Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

Леле напрао незнам как да ви го разкажа,ама бях 5 клас(преди 4 години)и имаме някакъв час и зад мен седяха две момичета(супер готини).По различни причини не бях се искъпал няколко дни.И едната от тях вика на другата гледай каква мазна коса :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply
Значи тая история се е случила на един приятел но ще я разкажа в 1-во лице:

...

 

 

Е не майна, тази история обиколи града :). Споко не е моя, а е на един фриенд :) Ако разбере, че и в нета се е прославила ще те убие :)

 

ЕДИТ: Като сме почнали с истории на свои приятели(не че си нямам свои, но не се сещам). Та седим си на 6-ти септември (Съединението на България, не улицата) в едно кафе на джумаята и идва време за пащане на сметката и той моя приятел, който е с гръб към съседната маса се обръща и извиква "Къде отиде тая уе?" (отнася се за сервитиорката) и от съседната маса, точно до главата му се обръща една мадама и вика "Тук съм!" и ниий умряхме от смях, а той от срам :)

Link to comment
Share on other sites

Това също (слава богу) не ми се е случило на мен.

Един приятел ми разправя. Купон, много алкохол, една мадама, която от доста време му се усуква, но предпочитаща платоническата любов, решава най-накрая (да си го кажем грубо) да му пусне, отиват в спалнята, събличат се, ляга мацката и той като ляга и... повръща върху нея...

Link to comment
Share on other sites

hi all. ta 6tom e tragnala da nabira skorost taq tema pone i az da se ot4eta :P

 

to moita istoriq ne e mnogo sramna no si e za smqh.

 

Na4i otivam na gosti na bratov4edka si i takmo vlizam u tqh i tq vika aide s men do supermarketa. az i vikam dobre i tragvame.otivame nie v supera, kupuvame vsi4ko ot edin spisak dalag pone 2 pedi ;) i tragvame kam tqh. ama vanka be6e takav zamrazlak i edna poledica stanala ne e za govorene i bra4edkata me hvanala pod raka za da ne se istarsi na zemqta. i stigame nie na 20m ot bloka i gledame maikata na nai-dobrata i priqtelka se pribira kam tqh i te se zagovarqt. A na taq maika i me poznava otpredi. i te si govorqt i bra4edkata i vika: 'posle 6te mina da vidq Anito'(taka se kazva priqtelkata na bra4edkata) i maika i vika hubavo. i pribirame se nie v bra4edkata ama mi se obadiha da izlqza na kafe. i az si tragvam kam spirkata da 4akam gradski a bra4edkata tragva kam neinata priqtelka, otiva u tqh i maikata na priqtelkata i vika: 'Kvo e tva gadje s teb'(dimek az). i bra4edkata i kazala: 'Ama tva e bra4eda'.i posle SMQQQQQQQQQQQH.na drugiq den bra4edkata mi se obajda da mi razkaje kvo e stanalo v neinata priqtelka i vi kazvam edvam ne se popikah ot smqh.

 

P.S. Sori za engli6a ama pustata kirilizaciq pak mi se bagna. :angry:

Link to comment
Share on other sites

na4i edin pat se napih ama mnogo qko.i se pribiram kam nas i barkam v joba da vada kliu4ovete i use6tam 4e gi nqma.be6e kam 6 i ne6to i vikam sq da buda na6te da otvarqt(nie 6toto jiveem v ka6ta) i si vikam 4akai da vida ot kade moga da vlqza bez da me razberat.i otzad zad ka6tata ima malko prozor4e za banqta na parviq etaj(visoko kam 2 m. i ne6to i e 50/80)otvorih s vsi4ki sili prozoreca,i az neznam kak :) no go otvorih.s 1000 zora se ka4ih i s o6te tolkova se promu6ih.az sam 1.79 (96kg.) nqma da vi obesnqvam s kakav zor se probrqh prez nego.dobre 4e ima6e mivka pod prozoreca da stapq na neq.qketo mi be6e stanalo cqloto bqlo ot mazilkata.sled tova sam oti6al kam staqta na etaja i kato sam si sabuval obuvkite(imat i vrazki i cip) na ednata sam razvarzal vrazkite a na drugata sam otkop4al cipa.i sam legnal ama mnogo studeno.i sled 4as se sabujdam i neznam kade sam.ka4ih se gore v legloto si i osaznah kakvo sam pravil.kato razpravqh na priatelite si na sledva6tiq den i se puknaha ot smqh.a na na6te kazah 4ak sled nqkolko meseca i te se smqha dosta :)

