Jump to content
BulForum.com

ТУ Пловдив


pns

Recommended Posts

Във ВИАС :)

 

все едно ТУ са единствените,бълващи инжинерни кадри...

или пък в ТУ, ама оригиналното в София :) базата е значително по-добра вече. ТУ-Варна пък е класика в жанра.

учещите във ВИАС много мрънкат, но тези които се докопат до дипломи, получават много уважание. по някои специалности вършат чудни работи. дипломите, по-рядко и хората.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Абе бе лиглювци вьв форума ли ще ми се праскате на отворени?Не знаеш кьде е стаята ти за изпит , а какво още правиш в ТУ или здраво кихаш или Тати плаща всичко?И за капак какво очакваш да получиш -диплома или сертификат за псевдо инж. ?Питам щото ТУ -то последните 7-8 години ражда все такива болни празни малки мозъци дето се чудиш въобще какво да го правиш? :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз майтап си направих(щото усетих, че пича явно ще кандидатства), а вие ще се ибиете. НЕ, че съм подстрекател, ама.....не можете :lol:

Link to comment
Share on other sites

или пък в ТУ, ама оригиналното в София :) базата е значително по-добра вече. ТУ-Варна пък е класика в жанра.

учещите във ВИАС много мрънкат, но тези които се докопат до дипломи, получават много уважание. по някои специалности вършат чудни работи. дипломите, по-рядко и хората.

 

Хайде моля ти се не ми обеснявай за оригиналното ТУ в София.Каквато простотия е тук такава е и там 1:1!!!!!От къде знам ли?Много просто сестра ми е завършила бакалавърска степен в ТУ Пловдив сега магистърска в ТУ София.И даскалите са едни и отношението е същото.Аз сега съм в ТУ Пловдив ако няма тук магистратури ще съм и в ТУ София догодина живот и здраве.А както казах на мен половината ми преподаватели по моята специалност идват от там.

 

 

Абе бе лиглювци вьв форума ли ще ми се праскате на отворени?Не знаеш кьде е стаята ти за изпит , а какво още правиш в ТУ или здраво кихаш или Тати плаща всичко?И за капак какво очакваш да получиш -диплома или сертификат за псевдо инж. ?Питам щото ТУ -то последните 7-8 години ражда все такива болни празни малки мозъци дето се чудиш въобще какво да го правиш? :angry1

 

Абе ей разбирачи като теб да земат да млъкнат.Че едно 80% са малки мозъци е така ама не всичко е така.

Link to comment
Share on other sites

Във ВИАС :)

 

все едно ТУ са единствените,бълващи инжинерни кадри...

Абе кво ми обяснявате...Тука има 2 университета,аз ше хода на майка си в дивия.

ВИАС-тва беше в Сф,за строителство или се бъркам?

А всички вие дето обяснявате не сте ли именно от ТУ-Пловдив?Май да...

А може би въпроса по вашите думи е:Да се кандидатсва ли изобщо?

Link to comment
Share on other sites

А може би въпроса по вашите думи е:Да се кандидатсва ли изобщо?

 

Ами контра въпроса ми е искаш ли да учиш и да научиш нещо или искаш да си губиш времето и да вземеш диплома?Моите почитания към ПУ ама там е точно така т.е. пълна загуба на време и нищо повече.Проблемите в ТУ са много наистина, трудно е, държат на присъствие много ама ако искаш да научиш и си упорит се научава.Въпроса е че ние сме мекошави и в ТУ като е зор доста хора не са упорити и бързо се отказват.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абе колеги кога последно почваме знаете ли?Аз не ходя ся по ликвидации и идея си нямам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Абе колеги кога последно почваме знаете ли?Аз не ходя ся по ликвидации и идея си нямам.

 

вчера почнахме...... дъртоооо последни 2 семестъра :lol: С малко повече късмет можем да сложим и точката в края на "инж" :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Колеги, :D Тоя Салон ТУ,къде се намира?В коя сграда?Стария деканат на Цанко Дюстабанов?Още съм аджамия,та докат се извърти една седмица да вида кое,къде е :pirate

Link to comment
Share on other sites

Колеги, :D Тоя Салон ТУ,къде се намира?В коя сграда?Стария деканат на Цанко Дюстабанов?Още съм аджамия,та докат се извърти една седмица да вида кое,къде е :pirate

Физическото е в 3-ти корпус. Там където е самолета в двора. :)

Link to comment
Share on other sites

Физическото е в 3-ти корпус. Там където е самолета в двора. :)

 

Има и нещо със ЖПУ(на майната си)......ама, който си извади протокол навреме, няма да се занимава с тъпнята физическо и нахаканите даскали :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Има и нещо със ЖПУ(на майната си)......ама, който си извади протокол навреме, няма да се занимава с тъпнята физическо и нахаканите даскали :rolleyes:

Дотук добре, обаче точно тези гадни даскали изпълниха заканата си от миналата година, която е че независимо че си освободен, трябва да присъстваш в часа :unsure: :angry: :angry1 Направо съм полудял...

