Jump to content
BulForum.com

ТУ Пловдив


pns

Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply
:lol: :cry На мен утре ми е първия изпит от сесията и първи като стюдънт :lol:

Chemistry i hate You!!! :angry:

 

Не че искам да те плаша ама това за мен е най-лесният изпит в ТУ.Най-вече защото е малко материала и после щото нищо нетрбябва да разбираш а сядаш научаваш/преписваш и готово.

Link to comment
Share on other sites

:lol: :cry На мен утре ми е първия изпит от сесията и първи като стюдънт :lol:

Chemistry i hate You!!! :angry:

Ако не те притеснявам... ще може ли да кажеш за какво става въпрос на изпита при Паришева? :)

Колко въпроса ала бала, групи, ... много мерси предварително!

(Дано да си си го взел!)

Link to comment
Share on other sites

Ако не те притеснявам... ще може ли да кажеш за какво става въпрос на изпита при Паришева? :)

Колко въпроса ала бала, групи, ... много мерси предварително!

(Дано да си си го взел!)

:lol:

/извинявам се, ама тази имот икона ме побърква от смях, хубаво нещо. Бладаря на човека, хрумнала му тази гениална идея/

Та днес ми беше изпитчето, 2 въпроса. На наща група се падна Електролиза и отлага на медно покритие бла, бла.

Няма групи, но се седи горе долу през стол, макар и не точно защото действително бяхме много хора и е невъзможно. Приписване от човека до теб горе долу става. Преписване от пищов - невъзможно, тя вика "в мен е протоколи, ако заподозря някои или хвана директно при декана и аут" :lol: . Аз това вече го знаех.

И много се радвам, предния ден точно електролиза учих от до и това се падна :P .

Успех коуега!

пп Всъщност кой факултет, спец. си?

Link to comment
Share on other sites

:lol:

...

ФМУ, ТТТ :)

Тя ли казва коя група какво да пише или се тегли? И "А" и "Б" ли пишат еднакво?

Оффф де**а кирливите изпити! :lol:

(и аз да направя сефтето на иконката)

Link to comment
Share on other sites

ФМУ, ТТТ :)

Тя ли казва коя група какво да пише или се тегли? И "А" и "Б" ли пишат еднакво?

Оффф де**а кирливите изпити! :lol:

(и аз да направя сефтето на иконката)

Не се тегли, всичко е измислено от нея предварително, мини кобра.

Да и А и Б групи са общо. :lol:

Надявам се че съм бил полезен :)

ТТТ, хм...аз съм МТТ сигурно сме се засичали на лекции, аз бях почти редовен :lol:

Link to comment
Share on other sites

Кво са тормозите над тая химия. Аз ако се видя със свободно време през някоя от следващите сесии мисля да си анулирам оценката. Имам няква мижава 4-ка, а бях пропуснал само 1 формула там за комплексните съединения. Една дълга и много шибана а аз по закон формули не уча :):):). На тоя изпит трябва 6 ей така за самочувствието. 12 или 14 бяха всичките въпроси.

 

Хубаво мислите за двете Физики, че имам колеги влачат едната или другата, а нашто момче(Илиев беше декан) и им позволи да запишат. Иначе по правило нямаха право ;). А репликите първи и втори курс са трудни, а другото е айляк - са тотален ШИТ. Жоре подкрепи ме колега :)

Link to comment
Share on other sites

ФМУ, ТТТ :)

Тя ли казва коя група какво да пише или се тегли? И "А" и "Б" ли пишат еднакво?

Оффф де**а кирливите изпити! :lol:

(и аз да направя сефтето на иконката)

И аз съм ТТТ 1-ви курс.Коя група си?Тряя се знае поне по физиономи. :)

Link to comment
Share on other sites

Кво са тормозите над тая химия. Аз ако се видя със свободно време през някоя от следващите сесии мисля да си анулирам оценката. Имам няква мижава 4-ка, а бях пропуснал само 1 формула там за комплексните съединения. Една дълга и много шибана а аз по закон формули не уча :) :) :) . На тоя изпит трябва 6 ей така за самочувствието. 12 или 14 бяха всичките въпроси.

 

Хубаво мислите за двете Физики, че имам колеги влачат едната или другата, а нашто момче(Илиев беше декан) и им позволи да запишат. Иначе по правило нямаха право ;) . А репликите първи и втори курс са трудни, а другото е айляк - са тотален ШИТ. Жоре подкрепи ме колега :)

 

Ти пък как може да се осереш на тая химия :) Аз имам 6 разбира се на нея и не бях писал всичко само най-основните неща :)

 

Така е Физиката бая хора е влачиха.Поне при мен до 2-ри курс средата е взеха сички и никой нямаше проблеми ама има такива дето е влачат още наистина :)

 

Иначе да не вярвайте че 1-ви и 2-ри курс са трудното после било лесно.Колкото по-нагоре по зле.Аз не помня 1-ви и 2-ри курс да се върна от Университета и да ми се налага да уча нещо или на момента да седна да правя протокол че на другия ден да питам даскала.Че ако не е хубав да не ме изхвърли от упражнение....Не помня в 1-ви и 2-ри курс да съм питал въпрос за курсова работа и да ме пратят да чета книги че няма да ми кажат.Е след 5 6 ходения ми казаха де как стоят нещата. :)

Link to comment
Share on other sites

Недей, че ми е още болно за тая Химия. И аз не знам какво стана. Бях писал много и само по темите. Защо мисля така ли? Защото ако не знам нещо - не го пиша, за да не излезе някоя глупост и да я втасам :)

Link to comment
Share on other sites

ТТТ, хм...аз съм МТТ сигурно сме се засичали на лекции, аз бях почти редовен :lol:

Сигурно сме се засичали ама... :)

 

И аз съм ТТТ 1-ви курс.Коя група си?Тряя се знае поне по физиономи. :)

14 съм. Може и да се знаем... :)

 

 

Отивам днеска да видя как ме е подредил Стефчо и се отазва, че неизвестността ще ме държи до понеделник! :) По-добре.

