Jump to content
BulForum.com

СРАМ МЕ Е!


Recommended Posts

Обикновено гледам да забравям такива инциденти, но никога няма да забравя една случка от преди 5 години, на един 8 декември когато бях втори курс.

Бяхме на кръчма голяма компания, с повечето хора не се познавахме, съответно бяхме си интересни. В частност - аз бях интересна на един младеж. Е.. признавам си, и аз се заинтригувах :P От там нататък започна да се затвърждава убеждението ми, че мъжете се видиотяват, когато се опитват да се харесат на жена. То не бяха комплименти колко деликатно си бърша устата със салфетката, как си лапам дъвката... Но не това исках да разкажа.

В един момент се появи цветарка, нали се сещате по заведенията минават и предлагат. И момчето се направи на кавалер, едно красиво цвете избра, поднесе ми го, едва ли не на колене. Аз естествено умирам от кеф, всички на масата ръкопляскат, страшна работа :D След което бръкна да плаща младежа, и като му казаха цената се вдърви. Окаменя. Протегна ръчички към цветето ми, взе го и го върна обратно в кошницата. Е... преглътнах го, смяхме се, това онова...

Но това не е всичко :D Като стана скучно в кръчмата тръгнахме на дискотека. Да не бях тръгвала въобще! Влизаме в диското и в този момент пускат някаква балада и момчето ме завърта в страстен танц :D Викам си - ейй романтика, танци, приглушена светлина.. Абе гот! И момчето се спъва в един ръб и ме повлича все така страстно и романтично към пода. Еййй, седяхме... по-скоро лежахме така близо минута, уж хилейки се, докато не дойдоха нашите приятели да ни вдигнат. После дълго време ме бъзикаха, как ги привличам такива идиоти :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Най-скорошно конфузно изпълнение - 8 декември(естествено),пием,пеем,простеем в Артгалерията,след това се запътваме към Найлона(поредъчно наквасени,еле аз).Там иху-аху,бири-мири,водки-модки и силна музика.Аз през пет минути плюя на пода и мрънкам - "Пичове жа драйфам",ама геройски отпивам от бирата и смуча от фаса.Изведнъж подбелвам очи,навеждам се зад масата(кенефа е на 3 крачки от мен) и викам голямата неотровна змия с три букви.Точно в момента в който се отдавам на повика на стомаха си,музиката спира - пауза!!Сраааааааам!И отнякъде се чува - "Хи-хи-хи!" .Аз си избърсвам устата като пич,изправям се,излизам като освободител навън...а пичовете с които пиех излязоха като освободени...Още ме бъзикат....

Link to comment
Share on other sites

Най-отвратителната ситуация в живота ми! Тренировки по Айкидо, по време на загрявката правим упражнение: леглани по гръб си вдигаме краката назад и се опитваме с пръстите на краката да докоснем пода зад главите си. Правя го аз това, положих усилия и докоснах пода назад, обаче... из залата се чува някаква отвратително-гръмовна пръдня, а за мой ОГРОМЕН ужас този звук беше издаден от моите задни части... Неописуема тръпка е.... затихнала зала, всеки легнал по гръб и изведнъж... после хванах мускулна треска на аналния сфинктер от стискане...

 

 

Ееее, на тва се попиках от смях! Направо ЖЕСТОКО! Бая срам си брал!!! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми седа си аз в едно заведение и едно момиче казва на моята сестра, че иска да се запознае с мен. И сестрата идва и ми казва и аз казавам Добре. Момичето си казва името и аз казвам Борис (ама нещо немога хубаво да си го кажа ) и тя казва как и аз пак същото и тя как и аз викам Иван Иван. Тъкмо си помислих, че всичко мина по вода и щото тя седна на наща маса...и аз се напих и посегнах да си взема бутилката и кво направих незнам обаче много брутално залях момичето с бира. не ме хвана точно срам... изби ме на смях, но се здържах

Link to comment
Share on other sites

Напиках се на някои истории,но искам само да вметна,че bio ги разказва най-добре,просто ги виждам как се случват нещата.Сега и аз да разкажа някои истории.

