Jump to content
BulForum.com

ТУ Пловдив


pns

Recommended Posts

Абе да ти кажа и на мен ми е малко антипатичен, още от пръв поглед, но все пак ще си го купя...заек съм, а каза че на изпита давал 5мин бонус справка... мои помогни :lol:

ФМУ съм... тва значи че нещо повече метали, строежи решетки и такива ти простотии...предплагам

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply
Абе "дърто" :lol: :lol: :lol: :P я дай подсказка за ДОНЯ ШИШКОВА кво да правим при нея. Трябва ли учебник и по-точно необходим ли е за добро впечаление :) . Тоя по ОИТ се има за владетел на света, а по ЕЕ не знам от чий чеп ще учим :) :) Ти имаш ли нещо при Генов щото той дава бенефис тоя семестър ;)

 

Дано имате поводи за тази песен. Задължителна е за всеки студент Kristali-Studentski_Jivot.mp3

 

 

При Шишкова фатката е да си редовен на лекции и нямаш никви дертове.Записваш възможно най-много което успееш и изпита си го взел.Тя държи на формули и графика а не да и пишеш свободни съчинения.На мен ми се чудиха как с половин страница текст и тук таме някоя формула имам 5 те със сумати изписани имали 2 ;) Преписваш си формулките от даската хваташ цаката как се извеждат и повече не ти трябва :)

 

За колегите от ФМУ факултета незнам кой ви излъга да се запишете.Не ви ли казаха че там завършването става адски трудно.Просто докато е време търсете цака да се местите във ФЕА ;)

Link to comment
Share on other sites

Тва за помненето и за лекциите ми стана ясно още от първата лекция. :rolleyes: . Ел. техника ли си учил. Аз съм в такава специалност сега :).

 

Дам, точно. Даже и магистратура завърших същата специалност. ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе да ти кажа и на мен ми е малко антипатичен, още от пръв поглед, но все пак ще си го купя...заек съм, а каза че на изпита давал 5мин бонус справка... мои помогни :lol:

ФМУ съм... тва значи че нещо повече метали, строежи решетки и такива ти простотии...предплагам

 

Ще се справите бре. Щом аз успях. А аз определено не ставам за инженер :lol: Ай отивам да смятам, че майката си....................... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Да, но ако си ФМУ недей да идваш. Този където идва от София по ОК и КАД няма да идва и сме айляк.

ФМУ съм. Предполагам, че за Динев става въпрос. :)

Link to comment
Share on other sites

Той Динев не само на ФМУ-то води така че и ФЕА няма да карат при него :)

Link to comment
Share on other sites

Той Динев не само на ФМУ-то води така че и ФЕА няма да карат при него :)

 

Той май не е от "нас"........май "левичар" си пада ако се сещаш. Иначе неска в унито само ел.техника 3 и 4-ти курс видях и няколко каки от ИМ :):).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Малко нахално от моя страна ама аз все пак да попитам...

По информатика трябва да се прави някакъв проект на Word-а. Някой да знае дали някъде има готови, че не ми стигат тъпите чертежи и протоколи ами и проект трябва да правя... :(

Link to comment
Share on other sites

Малко нахално от моя страна ама аз все пак да попитам...

По информатика трябва да се прави някакъв проект на Word-а. Някой да знае дали някъде има готови, че не ми стигат тъпите чертежи и протоколи ами и проект трябва да правя... :(

 

Я дай малко повече инфо за тва на WORD...........аааа сетих се. Начи при мен беше свободно избираемо и трябваше да има няколко картинки, няколко БОЛДВАНИЯ, няколко ИТАЛИК, подравнени абзаци и т.н Аз писах за историята на Ферари. По точно си я свалих от нета и сложих няколко картники и една две таблици и хубаво се скарахме се доцента на тема Ф1 и пак имам 5 де :):):). Лесно е и не отнема много време. Оформяш добре началната страница и просто научаваш какво си правил в тоя проект щото ще те питат. Общо взето 30 мин работа. Иначе за чертането има ли лаф: "колеги семестъра отдавна свърши" :)

Link to comment
Share on other sites

Mи лесно е...какво толкова един смотан текст да оформиш.

Моя проект е готов още от миналата седмица, само да сложа една таблица от ексела и е пушка...

И Фибман, внимавай като взимаш готови проекти, защото им е втръснало сяка година едни и същи.

Link to comment
Share on other sites

То за готовите поне идея да ми дадат, не че тях ще предам. Нз на вас коя ви е по информатика ама на нас като почна да ни обяснява какво трябвало да има и бла бла бла .... и ме заболя главата.

Иначе ще прежаля час-два и ще измисля нещо стига да си харесам тема, за която да пиша... :(

Link to comment
Share on other sites

Ми при Декова съм, тя е пекана. Ако не бях я помолил даже нямаше и да ни обясни за какво става въпрос, но като и отворих тема и цял час не млъкна.

Иначе на ме ми отне 2 часа, със сърфирането в нета и слушането на музика, така че не е нищо особено...каквот и да направиш се ще минеш.

Аз искам 6 :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ако съм освободен от физическо трябва ли да ходя за заверка или не ? И ако трябва да ходя при кой?

Link to comment
Share on other sites

Ако съм освободен от физическо трябва ли да ходя за заверка или не ? И ако трябва да ходя при кой?

 

ами мисля при шеф катедрата, ама само първия семестър мяй трябваше

Link to comment
Share on other sites

Ако съм освободен от физическо трябва ли да ходя за заверка или не ? И ако трябва да ходя при кой?

 

Tрябва. При Ангов ако все още е той шеф катедра ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абе момчета... Малко странен въпрос... Колко вървят изпитите там? :) И имате ли си "човек", който ги урежда тия раоти? :) Ако Ви е срам да споделяте подобна информация, моля пишете ми на ПМ, че ми е важно.. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета... Малко странен въпрос... Колко вървят изпитите там? :) И имате ли си "човек", който ги урежда тия раоти? :) Ако Ви е срам да споделяте подобна информация, моля пишете ми на ПМ, че ми е важно.. :)

 

1.Зависи от изпита за който става въпрос цената е ралична.

2.Има със сигурност някой човек аз лично не го знам, сигурно е от общежитието или там на 100% го знаят кой е.

Link to comment
Share on other sites

Вай лели хафтииии. Все съм виждал зор, ама като тоя не съм. Вече е почти 9-ти, аз дори за два предмета не съм научил. Кофти много кофти

Link to comment
Share on other sites

Вай лели хафтииии. Все съм виждал зор, ама като тоя не съм. Вече е почти 9-ти, аз дори за два предмета не съм научил. Кофти много кофти

 

ХахахахХАхХАхахАхха.Аз винаги до 9-ти съм знаел само малко за 1 изпит.Сега за сефте уча за 2 едновременно.Иначе да 3-ти курс е много ебано :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ХахахахХАхХАхахАхха.Аз винаги до 9-ти съм знаел само малко за 1 изпит.Сега за сефте уча за 2 едновременно.Иначе да 3-ти курс е много ебано :bgrin:

 

Ми аз утре се надявам да свърша ЕА поне теорията и после задачи и ако фана малко по ЕМ ще съм цар.

 

Много подкрепям

Link to comment
Share on other sites

Олеее 1-вия ми студентски изпит мина! :) Ако се окаже и че съм го взел ще е идеално! Ако ли не имам още 2 възможности... :D

Живи и здрави пък другото ще го избутаме!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...