Jump to content
BulForum.com

siemens-..65-series


Recommended Posts

Я да изровя темата от снега :D Значи трябва да купя едно телефонче и понеже досега не съм имал Сименс, а пък и точно тези, на които съм се спрял ми допаднаха най-много като цена/качество.Та колебая се между CX65 и CX70.Моля да ми кажете впечатленията си от двата апарата и кой е по-добри (ако има някаква разлика де).Бях чувал нещо за шаване на капака, но не помня дали беше за тези модели.Мерси предварително :D

 

Другият вариант е SE K500, но май ще е Сименса ;)

Сименса е по симпатичен.. И няма проблеми с капака, леко само шава, ама се оправя с една хартийка. Иначе СХ65 и 70 са 99,9% еднакви.. Даже 70 е със софт на 65-цата... Аз имам такъв цяла година и е перфектен и няма да го заменям. Даже сега правя един сайт с игри за х65 серия и ще дам линка :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply
Сименса е по симпатичен.. И няма проблеми с капака, леко само шава, ама се оправя с една хартийка. Иначе СХ65 и 70 са 99,9% еднакви.. Даже 70 е със софт на 65-цата... Аз имам такъв цяла година и е перфектен и няма да го заменям. Даже сега правя един сайт с игри за х65 серия и ще дам линка :)

 

А каква е тази малка разлика между двата?

Link to comment
Share on other sites

oleeeeee xora ve4e ne izdarjam telefona mi se razxlabi tolkova mnogo 4e ve4e ne moga da go sabiram otstrani tova bqloto ze da skarca panela sam si se maha i edinstvenoto koeto ne mi e problem na men e zadniq kapak i se 4udq kak se popadam na fal6ivi razhlabeni telefoni nqkoi znae li kak da gi stegna ne6to kao fitness za telefoni

Link to comment
Share on other sites

Я да изровя темата от снега :D Значи трябва да купя едно телефонче и понеже досега не съм имал Сименс, а пък и точно тези, на които съм се спрял ми допаднаха най-много като цена/качество.Та колебая се между CX65 и CX70.Моля да ми кажете впечатленията си от двата апарата и кой е по-добри (ако има някаква разлика де).Бях чувал нещо за шаване на капака, но не помня дали беше за тези модели.Мерси предварително :D

 

Другият вариант е SE K500, но май ще е Сименса ;)

определено аз бих избрал К500 :) само и само заради МНОГО по-добрата JAVA. и до някъде за МР3-тата. но пък телефонната му книга е доста по бедна като опции .. за органайзера не съм сигурен но мисля че и тои е така :)

 

oleeeeee xora ve4e ne izdarjam telefona mi se razxlabi tolkova mnogo 4e ve4e ne moga da go sabiram otstrani tova bqloto ze da skarca panela sam si se maha i edinstvenoto koeto ne mi e problem na men e zadniq kapak i se 4udq kak se popadam na fal6ivi razhlabeni telefoni nqkoi znae li kak da gi stegna ne6to kao fitness za telefoni

тиксо ? :P

Link to comment
Share on other sites

Ок, сега поразгледах цените и видях още 2 телефона, които ме удовлетворяват като цена - Самсунг SGH-X640 и Нокия 6020.Изборът ми ще е между тези.Кажете според вас.Телефона ще ми е служебен, в смисъл друг си имам и този няма да е много от значние, но все пак... :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

siemensfun_logo.jpg

 

Toва е моят сайт с игри за Сименс х65...

 

Ако ви хареса добавете това

[URL=http://x65games.hit.bg][img=http://x65games.hit.bg/Files/siemensfun_logo.jpg][/URL]

в подписите си...

 

Скоро ще бъдат добавени още игри, теми, wallpapers, иконки и видео клипчета.. :)

 

Sorry за последователните постове, ама никой не е писал доста време...

Link to comment
Share on other sites

Пробвах няколко от тия дето имат Preview, много са добри и са баш за сименс а не някакви половинекранови или орязани и забиващи.

 

Браво :punk

Link to comment
Share on other sites

Пробвах няколко от тия дето имат Preview, много са добри и са баш за сименс а не някакви половинекранови или орязани и забиващи.

 

Браво  :punk

Абсолютно всички игри са за 132х176 и са тествани.. просто на другите preview-а ще го кача тея дни че не е никак лесно..

Link to comment
Share on other sites

до вечерта ще се качат и клипчетата и приложенията... Все пак не става за един ден всичко...

Абе видно е че и за 3 не става ама нали има изгледи да се качат и приложенията, че ми е любопитно какво има за x65

Link to comment
Share on other sites

за повече от 3 направи ти... :angry1

Брей, що ли пък нерви вкара?

Питах от любопитство, а за това какво аз мога да направя за по-малко от 3 дни едва ли си учил до толкова че да ми стъпиш на 1/10 от възможностите.

Нервите си ги земи и си ги вкарай в сайтченцето...

Link to comment
Share on other sites

Брей, що ли пък нерви вкара?

Питах от любопитство, а за това какво аз мога да направя за по-малко от 3 дни едва ли си учил до толкова че да ми стъпиш на 1/10 от възможностите.

Нервите си ги земи и си ги вкарай в сайтченцето...

Абе аз не съм тръгнал да ти правя сайт, нито съм учил за това.. Просто го направих за да не ти дам една директория и да се чудиш тва кво е...

Link to comment
Share on other sites

тия игри са в зип формат, значи как да ги кача като разархивирам излизат 2 файла jar и jad. Само jar файла ли да качвам?

МИ по принцип jar файла е задължителен.. Иначе jad файла не знам за какво е, но ако някоя игра не тръгне качи и втория файл. Аз съм ги пробвал всички но съм качвал и двата файла :)

Link to comment
Share on other sites

извинявам се, ако някъде е споменато, но нямам време да преглеждам цялта тема ... търся игри за CFX65. пробвал съм бая, но много малко стават за него (дори и такива, които не изискват 3D)

 

благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

извинявам се, ако някъде е споменато, но нямам време да преглеждам цялта тема ... търся игри за CFX65. пробвал съм бая, но много малко стават за него (дори и такива, които не изискват 3D)

 

благодаря предварително

я кажи какви са ти резолюциите и ще ти кача в моя сайт или ще ти пусна на пощата ;)

Link to comment
Share on other sites

я кажи какви са ти резолюциите и ще ти кача в моя сайт или ще ти пусна на пощата ;)

 

 

ами тоя телефон е на 128x160 ... обаче не поддържа 3D.

.. и е на една позната :D

Link to comment
Share on other sites

ами тоя телефон е на 128x160 ... обаче не поддържа 3D.

.. и е на една позната  :D

аха.. пробвай тея дето са ми в сайта http://x65games.hit.bg те са 132х176 но ще станат.Иначе такива ще ти потърса и до утре ще ти дам линк ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...