Link to comment
Share on other sites

Имах една среща на пощата с момиче,което непознавам,а само сме си чатили.Идеята беше нейна,а и на мен ми беше интересно какво ще стане....Отивам аз в даденият час и започвам да я чакам,но аз незнам как изглежда,но тя знае....Въртя се насам-натам...минават 5,10 мин....Тук трбва да споемна,че тя се казваше Илиана...И слевд 15 мин реших,че са ми вързали тенекия..и тъкмо да си ходя видях едно момиче,което отговаря на описанието и отивам и при нея и казвам:"Здравей,как се казваш?",тя ме гледа стаписано и ми вика:"Диана",но тъй като носеше скоби и го изфъфли и чух само "...ана".И аз си помислих,тя ще да е...После я питам:"И сега накъде сме?",и онази като се панкьоса,почна да вика:"Какъв си ти,бе.Махай се.Помощ...." и аз си потънах в земята от срам.........И затова Никога не се срещайте с момичета от чата....

Link to comment
Share on other sites

bqh na plaja tova lqto sas edni priqteli i si4ko si be6e qko i normalno. I po edno vreme si stoq do samia basein i gledam toq moq priqtel stoi s grab do men

toi be6e sas sini banski i slabi4ak sas 4erna kosa...i az go plqskam za gaza po navik i vikam are da hodim na karpite we! I v toq moment se obra6ta edno drugo mom4e..deto ne go poznavam..tolkova sram me fana 4e ni6to ne kazah i si otidoh na karpite :D

Link to comment
Share on other sites

айде и аз да разкажа нещо.

значи един път на един купон се напивам супер, ама супер яко. едвам се прибирам в нас, и си бъркам в джобовете - ключ няма. и си мисля ся кво ще правя... и решавам да събудя само нашите, щото ако звъна на домашния бабата ще си вкара паника :) и почвам да звъня на баща ми на гсм-а. резултат никакъв. аз отвън седя пред апартамента и му чувам телефона как звъни, отвътре никва реакция. После звъня и на майка ми -същата работа. и така 10-15 мин звъня - никой не вдига. а аз съм вече такъв полуумрял пред вратата. и почвам да звъня на домашния телефон-първите 2 минути никва реакция. После по едно време се чува отваряне на врата. и аз естествено се правя на свежар, лепа усмивката, изправям се и се опитвам да вкарам свеж подлед. И отваря бащ ми, и като ме видя лепи една усмивка и вика - ае стига си се клатил и влизай, и аз само влизам и се проскам на леглото. Много ме бъзикаше след тва бащата.

 

Другата история е като ме хвана майка ми за сефте пиян. купон. ама останал алкохол. седмицата след купона отивам у пича на гости, и брат му ми вика: не можеш да изпиеш една чаша водка на екс. и аз естествено се правя на мъж-изпих я. ама оня продължава - не можеш да изпиеш още една. и аз ай да видим. така изпих 3 чаши. и вече излизам от тях да се прибирам, и се чуда що се върти света. и успях да се кача на рейса, взех си билетче, и понеже бях с един приятел и по едно време усещам някой ме бута яко-ае слизай ве! и аз вече се усещам че съм си до нас. и слизам от рейса. и се прибирам в нас. и кво да вида-майка ми се прибрала от работа!!! и аз за да се прикрия и казвам че отивам до тоалетната. първо си измих зъбите, нали да не ухая свежо, после усетих че наистина ми се доходи до тоалетна. и сядам. и по едно време се събуждам от блъскане по вратата: ивайло, ивайло, кво стана бе, повече от час седиш тука, да не ти е нещо лошо. аз съм взел че съм заспал в кенефа. добре че поспах та се поосаферих малко. и излизам. и майка ми ме гледа и ми вика: ти да не си пиян бе. аз и отвръщам - не съм бе, не съм, ама с един такъв тон и малко мимики. и тя ми се поскара малко, та много после една седмица ми мрънкаше.