Айде че ме чака "защита чрез Zn покритие". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хах, няма ли някой втори курс да се похвали с нещо бе :) Все първи, трети курс, ц ц ц ...

 

Химията колеги се води най-лесния изпит в ТУ :) Може би и Икономиката е лесна - без учене днес си хванах 4ката и ГГ ! Химията е един от немалкото зубърски изпити, в които наистина няма нищичко за разбиране, а просто да се назубри - нещо, което адски мразя да правя и обикновено ми се доспива като почна. Един път не успях да отида на изпита, втория път разчитах на пищови, а на ликвидацията заби нещо уникално тъпо - беше част от даден въпрос, който дори нямаше много общо със заглавието на въпроса. Та така колеги, сега мисля да отида на поправителната сесия вече да я взема, че ми писна толкова лесен изпит да влача :)

Link to comment
Share on other sites

Хах, няма ли някой втори курс да се похвали с нещо бе :) Все първи, трети курс, ц ц ц ...

 

Химията колеги се води най-лесния изпит в ТУ :) Може би и Икономиката е лесна - без учене днес си хванах 4ката и ГГ ! Химията е един от немалкото зубърски изпити, в които наистина няма нищичко за разбиране, а просто да се назубри - нещо, което адски мразя да правя и обикновено ми се доспива като почна. Един път не успях да отида на изпита, втория път разчитах на пищови, а на ликвидацията заби нещо уникално тъпо - беше част от даден въпрос, който дори нямаше много общо със заглавието на въпроса. Та така колеги, сега мисля да отида на поправителната сесия вече да я взема, че ми писна толкова лесен изпит да влача :)

 

Иди, че новия декан да не се запъне за невзет изпит от първата година.

 

 

айде аз отивам да си довърша ЕЕ и после малко ЕМ за разнообразие :sick

Link to comment
Share on other sites

2:0 в петата сесия за мен и може ли да изключа, че съпротивление може да се немери и чрез "ро" и сега имам 5-ичка по ЕЕ. Нищо пак е добър резултата. Колеги как се справяте вие. Преборихте ли ги изпитите до тук. Който не е минал още ВМ2 да знае, че му трябват интегралчета, а те са 6 вида + "14 хилядия" и сте готови :):). Функциите мисля, че ще ги оправите.

 

На тези дето са скъсани по Физика - опитайте да си намерите вариянти. Аз имах няколко и така взех изпита. Стратегията ми беше да науча вариантите и малко от въпросите около тези във вариантите.

Link to comment
Share on other sites

На тези дето са скъсани по Физика - опитайте да си намерите вариянти. Аз имах няколко и така взех изпита. Стратегията ми беше да науча вариантите и малко от въпросите около тези във вариантите.

Дам и аз вече се усетх, но след като бай Стефчо ме скъса вчера (то аз сам си го отписах тоя изпит де) Та аз имам 2 такива варианта, горе долу колко още трябва да намеря...?

Иначе взех си химията :lol:

Сега се мъча в/у ВМ1 :tongue И него трябва да го взема от раз...

Link to comment
Share on other sites

Дам и аз вече се усетх, но след като бай Стефчо ме скъса вчера (то аз сам си го отписах тоя изпит де) Та аз имам 2 такива варианта, горе долу колко още трябва да намеря...?

Иначе взех си химията :lol:

Сега се мъча в/у ВМ1 :tongue И него трябва да го взема от раз...

 

1, 2 за по-сигурно :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък да се оплача развалиха ми успеха............... :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry Тъкмо ги бях събрал четири 5-ци и сега оня ми писа на последния изпит 6 :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

По материало при Зюмбилев как е изпита... ? Различни въпроси ли дава или ги повтаря при различните групи, държи ли на нещо по-специално? Всякакво инфо ще е от полза! :) Мерси!

Link to comment
Share on other sites

По материало при Зюмбилев как е изпита... ? Различни въпроси ли дава или ги повтаря при различните групи, държи ли на нещо по-специално? Всякакво инфо ще е от полза! :) Мерси!

 

Ако си ФЕА - наблегни на електротехническите въпроси, ако си ФМУ - на повечко неща.

ФЕА минават малко по-лесно. Аз го взех от втория път като втория път не бях чел ама грам. Но пък за сметка на това се паднаха въпроси дето 2 дни преди това ги бях писал за изпит от 2-ри курс.

Картинки, графики, зависимости. Ако направиш тях и ги обясниш не ми се вярва да не минеш. Имало е случаи с много теория, но без графики - 2ка. За тва много го псувах аз тоя ;)

Link to comment
Share on other sites

За явяване на поправителен изпит заплаща ли се някаква такса или нещо такова или просто се отива в деня на поправката в стаята определана за групата?

Link to comment
Share on other sites

За явяване на поправителен изпит заплаща ли се някаква такса или нещо такова или просто се отива в деня на поправката в стаята определана за групата?

 

То за изпити с индивидуален протокол не се плаща ти за поправка :) Не не се плаща нищо просто си утиваш :)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за бързия отговор. Да те питам скъсаха ме по физика което доста странно ми се струва - очаквах поне 4-ка, а то какво стана а пък хора от моята група които разбират доста по-малко от мен минаха. Нещо нередно ми се струва прави тоя Стефчо.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...