Jump to content
BulForum.com

siemens-..65-series


Recommended Posts

Искам да попитам с коя програмка мога да си прегледам паметта на телефона като Експлорера?? защото SiMoCo-то & Mobile Phone Manager нещът.

Забравих да спомена че съм с М65 и инфраред :bgrin: Имам един стар кабел от С55 ама той май нестава?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply
Искам да попитам с коя програмка мога да си прегледам паметта на телефона като Експлорера?? защото SiMoCo-то & Mobile Phone Manager нещът.

Забравих да спомена че съм с М65 и инфраред  :bgrin: Имам един стар кабел от С55 ама той май нестава?

С последните версии на Mobile Phone Manager става един приятел пробва. Иначе за стария кабел, ако е USB с доста зор е тръгне. Ако е с сериен порт не трябва да има проблем. Иначе за игри и теми и други http://x65games.hit.bg

Link to comment
Share on other sites

С последните версии на Mobile Phone Manager  става ... Иначе за игри и теми и други http://x65games.hit.bg

Сайтчето вече го знам мерси , изтеглих си уж последната официялна версия и вече бачка без проблем :D Обаче нещо невиждам \Config\japp\FlexMenu за да си сменя иконките :confused Някаква идея?

Link to comment
Share on other sites

Сайтчето вече го знам мерси , изтеглих си уж последната официялна версия и вече бачка без проблем  :D  Обаче нещо невиждам \Config\japp\FlexMenu  за да си сменя иконките  :confused Някаква идея?

Ми да.. трябва ти една програма - OD_02 с която се отварят скритите системни файлове.. По късно тази вечер ще ти дам линкче :)

Link to comment
Share on other sites

Ми да.. трябва ти една програма - OD_02 ....

Имам я :P но проблема е че телефона не се хваща всеки път от ПЦ-то, защото минавам през инфраред явно :( . И друго да попитам : функцията "Claen Up" за какво служи??

Link to comment
Share on other sites

Имам я  :P но проблема е че телефона не се хваща всеки път от ПЦ-то, защото минавам през инфраред явно :( . И друго да попитам : функцията "Claen Up"  за какво служи??

Еми тя е да почиства едни файлове като тези който се запазват в регистрите на РСто.. Същите неща прави но с регистрите на GSMa.. Това са файлове от игри, или неизтрити файлове...

Link to comment
Share on other sites

Еми тя е да почиства едни файлове като тези който се запазват в регистрите на РСто.. Същите неща прави но с регистрите на GSMa.. Това са файлове от игри, или неизтрити файлове...

 

ахам , значи няма да си поизтрия варезите :bgrin: ако я ползвам тази функция .

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как да може да се модне кабел от С55 да стане за М65 :wtf: защото с този инфраред освен да си хвърлям картинки друго нещеееее :confused

Link to comment
Share on other sites

James_Bond а случайно да имаш някаква схемичка по която да си преправя стария кабел :bgrin: че много се зарибих с промяната на иконките в менюто :punk

Link to comment
Share on other sites

James_Bond а случайно да имаш някаква схемичка по която да си преправя стария кабел  :bgrin: че много се зарибих с промяната на иконките в менюто  :punk

Ми нямам.. аз си имам готов USB кабел си ги оправям с него. Даже сега съм с иконките на S65 те са наистина зарибителни

Link to comment
Share on other sites

kak ste pi4ove malko si dadoh baq po4ivka ot tozi forum i izob6te ot celiq net ama sega 6te sam na razpolojenieta da spiram da flooda i da kaj nqkolko seriozni ne6ta

1. 4uh za nqkva programa s koqto video playera na x65 seriqta moje da e celoekranen vaprosa mi e verno li e tova ? i ot kade moje da se nameri tazi programa ?

2.ima li opasnost ako se ka4a ot 12 seriq na 43 versiq na softa

3.james are ve4e ka4i gi tiq proslovuti prilojeniq v sita si !!!!

Link to comment
Share on other sites

kak ste pi4ove malko si dadoh baq po4ivka ot tozi forum i izob6te ot celiq net ama sega 6te sam na razpolojenieta da spiram da flooda i da kaj nqkolko seriozni ne6ta

1. 4uh za nqkva programa s koqto video playera na x65 seriqta moje da e celoekranen vaprosa mi e verno li e tova ? i ot kade moje da se nameri tazi programa ?

2.ima li opasnost ako se ka4a ot 12 seriq na 43 versiq na softa

3.james are ve4e ka4i gi tiq proslovuti prilojeniq v sita si !!!!

1. Програмата я има и само да я видя коя беше.

2.Трябва първо 25 и после 43 да качиш, въпреки че 25 е най стабилната

3. Качени са, трябва до ден да оправя сайта :)

Link to comment
Share on other sites

abe namerih si edin kabel za GSMa ama kato installnah driversite nqkade si v sistem32 i ako iskam da ig mahna kak moje da stane tova malko info

nai mrazq da se zanimavam s driveri

Link to comment
Share on other sites

abe namerih si edin kabel za GSMa ama kato installnah driversite nqkade si v sistem32 i ako iskam da ig mahna kak moje da stane tova malko info

nai mrazq da se zanimavam s driveri

Че за какво ти е да го махаш???иначе отиваш в система и го тарсиш по име и после търкаш.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hora pomagaite zna4i bqqh s 12 versiq na softa i re6ih da mu izplqskam 43 ikvo stana tegla q ot sita na siemens oba4e ne6to ne stana i se precaka nqmam bulgarski a samo english i nqkvi gadni arabski ezici molq vi se pomagaite ili ako ima nqkoi 21 versiq da mi q dade po skype molq vi se 6te sam vi mnogo blagodaren ako q ima nqkoi 6te mu dam skype acc po PM

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...