 

много кофти се почувствах като обърках името на едно момиче. та отивам аз с илияна на кафе, обаче си мисля само за татяна, не ми излиза от главата. и говорим си, лафче тва-онва, и вече си викам-тва момиче много ме кефи, ще я целуна и казвам: татяна, много ме кефиш и тръгвам да я целувам. първо отнесох един шамар, после тя стана и си тръгна. много срам брах пред нея, после не ми говореше :)

Link to comment
Share on other sites

Ееее Alliance Човеко размазах се :lol: то беше един смях едно нещо съседите сигурно са си помислили,че идва Годзила :woot

Link to comment
Share on other sites

sq kato razglejdah istoriikite i se setih za o6te edna moq izcepka. Zna4i tva be6e predi 2 god nqkade i otivam az za 1 pat na fitnes vav perlata! Tva hubavo...oba4e vlizam az i gledam 1 6kaf4eta otdqsno i si vikam 4e nemoje da nqma sablekalni i pitam edin 4ovek koito taman si slaga6e drehite v edno ot teq 6kaf4eta...ima li tuka sablekalnq? i toi nee ne tva e samo..i az vikam eeem 6tom e taka i po4nah da se sabli4am i ostanah samo po boxerki :) i v sa6tia moment edin 4ovek mi vika

ave mom4e...ako darji6 da te gleda cqlata zala kak se sabli4a6 nqma problem ama da ti kaja 4e sablekalnite sa tuk i mi gi poso4i :) ! Obra6tam se az v toq moment i gledam vsi4ki mom4eta i momi4eta kak mi se smeqt :) pove4e ne otidoh vav perlata :)

Link to comment
Share on other sites

sq kato razglejdah istoriikite i se setih za o6te edna moq izcepka. Zna4i tva be6e predi 2 god nqkade i otivam az za 1 pat na fitnes vav perlata! Tva hubavo...oba4e vlizam az i gledam 1 6kaf4eta otdqsno i si vikam 4e nemoje da nqma sablekalni i pitam edin 4ovek koito taman si slaga6e drehite v edno ot teq 6kaf4eta...ima li tuka sablekalnq? i toi nee ne tva e samo..i az vikam eeem 6tom e taka i po4nah da se sabli4am i ostanah samo po boxerki :) i v sa6tia moment edin 4ovek mi vika

ave mom4e...ako darji6 da te gleda cqlata zala kak se sabli4a6 nqma problem ama da ti kaja 4e sablekalnite sa tuk i mi gi poso4i :) ! Obra6tam se az v toq moment i gledam vsi4ki mom4eta i momi4eta kak mi se smeqt :) pove4e ne otidoh vav perlata :)

Хахахахах мноо яко са те прецакали :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

REXS...напълно те разбирам....и аз замалко така да се изложа в Перлата, добре, че навреме ме светнаха...тия шкафчета много заблуждават да им се не види...

Link to comment
Share on other sites

Като е станало дума за фитнес - много конфузни ситуации се получават, когато си помпиш ма лежанката и не ти стигне силата за последното повторение => оставаш затиснат от лоста. Случвало ми се е 2-3 пъти, наистина много неприятна работа, но винаги е имало някой наблизо, който да ме "спаси". :)

 

А ето и една случка, която не се е случвала нито на мен, нито на някой познат, но си е доста срамна ;) : The Dutch navy has a great history - but it is the only fleet that was captured by cavalry (horse) soldiers. In 1795 the French army crossed the frozen Zuyder Zee and captured the ships, which could not move due to the ice. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сещам се за една история,която се случи преди 2 години и приятелката ми още ме базика с нея:Беше лятото на 2003, и аз и тя бяхме поканени на един купон,на който не познавахме никога(само рожденичката),но 1-2 часа преди него се скарахме много кофти.......и аз реших да й го върна......като се напия(не й го връщайте по този начин,моля ви)...Та купона започна в 8.00 ние пристигнахме в 8.30,а в 8.37 аз бях Ale Gon Dale(на кножовен български-много пиян)...Стана ми скучно по едно време и реших да обиколя къщата,която беше на 2 етажа и имаше много стаи....Влизам тук,влизам там,разглеждам наляво-надясно и стигам до нейната стая отварям врата и какво да видят очите ми-един пич души прашките на момичето и се налива....с вода от плеясалата ваза с цветя........Затворих леко врата и тъкмо реших да посетя епицентъра на купона когато ми призля страшно много(не пийте водка "Мания") и щях да повръщам...но не мога да намеря банята и накрая си викам-"Sorry,маце" и повърнах....зад хладилника(не се гордея с това,никак даже...)Както и да е,оправих се,но бях още малко пиян....приятелката ми идва при мен,за да сме говорили-какво да говорим-аз я виждам двойно,очите ми се въртят във всички посоки като ветропоказател....и тя ми казва следното:"Сега,за да се сдобрим ще правим секс..."..То много хубаво,ама аз не съм в състояние за такова нещо.....отиваме в някоя от 76254273588375 стаи на къщата,лягаме на леглото,тя започва пъргаво да се съблича,а аз.....аз просто заспах....После ми беше сърдита 2 седмици.....и незнам защо като се сетя за тая история ми става много кофти...... и най-вече-срам.....

