Jump to content
BulForum.com

siemens-..65-series


Recommended Posts

za6to mi se polu4avat takiva ne6taa i iskam ne6to o6te da popitam za6to kato mi pokazva 1 min i 39 sek mi snima 1 min za6to se polu4a\va tova

 

Това е защото софтуера не е хубав. И на моя CX65 така става. Пише 3.23 мин., а спира на 1.20 примерно. Друг път пък си снима 2 и т.н....

 

Така, че не се ядосвай, просто го приеми като факт :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply
Това е защото софтуера не е хубав. И на моя CX65 така става. Пише 3.23 мин., а спира на 1.20 примерно. Друг път пък си снима 2 и т.н....

 

Така, че не се ядосвай, просто го приеми като факт  :D

Или си смени софтуера. ;)

Link to comment
Share on other sites

:huh: :confused :huh: :confused togava da popitam ima li nqkoi sas 22 versiq na softa

 

da kaje dali na nego mu e taka

 

lol a na men nai mnogo mi pokaza odeve 9 min i 31 sek

 

 

a m/u drugoto dali ne se e razvalila kamerata ili samo se pritesnqvam !!?? :huh: :confused :huh: :confused :huh: :confused

Link to comment
Share on other sites

:huh:  :confused  :huh:  :confused togava da popitam ima li nqkoi sas 22 versiq na softa

 

da kaje dali na nego mu e taka

 

lol a na men nai mnogo mi pokaza odeve 9 min i 31 sek

a m/u drugoto dali ne se e razvalila kamerata ili samo se pritesnqvam !!?? :huh:  :confused  :huh:  :confused  :huh:  :confused

Виж тук какво има. :)

 

Edit : А защо не и тук.

Link to comment
Share on other sites

4eki malko tva sq kvo be6e da mi pokaje6 ot kade da si izteglq versiqta na softa ili ne6to drugo :huh: ???

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с 25. В нета пише, 4е тя е най-стабилна, но за съжаление ще трябва да чакаме по-добра. Иначе и тя прави проблеми, и то не само с камерата, ами и с SMS-ите, Notes, Memos и др. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Такааа, вече и аз съм с ver.25 и усещам Огромната разлика от ver.02 ;)

Благодаря на netrootbg, че ме избави от мъките :punk

 

Открих и некъф лек бъг: Когато дадете на някое Java приложение, да речем на някоя игра, Options->Attributes се получава наслагване на буквите и се мажат по екрана като даваш нагоре-надолу.

Пробвайте и кажете и при вас ли е така...

Link to comment
Share on other sites

Последователен пост - sorry, но искам да вдигна малко темата, че е интересна:

 

Някой знае ли как се сменят иконите на CX65  :confused

Значи за иконите ти трябва кабел, програмата OD и ето ти обяснение: http://www.cx65.de/Icon_Packs.773.0.html?&L=1 и http://m65.hit.bg/ в секцията Icons ;)

 

Иначе можели отнякъде да намеря кабел за ъпдейт под наем- трябва ми за един ден- пък и ще почерпя...

 

А бъговете се получават като се направи голям "скок" в версиите- например от 2 на 25 както при теб. Трябва да е 2 после 12 после 25 нещо такова ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как да се получи mastercode на телефоните Siemens по IMEI. Трябва ми, защото баща ми си е блокирал C55-цата с троен грешен тел. код а не ми се разкарва по фирмите за смяна на софтуер-а.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

naistina e taka no nai me kefi cx75 malko ne sam dovolen ot disaina

 

maliii ami ako pusnat S75 tova li kakvo 4udo 6te e

Link to comment
Share on other sites

abe basi kva e to4no razlikata kato ima6 3D ili nqma6 3D nqkoi moe li da mi kaje

Ако си играл на някоя 3D игра на к700i да речем, ще разбереш.

Аз играх на един симулатор на самолет и останах доста впечатлен...

Link to comment
Share on other sites

pi4 glupav si s izvinenie

 

q si varvi i ni ostavi temata ako obi4a6 a tova sa samrtphoni a ne telefoni ot na6iq klas struva6ti po 300 leva taka 4e are varsi si i ne ni davai saveti ok

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...