Jump to content
BulForum.com

siemens-..65-series


Recommended Posts

Някой знае ли как се Unlock-ва CX65 с блокиран тел код, защото май останах без телефон просто така...

След дълги търсения по потайни руски сайтове разбрах почти всичко за този телефон, по-нататък може и да напиша един туторил как се извежда Master Code (разблокирва всичко), как се отключват сервизни менюта и даже как се свързва камерата на телефона директно към РС-то... :)

 

*Edit: но засега ме мързи...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Имам Siemens M65 и почна да се изключва след разклащане. Тоя проблем го има от около 2 месеца, и се чудех защо се изключва винаги когато съм на път или когато ми е в джоба. В къщи седи по цяла нощ на масата и никога не се е изключвал. Днес ми хрумна, че може да е от друсане и леко го разклатих и веднага се изключи, все едно съм му махнал батерията. Пробвах така няколко пъти и повечето пъти при разклащане се изключва. Някакви идеи

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Значи имам М65. Проблема е, че като набирам номер онзи звук дет го издава се едно набира се повтаря по 2-3 пъти... та аз ли се параноясвам или има нещу нередно с 50 версия съм на софтуера :cry

Link to comment
Share on other sites

hmmmm heKa zna4i ot gore dolu 6to gode edna sedmica i az sam sas sa6tiq problem !!!

 

vpo4em koq e nai novata versiq na softa za CX65

Link to comment
Share on other sites

Значи имам М65. Проблема е, че като набирам номер онзи звук дет го издава се едно набира се повтаря по 2-3 пъти... та аз ли се параноясвам или има нещу нередно с 50 версия съм на софтуера :cry

Съвсем нормално е и не зависи от телефона а от оператора.

Link to comment
Share on other sites

мхм ясну, а да и още нещу като звъня на мтел и първо се 4ува само звук след което отсрещния телефон почва да звъни се едно е ми е дал вече веднъж свободно и после си дава свпбодно абе ошантавих се тия дни с тоя телефон :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

sq si teglq versiq 50 za siemens cx65 are ako nqkoi ve4e q e slojil da kaje za kvo staaava vapros i mi trqqbva onaq programa za video playera deto stavala cql ekran are plssss pomognete mi

Link to comment
Share on other sites

kakva programa za mp3 da ne bi s 50 seriq na softa da 4ete mp3 :confused :confused :confused

ina4e az iamm edna deto ot mp3 gi pravi na wav ama po hubavo ka4estvo ot sox_gui

are heka pi6i 4e tva e vajno

Link to comment
Share on other sites

не уе няя такиа работи объркал съм се съжелявам, но ако си разбрал за програмата за видеото няма да ти се сърдя :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

barzo kazvaite ot kade da si nqmeriq bulgarski ezik za 50 versiq stava vapros tova 4e go nqma ima samo an angliiski i drugite ciganski prostotiii kade go ima i kak se slaga :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

po princip moje oba4e 4etoh v edin ruski forum 4e kato q otkliu4i6 i posle stavali mnogo bugove i demek reskuva6 da si precaka6 telefona za 4-5 MB pove4e pamet

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Значи зех си кабел за СХ65 , но немога да намеря драйвер за него. Ако някои има драйвер , може ли да ми го прати или да даде линк към него. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Значи зех си кабел за СХ65 , но немога да намеря драйвер за него. Ако някои има драйвер , може ли да ми го прати или да даде линк към него. Благодаря предварително.

Вчера един приятел си купи кабел за C65 и имаше диск с драйвери с кабела има драйвери и за CX65 SX1 и много други. Ако искаш дойди при мен щи запиша диска, щото е в мен.

Link to comment
Share on other sites

http://www.softpedia.com/progDownload/Siem...load-17663.html

 

това е програмата с която не ти трябват никакви драйвери

Нестана с нея - не ми засича телефона . Инсталирах си Mobile Phone Manager - засече ми телефона , слагах картинки ,игри , мелодии - но щом реснах компютара вече не ми засича телефона. Пак го преинсталирах , реснах и телефона и компютара - но не го заасича повече ? Защо така се получи и как да го оправя ? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

задай да търси на COM3 ако си с USB и ще ти го разпознае...

програмата е най-доброто за Siemens аз съм със същия модел...

Пак не го засича , само това ли е настроиката дето трябва да се направи ?

Link to comment
Share on other sites

zna4i geza nameri si siemens moblie suite nai lesniq variant ama ako si s USB nz kak 6te go napravi6 az sam s com1 i si4ko si mi stava seki put ama ako se raz4ovarka6 po nastroikite 6te go nameri6 i za USB da stane

Link to comment
Share on other sites

Пак не го засича , само това ли е настроиката дето трябва да се направи ?

Ами поне за мен беше това, само прецъках и веднага го засече и то мноооооого по-бързо от софта на диска с кабела

Link to comment
Share on other sites

Има и друг вариант,на мен лично ми се е случвал,понеже кабелчетата са малко бавнички(по мои впечатления).Значи като се опиташ да си видиш телефона трябва да поизчакаш малко за да ти го разпознае.Иначе като цъкнеш от Explorer-a,и в първия момент ти вика,че няма вързан телефон,поне на мен така,но след това изписва,че телефона ми е разпознат.Аз лично с юсб кабел за Сименс не съм работил,ползвам съм само тези които са на ком порт,като че ли са по-добри. :) Но що веднъж ти е разпознало телефона и си работил даже по него,няма причини да не можеш отново,поне така мисля. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

От къде в Пловдив мога да си взема кабел който да става за ъпдейт на firmware, защото s DCA-540 не става, а навсякъде само такива кабели продават?

Link to comment
Share on other sites

От къде в Пловдив мога да си взема кабел който да става за ъпдейт на firmware, защото s DCA-540 не става, а навсякъде само такива кабели продават?

Утре ще проверя и ще ти кажа. МАй по Руски имаше две места...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...