JAVAта му е супер зле :(

на К500 е пъти по добре за жалост ... иначе канерата и като функции при ползване е по добре :)

за парите ... друго няма :)

и малко по скупо пак няма .. чак много по скъпо :Р

Link to comment
Share on other sites

тва ATEnabler v2.0 не ще и не ще да ми фане телефона :(

Най-после се досетих какво бъркаме с тая програма ;) od_02 си е бачкала винаги.. просто трябва да сме дали "show hidden files" от самата си настройка на прозореца на уиндоуса ;) тогава ти я показва като hidden ;P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...