Jump to content
BulForum.com

siemens-..65-series


Recommended Posts

:lol: !!!Видях една такава тема в един форум и си викам що да няма и в нашия!!! :lol:

 

Темата е за всички почитатели и притежатели на телефон от x65 и x75 серията на SIEMENS™

В темата можете да задавате СВОБОДНО вашите въпроси!!! :wtf:

А ние ако можем ще ви отговорим:notify:

 

сайта на JAMES-http://free.datacom.bg/browse/james_bond007/GSM/

 

http://bmb.hit.bg/ - Малко сайтче но като за начало бива !!!

 

http://m65.hit.bg/ - Това ми е любимия сайт има си всичко за 65 серията!!!

 

http://cx65.de/- Има какво да се види !!!

 

http://allsiemens.com/ - В сайта има доста добри неща относно SIEMENS™

 

Siemens-Mobile Phones -Под-сайт на Siemens™---всичко за мобилните им устройства !!!

 

http://www.mobilebulgaria.com/ -Може би един от най-добрите Мобилни сайтове у нас!

 

http://www.mobile-shark.com/ -Доста добър сайт !

 

http://siemens-club.ru/ - Сайта е доста добър

 

Форума на JAMES - Това е идеята,регвайте се и да почваме купона!

 

Официалния саит на JAMES - ЕМИ МОГА САМО ДА КАЖА,ЧЕ КАТО ГО ЗАВАРШИ ЩЕ Е SUPER!!!

 

Скоро ще има още линкове

 

:happy:UPDATED:happy:

7-Август-2005година

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Аз имам Siemens CX 65 и съм много доволен от него има много яки функции пък и за тея пари такъв телефон ... единствения му косур е че когато шрез IrDA тегля снимките от него и примерно са повечко ... над 2,5 МБ след като се изтеглят IrDA не иска да разпознае повече телефона и да прехвърля информация но след 1 изключване и включване всичко е 6 не знам защо го прави ... то не е мъка за умиране но ми е интересно защо ли го прави.

Link to comment
Share on other sites

Не че на моя камерата е по-добра ... един дол дренки са. Но на Siemens C65 досплея е много зле защото е малък а това за цветен телефон си е направо наказание ... но за сметка на това цената е значително по-ниска отколкото на моя. Не помня колко му беше паметта само ?

Link to comment
Share on other sites

Сега какво ще си мерим телефоните ли ?!?!? :P

Аз съм с С65 и съм доволен. Да не забравяме че то ва е телефон, ако искате качествени снимки вземете си фотоапарат.

Link to comment
Share on other sites

Не че на моя камерата е по-добра ... един дол дренки са. Но на Siemens C65 досплея е много зле защото е малък а това за цветен телефон си е направо наказание ... но за сметка на това цената е значително по-ниска отколкото на моя. Не помня колко му беше паметта само ?

На С65 е 384х2**, докато на СХ65 е 640х480 пиксела... иначе дисплея на С65 е малко "дървен"- насича...

Link to comment
Share on other sites

o4akvah i james da se vkliu4i i eto go i nego braooo

 

 

sq po temata iskam da pitam ne6to james

 

verno li 4e mojelo da se osvobodi pamet be

 

v edin forum vidqh za na6iq telefon 4e(cx65) moje da se osvobodi pamet i tam hora tvardqha 4e mojelo da se osvobodi do 21Mb lol ako moje i ti znae6 ne6to po vaprosa ili si 4ul ne6to!!??

 

a sega az da kaja ne6to james vidq li sita na cx65.de ili ne6to podobno tam ima edna hitrinka no mi trqq edin 4ovek koito razbira nemski da mi prevede ne6to

 

hitrinkata e ot roda za joystika slaga se nqkva hartiq i ne moje6 da poznae6 4e q ima i izglejda kato SE t610 ili T630

Link to comment
Share on other sites

o4akvah i james da se vkliu4i i eto go i nego braooo

sq po temata iskam da pitam ne6to james

 

verno li 4e mojelo da se osvobodi pamet be

 

v edin forum vidqh za na6iq telefon 4e(cx65) moje da se osvobodi pamet i tam hora tvardqha 4e mojelo da se osvobodi do 21Mb lol ako moje i ti znae6 ne6to po vaprosa ili si 4ul ne6to!!??

 

a sega az da kaja ne6to james vidq li sita na cx65.de ili ne6to podobno tam ima edna hitrinka no mi trqq edin 4ovek koito razbira nemski da mi prevede ne6to

 

hitrinkata e ot roda za joystika slaga se nqkva hartiq i ne moje6 da poznae6 4e q ima i izglejda kato SE t610 ili T630

Значи за паметта ти трябва кабел с сериен порт, и става 19 и нещо МВ не 21, но проблем е че тази памет е скрита и се ползва от телефона... и ако я отвориш самия софтуер на телефона става адски нестабилен... абе по добре си я карай с 11 МВ памет и дата кабел, отколкото да прецакаш телефона...

