Jump to content
BulForum.com

ТУ Пловдив


pns

Recommended Posts

Вярно :) ,не съм казал-при Тодорова :)

 

едит:Хора помагайте за техническото документиране,тия курсови задачи са си ........ :angry1

 

 

Mомчета,по Материалознание как е:с 3 въпроса за целият курс,или за всеки по едно листче с 3 въпроса?

 

По материало дават по 3 въпроса на всеки като са 2 групи.Моите въпроси бяха:

1.Видове ППМ

2.Видове проводимости и съпротивления при диелектриците.

3.Токове през диелектрик при променливо напрежение.

 

И естествено имам 6 по материало ;)

 

За курсовата работа по ТД нямаш никав проблем срещу заплащане ще ти е направя.Моята група всичките курсови работи аз съм ги правил :)

 

 

 

:) аз уча в ту пловдив зех си физиката с 4 не мисля че е проблем :)

 

И аз имам 4 като имах доста въпроси за втора част и той пък на изпита даде към 35 от тях :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply
...

И естествено имам 6 по материало ;)

 

За курсовата работа по ТД нямаш никав проблем срещу заплащане ще ти е направя.Моята група всичките курсови работи аз съм ги правил :)

Уау аз от кога търся такъв феномен. Ако беше 1 курс по-голям щях да си те взема за личен помощник. :) Но ако все пак разбираш малко от асемблер, обаждай се до като не е станало късно, че нещо усещам как ще отложа изпита за септември.

 

То пък верно, че не беше КСТ, ама все пак. ;)

Link to comment
Share on other sites

Уау аз от кога търся такъв феномен. Ако беше 1 курс по-голям щях да си те взема за личен помощник. :) Но ако все пак разбираш малко от асемблер, обаждай се до като не е станало късно, че нещо усещам как ще отложа изпита за септември.

 

То пък верно, че не беше КСТ, ама все пак. ;)

 

Сорка колега не съм един курс по-голям иначе що да не ти бях станал помощник ;)

 

От програмиране никво не разбирам. :D Хубаво че беше @afx да ми направи курсовата по ПИК за да мина иначе щях да ходя на изпит по-тая глупост :)

 

йозо е зубър и заслужава бой :P

 

Хайде хайде ся ко ми са праиш и ти си зубар каза че курсовата ми по ПИК е много лесна а аз нищо незнаех :P

Link to comment
Share on other sites

Mи то по-лесно от курсовата по ПИК едва ли ще видиш по-нататък. ;)

йозо е зубър и заслужава бой :P
Заслужава да го отвлечем някой ден и да го напием до козирката преди изпит. :D :beerchug
Link to comment
Share on other sites

Mи то по-лесно от курсовата по ПИК едва ли ще видиш по-нататък. ;) Заслужава да го отвлечем някой ден и да го напием до козирката преди изпит. :D :beerchug

Ъхъ :devil Аз трупам точки (считай бири) докато може :D

Това за отвличането е добра идея и трябва да се осъществи при първа възможност :P

Link to comment
Share on other sites

Ми хайде де от кога чакам пиене на аванта пък ако ме заведете и на чужда сватба ама хич няма да ви се разсърдя :devil

Link to comment
Share on other sites

Ти пък, направи се поне малко на уплашен, че да не ти измислим нещо друго. :P

Иначе наскоро разбрах, че на изпит по който не съм подготвен добре се ходи с махмурлук. Хем ти е по-весело още, хем и не се замисляш защо ли изобщо отиваш като знаеш че не си се подготвил. И накрая го взимаш. :D

Link to comment
Share on other sites

Хем ти е по-весело още, хем и не се замисляш защо ли изобщо отиваш като знаеш че не си се подготвил. И накрая го взимаш. :D

Вярно е! Ей сега на една поправка даже изкарах 4-ка. Предишната вечер бяхме на ракиика и шопска салата :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой случайно има ли нещо по ИЦУ (Импулсно-Цифрови Устройства).. тоест - олекотената версия на Цифровата Схемотехника. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

не съм сигурен дали в тая тема му е мястото, но искам да питам понеже съм доста невеж : Какво се случва, ако не си взема сега на ликвидацията изпита по ВМ-3 ? Сега ще съм втори курс. 86 набор

