Jump to content
BulForum.com

siemens-..65-series


Recommended Posts

Искам да знам има ли разлика ST55 спрямо другите модели като кабел за данни и зарядно ? Защото 1 приятел има такъв телефон и се оплаква че нито зарядното било такова като на другите от серията 55 или 65 нито кабела за данни си проличал а повече приличали на тези на Samsung ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply
А относно звука какво правя аз - освен конверта в нужния подвид WAV, максимизирам звука и добавям с еквалайзер честотите, които най-добре излизат през говорителчето на апарата. По този начин имам достатъчно силен и качествен звук.  :music

Ако може да споделиш как точно става това.

 

basi za6to ne mi otgovorihte CX65 4ete li 16 Kbit/s 6toto tam ka4estvoto e po qko

Не само 8 kbit-оти може да чете.

Link to comment
Share on other sites

MIDEX

 

naisitna moje da obqsni6 malko pove4ko za tiq ekvalaizeri i tem podobni !???! :confused :huh: :confused :huh: :confused :huh: :music :music :music

Link to comment
Share on other sites

дейба маа му вече му се ядосах ...

къде подяволите е мелодията дето ми звъни с нея ? :angry:

някво пиулкашто е .. но не мога да го открия ...

СХ70, фирмуеър: СХ65 вер. 16

 

edit: въпрос :) като си ъпдейтвам софтуера ще изтриват ли ми се данните ? картинки мелодии ала-бала ? :)

Link to comment
Share on other sites

edit: въпрос :) като си ъпдейтвам софтуера ще изтриват ли ми се данните ? картинки мелодии ала-бала ? :)

Няма, всичко се пази (и при 2-та ми телефона се запази).

А относно еквалайзерите....ами работата е много проста. Взимате някакъв редактор на аудио (аз ползвам SoundForge) и преди да направите конверта изрязвате откъса, който ви трябва и с EQ повдигате честотите, които най-добре звучат през миниатюрното говорителче на апарата. Въпреки, че при различните модели излъчваните честоти варират малко, обикновено нещата се ограничават в диапазона 2-6 Khz...абе малко и на ухо се наглася... :music ...режат се малко ниските (под 200 Hz...те и без това не се чуват там)....и като се изнесе полезната честотна лента се минава на втория етап - динамиката. Тук се изполва първия максимайзер, който имате подръка (аз ползвам на Waves, но всеки друг, вкл. и вграденият във Форджа върши същата работа). Става и с няколко последователни компресии & нормализации, но с максимайзера е по-бързо - от един път. Това второто...с динамиката може и да се пропусне, но аз го карам на максимум, че съм с бая точки в Булфлийт и ако изпусна на шумно място някой SMS, ще ми се стъжни живота... :D

Link to comment
Share on other sites

JIS

 

moje da si napravila na beep rejim i za tova da ne ti se 4uva melodiqta a nqkvo pilkane vij si gore v dqsno ot obhvata ako ima6 edna kambanka zna4i e v beep rejim

 

a midex sorry za offtopica ama da ne si si sbarkal godinata na rajdane ili e umi6leno napraveno i ako ne e taina kvo e stanalo na 25 septemvri 1905

Link to comment
Share on other sites

JIS

 

moje da si napravila na beep rejim i za tova da ne ti se 4uva melodiqta a nqkvo pilkane vij si gore v dqsno ot obhvata ako ima6 edna kambanka zna4i e v beep rejim

 

a midex sorry za offtopica ama da ne si si sbarkal godinata na rajdane ili e umi6leno napraveno i  ako ne e taina kvo e stanalo na 25 septemvri 1905

И аз сори за офтопика ама да поясня: 1. JIS не е момиче :P / 2. Я погледни пак годината - така по-добре ли е? :)

Link to comment
Share on other sites

Midex пробвал ли си да отключиш допълнителната памет на M55?

 

я дайте малко повече инфо. ква е тая допълнителна памет, много ли е? и кви бъгове прави, че моя и без тва си бъгва понякога, клавиатурата блокира

Link to comment
Share on other sites

MIDEX

 

sorry ama ti ne si dobre sq pak za kvo q napravi 2004 xixixix :lol:

a za JIS mnogo sorry neznaex :huh:

Link to comment
Share on other sites

не е на "бееп" режим :(

мелодията си е много яка и полифонична ама просто я няма си видните папки в телефона ...