 

Е това е моя съвет разбира се ;)

 

А за хартийката, не съм го разгледал подробно, но ще намеря някой с немски да ми обясни как става и ще го споделя с вас ;) Аре лека нощ от мен ;)

Link to comment
Share on other sites

az imam takuv telefon i chesno po glupav ne bqh imal nikoga.Vsichko mu e super glupavo napraveno adski mi e lagav adski shibana kamera adski drezgav zvuk kogato e na max.Adski tup telefon.

Link to comment
Share on other sites

:bgrin: Zgan se pak tova si e tvoeto mnenie bqh vleznal sno6ti v edno forum4e deto pi6eha hora ot razli4ni darjavi i da ti kaJA IMA6E samo edno 2ve lo6i mneniq za telefona vsi4ko ostanalo be6e s opredelenie OUTSTANDING

 

i se pak telefona e sreden klas a ne nqkoi smartphone ili telefon deto struva 1000 lv

 

e sno6ti edin priqtel ba6ta mu dokaral nqkva nokia neznam kolko no 9 stotaka struvala i be6e adski kuha nokia qvno nokia sa se izlojili s toq sme6en telefon :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

a sega az da kaja ne6to james vidq li sita na cx65.de ili ne6to podobno tam ima edna hitrinka no mi trqq edin 4ovek koito razbira nemski da mi prevede ne6to

 

hitrinkata e ot roda za joystika slaga se nqkva hartiq i ne moje6 da poznae6 4e q ima i izglejda kato SE t610 ili T630

 

 

Това можеш ли да го обясниш малко по-добре защото не разбрах какво точно става ?

Link to comment
Share on other sites

Това можеш ли да го обясниш малко по-добре защото не разбрах какво точно става ?

Ето за това става дума: http://www.cx65.de/Joystick-Umbau.800.0.html просто в момента не мога да намеря някой който да го преведе ;)

Link to comment
Share on other sites

Zna4i i az imam takav telefon (CX65) i mnogo mi haresva. V smisal idealen e i edinstveniqt mu problem e software-a. Tvardo sam re6il da go smenia skoro ama triabva da si zema kabel. I eto o6te edin problem. V site-a na siemens pi6e 4e mi triabva specialen kabel za da moga da napravia update na software-a na telefona. Neska v Germanos pitah za kabel i edin mi vika zemi toia sas cd e i stava za update. Struva6e 25 lv. i iskam da vi pitam dali niakoi e 4uval ne6to za toia kabel. V smisal 6e moga li da si napravia toia update s nego ili ne?

 

P.S. Za kabela ne znam ni6to osven 4e struva 25 lv. i e v oranjeva kutiika

Link to comment
Share on other sites

Zna4i i az imam takav telefon (CX65) i mnogo mi haresva. V smisal idealen e i edinstveniqt mu problem e software-a. Tvardo sam re6il da go smenia skoro ama triabva da si zema kabel. I eto o6te edin problem. V site-a na siemens pi6e 4e mi triabva specialen kabel za da moga da napravia update na software-a na telefona. Neska v Germanos pitah za kabel i edin mi vika zemi toia sas cd e i stava za update. Struva6e 25 lv. i iskam da vi pitam dali niakoi e 4uval ne6to za toia kabel. V smisal 6e moga li da si napravia toia update s nego ili ne?

 

P.S. Za kabela ne znam ni6to osven 4e struva 25 lv. i e v oranjeva kutiika

аз съм с него... и да ти кажа честно НЕ става за ъпдейт на софта... :( НЕ го зимай

Link to comment
Share on other sites

abe pi4 ti ne vijda6 li kvo kazah ne mi trqqq preveden sita a imeto na hartiqta Dunne pappe-ei tova trqqq da se prevede za da znam kvo da tarsq i kade da go tarsq

Link to comment
Share on other sites

tak taka taka kvo namerih moje da go znaete no vse pak eto link tova e programa za pravene na wallpaperi za x65 series for siemens

 

 

izliza edno x65 tam ne6to si dolu v dqsno caknete na nego i go installnete

Link to comment
Share on other sites

question Един приятел беше направил телефона си (Нокиа 6600) да излъчва сигнал към телевизор или уредба и т.н.Възможно ли е това и на CX65 и как?!?

Ако share-нете някакви програми също ще е добре.

10x in advance

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с такъв телефон и мога да кажа, че съм супер доволен от него. А забравих модела :) Siemens C65. Когато го купих бях силно притеснен от факта че батерията ме караше два-три дена. След ъпдейт на софтуера кара по една седмица, като се има предвид , че говоря много. Ако знае къде да пипне човек, телефона става супер пушка за парите си :) Има много възможности и поне до момента не ми е създвала абсолютно никакви проблеми. Сименс си е Сименс. Откак се помня почти винаги съм бил със Сименс и не смятам да изневерявам на марката, поне докато тя не ми изневери, но засега такива изгледи няма :) Мисля забелязвате скромния факт, че по рекламите на логота, клипчета и т.н. по западните музикални програми, телефона който върви с тях вече не е Нокия, а Siemens S65 :)

Link to comment
Share on other sites

ei killerincho siemens RULEZZZZz ama samo 6te ti kaja edno tai kato ti kaza -'' dokato tq ne mi izneveri''

 

6te te razo4arovam ama ima sluhove 4e siemens spirat praveneto na nai velikite telefoni

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...