Имам предвид плащат ли се индивидуалните протоколи, какъв е реда, кога трябва да се явявам пак, докога мога да се явявам, какво става със студентската книжка като се запълнят и 3те графи с 2ки, ако съм забравил някой въпрос допълнете с отговор. тенкс.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
не съм сигурен дали в тая тема му е мястото, но искам да питам понеже съм доста невеж : Какво се случва, ако не си взема сега на ликвидацията изпита по ВМ-3 ? Сега ще съм втори курс. 86 набор

Имам предвид плащат ли се индивидуалните протоколи, какъв е реда, кога трябва да се явявам пак, докога мога да се явявам, какво става със студентската книжка като се запълнят и 3те графи с 2ки, ако съм забравил някой въпрос допълнете с отговор. тенкс.

Ако не си вземеш ликвидацията по ВМ3 седиш и се кефиш, че ти е само един изпит не си взел. :lol:

Сега сериозно. При Пейо или при Спасов? Следиш кога има дати общо взето, гледаш да се намърдаш на ВМ3 през Януари с ВМ4. Следиш кога има задочници и...така. Още много хора са като теб, сигурен съм, така че споко, ще се чуе. Протоколите не се плащат. Тази година за сефте се плащаха по 25лв. за хора с 3 невзети ликвидации, за да могат да запишат хората. Можеш да се явяваш безкрайно много пъти, важното е да го вземеш. С книжката не може да стане нищо, понеже като ти напишат 2 двойки и 3тата обикновенно не я нанасят. Е...всякакви идиоти ги има(Зюмбилев, Стефчо..), ама пък и к'во те бърка книжката? Важното е в протоколите да пише, че си минал. И в канцаларията да те отбележат. Това е.

 

Аз имам един основен въпрос, а именно: Колко пари излиза да ти напишат дипломна работа? Не говоря само за нашия ВУЗ. Говоря да я измислят, наберат, разпечатат, с чертежи и всичко. Ориентировъчна цена. И ако може разделно за работата и чертежите?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Здравейте,бихте ли ми казали какви учебници използвате по :

 

Дискретни структури,Сигнали и системи,Теоретична електротехника,и дали има разлика в литературта при задочните и редовните студенти.

 

Благодаря ви предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,бихте ли ми казали какви учебници използвате по :

 

Дискретни структури,Сигнали и системи,Теоретична електротехника,и дали има разлика в литературта при задочните и редовните студенти.

 

Благодаря ви предварително :)

 

За изброените от теб мога да ти кажа само за Теоретична електротехника защото просто аз само това изучавам за сега :) Ако си при проф.Генов ти трябва учебника на проф.Генов ако си при Георгиев учиш от лекции и си готов :)

Link to comment
Share on other sites

За изброените от теб мога да ти кажа само за Теоретична електротехника защото просто аз само това изучавам за сега :) Ако си при проф.Генов ти трябва учебника на проф.Генов ако си при Георгиев учиш от лекции и си готов :)

 

 

Мерси много :)

Link to comment
Share on other sites

Ти пък, направи се поне малко на уплашен, че да не ти измислим нещо друго. :P

Иначе наскоро разбрах, че на изпит по който не съм подготвен добре се ходи с махмурлук. Хем ти е по-весело още, хем и не се замисляш защо ли изобщо отиваш като знаеш че не си се подготвил. И накрая го взимаш. :D

 

Аз освен да се нашмуля преди ВМ 3 и Материало при Зюмбюла. Шшш На физиките имам 5 и 4 а той педал ме резна заради някъв шибан Аустенит ли беше кво беше. А съм и без учебник и май няма зимане тва :(

 

не съм сигурен дали в тая тема му е мястото, но искам да питам понеже съм доста невеж : Какво се случва, ако не си взема сега на ликвидацията изпита по ВМ-3 ? Сега ще съм втори курс. 86 набор

Имам предвид плащат ли се индивидуалните протоколи, какъв е реда, кога трябва да се явявам пак, докога мога да се явявам, какво става със студентската книжка като се запълнят и 3те графи с 2ки, ако съм забравил някой въпрос допълнете с отговор. тенкс.

