Jump to content
BulForum.com

ТУ Пловдив


pns

Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

За учебник, много добра работа ще ти свърши "Практически самоучител по С". Но къде си ходил, че не си разбрал от къде да учиш, че дори и лекции нямаш. :) Ето ти нещо подобно за четене. Ако толкова си го закъсал мога да ти кажа какво дава на изпита.

абстрактни типове данни / стек, опашка, списък / , динамично заделяне на памет,

оператор if, оператор switch, оператори за цикли (for, while, do) и да напишеш програма за четене и запис във файл . ;)

Всъщност отиди ето тук и си свали всичко което е по този предмет.

 

А за такива като PROSTAKA, мога само да кажа, че темата е за хората които учат в ТУ или ще учат, а не за комплексирани хора, които не са могли да влезнат и сега гледат някак да си избият комплексите.

Link to comment
Share on other sites

Мерси! Там е работата, че не съм ходил - затова нямам нито лекции, нито учебник :) СД е един от изпитите, който влача. Сега на 31 март има дата за задочници и смятам да се подготвя и да го изчистя най-накрая.

Link to comment
Share on other sites

В тва ТУ (турски университет) сте мноо зле се уверих. Повечето от вас ва е страх да бръкнете в контакта да не въ удари тока :woot камо ли някой да ва пита въпрос от рода на "Колко Хенри на минус първа е магнитната проницаемост?" или как се изчислява тя?

За кво ли учите там,по добре е 10 декара и една мотика да ви дадт,както каза убиеца от Стамболийски.

 

Повечето от нас са умни и не им се налага да бъркат в контакта за да видат дали има ток...ползваме фазомери...ама от ника ти се вижда че не си много "bright". Мдам и не знам колко Хенри на минус първа е магнитната проницаемост щото не знам за магнитна проницаемост на какво говориш. Па ако земеш да ми говориш за хенри на минус втора, трета или пък микро и мили хенри там направо мани бегай!!111!!!

Link to comment
Share on other sites

Koлеги, някой схваща ли ПАСКАЛ и може ли да ми даде четиво че хич не се разбирам с програмирането както и с ФИЗИКА за втори семестър. Иначе от първия зех сичко. Но сега е голямата дилема ДА ОСТАНА ЛИ ИЛИ ДА ПРОДЪЛЖА С ЕЛ ТЕХНИКАТА ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Погледни тук

 

Koлега златен си. А дано си зел физиакта с варианте дето ти дадох. Иначе точно ама точно курсовата задача си намерих. Щях да я пиша сам но ако разбирам нещо. Хем чета и пак не става. А да ви питам за практиката след първи курс. Как се прави тоя доклад че не бях един път заради АНГОВ и неговите мачове и не знам как ди направя доклада. Оства и него да го има в нета у ще се разцепя.

 

@КЕНИАН БЛАГОДАРЯ БАЦЕ

Link to comment
Share on other sites

...ама от ника ти се вижда че не си много "bright".

Как пък разбра колко е "bright", като дори не го познаваш човека?? Не си ли помисли че има известна доза сарказъм в "prostaka" :)

 

@VMS - тази картинка ни е рисуваше кирчев и на нас - едно към едно.. :D

Link to comment
Share on other sites

Абе хубаво дадоте курсови работи на Паскал ся ако може някой да ми помогне със "С" ще съм му много благодарен. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Материалознание! Механика

 

Но от ФЕА води това нещо само на Електротехниката ;)

Link to comment
Share on other sites

Продават се разработени въпроси за 1 и 2 контролно по Физика-цена 30лв.На един колега са,защотот вече не му трябват :).Знам,че не е точно това темата за продаване,но е за нашият университет.Ако има някои интерес- на ПМ

Link to comment
Share on other sites

я кажете pls с какво сте влезли в ту(физика или математика) и кой ви е (бил) най-трудния изпит или предмет. Аз влязох с математика и с висшите математики никакъв проблем нямам, ама физиката и материалознанието бая зор...

Link to comment
Share on other sites

я кажете pls с какво сте влезли в ту(физика или математика) и кой ви е (бил) най-трудния изпит или предмет. Аз влязох с математика и с висшите математики никакъв проблем нямам, ама физиката и материалознанието бая зор...

 

С математика. И Физики и матматики зех без матем 3. Ама тва материало :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Колеги,търся примерни варианти за изпита по Материалознанието за ФЕА.Благодаря ви предварително

 

Колега то хубаво ама за кои по-точно?Защото електротехниката са при Карамфилов(Зюмбюлев) или за Тодорова ;)

Link to comment
Share on other sites

Колега то хубаво ама за кои по-точно?Защото електротехниката са при Карамфилов(Зюмбюлев) или за Тодорова ;)

 

Вярно :) ,не съм казал-при Тодорова :)

 

едит:Хора помагайте за техническото документиране,тия курсови задачи са си ........ :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...