Jump to content
BulForum.com

siemens-..65-series


Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Хайде без обиди. Това че си "с извинение" не ти разрешава да си обиждаш който поискаш.

 

А по темата - едва ли има аналог на Siemens CX65/70 с такава цена и такива характеристики от моделите на NOKIA.

С това въпроса:

Da vi popitam vie vijdali li ste na Nokia nai novite modeli

се обезмисля.

Link to comment
Share on other sites

ok sorry ama smart ti ne mi otgovori na vaprosa kaza samo za nqkva igra az te pitah kva e razlikata primerno ima li razlika kaot se vliza v menuto naprimer ne6to varte 3D li e :huh: :confused :huh: :confused :huh: :confused

Link to comment
Share on other sites

Хайде без да обиди. Това че си "с извинение" не ти разрешава да си обиждаш който поискаш.

 

А по темата - едва ли има аналог на Siemens CX65/70 с такава цена и такива характеристики от моделите на NOKIA.

С това въпроса:

 

се обезмисля.

Parvo iskam da kaja 4e ne sam obidil nikoi a daje se izvinih napalno iskrenno.A dokolkoto za drugia vapro za cenite estestveno 4e nqma tolkova evtina nokia.Prosto tel. za napraveni za razli4en tip hora

Link to comment
Share on other sites

Parvo iskam da kaja 4e ne sam obidil nikoi a daje se izvinih napalno iskrenno.

lol, Кой говори за тебе? Гузен негонен бяга май май :)

 

За цените си прав - има хора тарикати има и хора богати ;)

 

ok sorry ama smart ti ne mi otgovori na vaprosa kaza samo za nqkva igra az te pitah kva e razlikata primerno ima li razlika kaot se vliza v menuto naprimer ne6to varte 3D li e  :huh:  :confused  :huh:  :confused  :huh:  :confused

В менюто няма разлика, само в Java-та, обаче процесорчето на Сименса не може да се сравнява с това на SE K700i - Онзи е доста по-пъргав.

Link to comment
Share on other sites

i se razvalq dosta po leno nali 6toto telefon sas vsi4kite extri lesno se razvalq pak i SE sa kompaniq koqto darji na guzariqta no ne i na ka4estnoto :D :D :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

basi are nqkoi ve4e da pi6e v temata ne6to novo we basi savsem propadna da vi se pohvalq mai 6te stavam 4ast ot ekipa na m65.hit.bg

Link to comment
Share on other sites

Официално излезе версия 43 на софтуера :rolleyes:. След малко ще мога да кажа първите си впечатления от нея.

Link to comment
Share on other sites

basi slu4i mi se ne6to zna4i izkliu4vam si telefona i kvo se slu4va izgasvat deodite na displeq oba4e kartinata si ostava i postepenno cvetovete izgasvat edin po edin ot kvo se e polu4ilo tova i dali ima nqkakv risk ot nqkakvo razvalqne ili nwe6to podobno :confused :huh: :blink: :confused :huh: :blink: :confused :huh: :blink:

Link to comment
Share on other sites

basi slu4i mi se ne6to zna4i izkliu4vam si telefona i kvo se slu4va izgasvat deodite na displeq oba4e kartinata si ostava i postepenno cvetovete izgasvat edin po edin ot kvo se e polu4ilo tova i dali ima nqkakv risk ot nqkakvo razvalqne ili nwe6to podobno :confused  :huh:  :blink:  :confused  :huh:  :blink:  :confused  :huh:  :blink:

проблема ти идва от софтуера. Ако не може да се оправи, включи му зарядното и веднага го изкарай и ще се оправи ;)

Link to comment
Share on other sites

yes yes yes yes yes yes

 

ako e taka kakto si misliq zna4i me4tata mi 6te se izpalni

 

ei sq mernah v edin forum edno mom4e napisa 4e 51 versiq na softa 6tqla da poddarja MP3 tova e strahotno

 

a drugo zna4i iskam da pitam ako iztriq vsi4ko ot telwefona dori i igrite

 

posle kato dam formatirane 6te mi se varnat li tiq igri(parvona4alnite zalojeni vatre) i originalnite melodii

 

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

:confused :huh: :confused :huh: :confused :huh: :confused :huh: :confused :huh: :confused :huh: :confused :huh: :confused :huh: :confused :huh: :confused

Link to comment
Share on other sites

az razbrah 4e s formatiraneto se vra6tat starite failove t.e. parvona4alnite

 

a ni6to ne kazvate za tova 4e moje da se izkefim i nie sas siemensite sas MP# player

 

 

 

a zna4i variqnta e ka4vam vsi4ko na kompa triq go ot telefona i gotovo ako iskam ne6to hop ot kompa na telefona i gotovo nali???

