Jump to content
BulForum.com

siemens-..65-series


Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply
a ako moje james da kaje 6to 25 e nai spolu4livata 6toto az dori neznam s kva sam i 25ata kvo to4no updateva tela  :huh:  :confused  :huh:  :confused

Значи 25 версия е най "стабилна" ако може така да се каже... В нея има 3D за игрите и снимките са доста изчистени.. А иначе като натиснеш *#06# и дадеш Next от левия бутон, там ще ти изпише версията ;)

Link to comment
Share on other sites

az sam s 12a versiq mai

 

 

kazaha mi 4e CX70 imal po hubava kamera ot CX65 vqrno li e ili ne

Link to comment
Share on other sites

az sam s 12a versiq mai

kazaha mi 4e CX70 imal po hubava kamera ot CX65 vqrno li e ili ne

Няма такова нещо.. Един приятел е с такъв- еднакви са, то и на повечето в софта им пише СХ65 защото и софтуера им е същия... Само панела е различен :)

Link to comment
Share on other sites

bahti jalko 4e ne moga da si sloja programki na telefona

 

nai mnogo iskam da si napravq ne6to kato mp3 player na tela no da galtat malko pamet pesnite 6toto 6te e mnogo kofti

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da mi pomogne malko . Zna4i stava vapros za prodaljitelnostta na videotata na siemens s65 . T,e. maximalnata prodaljitelnost e samo 30 sec . I za nokia znam 4e ima software koito maha tova ograni4enie . a za Siemens ima li ? 10x predvaritelno

 

 

Zabravete. Razbrah kak . ;]

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da mi pomogne malko . Zna4i stava vapros za prodaljitelnostta na videotata na siemens s65 . T,e. maximalnata prodaljitelnost e samo 30 sec . I za nokia znam 4e ima software koito maha tova ograni4enie . a za Siemens ima li ?  10x predvaritelno 

Zabravete. Razbrah kak . ;]

Би ли споделил как?

Link to comment
Share on other sites

Става :D

Направете следното:

 

1. Menu-Messages-Message setup-MMS setup-User settings:

Creation mode: "free"

Size indication:

000 kB Lim.

000 kB Lim.

000 kB Lim.

 

2. Menu-Camera-Video-Options-Settings-

recording time: "MMS compatib."

 

Това е! Вече можете да снимате повече от 30 сек. в зависимост от свободната ви памет.

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Аре бе няма ли някой да каже как ще стане update на CX65 с USB кабел.

 

Стоя си с версия 02 и много ме е яд като чета как си коментирате плюсовете на горните версий а не мога да си ги кача. :angry1

 

Трябва да има начин, не може просто. Айде netroot, JIS няма ли некой да хелпне :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Пробва ли с USB->Serial emulator?

 

Понеже програмката на Сименс поддържа само COM port, ще ти трябва този емулатор задължително за да ти открие телефона на СОМ port.

Тук има нещо такова.

Успех :D

Link to comment
Share on other sites

Пробва ли с USB->Serial emulator?

 

Понеже програмката на Сименс поддържа само COM port, ще ти трябва този емулатор задължително за да ти открие телефона на СОМ port.

Тук има нещо такова.

Успех  :D

Не знам за онова, но това със сигурност работи. Не го гледай, че пише Samsung за Siemens е. ;)

Link to comment
Share on other sites

hora ghora blagosloveni da ste ili po to4no 4oveka koito razkri tainata na tova udovolstvie sas sekundite na klip4eto

 

tova be6e offtopica sega e vreme da popitam ne6to drugo

 

zna4i na men mi pokaza 4e moga da pravq klip4e do 1 min i 39 sek

oba4e probvah da vidq kvo e stanalo i kato stana 1 min i sprq samo i si vikam bah mu mama ta(sorry) q da proverq pametta i kvo se okaza imam o6te 4 mb i 66 kb

 

ta vaprosa mi e sledniq zna4i ne moje pove4e ot 1min da se snima ili samo na men mi e taka !?!?!? :angry1 :confused :huh: :confused :huh: :confused :huh: :confused :huh: :angry1

 

i o6te ne6to maliiii v4era imah imen den i se napih kato svinq i mnogo sam padal kato mi razpravqha

 

na telefona ni6to mu nqma ni6to(van6no),ama ne sam siguren kak e ot vatre

dali ne mu e stanalo ne6to a??? :huh:

offtopic: znam 4e ne e za tuka ama postavih nov rekord 12 tekili

Link to comment
Share on other sites

Пробва ли с USB->Serial emulator?

 

Понеже програмката на Сименс поддържа само COM port, ще ти трябва този емулатор задължително за да ти открие телефона на СОМ port.

Тук има нещо такова.

Успех  :D

 

 

Не знам за онова, но това със сигурност работи. Не го гледай, че пише Samsung за Siemens е. ;)

 

Мъчих се доста, но не успях да го подкарам.

В Readme пише, че би трябвало да се появи Virtual COM port в device manager, но при мен не се получава такова нещо.

:confused

 

Пробвах при свързан и при не свързан телефон.

 

Има ли нещо по-специфично при инсталацията?

Достатъчно ли е да се стартира само setup.exe?

