Jump to content
BulForum.com

ТУ Пловдив


pns

Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Стефчо си е Стефчо.При него много много логика няма.Ако колегата си иска работата едното което е ще каже че неможе да му е намери сред всичките боклуци.Другото вероятно е да е намери и да се е заял за нещо и да се наложи колегата после да прекъсне заради това(един мой колега така заради стефчо прекъсна).Също така на изпита там пишеш само това което знаеш.Ако колега си писал много неща твои съчинения и да си имал за 4 примерно те къса защото се дразни от подобни.

Link to comment
Share on other sites

Освобождаването от физическото и за 2-рия сем. ли важи или трябва ново подаване на документите? :) (в книжката има печат и подпис и мн мн не мога да видя какво пише)

 

"всичко е просто формалност" :thumbs-up:

Личната лекарка ти дава там глупостите и после в канцеларията на ФМУ-то подаваш една молбичка и после ти пишат в книж. че си освободен и ти удрят подпис и печат. После на края на сем. отиваш само за подпис. :) Поне така беше в началото на годината.

Link to comment
Share on other sites

Освобождаването от физическото и за 2-рия сем. ли важи или трябва ново подаване на документите? :) (в книжката има печат и подпис и мн мн не мога да видя какво пише)

 

"всичко е просто формалност" :thumbs-up:

Личната лекарка ти дава там глупостите и после в канцеларията на ФМУ-то подаваш една молбичка и после ти пишат в книж. че си освободен и ти удрят подпис и печат. После на края на сем. отиваш само за подпис. :) Поне така беше в началото на годината.

 

Грешиш. Аз питах за втория семестър на първи курс. Не е само формалност. Първо личната лекарка се заяде за направление. Второ как така първия си бил здрав, а втория НЕ. Освен ако не е станало нещо наистина

 

Фибман, хубаво че подсети :P Този семестър и аз ще си извадя...дай някакъв съвет, има ли нещо особено или всичко е просто формалност?

 

При мен исках да излъжа със една стара болест и болка в коляното. Стана, но чак за ЦЕЛИЯ втори курс и не беше така лесно. Имах познат лекар дето свика комисия пак от .........и т.н ;)

Link to comment
Share on other sites

Бе сичко става само документи да имаш.Аз бях освободен по друг начин ама няма да се издавам че ще ме трепят

 

Иначе това физическо е чиста загуба на време.

 

П.П.Никой няма да го пита човека как така първият семестър е бил здрав сега е болен.Ще се кълна че съм болен като имам документи ;) Никой няма да си мръдне пръста да проверява :)

Link to comment
Share on other sites

Аaaаа за освобождаване само от 2-рия семестър може и да не е така, нз. Аз говорех за началото как станаха нещата. DON_CHEFO е прав за това "как така първия си бил здрав, а втория НЕ".

Link to comment
Share on other sites

Бе сичко става само документи да имаш.Аз бях освободен по друг начин ама няма да се издавам че ще ме трепят

 

Иначе това физическо е чиста загуба на време.

 

П.П.Никой няма да го пита човека как така първият семестър е бил здрав сега е болен.Ще се кълна че съм болен като имам документи ;) Никой няма да си мръдне пръста да проверява :)

 

На мен ми казаха да стискам зъби до 2-ри курс

 

Аaaаа за освобождаване само от 2-рия семестър може и да не е така, нз. Аз говорех за началото как станаха нещата. DON_CHEFO е прав за това "как така първия си бил здрав, а втория НЕ".

 

Ако можеш се освободи. Физическото е избиване на комплекси от даскалите. Лично съм чувал: "колега закъсня с 1 минута и ще се наложи да отработиш( тва за ЖПУ или как се водеше), а сега си свободен". От тогава за тях влезна поговорката: "всеки батко си има батко". Сложих им го такава хубаво, че ми беше кеф цяла година

Link to comment
Share on other sites

Аaaаа за освобождаване само от 2-рия семестър може и да не е така, нз. Аз говорех за началото как станаха нещата. DON_CHEFO е прав за това "как така първия си бил здрав, а втория НЕ".

 

Ми как разболях са....Карах ски и получих много лоша контузия неизлечима на коляното...........Извинения колкото щеш и никой неможе да ти каже че точно лятото едва ли не трябва да ти стане нещо щото тогава е следващ курс..Пък както казах ако имаш документи никой няма да си мръдне задника и ще те освободят ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Трябва ми курсов проект по Преобразувателна техника (III курс): Постояннотоков тиристорен регулатор, Uin = 30V, Imax = 5A, d0 = 4, активен товар.

 

Ако някой е правил нещо подобно или има под ръка някоя схема, нека пише.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Здравейте, някой може ли да ми каже къде точно е зала 3206 в копус 3? Благодаря предварително :)

Още като влизаш в корпуса веднага в ляво. После продължаваш по коридора надясно и оттам наполовината на коридора има стълби...2ри етаж. Дано ме разбереш.

Link to comment
Share on other sites

Точно там е.Сигурно ще има и табели ако става въпрос за кандидат-студентски изпит :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, някой може ли да ми каже къде точно е зала 3206 в копус 3? Благодаря предварително :)

3206 = 3 корпус, 2-ри етаж, 6-та стая :)

 

Мисля че за 3206 и 3207 се стигаше по-лесно ако влезеш от левия, а не от десния вход... от дясно бяха по-големите номера :) не че не можеш да минеш през топлата връзка на 2-рия етаж ама е малко оплетено тъй като не навсякъде има стълбища....

Link to comment
Share on other sites

3206 = 3 корпус, 2-ри етаж, 6-та стая :)

 

Мисля че за 3206 и 3207 се стигаше по-лесно ако влезеш от левия, а не от десния вход... от дясно бяха по-големите номера :) не че не можеш да минеш през топлата връзка на 2-рия етаж ама е малко оплетено тъй като не навсякъде има стълбища....

Ами кой е казал десния ход :confused

 

И аз да добавя към поста на Дон Чефо - ако не сте сериозни, наистина бягайте, че ще загубите време и пари...определено може и по-тъпи да станете.

Link to comment
Share on other sites

що? аз не се чувствам по тъп.

 

магията на университета е че никой не те кара да бъдеш някакъв. ти сам си избираш каква полза да извлечеш от него.

 

аз примерно донякъде се радвам че се разправях със толкова много простотии. сега се чувствам по-силен :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...