 

Колега и аз имам ВМ 3. Начи април 100 % трябва да има дата. На мен лично Стоилов ми каза - почини си колега скоро по математика 3 няма да има дати. И мен ми е много зорно и трябва да се зима. Аз поне имам празни гравфи БОЛ- не съм се явявал :)

 

А някой да прави Курсова работа по МЕМ. Гърбичен механизъм с Ролкова кобилица. Аз съм го направил де ама дали е верен един Бог знае :).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Момчета поразрових се из линкове, сайтове, гугъл и т.н., но ми трябват онлайн лекциите или някви пищови за Материалознание при Тодорова :) лекциите ги имам всичките, но са снимани, трябват ми в нещо като електронен вариант, за да си помогна малко за изпита, че тия 30 теми не се учат така лесно :) Още повече при положение, че са супер мега интересни!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на 15-и при нея.

 

Лудия Декан на ФЕА ме скъса с две 6-тици на изпита от задачии 2-ка на теориа. Вика ела пак. Щях да го заколя. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Момчета поразрових се из линкове, сайтове, гугъл и т.н., но ми трябват онлайн лекциите или някви пищови за Материалознание при Тодорова :) лекциите ги имам всичките, но са снимани, трябват ми в нещо като електронен вариант, за да си помогна малко за изпита, че тия 30 теми не се учат така лесно :) Още повече при положение, че са супер мега интересни!

 

Това пък е един от най-лесните изпити.Няма какво да се мъчиш да търсиш електронни пищови и т.н. простотии сядаш и ги научаваш не са кой знае какво.Щом аз имам 6 миналата година за 3 дена учене не е кой знае какво да се научат ;) (Все пак радвай се че не си при Зюмбюлев по материло че той нарочи ли те че няма да ти даде изпита и баща ти да е директор на ТУ зимане няма.) Ако те мързи ще си като моити колеги които вече ще се явяват за поне 10 път щото ги мързи да седнат да ги научат или не им било интересно.

 

Аз съм на 15-и при нея.

 

Лудия Декан на ФЕА ме скъса с две 6-тици на изпита от задачии 2-ка на теориа. Вика ела пак. Щях да го заколя. :angry1

 

А сефте ти ко мислиш.Рангелова при нас от 2 задачи и 2 въпроса трябва по всичките да имаш за 3 иначе НЕ минаваш.На 2-те задачи може да имаш 6 и на 1 въпрос 6 ама те къса щото на другия имаш 2.Тъй че по ЕИ е така измъкване няма трябва да си взел всичко иначе те късат ;) И аз си мислих че само със задачи се минава или само с теория или с един върос и една задача е да ама не ;)

Link to comment
Share on other sites

Това пък е един от най-лесните изпити.Няма какво да се мъчиш да търсиш електронни пищови и т.н. простотии сядаш и ги научаваш не са кой знае какво.Щом аз имам 6 миналата година за 3 дена учене не е кой знае какво да се научат ;) (Все пак радвай се че не си при Зюмбюлев по материло че той нарочи ли те че няма да ти даде изпита и баща ти да е директор на ТУ зимане няма.) Ако те мързи ще си като моити колеги които вече ще се явяват за поне 10 път щото ги мързи да седнат да ги научат или не им било интересно.

А сефте ти ко мислиш.Рангелова при нас от 2 задачи и 2 въпроса трябва по всичките да имаш за 3 иначе НЕ минаваш.На 2-те задачи може да имаш 6 и на 1 въпрос 6 ама те къса щото на другия имаш 2.Тъй че по ЕИ е така измъкване няма трябва да си взел всичко иначе те късат ;) И аз си мислих че само със задачи се минава или само с теория или с един върос и една задача е да ама не ;)

 

Ми да им го втъкна. 3 въпроса са. ДВАТА ОТ ТЯХ са задачи и имам две 6-тици. И една 2-ка. И ме скъса. Насичкото отгоре от 30 въпроса не бях чел само три и се падна послендия въпрос да му го фукна. :)

Link to comment
Share on other sites

Ми да им го втъкна. 3 въпроса са. ДВАТА ОТ ТЯХ са задачи и имам две 6-тици. И една 2-ка. И ме скъса. Насичкото отгоре от 30 въпроса не бях чел само три и се падна послендия въпрос да му го фукна. :)

 

То пък ващо по-лесно и пак мрънкаш.Нащо са 2 въпроса с 2 задачи и 1 от тях да имаш 2 и те къса ама аз минах всичките и имам 5 :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...