1.Наскоро си вървя аз с едни приятелчета из уличките около малката главна и сме решили да пием по някоя бира,щото се бяхме освинили предната вечер.В този момент аз виждам по улицата,която е перпендикулярня на тази,по която ние вървим,как преминава една мацка,която съм мяркал из университета.И аз казах пичове,аз отивам да се запознавам с тва момиче,ала бала,глупости и точно когато тръгнах-брутално подхлъзване/беше заледено все още/ и кацане на земята по гъз.Много болеше,но пак умрях от смях,а хората окооло мен-без коментар.Ама изпуснах мацката.

Link to comment
Share on other sites

Ето и някои мои простотии:

Сядаме с моя човек у тях(на домашно мастрафче:)).По това време джина ми беше любимо питие,а на него виното.Та всеки почва да си цъка от неговото,яко Караз сме надули....По едно време вече незнам къде се намирам (нормално 1 литър за 30 мин.).Отивам в кенефа,сядам скръствам ръце в молитва и си викам "Боже,дано да е през гъза!".Затварям очи......отварям очи и главата вече ми се намира в тоалетната чиния и бълва полусмляни кремверши.

Втората случка пак домашен мастраф ( със същия агент).Винце,мп3,мохабети.На 4-5 ботилка вино решаваме,че ще си правим караоке парти с микрофона на ПЦ-то.Така и не си спомням колко простотии свършихме оная вечер,че чак се и снимахме.Та срама започва от тука.Отивам аз след 1-2 месеца да проявявам лентата.Отивам да си взема снимките,а тая от фотото ми ги хвърля като на куче ?!Взимам ги аз и какво да видя:

1.Първа снимка:Моя авер си свалил гащите и си наврял гъза в лицето на спящия ми брат :)))))

2.Втора снимка:В едната ръка микрофона в другата с показалец се разправям с дядката който в 4.30 идва да прави забележка за музикта.

3.Трета снимка:Снимал съм си пияното гомно :))))(личен рекорд 38см.(снимах го но докъто го премеря като хората потъна)

И като ги видях тия снимки си вървя по гарата сам и си се хиля:))))

Link to comment
Share on other sites

Ei sega se setix kak vednuj 4akam v nqkva apteka oba4e ima6e ujasna opa6ka i az sum se vtora4il v nqkva tabelka nad gi6eto "tuk ne se pu6i".Taka sigurno okolo 5-6 minuti,izvednuj 4uvam kasierkata(Be6e gotina)"Kakvo 6te obi4ate",pri koeto se obru6tam i po inerciq otgovarqm "Tuk ne se pu6i",a tq i horata zad men me gledata kato izturvani.Sram!!!!

A puk za piqnski izpulneniq izob6to nqma a komentiram...

Link to comment
Share on other sites

Eto ne6to i ot men

s klasa mi re6avame 4e e vreme za mnogo brutalen kupon na koito da se omajem vsi4ki mnogo zdravo i az s edin priqtel kato nai-open vzimame po edna butilka po 1 litar vodka i po4vame 7 exa edin sled drug

kupona zapo4na v 7 az ot 8 i 30 natataka, ni6to ne pomna

sutrinta se sabujdam uvit v mokri kyrpi i gol i re6avam 4e trqbva da izlqza ot tova mqsto (koeto mi izglejda6e napalno nepoznato) stavam az, otvarqm edna vrata i vlizam - a vytre drehi. posle se polutah o6te malko i namerih koridora i posle sabudih drugite, koito sa sedqli do predi edin 4as da 4istat i po4vat da mi vikat

i obqsnqvat na men i na moq priqtel deto sa omazahme zaedno kak sled 7te exa sme si dovar6ili butilkite, posle sme vzeli da buistvame i da povry6tame - prez prozoreca varhu kolata na saseda, prez prozoreca varhu klimatika na saseda, prez terasta varhu praneto na saseda i navsqkade v apartamenta i te sedat i ni razpravqt kolko sme typi da se napiem taka a nii sa hilim kat tikvi otsre6ta i ni e super veselo... posle oba4e na6te i tehnite razbraha i togava stana konfuzno

Link to comment
Share on other sites

predi 1-2 sedmici v daskalo me dignaha na daskata (obi4ainoto) oba4e men

me napuva strahotno po4vam da ple6tq ne6to na angliiski i takmo stigam do

izre4enieto "My dog always..." i se izrqzah super brutalno (okolo 10 sec.)...

