Jump to content
BulForum.com

siemens-..65-series


Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply
dnes mi pratiha edno zapis4e samo we ne mi be6e .wav a .amr  i zna4i pri amr e super zvuka no dali ako taq pesna e na .wav nqma da e po malka( t.e. kbs)

i dali ka4estvoto nqma da e po dobro

 

 

bah mama mu taq tema stana az sam si zadavam vaprosi i sam si otgovarqm are nqkoi da kaje ve4e ne6to a

Link to comment
Share on other sites

mai mai q zabravihte taq tema i kato gledam na nikoi ne mu se pomaga pitah vi ne6to si4ki si pravqt pass emi ok kakto iskate :angry:

Link to comment
Share on other sites

emi kak nqma da spqmq basi nikoi ni6to ne mi kazva vij kvo sma pisal po gore pak dano mi pomogne6

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Някой да има представа колко вървят в момента тези телефончета без Сим карти, пакети, промоции и т.н. Само телефон и нищо друго и къде са най-евтини?

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае нещо по въпроса с телефоните на Водафон, които са с означение S65v ? Защото дочух, че целия им софтуер бил на водафон, което доста затруднявало работата с българските оператори. Това така ли е и за кои функции?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Как се сменя софтуера на телефона за да върви по добре, имам кабел имам и мпм софтуер и всичко си работи.. обаче разбрах, че 25 версия била по стабилна и искам и аз да си я сложа :)

Link to comment
Share on other sites

Как се сменя софтуера на телефона за да върви по добре, имам кабел имам и мпм софтуер и всичко си работи.. обаче разбрах, че 25 версия била по стабилна и искам и аз да си я сложа  :)

Иди на сайта на сименс мобайл и там всичко си пише за съответния модел...

Link to comment
Share on other sites

a sega az pak da pitam otdavna ne sam pisal tuk poradi nakazanieto mi i da ne zemat pak da mi go lepnat no mislq da spra dap i6a tuk iskamsamo da znam svalih si ot siemens SWV 43 ili versiqta na softa 43 i az sam s 12 ako direk6an sloja taq razbrah 4e 6te se precaka telefona verno li e i netroot nali si q be6e slojil taq versiq q kaji malko kvo predstavlqva kajete ima li risk da si precakam telefona ako q sloja varhu 12 :huh: :huh: :unsure: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

...svalih si ot siemens SWV 43 ili versiqta na softa 43 i az sam s 12 ako direk6an sloja taq razbrah 4e 6te se precaka telefona verno li e

 

Няма да ти се прецака телефона.

 

А аз искам да питам някой, който си е качил 43-та версия КАК го е направил??

Защото аз като я пусна за ъпдейт и ми се появява съобщение: "Грешка при четене на новия софтуер. Недостиг на памет".

Ако някой се е справил с проблема - нека сподели как. Благодарско! :)

Link to comment
Share on other sites

abe az znam samo za NETROOTBG 4e q ima na tela si mai4e de ne sam siguren are ako moje da obadi kak stava rabotata i kvo novo moje da se zabeleji s novata versiq

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам един интересен въпрос свързан с камерата, няма ли някакъв начин като вържа телефона за РС-то, с помоща на някакъв специален софтуер да ползвам телефона, като Web камера ?

Link to comment
Share on other sites

Аз пък имам един интересен въпрос свързан с камерата, няма ли някакъв начин като вържа телефона за РС-то, с помоща на някакъв специален софтуер да ползвам телефона, като Web камера ?

 

ne tova e nevazmojno prosto za6toto pc-to si go zasi4a v pove4eto slu4ai kato modem a ne kato kamera.Nqma zna4enie 4e samiq hardwere ima kamera...

Link to comment
Share on other sites

ne tova e nevazmojno prosto za6toto pc-to si go zasi4a v pove4eto slu4ai kato modem a ne kato kamera.Nqma zna4enie 4e samiq hardwere ima kamera...

 

А в случаите, когато не го засича като модем, като какво го засича?

Link to comment
Share on other sites

zna4i nz no skoro 4etoh v mobile bulgaria za parviq telefon s WEB kamera i mislq 4e be6e PANASONIC no onzi e sa6to s VGA samo 4e moje bi taka e napraven 4e da go zasi4a kato WEB kamerka

Link to comment
Share on other sites

ne tova e nevazmojno prosto za6toto pc-to si go zasi4a v pove4eto slu4ai kato modem a ne kato kamera.Nqma zna4enie 4e samiq hardwere ima kamera...

 

Няма невъзможни неща, в ръцете на болни мозъци всичко е възможно :punk

 

А в случаите, когато не го засича като модем, като какво го засича?

 

Kогато не го засича като модем, го засича като хард диск :) зависи от софтуера, надявах се да има нещо, което да кара РС-то да мисли, че телефона е уеб камера, но изглежда никой не се е сетил да напише такава програма за 65 серия на Siemens..

Link to comment
Share on other sites

Kогато не го засича като модем, го засича като хард диск :)  зависи от софтуера, надявах се да има нещо, което да кара РС-то да мисли, че телефона е уеб камера, но изглежда никой не се е сетил да напише такава програма за 65 серия на Siemens..

Струва ми се невъзможно!

Как ще изпратиш 50-100 Кб/с, примерно през ИрДА или USB кабел за телефон ? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Я да изровя темата от снега :D Значи трябва да купя едно телефонче и понеже досега не съм имал Сименс, а пък и точно тези, на които съм се спрял ми допаднаха най-много като цена/качество.Та колебая се между CX65 и CX70.Моля да ми кажете впечатленията си от двата апарата и кой е по-добри (ако има някаква разлика де).Бях чувал нещо за шаване на капака, но не помня дали беше за тези модели.Мерси предварително :D

 

Другият вариант е SE K500, но май ще е Сименса ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...