 

 

=====================================

 

abe da vi pitam i o6te ne6to

 

sqzna4i ako stane rabotata s MP3 playera na kakva 4estota trqqq da se konventirat pesnite 6toto

 

az mislq 4e 16Kbit/s e mai nai dobre a ili 8kbit/s

Link to comment
Share on other sites

Първия ми опит за тема: SmilesMod

Тествайте и си кажете мнението. Не ме жалете хич ;) Моднах за проба (5-6 неща) една друга тема и сложих още някои анимаций. Абе промених я на 35-40% и мисля че стана яка.

 

*Едит: звуци за On и Off не съм слагал, както няма и screensaver, едно за да пестя място и друго за да може всеки да си ги сложи по собствен избор.

Link to comment
Share on other sites

exo za6to vinagi me prenebregvate az pitam ne6to pone mi daite otgovor nali temata e vaprosi otgovori i tem podobni

Link to comment
Share on other sites

Преди малко ми дойде идеята че могат да се качват .txt файлове и да се четат на телефона. Става супер, само че трябва да са на латиница.

Качих си цяла книга и мога да си я чета (в кенефа да речем ;)).

Ето ви я и на вас ако искате за проба. Книгата е "Пътеводител на Галактическия Стопаджия" :punk

 

*Едит: Нещо се прецаква при конвертирането и е накъсан текста. Абе как се маха всякакво форматиране в текст (през Notepad не става)

Link to comment
Share on other sites

az razbrah 4e s formatiraneto se vra6tat starite failove t.e. parvona4alnite

 

a ni6to ne kazvate za tova 4e moje da se izkefim i nie sas siemensite sas MP# player

a zna4i variqnta e ka4vam vsi4ko na kompa triq go ot telefona i gotovo ako iskam ne6to hop ot kompa na telefona i gotovo nali???=====================================

 

abe da vi pitam i o6te ne6to

 

sqzna4i ako stane rabotata s MP3 playera na kakva 4estota trqqq da se konventirat pesnite 6toto

 

az mislq 4e 16Kbit/s e mai nai dobre a ili 8kbit/s

 

 

abe hora vie 4etete li be smart vqrno interesni predlojeniq no pone obarni

vnimanie kvo sam pisal ok ???

:angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

iskam dap itam ne6to i se nadqvam tozi pat nqkoi da mi otgovori ve4e 6toto mi omrazna sam da si prekazvam

 

ta zna4i tova

 

zadnata plasmasa na telefona CX65 ne6to gadno mi skarca imal li e nqkoi to vas sa6tiq problem 6toto mnogo me drazni da ne bi telefona da ne e sgloben kakto trqbva ?!?!?!??!?!!??!?!?!?!!?!?!!?!?! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

abe hora vie 4etete li be smart vqrno interesni predlojeniq no pone obarni

vnimanie kvo sam pisal ok ???

:angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

 

iskam dap itam ne6to i se nadqvam tozi pat nqkoi da mi otgovori ve4e 6toto mi omrazna sam da si prekazvam

 

ta zna4i tova

 

zadnata plasmasa na telefona CX65 ne6to gadno mi skarca imal li e nqkoi to vas sa6tiq problem 6toto mnogo me drazni da ne bi telefona da ne e sgloben kakto trqbva ?!?!?!??!?!!??!?!?!?!!?!?!!?!?! :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

 

получава се от ползването... Просто нещо се разхлабва... И при мен е леко така. Иначе не ми се вярва да се получи това с МП3-ките, просто говорителите не са ни подходящи... Иначе на 8кбит/с ще е най разумно за нашата памет ;) А иначе намери ли дата кабел???

Link to comment
Share on other sites

zna4i james sorry 4e se polu4ava kato 4at ama vse pak tova e vajno sorry again za diskusiqta james ne namerih kabel 6toto maikata na oniq pi4 ne go e vzela ako go vzeme edva li 6te mi go dade na men predi imah MC60 i kato mu kazah dai da si ka4a ne6to toi kaza sorry dai si telefona az 6ti ka4a :angry1 :cry :angry1 :cry

Link to comment
Share on other sites

dnes mi pratiha edno zapis4e samo we ne mi be6e .wav a .amr i zna4i pri amr e super zvuka no dali ako taq pesna e na .wav nqma da e po malka( t.e. kbs)

i dali ka4estvoto nqma da e po dobro

Link to comment
Share on other sites

molq nqkoi admin da promeni imeto na topica ot siemens-..65 series na siemens-x65 and x75 series

Link to comment
Share on other sites

Бях споменал преди време в темата, че с още един от модераторите ще правим сайт специално за Siemens. Ако някой иска да помогне с някакви материали да ми прати ЛС. Ще му пратя адреса на който да влезе и да качи с каквото разполага. Всички ще е от полза. Игри, програми, картинки, книги :) и т.н. Не давам публичен достъп по ред причини ;). Когато сайта е готов всички ще имате достъп до него.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...