Link to comment
Share on other sites

Като сте заразправяли всички аре и мойа ред доиде

Начи празнуваме новото хилядолетие и ко става моя милост пие 3 водки 1 бира и 4 чаши червено вино и готов за подвизи.

Ништо ни помна сичко приатели са ми разпрявали.

Кам 12:10 вече новата година излизам аз наванка пред блока и почвам да са друсам на дарвото и викам колкото ми глас даржи " Да ви е.а майката ЧНГ айде на хорото " при което хората зеха да ма целят с пиратки. Както и да е събрахме са на хорото и аз след половин час сам са съблекал по боксерки и потник отгоре якето и ша ходия на друг купон.

Отивам аз вече до другия блок никой и незнае как сам стигнал до там камоли пак аз самия. Тя сестрата на моя приател там долу седи и си чака а аз сам подскачал и сам си пял " АЗ САМ ВОЛНА ........ и туп на леда " при което те ма фаштат и аре догоре. Кво е станало там пак не знам ама знам че сам олял тапета на най-добрия ми приател с червено вино :cry Срамммммм.

След около 2 часа са прибирам в къщи и сестра ми ма чака. Приателите от предишния купон и казали че сам изчезнал и тя седи и ма чака. Вкарва ма в банята и ма оставя там ама аз 1 час не излизам вика на помощ саседа и кво сам правил кво сам струвал и аз не знам само знам че са ма изкарали от банята при което аз сам буйствал гол голеничак исам повтарял на сестра ми

" Донеси ми Office 2000 от хола " то сащия ден профилактика в една зала правихме , а под този цитат сам искал карпа. :)

Абе кво да ви говоря резил и половина 2 дена натровен лежа в нас и срам никой не ща да видя ама на АЛКОХОЛ КО ДА СА ПРАВИ

Link to comment
Share on other sites

" АЗ САМ ВОЛНА ........ и туп на леда "

Май и твойте приятели не са били от най-трезвите.На нова година нямаше лед....май :unsure: :) Може и аз да не съм бил мноо добре и да не помня ама ми се струва че нямаше лед на Нова година. :ghost

Link to comment
Share on other sites

" Донеси ми Office 2000 от хола " то сащия ден профилактика в една зала правихме , а под този цитат сам искал карпа. :)

 

Малииии изкъртих са еййй :woot :D :) :woot :D :)

Link to comment
Share on other sites

Още една пиянска се сетих.Тогава ме беше срам от наще майна.Значи тфа беше миналата година се събираме в един приятел.С уговорката, че до 25 Декември няма да барна капка алкохол.Обаче те хората искарали едни текили и аз само се облизвах и реших.Край с баса почвам да пия.Ама аз докато се накана те я изпили текилата и ми се наложи да си купя още.Връщам се в апартамента останали едно момиче, тоя пич и още един.Ама те доволно пийнали и не им се пиеше.И аз е награбих.И 100 мл, после още 100 още 100 и едно голямооо 250 мл.Тоест цяла чаша за Кока-Кола на екс.И да ви кажа 15 мин нищо ми нямаше.ПОсле си легнах и съм спал 30-40 мин.ПО едно време ми се доповръща адски много.Мх- два пъти повърнах.И го накарах да ме носи до нас.Не помня какво е станало.Как са ме занесли.Сутринта се намерих оповръщан.Като сестра ми споделели, че само през ноща сам повърнал 12 пъти.През деня вече бях по-добре.Смисъл можех да мисля ама продалжавах да повръщам.Е стигнах бройката 25.Бях се натровил адски много.И това цялото чудо наще го видяха.Много криво ми стана пред тях.Ама важното е че същия ден Ливърпул биха и ми стана густо на душата.Тааа не прекалявайте.Че накрая стомашен сок ще драйфате.

