Jump to content
BulForum.com

ТУ Пловдив


pns

Recommended Posts

breakneck , хайде аз завърших семестриално , така че съм свободен да направим масовката . Важи и за всички останали от Ту , които посещават форума , дайте да направим едно запознанство ..

 

Поздрави  :rolleyes:  :punk

 

Страхотна идея. Само че някои хора (като мен) влизат в сесия. :angry:

Пък и усещам че тази ще е най гадната. - 2-ри курс, 2-ри семестър.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply
Страхотна идея. Само че някои хора (като мен) влизат в сесия.  :angry:

Пък и усещам че тази ще е най гадната. - 2-ри курс, 2-ри семестър.

Ке помагаме бе колега и си прав най -гадната е , няма да се стряскаш , гледам че си учено дете пък колко по невежи са завършили Ту :huh: :P :D

Link to comment
Share on other sites

Пък и усещам че тази ще е най гадната. - 2-ри курс, 2-ри семестър.

Малиии. На мен сесията, която ми предстои (1-ви курс, 2-ри семестър), ми се струва невъзможна, а представям си тази, за която говорите вие каква ще е... :(

Link to comment
Share on other sites

Малиии. На мен сесията, която ми предстои (1-ви курс, 2-ри семестър), ми се струва невъзможна, а представям си тази, за която говорите вие каква ще е... :(

важното е да минеш 2ри курс , после свобода на словото и действията :punk :P , иначе първи курс си беше яко в дивия , вие да му мислите аз съм айляк вече , остана само дипломната :music

Link to comment
Share on other sites

Малиии. На мен сесията, която ми предстои (1-ви курс, 2-ри семестър), ми се струва невъзможна, а представям си тази, за която говорите вие каква ще е... :(

Чакай да станеш 2 курс. Тогава 1 курс ще ти се струва лесно. :) То и 3 курс не е от най-приятните, но може би малко по-добре от 2, абе изобщо не мисли че ще ти е леко. :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

Чакай да станеш 2 курс. Тогава 1 курс ще ти се струва лесно. :) То и 3 курс не е от най-приятните, но може би малко по-добре от 2, абе изобщо не мисли че ще ти е леко. :bgrin:

Не съм си и помислял такова нещо. Проблема е, че съм разглезен от тези 5 години в МГ-то и сега ме мързи в червата. :(

Link to comment
Share on other sites

Не съм си и помислял такова нещо. Проблема е, че съм разглезен от тези 5 години в МГ-то и сега ме мързи в червата. :(

 

Ами ние тетаджиите какво да кажем? пиша протоколи от 11-ти клас. Стига сте се оплаквали :)

Link to comment
Share on other sites

Ами ние тетаджиите какво да кажем? пиша протоколи от 11-ти клас. Стига сте се оплаквали :)

 

Абсолютно си прав!!В ТЕТА ни сбъркваха от протоколи и проекти така че тези които сте от МГ-то изобщо нямате основание да се оплаквате,защото 5 години сте карали супер айляк!!Аз съм се сбърквал да се чуда днес сметки за проекта ли да правя или трябва да уча по някав си предмет за да ме изпитват!! :punk

 

За срещата и аз съм навит да дойда все пак и на мен може да ми се наложи да ползвам някакви жокери(демек пищови ;) )Пъ ако се наложи и на някой друг да мога и аз да помагам :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Между другото от вчера направих и един форум. B) т.е. не съм го правил, ами се регистрирах в един сайт и така ми дадоха безплатно. Нядявам се че ще е от помощ за някой. ;)

http://www.phpbb.ce7.net/tupld.html

 

EDIT: Вече форума е на http://tupld.webpal.info/forum/ , а по-горния вече не се използва.

Link to comment
Share on other sites

Между другото от вчера направих и един форум. B) т.е. не съм го правил, ами се регистрирах в един сайт и така ми дадоха безплатно.  Нядявам се че ще е от помощ за някой. ;)

http://www.phpbb.ce7.net/tupld.html

Дам нали говорихме за подобо нещо, определено ми спести търсене, но нали сам щеше да си го правиш, ех тя водката чудеса прави :P :P , шегувка да н се обидиш :D :)

Link to comment
Share on other sites

:D По скоро е от общуване по ICQ. Водката по-скоро изчиства спомените. ;) (по рекламите лъжат, не им вярвайте, не ги запазва :) ). Ами мислих да си направя сам ама като не намерих такова чудо... Всъщност намерих сайтове които поддържат РНР, обаче се оказа че още доста трябва да чета и се отказах. Може би ще си направя ама след 1 година, ако сега този не ми хареса. До тогава с този. :)
Link to comment
Share on other sites

