Jump to content
BulForum.com

ТУ Пловдив


pns

Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply
Колеги,помагаите по Сигнали и системи,Теоретична Електротехника 2 -някакви лекции,протоколи,каквото има. :)

Аман с това Сигнали и Системи .... пак не ме пусна Бека Коен да вляза на изпита. Ама в сряда т.е. утре съм на поправката. :) 4-ти курс съм и завършавам а още не съм взел тъпото СС. А вариянти колкото искаш имам, но са ми на листове нямам ги на компютъра. Добре е че имало такава тема можем да дискутираме за ТУ-то но аз не влизах в този раздел до този момент и не бех я видял. Успех на всички на поправката.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея как мога да намеря "Домакинката на катедра физическо" защото без нейния подпис не мога да си заверя служебната бележка и да кандидатствам отново. Няколко дни по 5-6 пъти минавам и няма никой заключен е кабинета (3133) и ще издивея. Някакви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея как мога да намеря "Домакината на катедра физическо" защото заради тази пача не мога да си заверя служебната бележка и да кандидатствам отново. Няколко дни по 5-6 пъти минавам и няма никой заключен е кабинета (3133) и ще издивея. Някакви идеи ?

Май няма никой да намериш след като тази седмица е поправката и почти сички са на ваканция и даже те който не са не отиват в университета щото няма никва работа. Най-добре питай в Учебен отдел, можеби те ще ти кажат.

Link to comment
Share on other sites

Мерси ще пробвам ... те вече ме научиха в канцеларията ... па и учебен отдел наизуст ма знаят щом се налага ;)

Link to comment
Share on other sites

Колеги,помагаите по Сигнали и системи,Теоретична Електротехника 2 -някакви лекции,протоколи,каквото има. :)

 

По ТЕ 2 имам и протоколи и лекции при Георгиев ама са писани на ръка на компа нямам нищо.Ако минаваш към унито в петък мога да ти ги донеса си ги снимаш.

Link to comment
Share on other sites

По ТЕ 2 имам и протоколи и лекции при Георгиев ама са писани на ръка на компа нямам нищо.Ако минаваш към унито в петък мога да ти ги донеса си ги снимаш.

 

 

Благодаря ти,но петък няма да мога,ако искаш да се разберем за друго време,през почивните дни,нп :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Някой да знае дали някъде из нета има помощни материали за 1ви курс по каквото и да било! :) Всичко ще ми е от полза! :)

Също и за чертежите по ОК и CAD (аз още не знам къде се намирам и ми лепнаха курсова задача... :sick

А аз пък си мислех, че ще щракам с пръсти... :(

Link to comment
Share on other sites

Коя група си ве голега Fibaman :laughing: , че и мен ме притеснява тва ОК и КАД, даже имам домашна за вториник и направо нз къде се намирам въпреки че съм учил малко чертане :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Кво е тва ОИТ на мен тука Стефчо ми взима здравето и са чудя въобще как ще мина ;)

 

Осветителна и инсталационна техника(ма като станеш 3-ти курс ше видиш).......Майтап бре ;). Тоя 7 лекции иска за около 4 да ги вземем и да свършваме колкото се може по бързо. Вече имам задания дати за контролни тестове и иска до една седмица половината проект. Е бах го.... :). А Стефчо........той е институция. Ако нямаш варианти - аз май имам ще ти е бя зубкане. А тва има и страхотни олигарии.

 

Някой да знае дали някъде из нета има помощни материали за 1ви курс по каквото и да било! :) Всичко ще ми е от полза! :)

Също и за чертежите по ОК и CAD (аз още не знам къде се намирам и ми лепнаха курсова задача... :sick

А аз пък си мислех, че ще щракам с пръсти... :(

 

Хахахха щял да щрака с пръсти. :):):). Тва беше виц. МатрЯли има из нета, дори из този топик. Утре като съм по айляк ако се сетя ще дам един два, три сайта :)

Link to comment
Share on other sites

Батеее, "по айляк" ли си вече? :)

 

ТТТ съм.

 

Eleutherios of Pelorygion ти какво учиш?

 

Дупе да ти е яко от към чертежи ;). Не съм по-айляк. По-забатачено става. Но всеки както си го направи. Например аз сега не се сещам да уча друго освен техночески предмети. И по единия имам зададена курсова дето след 2 седмици трябва да е готова до половината, заради доцента дето го раздава баровец. Да ти кажа ако НЕ си скаран с чертането и особено на АУТОКАД няма да ти е такъв зор. Но се иска учене. И да да ви кажа го одобрявам. Сега НИ е зор, но се предплога, че след 4, 5 години трябва да сме добре. Така че само на пред и нагоре

 

http://tuef.hit.bg/index1.htm

 

http://tupld.hit.bg/

 

http://protokoli.dilian.net/

 

http://tu-plovdiv.info/index.php?news

 

И да не забравя ПИЯ КАМЕНИЦА :)

 

Да, DON_CHEFO не е лошо да ги хвърлиш насам тези сайтчета та да се обнароднем и ние...