Link to comment
Share on other sites

Отиваме аз и моя човек на купон.Ама решаваме да направим един мастаф първо в тях(само да кажа за начинаещите алкохолни славейчета,че мастраф и купон са две различни неща).Сядаме ние,вадиме вината(ей тия вина уе :D ) и се почваме.По едно време се сещаме,че има купон все пак и трябва да си го уважим.Двамката под рачичка,в таксито,дестинация купона.Отиваме ние там(към 9.50) и то ние сме най-пияни от всички (при положение,че купона е почнал в 8.00).И аз съответно решавам,че трябва да се вземат мерки.Грабвам аз чашата и почвам:"-Наздраве,наздраве!Ти зайче що не пиеш?".До 10.45 всичко живо вече благославяше "Цар Водка" и "Принц Бира".Естествено най-пияни сме аз и авера(съдба).Както и да е.До тук с обяснението за душата на компанията.Та потънали всички в акохолен екстаз,решаваме да изкараме уредбата на терасата,за да се повеселт комшиите все пак.Газ до ламарина "Тилефони сему".....по едно време от отсрешната тераса искача някво лелко-бабе и с писклив глас започва да сипе закани.При което аз превъртам и всичката стаклария(чаши,бутилки) що е покрай мен започват да летят към терасата й.И не само летят ами и дирекно попадат в целта.Аз ли бях много пиян или лелката всъщност беше прототипа на Киану от матрицата незнам,ама се измъкна с такива движения..(още са ми пред очите).И аз решавам,че проблема е решен и хващам пак микрофона на компютъра.По едно време както съм се развикал,музиката спира и само аз викам и се дера "Тилефони сему".Чува се от вътре (аз съм на терасата):"Я да видим кой е тоя неоценен талант...".....Опа.Синя лампа.Изкача едно ченге на терасата и ми вика:"-Ела,ела вътре!И аз се гипсирах малко,ама викам си кво толкоз.Влизам вътре и гледам другото ченге ми се хили и ми вика:"Половин час крещиш "Тилефони сему"(на гръцки Обади ми се), и ей ма на!Батко ми (на кумовете сина).А до него лелката дето съм я замерял с чаши.И оная като ми налетя....Ако небеше батко можеше и да съм обезобразен. :D .Та той ме изправи пред две алтернативи:

1-ва алтернатива.Качва ме на патрулката и ме прибира в къщи (не беше решил дали да казва на наште)

2-ра алтернатива отиваме в лелката и й чистя терасата от стъклата,след което се връщам на купона.В лелката още колко сеири с мъжа и не ми се рзправя,защото никой няма да прочете такъв пост :D :D .И до днешна дата батко като ме види,а аз съм с гръб към него вика "Тилефони сему"

Link to comment
Share on other sites

Tova be6e predi nqkolko godini.Ta varvq si az i izvednaj se izsipva leten dajd za okolo 5 minuti i spira.To4no v tozi moment 4akam da se smeni svetofara i da preseka na sto4na gara i nosq edna 4anta s kroasani ama ot onezi kadeto gi prodavaha bez opakovka :D Spirat kolite i az tragvam da presi4am i predi da sam izminala i polovinata se podhlazvam (ot dajda i praha na ulicata e stanalo ujasno) s edni djapanki i padam po grab pri koeto polata mi se ka4i do vrata poneje be6e 6iroka i se obarna kato 4adar a kroasanite mi se razhvar4aha na vsi4ki posoki :blink: ,s ujulen zadnik i celiq v kal,sabrah si kroasanite obratno v 4antata(ne 4e stavaha za qdene ve4e) i edvam presqkah drugata polovina ot ulicata.

Mnogo pati sam padala,no ne me e bilo sram kakto tozi :D nai-ve4e 6toto vsi4ki sa mi vidqli "dolnite ga6ti"

Vednaj prez zimata,pak predi dosta vreme,varvim s moq priatel po ruski i kakto si govorim ne6to i az se podhlazvam i padam ne kak da e :lol: ami na kolene :bgrin: v krakata na nqkakvo mom4e,koeto varvi to4no sre6tu men i si zabivam mucunata poznaite kade :bgrin: pri koeto i toi be6e s nqkakvo momi4e neznam dali mu e bila priatelka,no sled kato me izgleda dosta lo6o mi se iska6e da se otvori zemqta i da potana :wacko: :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...