Link to comment
Share on other sites

Да и аз се канех още от сега да се освобождавам ама оня вика че тряя да ходим. И даже дъжд сняг камъни да валяли пак трябвало да отидем и той да ни каже да си ходим.Направоо лудницата е пълна :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Хм... аз онзи ден бях до канцеларията да си подам молбата ама нищо не ми казаха, че трябва да присъствам в часовете??? Това ТУ е баси пропадналата работа!

Link to comment
Share on other sites

Това ТУ е баси пропадналата работа!

Абе ша се сетите вие, ама ще е късно.

Какво искаш от университет, в които български студенти записват само с до 2 изпита, с 3 само ако попълнят специална молба до декана с някакви уверения, че до края на семестъра ще станат най-много 2. А в същото време, чуждестранните студенти записват официално без проблем с 6 изпита. И това е сложено като разпечатка пред канцеларията.

А да и един от асистентите за два семестъра упражнения при него го видях 2-3 пъти втория семестът. Първия дори не дойде за заверки, та друг ги даде. И на всичкото отгоре на изпита тоя има наглостта да ми вика "абе тебе нещо не съм те виждал по упражнения". И аз му казах ми да, защото сме от групата в 8.30 дето не можете да идвате, че ви е рано. То той и затова не идваше - рано било, болен бил, не можело толкоз рано да идва на работа.

Въобще ТУ Пловдив е пълна скръб и вече доста скапан университет. Има някаква слава, ама май е на 100% стари заслуги.

Link to comment
Share on other sites

Някой ходил ли е на курсовете за допълнителна квалификация към ТУ-то, които вървят целогодишно и дали е останал доволен?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Абе ша се сетите вие, ама ще е късно.

Какво искаш от университет, в които български студенти записват само с до 2 изпита, с 3 само ако попълнят специална молба до декана с някакви уверения, че до края на семестъра ще станат най-много 2. А в същото време, чуждестранните студенти записват официално без проблем с 6 изпита. И това е сложено като разпечатка пред канцеларията.

А да и един от асистентите за два семестъра упражнения при него го видях 2-3 пъти втория семестът. Първия дори не дойде за заверки, та друг ги даде. И на всичкото отгоре на изпита тоя има наглостта да ми вика "абе тебе нещо не съм те виждал по упражнения". И аз му казах ми да, защото сме от групата в 8.30 дето не можете да идвате, че ви е рано. То той и затова не идваше - рано било, болен бил, не можело толкоз рано да идва на работа.

Въобще ТУ Пловдив е пълна скръб и вече доста скапан университет. Има някаква слава, ама май е на 100% стари заслуги.

 

да не си ФМУ. Във ФЕА-то дори от София като идват - не закъсняват да ги еВа :lol:

 

Ама на нас ни остана 2 месеца така или иначе...........

Link to comment
Share on other sites

На теб или Илчев не ти е преподавал или не ходиш често в университета. При него когато се падат часовете, прибавяхме още 1 час отгоре + поне още 15 минути за междучасието. :) Спасов беше малко по-скромен, само около половин час. А асистента Генов беше от хората, които не се мяркаха изобщо, даже накрая за малко да останем без заверки. Също и Ранчев, който даже не го и видяхме, а Илчев все го заместваше. :)

Иначе покрай всичките тези щуротии, университета си остава все така добър. ;)

Link to comment
Share on other sites

На теб или Илчев не ти е преподавал или не ходиш често в университета. При него когато се падат часовете, прибавяхме още 1 час отгоре + поне още 15 минути за междучасието. :) Спасов беше малко по-скромен, само около половин час. А асистента Генов беше от хората, които не се мяркаха изобщо, даже накрая за малко да останем без заверки. Също и Ранчев, който даже не го и видяхме, а Илчев все го заместваше. :)

Иначе покрай всичките тези щуротии, университета си остава все така добър. ;)

 

Тия грам не съм ги чувал. Има мнооооого малко хора в ЦЕЛИЯ университет, които да са редони ПОНЕ колкото мен ;).

 

Спасов ми преподава в помента КАД с-ми, а миналия семестър - ПЕМ. Освен ако не са няколко с тая фамилия. Единствено ония алкохолик асистента по физика - и на него не му знам името не дойде един път.

Link to comment
Share on other sites

Каква специалност беше ти? Забравих, че във ФЕА има и други специалности освен КСТ. :) Иначе до някъде добре, че не ти се налага да ги и познаваш. Е, Илчев разправя доста вицове когато дойде, но не е кой знае каква загуба. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...