В петък на лекцийте по ОК и Кад направо ми изплющя бушона :lol:

 

Така бях и аз и все още съм така. Но всичко идва и минава. Смея да твърдя, че НИЕ и "ВиХиПиХи" сме най-натоварени :)

 

GUDOO оправи ли се с матрялите дето ти дадох и видя ли вариянтите :). За две години са :). И са май около 60 МВ и то в архив и само от текстови документи :):)

Link to comment
Share on other sites

Всичко което ми трябваше намерих освен вариантите за физика 1 ;) ся остава Йозо да ги изкопа и ша опраим положението и ще спа спокойно :)

Link to comment
Share on other sites

Всичко което ми трябваше намерих освен вариантите за физика 1 ;) ся остава Йозо да ги изкопа и ша опраим положението и ще спа спокойно :)

 

Физика 1 мисля, че я бях взел. За тва нямам варианти или съм ги затрил. Не знам :):)

Link to comment
Share on other sites

Вариантите по Физика 1 са някъде у нас трябва да ги изкопая.Или ако съм ги дал на някой да ми ги върне.Ако не моите колежки ги имат ще ги взема от там.Корупция е пълна ;)

 

Аз искам нещо за 3-ти курс ако има някой ама едва ли :D

 

Ех удартях вече маа му стара и още малко завършвам :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Вариантите по Физика 1 са някъде у нас трябва да ги изкопая.Или ако съм ги дал на някой да ми ги върне.Ако не моите колежки ги имат ще ги взема от там.Корупция е пълна ;)

 

Аз искам нещо за 3-ти курс ако има някой ама едва ли :D

 

Ех удартях вече маа му стара и още малко завършвам :sick :sick

 

Абе "дърто" :lol: :lol: :lol: :P я дай подсказка за ДОНЯ ШИШКОВА кво да правим при нея. Трябва ли учебник и по-точно необходим ли е за добро впечаление :). Тоя по ОИТ се има за владетел на света, а по ЕЕ не знам от чий чеп ще учим :):) Ти имаш ли нещо при Генов щото той дава бенефис тоя семестър ;)

 

Дано имате поводи за тази песен. Задължителна е за всеки студент Kristali-Studentski_Jivot.mp3

Link to comment
Share on other sites

Каква беше песента, която пуснаха на откриването и има ли си име? Това химна на ТУ ли се води?

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO, учебника няма да ти помогне. На нея най-вече обича да и се мазнят да и присъстват на лекциите, на които да я гледаш с влажен и жаден за знания поглед :D другия вариант е да си купиш учебника и да не се набиваш много на очи(но е добре да присъстваш, че мноо помни)... Казвам ти го като личност изкарала 6 семестъра при нея, пък и бях в нейната катедра.. ;) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO, учебника няма да ти помогне. На нея най-вече обича да и се мазнят да и присъстват на лекциите, на които да я гледаш с влажен и жаден за знания поглед :D другия вариант е да си купиш учебника и да не се набиваш много на очи(но е добре да присъстваш, че мноо помни)... Казвам ти го като личност изкарала 6 семестъра при нея, пък и бях в нейната катедра.. ;) :bgrin:

 

Тва за помненето и за лекциите ми стана ясно още от първата лекция. :rolleyes: . Ел. техника ли си учил. Аз съм в такава специалност сега :).

Link to comment
Share on other sites

За две седмици лекции и упражнения доц. Зюмбюлев ми се струва най-опасния, в пълния смисъл на думата, а тоя който ми води там няква практика по заваряване (даже и името не му помня) най-айляк...прав ли съм или да.

Струва ми се че тва Материалознание хем е най-гадно, хем и учебник почти задължително, ако щеш :zzz

Link to comment
Share on other sites

За две седмици лекции и упражнения доц. Зюмбюлев ми се струва най-опасния, в пълния смисъл на думата, а тоя който ми води там няква практика по заваряване (даже и името не му помня) най-айляк...прав ли съм или да.

Струва ми се че тва Материалознание хем е най-гадно, хем и учебник почти задължително, ако щеш :zzz

 

Тоя мазен &^&%(&*&*)І Зюмбюла не мога да го дишам. Нарочно не му купих учебника и взех изпита в края на втори курс с малка лъжа без да съм чел. Пълен долен ^%$&%$^&%^(%*)&* цензура......Ако си ФМУ разпитай кои са най-падащите се въпроси, ако си ФЕА по-на електричарстовото държи и магнитните стомани. Ама с една дума - ГАДНО Е :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...