Link to comment
Share on other sites

mi togava v takav slu4ai

 

nali ima ne6to kato serch tova stana kato vlezne6 v papkata i dade6 # ako znae6 kak si pisal melodiqta napi6i i imeto i go tarsi taka moje da go nameri ako i taka go nqma 6te trqqqq otnovo da q tegli6 sorry :huh:

 

 

haresva li vi kak napravih parviq post ima i link-4eta kajete kvo mislite i ako imate predlojeniq kvo o6te moje da se slaga kajete !!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

май става въпрос за вградена, ако може така да се каве, мелодия. като няма зададена мелодия за звънене сиеменса си звъни с някви си негови мелодий дето ги няма по папките

Link to comment
Share on other sites

май става въпрос за вградена, ако може така да се каве, мелодия. като няма зададена мелодия за звънене сиеменса си звъни с някви си негови мелодий дето ги няма по папките

мдаа нещо такова е :)

Link to comment
Share on other sites

JIS

 

use6ta6 li nqkva razlika ako ne se laja ti be6e sas simens cx70 imali ne6to kato 3D

ili samo lajat i ako ima bi li spodelila

Link to comment
Share on other sites

Това са всички стандартни звуци в M65. Дано да намериш това което ти трябва.

бтв тази мелодия няма как да я изтриеш. По точно има начин, но ти трябват няколко програми за тази работа. Ако имаш сложена някаква мелодия махни я. Остави да няма отметка. Така ще ти пусне стандартната.

Default.rar

Link to comment
Share on other sites

CX65 също има 3D стига да си ъпдейтнеш софта до над 16 версия... Все пак СХ 70 са с софт на СХ65 ;) И браво за 1 пост ;)

 

aaaaa JAMES kvo ika6e da kaje6 s tova "bravo za 1 post" za tvoa deto napravih nai gore li ako da zna4i te kefi samo 6te pomoliq da mi dade6 o6te nqkoi drug link

 

i iskam ne6to otnovo da zahvana

 

otnasq se kam vsi4ki

 

pitah james za onazi hartiq kak se kazva trqqqqqq mi 4ovek deto 4atka nemskiq 6to gode dobre 4e da mi prevede edno ne6to

 

mnogo 6te sam mu plagodaren i ne samo az nadqvam se

 

 

i posledno zna4i nqma razlika m/u cx65 i cx70 ili se barkam :huh: :huh: :huh:

 

 

i o6te ne6to za6to po dqvolite ne moga da ka4vam ne6ta ot kompa si v nqkoi temi moje tuk ne stava za6to tova !!!

Link to comment
Share on other sites

netrootbg abe 6to dava6 takiva arxivi deto sa povredeni pi6e mi slednoto

 

! C:\Documents and Settings\teodor\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\TCWNT58L\Default[1].rar: Unexpected end of archive

 

 

 

 

iskam da zaradvam vsi4ki s edno ne6to koeto toku 6to vidqh blagodarenie na edin forum

 

x75 seriqta na siemens 6te bade s blothoot(neznam dali takak se pi6e)

 

vseki telefon 6te bade sas slot za karta i mp3 player

 

6te badat s 265k cvata imam i kartinka na cx75 ama nqma mqsto da q postna!!!

 

ina4e telefonite 6te sa izrudi az kato gi vidqh i napravo o4ite mi ostanaha v tqh

 

a i specialno za cx75 kamerata 6te e 1.3 Mpixel

za drugite ne obarnah vnimanie !!!!

Link to comment
Share on other sites

x75 .. ай стига ве .. ни са радвай че като му видиш цената, която няма да отстъпва на другите телефони от същия клас

Link to comment
Share on other sites

netrootbg abe 6to dava6 takiva arxivi deto sa povredeni pi6e mi slednoto

 

x75 seriqta na siemens 6te bade s blothoot(neznam dali takak se pi6e)

Архива си работи. След като го качих го проверих.

Още от 65-та серия има телефони с Bluetooth ;). За съжаление само S серията и едни други по малко известни.

Link to comment
Share on other sites

tva go znaem ama sq cqlata 65 seriq 6te e s blotooth i slot i mega pixelova kamera s video

dislpei 265k

Link to comment
Share on other sites

Броени дни преди началото на най-важното технологично събитие за годината - CeBIT 2005, в мрежата се появиха неофициални снимки и информация за новите модели телефони, които ще представи Siemens. Част от тях все още са проекти, като впечатление правят два модела, комбиниращи GSM и 3G възможности. Останалите новости (M75, CL75, CX75, SP65, SXG75) са нови версии на съществуващи телефони, част от които снабдени с RS-MMC слот за памет, мегапикселови камери, висококачествени диплеи, mp3 плеъри и др. Разбира се, очаквайте ексклузивни подробности за мобилните премиери на Siemens директно от мястото на събитието в Хановер.

 

pic_2_1657.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ето един много хубав ЛИНК. Има много полезни неща и някои забавни работки. Дано ви хареса.

 

EDIT: Току що видях, че линка не работи, ама си мисля, че нещо има проблеми със free.datacom.bg щото и него не ми го отвори. Да не би вече да няма такав сайт и аз да не съм разбрал.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...