Jump to content
BulForum.com

siemens-..65-series


Recommended Posts

lol lol lol ei james  plsssssssss ako ima6 nqkav link ili ne6to ot sorta dai da go vidq plssssssssss iskam iskam :P

http://www.data.bg/menu/news.html?current=4800#4800 заповядай ;) но да ти кажа нещо не ме привлече външния му вид...

 

 

http://mobilebulgaria.com/news/view.php?id=1639 ето и за А70 и АХ75... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Компания Siemens представи новия модел от серия А - AX75. Той е оборудван с цветен дисплей (65536 цвята) и резолюция 128х128 пиксела. Поддържа MMS, 16 гласова полифония. Адресната му книга може да бъде синхронизирана с Outlook/Lotus от персоналния ви компютър чрез дейта кабел. За предаване на информация се използва инфрачервен порт. Размерите на апарата са 106x47x18 мм при тегло 76 грама. Телефона ще бъде пуснат в продажба през месец юни.

Siemens%20AX75.jpg

 

info: http://data.bg ;)

Link to comment
Share on other sites

takam iskam da popitam ne6to...

 

...moga li na CX65 da sloja ne6to kato MP3ki samo 4e v drug format se edno sa zapisvani s diktofon samo 4e ot kompa da gi hvarlq na telefona kato predi tova 4rez nqkakav konventor gi preobrazuvam ???? :confused :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

takam iskam da popitam ne6to...

 

...moga li na CX65 da sloja ne6to kato MP3ki samo 4e v drug format se edno sa zapisvani s diktofon samo 4e ot kompa da gi hvarlq na telefona kato predi tova 4rez nqkakav konventor gi preobrazuvam ???? :confused  :confused  :confused  :confused

Може- в *.wav или в *.amr . Значи за *.amr ти трябва Mobile Phone Manager, а за *.wav става с всеки конвертор на песни-стига да са 8.000 KHz 8 bit mono

Link to comment
Share on other sites

ok razbrah za tova ama moje da si go naglasi6 kato melodiq nali i ima li nqkvi riskove za telefona s tiq melodii :confused  :confused  :confused  :confused  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:

:laughing: :laughing: Единственият риск е че като ги слушаш постояно ти пада батерията :laughing: :laughing: иначе стават и като мелодии и му няма нищо на телефона ;)

Link to comment
Share on other sites

james ti si zlato 4ove4e samo 4e kato slojih tazi program deto q dade

 

i kato opitah da napravq ot MP3 v tam oniqq format ne stana da ne bi da trqqq da e vkliu4en telefona kam kompa 4e da stane :huh: :huh: :huh:

Link to comment
Share on other sites

Siemens SF65

Siemens показаха моделът си SF65, който комбинира добрата дигитална фотография с мобилните комуникации. С вградената си 1.3 mpixel дигитална камера и 18MB памет, LED Flash, 4x Zoom, въртящ се TFT дисплей с 65K цвята, можете да уловите всички детайли на картината, която снимате. Спецификация:

- GSM 900/1800

- WAP, GPRS, Java, IrDA, MMS

- LCD Display 128 x 160

- размери: 91 x 44 x 23 мм

- тегло с батерията – 97 грама

- батерия 660mAh Lithium Ion, в режим на работа издържа до 240 минути, а в standby до 400 часа

- дигитална камера/Video 1.3 mpixel, максимална резолюция SXGA 1280 x 1024 CMOS

- 64 тонови полифонични мелодии - MIDI, WAV, SRT

 

sf65.jpg

 

Siemens M75

Ако често, без да искате, изпускате, мокрите или прашите, мобилния си телефон значи "M" серията на Siemens е точно за вас. Телефоните от тази серия са изключително защитени от удари, влага и прах, насочени са към хората живеещи екстремен начин на живот. Миналата година беше представен последния модел- M65, който разполагаше с цветен дисплей, камера и всички необходими екстри за един съвременен телефон. Е, вече е време за ново попълнение в серията - M75. Засега не се знае много за него, но по първоначална информация ще разполага с цветен дисплей, камера с разделителна способност от 1Mpx и може би, възможност за ползване като MP3 плеър. Очаква се да бъде показан на бял свят през Март месец, по време на изложението CeBit в Хановер.

Siemens75.jpg

Link to comment
Share on other sites

james imam edno vapros4e abe stori mi se 4e vratnah joysticka na ne6to kato diagonal maina i neznam dali ne se e povredil ne6to

zna4i dokato si igraem v menuto bez da iskam dadoh mejdinen rejim m/u na lqvo i navolu i ni6to ne stana ama vaprosa mi e dali ne6to se e poredil joysticka ne sam natiskal mnogo

Link to comment
Share on other sites

a moje li i az da vi popitam edin vapros ... tai , tai ima tema za SIMENS ...... C62 hubav li e ?!? 6toto vdrugi den 6a si go zimam i ...... iskam malko mneniq na sobstvenici ili zapoznati ...... dosega mneniqta na priqteli sa slednite : 4e tova e dobar telefon za cenata si i e edin ot malkoto dobri telefoni na SIMENS :confused vie kak smqtate ?!? nqkoi pak kazvat , 4e bil palen bukluk drugi pak , 4e bil Super qk :D no vse o6te iskam o6te malko mneniq za v poslednite 2 dena .......