 

Any Ideas :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

probva li tazi programka deto e bila samsung ako i tq ne ti pomogne neznam

 

az se 4udq dali da izpraskam edno COM serien kabel i da ne se ma4a s glupavoto USB

Link to comment
Share on other sites

probva li tazi programka deto e bila samsung ako i tq ne ti pomogne neznam

 

az se 4udq dali da izpraskam edno COM serien kabel i da ne se ma4a s glupavoto USB

Opredeleno USBto e golqmo precakvane... I az ne moga da se updeitna zaradi nego.. Chestno kazano ne se muchete s teq neshta- ne stavat, probval sum gi vsichki ot 20 avgust do dnes i taka i ne uspqh. Prosto kakvoto i da pravq ne go otchita ka DCA-510... :(

Link to comment
Share on other sites

Еми да живее версия 02 и това е :angry1

 

Edit:

3. After installation of the USB data cable driver and plugged-in data cable, a virtual COM port will be 
 generated. The name and index of the allocated COM port can be accessed via the 'Device Manager'.

 

Това не мога да разбера защо не се получава :confused

 

@iv_laz помогни, как да го подкарам?

Link to comment
Share on other sites

Еми да живее версия 02 и това е  :angry1

 

Edit:

3. After installation of the USB data cable driver and plugged-in data cable, a virtual COM port will be 
 generated. The name and index of the allocated COM port can be accessed via the 'Device Manager'.

 

Това не мога да разбера защо не се получава  :confused

 

@iv_laz помогни, как да го подкарам?

При мен когата сложа кабела в USB-то ми го открива като някакво си устройство и му лепва ! (питанка), че не бачка. След това го намирам в Device Manager-а и му давам Update Driver. После даваш да търси кадето ти му кажеш за драйвер и го забиваш в директорията където си качил онова дето съм го дал по-горе. Трябва да ти излезе един файл с разширение *.inf даваш му да чете от него и той инсталира драйверите. При мен така се получи само, че на Samsung X100. Но все пак нещата са аналогични и би трябвало да се получи и тук, а и все пак драйвера е за Siemens. ;)

Link to comment
Share on other sites

hora ghora blagosloveni da ste ili po to4no 4oveka koito razkri tainata na tova udovolstvie sas sekundite na klip4eto

 

tova be6e offtopica sega e vreme da popitam ne6to drugo

 

zna4i na men mi pokaza 4e moga da pravq klip4e do 1 min i 39 sek

oba4e probvah da vidq kvo e stanalo i kato stana 1 min i sprq samo i si vikam bah mu mama ta(sorry) q da proverq pametta i kvo se okaza imam o6te 4 mb i 66 kb

 

ta vaprosa mi e sledniq zna4i ne moje pove4e ot 1min da se snima ili samo na men mi e taka !?!?!?  :angry1 :confused  :huh:  :confused  :huh:  :confused  :huh:  :confused  :huh:  :angry1

 

i o6te ne6to maliiii v4era imah imen den i se napih kato svinq i mnogo sam padal kato mi razpravqha

 

na telefona ni6to mu nqma ni6to(van6no),ama ne sam siguren kak e ot vatre

dali ne mu e stanalo ne6to a??? :huh:

offtopic: znam 4e ne e za tuka ama postavih nov rekord 12 tekili

 

are we 6o niklooi ne mi kaza ni6to ???? :huh: :huh: :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Но все пак нещата са аналогични и би трябвало да се получи и тук, а и все пак кабела е за Siemens. ;)

Абе на теория е така, обаче кабела ми се оказа DCA-540 :angry1

Виж твоя ако е същия, значи аз съм прос, ако е друг значи съм прецакан тотално.

 

Вижда се като включиш кабела в телефона и въведеш *#06#, После на "More" най-отдолу ти излиза "plugged in:" и типа на кабела.

Link to comment
Share on other sites

Абе на теория е така, обаче кабела ми се оказа DCA-540 :angry1

Виж твоя ако е същия, значи аз съм прос, ако е друг значи съм прецакан тотално.

 

Вижда се като включиш кабела в телефона и въведеш *#06#, После на "More" най-отдолу ти излиза "plugged in:" и типа на кабела.

Sorry объркал съм се исках да кажа, че драйвера е за Siemens. :)

 

Edit : Ще може ли някой да ми даде схема на кабела за СХ65? Имам един останал от С55 и искам да видя дали е същия. ;)

Link to comment
Share on other sites

За тези които имат СХ65 и имат проблем с хлопането на капачето, да си сложат една дебела хартийка между капачето и батерията и няма да имат този проблем ;)

 

a за Ив_Лаз- схеми имаше някъде из дата.бг ;)

Link to comment
Share on other sites

basi sorry 4e floooda foruma ama za 3 ili 4ti pat 6te popitaM ima li hora deto razbirat nemski i to dobre za da mi prevedt edin izraz

 

otnosno edno ne6to za joystcka na CX65

 

!!!

 

a james kakva hartiq po to4no ???

Link to comment
Share on other sites

pu mama mu stara(sorry za izraza) :(

 

zna4i vkliu4vam si telefona i kvo staaa :(

 

v4era mi pokazva6e klip4eto 4e e 1 min i 39 sek a sq bez da sam baral ni6to mi pi6e 1 min i 1 sek :(

 

ostavete tova aMI V4ERA SNIMAH klip4e malko pove4e ot 1na minuta okolo 1 min 5 sek kato mi pokazva6e 1 min 39 sek

:(

a dnes snimam 39 sek kato mi pokazva 1 min i 1 sek

:(

 

kajete mi ot kakvo se polu4ava pri polojenie 4e daje mi se osvobodi pamet tai kato iztrih edno drugo ne6ta :(

 

molq vi se pomognete mi 6toto mi se bazika telefona :confused :huh: :confused :huh: :confused :huh: :confused :huh: :confused :huh:

 

 

za6to mi se polu4avat takiva ne6taa i iskam ne6to o6te da popitam za6to kato mi pokazva 1 min i 39 sek mi snima 1 min za6to se polu4a\va tova

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...