to ne be6e smqh i podigravki-ujas

Link to comment
Share on other sites

Ei sega se  setix kak vednuj 4akam v nqkva apteka oba4e ima6e ujasna opa6ka i az sum se vtora4il v nqkva tabelka nad gi6eto "tuk ne se pu6i".Taka sigurno okolo 5-6 minuti,izvednuj 4uvam kasierkata(Be6e gotina)"Kakvo 6te obi4ate",pri koeto se obru6tam i po inerciq otgovarqm "Tuk ne se pu6i",a tq i horata zad men me gledata kato izturvani.Sram!!!!

 

и аз така веднъж отивам в една аптека обаче пред мен имаше някакъв дядо , който беше забравил името на лекарството, което му трябваше...и аз седя отзад и се хиля на ум и му се кефя отстрани ква е склероза и по едно време той си тръгва и идва моя ред... :blink: и аз зех че си забравих и аз лекарството как се казваше...голям срам...и започнах като дядото да обяснявам викам едно такова малко кръгло, за кръвно...тя добре че се сети аптекарката... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

и аз така веднъж отивам в една аптека обаче пред мен имаше някакъв дядо , който беше забравил името на лекарството, което му трябваше...и аз седя отзад и се хиля на ум и му се кефя отстрани ква е склероза и по едно време той си тръгва и идва моя ред... :blink: и аз зех че си забравих и аз лекарството как се казваше...голям срам...и започнах като дядото да обяснявам викам едно такова малко кръгло, за кръвно...тя добре че се сети аптекарката... :bgrin:

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тази история не ми се е случила на мен (СЛАВА БОГУ!)

Разказа ми я за първи път един прятел, от тогава нататък обичам да смачквам хората по купоните от смях със нея:

Някакъв пич се разкарва из парка със приятелката си. Проблемът бил, че много му се ходело по голяма нужда. Когато дошло време да се разделят приятелката му споделила, че сестра й е заминала на село с гаджето си, тоест у тях няма никой. Решават да отидат там, да използват терена. Отиват, обаче мадамата се събува набързо и се шмугва като една пъргава змия в тоалетната, казвайки му да изчака в хола. Нашия герой отива в хола, съзнанието му е замъглено от титаничните усилия да задържи съдържанието на дебелото си черво вътре. Потейки задник влиза в хола - тъмно, не може да намери ключа за лампата и решава да кляка и става, да пърди и така да облекчи напрежението. Започва, кляка, пърди... обаче се вмирисва отвратително цялата стая, пича отива, отваря вратата на терасата, обаче продължава да мирише. Нашия герой сваля якето си и започва да го размахва - да проветри. В този момент, приятелката му влиза в хола, святка лампата и нашия "Гошо" забелязва как от дивана го гледат два чифта ококорени очи - сестрата на гаджето му била останала вкъщи...

Link to comment
Share on other sites

Тази история не ми се е случила на мен (СЛАВА БОГУ!)

Разказа ми я за първи път един прятел, от тогава нататък обичам да смачквам хората по купоните от смях със нея:

Някакъв пич се разкарва из парка със приятелката си. Проблемът бил, че много му се ходело по голяма нужда. Когато дошло време да се разделят приятелката му споделила, че сестра й е заминала на село с гаджето си, тоест у тях няма никой. Решават да отидат там, да използват терена. Отиват, обаче мадамата се събува набързо и се шмугва като една пъргава змия в тоалетната, казвайки му да изчака в хола. Нашия герой отива в хола, съзнанието му е замъглено от титаничните усилия да задържи съдържанието на дебелото си черво вътре. Потейки задник влиза в хола - тъмно, не може да намери ключа за лампата и решава да кляка и става, да пърди и така да облекчи напрежението. Започва, кляка, пърди... обаче се вмирисва отвратително цялата стая, пича отива, отваря вратата на терасата, обаче продължава да мирише. Нашия герой сваля якето си и започва да го размахва - да проветри. В този момент, приятелката му влиза в хола, святка лампата и нашия "Гошо" забелязва как от дивана го гледат два чифта ококорени очи - сестрата на гаджето му била останала вкъщи...