Link to comment
Share on other sites

james imam edno vapros4e abe stori mi se 4e vratnah joysticka na ne6to kato diagonal maina i neznam dali ne se e povredil ne6to

zna4i dokato si igraem v menuto bez da iskam dadoh mejdinen rejim m/u na lqvo i navolu i ni6to ne stana ama vaprosa mi e dali ne6to se e poredil joysticka ne sam natiskal mnogo

Значи нищо му няма на телефона ти... Спокойно не се разваля толкова лесно- аз съм го тествал :) :laughing: А иначе ти взел ли си дата кабел за телефона???

a moje li i az da vi popitam edin vapros ... tai , tai ima tema za SIMENS ...... C62 hubav li e ?!? 6toto vdrugi den 6a si go zimam i ...... iskam malko mneniq na sobstvenici ili zapoznati ...... dosega mneniqta na priqteli sa slednite : 4e tova e dobar telefon za cenata si i e edin ot malkoto dobri telefoni na SIMENS  :confused  vie kak smqtate ?!? nqkoi pak kazvat , 4e bil palen bukluk drugi pak , 4e bil Super qk  :D  no vse o6te iskam o6te malko mneniq za v poslednite 2 dena .......

 

A за теб приятел- телефона е доста добър за тея пари, според мен ако не можеш да отделиш повече този си струва. ;) Дано и на теб да ти хареса :)

Link to comment
Share on other sites

kaji mi cena nov li 6te go vzima6 i ne6to pove4e

za da ti kaja men l;i4no mnogo me drazni toq telefon

 

 

a otnosno tova deto james mi otgovori iskam da mu kaja 4e ne sam 6toto se 4udq 25lv. za data kabel koeto mnogo mi trqbva ili slu6alki za kompa !!

 

 

james siguren li si 4e ni6to mu nqma i ako mu stane ne6to moje li da se popravi ili dali 6te mu priznaqt garanciqta !!!

Link to comment
Share on other sites

ami ne 6te go vzimam vtora raka na 8 meseca .... po to4no 6te e barter .... 6te dam moito SONY Z7+20lv.=Simens C62 ina4e toi go prodava za 80 lv. :D no nali Sony to izliza ~60 lv. :) ina4e predi da go zema razbira se 4e 6te go ogledam .... dali displeya e qrak , panela dali e cepnat(izpuskan) si4ko 6a mu proverq , no dokolkoto prodava4a mi kaza vika 4e e perfekten , no prosto mu treali kinti i zatova go prodaval :D

Link to comment
Share on other sites

ami men li4no me radva dislpeq 4e pixelite sa mnogo redovni ako razbira6 kakvo iskam da ti kaja s tova

:huh: :huh: :huh:

Link to comment
Share on other sites

kaji mi cena nov li 6te go vzima6 i ne6to pove4e

za da ti kaja men l;i4no mnogo me drazni toq telefon

a otnosno tova deto james mi otgovori iskam da mu kaja 4e ne sam 6toto se 4udq 25lv. za data kabel koeto mnogo  mi trqbva ili slu6alki za kompa !!

james siguren li si 4e ni6to mu nqma i ako mu stane ne6to moje li da se popravi ili dali 6te mu priznaqt garanciqta !!!

Еми значи дори и да не му я признаят, едно копче струва около 5-6 лв... А за дата кабела, ако си взимаш- вземи със сериен порт... по добър е ;)

 

а bate_pesho вземай го и бягай :) Просто е къде къде по добър от Сонито ти пък и ще ти струва само 20 кинта ;)

Link to comment
Share on other sites

da tva go znam .... resolutions 128x128 pixeli ama kato cqlo iskam da razbera dali pravi nekvi problemi ...... nekvi kusuri ..... kazaha mi 4e software-a mu bil baven , no neznam dali e vqrno ..... dali snim4icite izlizat gore-dolu dobre .... se pak za tezi pari .... mi kazaha 4e telefona si zaslujava za tezi pari 4e e bil nai dobriqt

EdIt: Jame ..... Sony to neznam to e nekva klasika nekvo mnogo dobro i stabilno e ..... naravo mi se svidi da go dam 6toto ve4e 3 godini nqkade sam s nego i ne mi e pravilo NITO EDIN problem , ako me razbira6 .... i polifoniii , dobar obhvat si4ko mu e qko .... super malak s qk dizain e ama naistina ve4e ostarq ... drugo si e s cveten Displey

Link to comment
Share on other sites

bate tela e super vzimai go

 

a james kato kaza 5-6 leva tova 6te re4e samo gornoto kop4e ili celiq mehanizam sas vatre6nostite a za seriiniq nomer kvo 6te re4e???

Link to comment
Share on other sites

bate tela e super vzimai go

 

a james kato kaza 5-6 leva tova 6te re4e samo gornoto kop4e ili celiq mehanizam sas vatre6nostite a za seriiniq nomer kvo 6te re4e???

Еми май цялото копче беше... Иначе не сериен номер, а с сериен порт- буксата да е за сериен порт а не за USB...

Link to comment
Share on other sites

kva e razlikata

 

i ima li razlika v mangizite

 

a tova za joysticka siguren li si ???

 

of mnogo se pretisnih dano ni6to mu nqma

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...