:D По скоро е от общуване по ICQ. Водката по-скоро изчиства спомените. ;) (по рекламите лъжат, не им вярвайте, не ги запазва  :) ). Ами мислих да си направя сам ама като не намерих такова чудо... Всъщност намерих сайтове които поддържат РНР, обаче се оказа че още доста трябва да чета и се отказах. Може би ще си направя ама след 1 година, ако сега този не ми хареса. До тогава с този. :)

Като обеденим двата ни сайта , ще го ползваме като общ форум, а може и без да ги обединяваме, ако нямаш нещо напротив де , аз след малко ще се регна :D :D

Link to comment
Share on other sites

ще е идеално. Ти само си сложи нещо в сайта пък и да не ги обединим, такъв линк ще прасна към твоя. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Да ми е честито вече съм официално студент специалност АИУТ :D Сега имам едно въпросче.Много хора разправят че тая специалност била много зорна другите ми разправят че била много готина!!Вие колеги как точно смятате че е??? :confused :confused

 

П.П.

Д :censored2: м:censored2: д:censored2: за малко не ми стигна бала за първото ми желание Е и ся супер много ме е яд ама кво да се прави така е леко като се изпортих на изпита :sick

Link to comment
Share on other sites

Много хора разправят че тая специалност била много зорна другите ми разправят че била много готина!!Вие колеги как точно смятате че е??? :confused  :confused

Специалността е готина... просто Шишкова ще ти скъса дупарата :devil (на 09 сеп т.г.) смятам да посетя ликвидацията... да видя за какво става въпрос ;)

Link to comment
Share on other sites

ТУ филиал Пловдив 1994-1999

ебати тъпото училище, ебати тъпото образование - което всички казват "е на ниво в България"

специалност Компютърни Системи

учил съм 4-5 икономики и 1-2 програмиране

(освен 4те математики, 2те физики, химия и т.н. и т.н. ...)

 

ще ви дам принос с тъпата си диплома - сканирана подобаващо зле

 

Дипломи

 

цитат по памет от учебник по периферия:

"...Джойстикът е пръчка за удоволствие обикновено с един бутон, при натискането на който най-често излизат фоерверки..."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Колеги днес видях няколко човека се зарибяват в 4-ти в кафето на нетче.Знаете ли ква е скороста на тоя нет и къде пише точно настройките че да може и аз с една безжична ланка си подкарам нетче на лаптопа в кафето ;)

Link to comment
Share on other sites

Да ако имаш Лаптоп и Уайрлес става.Един Любо днес си беше донесъл компчето си сърфираше ама беше толкова очарован от бързината че неможа да ми обясни къде е видял настройките и тем подбни.Доколкото разбрах връзката е 2 мегабита. :wacko: Не само в кафето има Уайрлес ами и в Аулата и на четвъртия етаж ;)

Link to comment
Share on other sites

Ехааа. Ами сигурно ще е бързо, все пак са държавни пари и пари от студентите. ;) Ама там май нямат връзка с локалните сайтове, защото не са към ЕК или ггбит.

 

Съжалявам ама аз не мога да ти помогна. Единствено мога да ти правя компания в кафето когато си оправиш настройките. :)

 

А някой да има идея как може да се преконфигурира домашен настолен компютър и монитора му за такава връзка. Пренасянето им от нас до ТУ ще го оставя моя грижа. :D

Link to comment
Share on other sites

И в ПУ има нет във "въздуха" и е доста бърз, пробвахме го.

 

Аз не си правя вятър на устата(в случая пръстите).Вземи лаптоп и Уарлес аз ще ти осигуря транспорт и ако лъжа ще ти дам и 5 лева.Ако не го бях видял с очите си нямаше и аз да повярвам. :angry1

 

Едит:Не случайно и по стените има едни лепенки дето пише нещо I .......(не си спомням какво беше точно) и има едни неща такива с антенки с които се прави безжична връзка!!

Link to comment
Share on other sites

Аз не си правя вятър на устата(в случая пръстите).Вземи лаптоп и Уарлес аз ще ти осигуря транспорт и ако лъжа ще ти дам и 5 лева.Ако не го бях видял с очите си нямаше и аз да повярвам. :angry1

 

Едит:Не случайно и по стените има едни лепенки дето пише нещо I .......(не си спомням какво беше точно) и има едни неща такива с антенки с които се прави безжична връзка!!

Защо си мислиш, че се шегувам, цъкнахме една нокиа с лаптоп и сваляхме музика.

Една колежка забеляза, че като влзне в сградата се появява някаква иконка на телефонът и така разбрахме.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...