ххахааха ..... смеххх :D

Link to comment
Share on other sites

Срам,не срам,но ще я разкажа тая случка:Става въпрос за последната Нова Година.Минава 12,и аз решавам,че е време да се напивам доволно и се започва едно пиене-не беше водка,не беше бира,вино и шампанско и след 1ч не си знам дори и името.Пускат Мадона-Justify my love и някой подвикна:"Стрйптийз" и разбира се,аз като най-пиян започвам..качил съм се на дивана и свалям бавно дреха след дреха,стигам до панталоните,свалям и тях,и приятелката ми,която през това време прави снимки,ме спира да продължа,а другите вече са се разцепили от смях без да знам защо.......Впоследствие,като видях снимките разбрах....просто едното ми мадо е било излезнало от слиповете ми....Направо умрях от срам.....

Link to comment
Share on other sites

Значи тая история се е случила на един приятел но ще я разкажа в 1-во лице:

 

"Та значи решавам аз веднъж да ударя една злобарка в кенефа. Обаче точно във най-важния момент не гледах където трябва и не видях накъде отлетя "съдържанието". Търся го аз отгоре, отдолу, отстрани - никъде го няма. Реших че няма нужда от повече търсене и си излезнах доволен. Явно след мен е влязла майка ми защото след малко ме вика и ми сочи нещо с пръст. И аз какво да видя - нацелил съм огледалото точно в средата :woot , а онва нещо се разтекло надолу. ГОЛЯМ СРАМ ! И майка ми естествено вика "Какво е това?", а аз отговарям "Ами секнах си носа и..." и взех до го трия с ръката..."

 

Много съм се смял на тая история. И аз като The'ScorpioN обичам да я разказвам по купони :D

Link to comment
Share on other sites

Хаха темата е много зарибена , но за жалост аз съм имал не малко Срамни моменти в живота си и нз как , но повечето са пиянски изцепки сега ще ви разкажа някои от тях:

 

1.Бяхме на Рожден Ден на моя позната и аз отидох като преди това се бях почерпил "солидно" в LZ :) Връщам се там и понеже (не че се хваля) , но съм "Душата" в много компании и гледам купона нещо замрял.Веднага погледа ми се спря на 1 бутлика флирт в която имаше около 200мл водка.Свърши за не повече от 4-5 мин.Обърнах 8 текили и още 200мл водка - резултата - Мотан Джонсън :lol: , но тук нищо срамно досега... та отивам аз до WC да се облекча по малка нужда и... както излизам и нещу ми причерня и отивам в спалнята да си почина - падам пред леглото на колене изправям се и припадам за 2 часа - оттук нататук пиене до припадък ще го правя по рядко  :)

 

Още ли ти е схванат крака да ти го поразтрием.Хи-хи-хи алкохол рулез батеееее.Ама тия работи дето са станали в тоалетната няма да ги споделяш да не се излагаш пред хората....

Link to comment
Share on other sites

az pak kato bqhme na edna ekskurziq v germaniq postoqnno se izgubvah.na den po 3 pati gospojata me izdirva6e.I nai nakraq /posledniq 8 den ot ekskurziqta/ otidohme na europa park /tva e kato disney land/ ima kvoto sa seti6! i ka4vam se az na edno vlak4e na ujasite i samo tragva bavno po-barzo, i nakraq kato se zasili tva vlak4e napravo umrqh ot strah .po4nah da vikam ama to ne spira .po edno vreme se obrna i az visqh nadolu s glavata /ama kakav ujas be6e/ i nai nakraq sprq . na men mnogo mi prilu6a ,zavi mi se svqt i taman slqzoh ot vlak4eto i povarnah. ama ne be6e nito pred momi4e nito pred gospojata a pred edin policai negar.onq taka me izgleda i mi kaza ne6to na nemski ama az kato ne razbiram i vikam "ja ja " posle onq me hvana i mi dade nqkav parcal da bar6a povarnqta /taman bqh obqdval pizza ama qzak/ i prez tova vreme gospojata do6la i me gleda i vsi4ki mi se smeqt . :lol:

sled tova otidoh da se snimam do edin fontan s lebedi vatre i kato se navedoh - plqqqqs vatre celiq mokar i potanah ot sram ama se dobrah nqkak do reisa posle. :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

