Jump to content
BulForum.com

siemens-..65-series


Recommended Posts

Разлика между СХ65 и СХ70 има и тя е в размера на паметта.

 

При СХ65 - 11МБ

При СХ70 - 9,5МБ

 

Преди време бях чел някъде че диплея на СХ65 е CSDN (или както се пише) а на СХ70 е TFT но сега по саитовете гледам че пише TFT (пример саита на М-тел) и в крайна сметка не знам какъв е точно дисплея. Възможно ли е на по-старите ревизии на телефона да са със стария тип дисплеи и ако е така как да го разберем ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

aaaaa ako moje samo da te popravq ima razlika v pametta i AZ Q ZNAM no ti si oabrkal edno ne6to

na CX70 ne e 9,5 a 8.5Mb

Link to comment
Share on other sites

zna4i ot firmata lajat i ne moje da ti e 10,5 a 10,32

 

6toto i CX65 e s tolkova

e хуу де закруглих го :)

ама да уточня че тия 10+МБ ги гледах през Mobile Phone Manager-a ...

 

a сега като си сметнах размера на всички видни папки и размера им е 8.3МБ и имам 2.1МБ свободни :)

Link to comment
Share on other sites

e zna4i moje i po malko da ti e a kato ima6 3D kvo tolkova e razli4noto ot ne 3D q kaji malko i vijdal li si telefon bez 3D za da gi sravni6

Link to comment
Share on other sites

Пичове,гледам,че темата е за 65 Series,ама не ми се пускаше цяла тема за това,пък и реших,че вие в тази тема можете да ми помогнете.

Имам М55,имам и USB Data Cable.Свалих си Siemens Data Suite от тук.Инсталирам си ги и инсталацията си ок,ама като свържа компа с телефона и ми изписва,че телефонът не е свързан.Имате ли някакви идеи?И да ме светнете кое точно е това COM1,към което трябва да е свързан кабелът?Това един от всичките входове ли е или е нещо друго?Щото аз всичките ги пробвах и нищо не става!А и още нещо:всъщност кабелът е от CX65.Може ли от тожа да е проблемът-в края на краищата нали накрайникът влиза в телефона,пък и нали съм инсталирал на компа програмите за М55!

Link to comment
Share on other sites

Пичове,гледам,че темата е за 65 Series,ама не ми се пускаше цяла тема за това,пък и реших,че вие в тази тема можете да ми помогнете.

Имам М55,имам и USB Data Cable.Свалих си Siemens Data Suite от тук.Инсталирам си ги и инсталацията си ок,ама като свържа компа с телефона и ми изписва,че телефонът не е свързан.Имате ли някакви идеи?И да ме светнете кое точно е това COM1,към което трябва да е свързан кабелът?Това един от всичките входове ли е или е нещо друго?Щото аз всичките ги пробвах и нищо не става!А и още нещо:всъщност кабелът е от CX65.Може ли от тожа да е проблемът-в края на краищата нали накрайникът влиза в телефона,пък и нали съм инсталирал на компа програмите за М55!

За съжаление кабелите за СХ65 не стават на М55, докато тези от М55 стават и на СХ65... Ама нещо самите производители на кабели са прецакали работата... :(

Link to comment
Share on other sites

com1 e kabel koito ne e za USB a za drugite buksi

 

ako ne se laja

СОМ1 и СОМ2 са ти сериините портове... Ако все пак намериш УСБ кабел и го подкараш като сериен ти излиза от СОМ3 нагоре... На мен един път ми излезна СОМ6 :wacko:

Ееее,да му е*а майката!Сигурен ли си или да прогължавам да се мъча?

 

100% комшийката ми има М55 и да ти кажа 3 дена се мъчих с моя кабел... и накрая и намерих специален за М55, който за съжаление не можах да пусна на моя : :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ей,да му се не види!Аз си мислех,че веднъж като влезе в дупката кабелът,значи всичко е ОК и само ми трябват правилните програми.Благодаря за информацията все пак-спестихте ми още доста часове в безсмислени опити!

Link to comment
Share on other sites

eto TUK !

 

ima 2ve programki (game magic-za igri)(i S.D.T.E-za temite)

 

ednata e da si pravite temi za telefona neznam nqkoi moje ve4e da q e daval a drugata pozvolqva da igraete igrite si na kompa predi da gi slojite na GSMa

 

no vnimanie!!!-ne vsi4ki igri tragvat

 

tezi programki ne se instalirat samo run i 6te gi probvate

Link to comment
Share on other sites

eto TUK !