az pak kato bqhme na edna ekskurziq v germaniq  postoqnno se izgubvah.na den po 3 pati gospojata me izdirva6e.I nai nakraq  /posledniq  8 den ot ekskurziqta/  otidohme na europa park /tva e kato disney land/ ima  kvoto sa seti6! i ka4vam se az na edno vlak4e na ujasite i samo tragva  bavno po-barzo, i nakraq kato se zasili tva vlak4e napravo umrqh ot strah .po4nah da vikam ama  to ne spiBa .po edno vreme se obrna i az visqh nadolu s glavata /ama kakav ujas be6e/ i nai nakraq sprq . na men mnogo mi prilu6a ,zavi mi se svqt i taman slqzoh  ot vlak4eto i  povarnah. ama ne be6e nito pred momi4e nito pred gospojata a  pred edin policai negar.onq taka me izgleda i mi kaza ne6to na nemski ama az kato ne razbiram i vikam "ja ja " posle onq me hvana i mi dade nqkav parcal da bar6a povarnqta /taman bqh obqdval pizza ama qzak/ i prez tova vreme gospojata do6la i me gleda i vsi4ki mi se smeqt .  :lol:

sled tova otidoh da se snimam do edin fontan s lebedi vatre i kato se navedoh - plqqqqs vatre celiq mokar i potanah ot sram ama se dobrah nqkak do reisa posle. :sick  :sick

Тва се казва история!Хубаво пак че не си паднал от влакчето!

Щото аз някакъв такъв във София ленд преди 2 години качвам се на някво влакче имаше там и не си слагам предпазната решетка и го пъскат и тъкмо да тръгне отзад някви ми се развикват "закво не си сложил предпазитела " а зад мен две супер готини момичетаи срааам! :D

Link to comment
Share on other sites

Значи тая история се е случила на един приятел но ще я разкажа в 1-во лице:

 

"Та значи решавам аз веднъж да ударя една злобарка в кенефа. Обаче точно във най-важния момент не гледах където трябва и не видях накъде отлетя "съдържанието". Търся го аз отгоре, отдолу,  отстрани - никъде го няма.  Реших че няма нужда от повече търсене и си излезнах доволен. Явно след мен е влязла майка ми защото след малко ме вика и ми сочи нещо с пръст. И аз какво да видя - нацелил съм огледалото точно в средата :woot , а онва нещо се разтекло надолу. ГОЛЯМ СРАМ ! И майка ми естествено вика "Какво е това?", а аз отговарям  "Ами секнах си носа и..." и взех до го трия с ръката..."

 

Много съм се смял на тая история. И аз като The'ScorpioN обичам да я разказвам по купони :D

абе маика пщ не се ли е усетила ве ? :wacko: :unsure: :rolleyes: :huh: :blink: :confused

Link to comment
Share on other sites

Пичове, тия истории трябва да се издадат! Без майтап!

Ето и част от многобройните ми резили:

1 На гости съм у един приятел. След вечерята родителите му си легнаха в съседната стя а ние започнахме запоя. Естествено моя милост набра нужната скорост и не след дълго вече бях фиркан като пират. Отидох до кенефа по голяма нужда и докято я облекчавам изведнъж ми се додраифа. радвам се аз че съм на точното място в точния момент, но не бях достатъчно бърз.....

как да ви кажа "трибуквената неотровна змия" не влезе в дупката. И няма как с шепи събирам и прехрърлям! С един парцал замазах положението, но явно не съм го замазал достатъчно добре, защото на сутринта родителите се кодошеха с приятеля ми, че бил повръщал. А той вместо да замълчи им каза! Усмивката ми замръзна :unsure:

2 на 9 декември повторението на шоуто от миналата вечер. Аз отново съм на пиратския кораб. И една мадама ми предлага да се усамотим. Няма проблем! Пурво тя мина за нощен тоалет, после аз. И отивам аз с бодра стъпка към стаята. Влизам вътре. В тъмнината/мъглата различавам силуета й на леглото. лягам до нея и....Заспивам като къпан! :zzz на сътрината естествено имаше неловки извинения ама....

За останалите ми приключения просто няма достатъчно място :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...