 

ima 2ve programki (game magic-za igri)(i S.D.T.E-za temite)

 

ednata e da si pravite temi za telefona neznam nqkoi moje ve4e da q e daval a drugata pozvolqva da igraete igrite si na kompa predi da gi slojite na GSMa

 

no vnimanie!!!-ne vsi4ki igri tragvat

 

tezi programki ne se instalirat samo run i 6te gi probvate

за тоя емулатор не знам от win98-цата ли е ама ми работи суупер збъгнато :(

особенно графиката

Link to comment
Share on other sites

za koq po to4no

 

pri men i 2vete si varvqt super

 

ako e za igrite

 

da taka e na nqkoi igri e gadno a nqkoi dori ne tragvat

Link to comment
Share on other sites

ako pita6 men do4akai m75 i dai 500 lv i 6te si gotov ima si vsi4ko kato smart phone e no ti si re6ava6

 

m/u drugoto emulatora e za nokia no nqkoi igri tragvat

Link to comment
Share on other sites

yo pi4 stiga si floodil moje6e da vidi6 predi tova 4e ve4e pone edno 2 ma 4oveka predimno az ili james sme dali info(nai ve4e james)

 

parvo potarsi posle pi6i tova da e pravilo tuk

Link to comment
Share on other sites

Size

Length: 110 mm Weight: 110 grams

Width: 51 mm Volume: 104 ccm

Height: 21 mm

Battery

Max Standby: 250 hours Battery Type: Li-Ion

Max Talktime: 5 hours mAh: 750

Charging Time: 2 hours

Features

Networks: GSM 900 / 1800 / 1900

Display: 132x176 pixels, TFT, 262.000 colours, 1.8 inch

Memory: 14MB

Memory expansion: RS-MMC card slot

Synchronisation: Yes

Organizer: Yes

Voice Features:

Records:

Calling:

Applications: Blogging client

 

Bluetooth: Yes

IrDA: Yes

GPRS: Class 10

Push to Talk: Yes (dedicated key)

Built-in data and fax modem:

Data exchange with PC: Yes

User profiles:

Loud Speaker for handsfree talking:

Improved water, shock & dust resistance: Yes, rubber protection and metal frame (IP54)

Fun / Media

Ringtones: MP3 Ringtones

Logos:

OP logo remove:

Wallpapers:

Screensaver:

Themes: Yes

Skins:

Games: 3D Java

 

SMS: Yes

T9:

EMS:

MMS: Yes

E-Mail: Yes

Instant Messaging client: Yes, Wireless Village

 

Calling Faces:

Calling Symbols:

 

Radio: No

MP3 Player: Yes (MP3 and AAC/AAC+ support)

Video Player: Yes

Video Recorder: Yes

Camera: 1.3 MegaPixels

WAP/WEB Support: WAP2.0

 

m75_01.jpgm75_02.jpg

m75_03.jpgm75_04.jpg

m75_05.jpgm75_06.jpg

m75_07.jpg

Link to comment
Share on other sites

Хора,кажете ми,ако можете стъпка по стъпка,какво трябва да направя,за да си свържа C65 с PC-то.Имам кабел от CX65,ама той до колкото разбрах е един и същи и за двата модела,нали така?Свалих си от my-siemens.com точно за моя модел софтуера,инсталирах го и познайте какво?Нищо не става-No telephone detected или нещо такова.Също искам да ви питам как да проверя дали USB-то изобщо ми е включено,защото не съм много сигурен,а не знам и как да проверя.

Link to comment
Share on other sites

offf sorry pi4 ama sq se pribrah ot edno momi4e i tam estestveno vsi4ki pu6at i az kaot ne pu6a4 ne izdarjam na dima i o4ite me bolqt taka 4e 6te ti kaja samo edno

 

varni se malko po v na4aloto da vidi6 edno kak se installva software na GSMa

 

samo ti kazvam 4e trqqq kato svarji6 tela kam kabela i kompa trqqq tela da e izklu4en

Link to comment
Share on other sites

Хора,кажете ми,ако можете стъпка по стъпка,какво трябва да направя,за да си свържа C65 с PC-то.Имам кабел от CX65,ама той до колкото разбрах е един и същи и за двата модела,нали така?Свалих си от my-siemens.com точно за моя модел софтуера,инсталирах го и познайте какво?Нищо не става-No telephone detected или нещо такова.Също искам да ви питам как да проверя дали USB-то изобщо ми е включено,защото не съм много сигурен,а не знам и как да проверя.

Ми значи отиваш на "Device Manager" (на my computer>properties>Hardware) и там в колонката трябва да има нещо от сорта на "Modems" цъкваш на него и под него излиза "Siemens Mobile Phone USB Modem" даваш на него с второто копче "Uninstal" (като кабела е включен) махаш кабела и при следващо включване трябва да тръгне..! При мен така става ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...