Jump to content
BulForum.com

ТУ Пловдив


pns

Recommended Posts

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

nz kvo da vi kaja....az sum avtomatika i s edin pich pisahme doslovno edno i sushto, ta.....toi go vze, az ne (stava vapros za fizika 2 ;) )

 

 

EDIT: mislia si da ida da mu kaja che kato sum bil da proveriavam sum go vzel, ama sam si zabravil knijkata puk da vidim dali shte mi go dade :D

Link to comment
Share on other sites

Vanio Greshkata e unikum :) A 4e stef4o e alkoxolik e qsno. Vijte samo kak miji i gruhti koga mislite shte mu se otvorqt o4ite. Moje bi kogato prasne edna butilka domasharka. A za greshkata toq 4ovek mi varna vsi4ki protokoli shtoto ne mu haresvaxa i posle tgi zaveri vsi4ki ama beshe vesel qvno rekoltata e bila dobra.

Link to comment
Share on other sites

Стига сте го обсъждали тоя Стефчо и асистента му. Дайте за някой друг. Някой от по-горен курс. Кажете за някой от трети курс че тая година съм в 3-ти. Как са изпитите, при кой може да се преписва, кой не сменя тестовете. А, да ви питам: Да знаете от къде мога да намеря тестовете по ОК при Коларов :huh:

Link to comment
Share on other sites

1-ви курс съм и до сега съм си взел само част от физиката, но другата смятам да я опукам април! При Стефчо всичко е на късмет, влизаш при него, ако му е на кеф ша те пусне, разбира се все нещо трябва да си написал и най-вече няколко задачки, щот ако нямаш задачи май не стига до теорията! Иначе варианти и решени задачи се намират, на първото контролно съм се явявал 2 пъти и вече го знам наизуст и за двете групи :D !

 

Асистента му Ванчо "Грешката" и той наистина е голям фен. Ама както беше писал някой по рано, ако не е подпийнал може да бъде много гаден. Цял семестър те мъчи с тия протоколи и се хваща за няква минимални грешки, последния ден идва с 1 час закъснение, изобщо не ги гледа и направо подписва книжките. Абе точен пич е. А по време на изпитите се разкарва с един уолкмен( :wacko: ) и си слуша радио :P ! Общо взето преписването беше лесно, 2-3 ма човека си правихме заедно контролните!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Дайте всички от ТУ Пловдив да направим някакъв общ сайт. Незнам дали има такъв до сега, но не съм забелязал. Да бъде такъв, че да може да качваме там всички материали, пищови, дипломни работи, теми за изпити и изпитни варианти. Имам доста за 2 и 3 курс КСТ и малко за 1, но ако има общ сайт за всички ще е още по-лесно.

Link to comment
Share on other sites

Дайте всички от ТУ Пловдив да направим някакъв общ сайт. Незнам дали има такъв до сега, но не съм забелязал. Да бъде такъв, че да може да качваме там всички материали, пищови, дипломни работи, теми за изпити и изпитни варианти. Имам доста за 2 и 3 курс КСТ и малко за 1, но ако има общ сайт за всички ще е още по-лесно.

 

Ми ади де аз завърших мениджмънт , мога да ви давам акъл от вас изработката :punk

Link to comment
Share on other sites

Готово. Направих нещо простичко и ефикасно. B) Само кажете, къде да направя да бъде сайта. Дайте предложения. Някой сайт, който е безплатен и има доста място за ъплоуд. :)

Аз се чудя дали да го кача в хит.бг и по-големите материали да бъдат в дата.бг, (защото хит.бг не дават повече от 10 МВ :angry: ) или да го направя направо в дата.бг ? Там е работата, че доста често store-тата на дара.бг не работят дори и за даунлоуд. Така че чакам да кажете най-доброто предложение според вас.

Link to comment
Share on other sites

Както се надявам да влизам в ТУ(дано в събота съм решил добре задачите на изпита :) ) тоя саит ще ми сварши страхотна работа въпреки че имам много пищови от сестра ми която сега го завършва :) :P

Link to comment
Share on other sites

Ако ги имаш и в компютърен вид, си направо златен. :D

 

Ами трябва да седна да ги напища пък и всички схеми да начертая и разбираш че това ще ми отнеме много време!!Пък ако ги скаирвам те са такива ситни че просто нищо няма да се прочете ама нали се пак са пищови и не трябва да се виждат ;)

Link to comment
Share on other sites

Pri Stef4o se pripisva mnogo trudno. mnogo e zaqdliv i e golqm nenormalnik. no ako si u4il moje ida go vzeme6. samo edin savet  ne se zaqjdai snego, 6toto nqma vzemane!

Shaven, ти да не си видял зор при него :confused

 

ne che neshto no ne e problem da se prepisva pri stefcho....

kolkoto do tova sus zaqjdaneto sum suglasen, golqm fizionomist e ...

 

 

 

Uspeh na vsichki na koito im predstoi :) !!!

 

PP: I da pocherpqt v durvenoto kato go vlemat, piq bira :)))) !!!!

Link to comment
Share on other sites

Готов е. B)

http://tupld.hit.bg

Линковете от лявата страна е препоръчително да ги отваряте в нов прозорец, защото са към ФТП на дата.бг и дава грешки. Иначе не е толкова страшно. :) Като за начало е добре. Ще има подобАения по-натък, задължително.

Enjoy

EDIT: Всъщност, ще ви дава грешка ако сте с интернет експлорър

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае кога и къде ще обяват резултатите от предварителния изпит в ТУ :confused :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

По принцип се обявяват винаги до 10 дни от датата на изпита на задния вход на 4 корпус.

Link to comment
Share on other sites

breakneck мерси все пак за инфото :) Аз разбрах от друго място че резултатите ще се обяват утре на обяд точно 9 10 дни след изпита на задния вход на 4-ти както казваш :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

breakneck , хайде аз завърших семестриално , така че съм свободен да направим масовката . Важи и за всички останали от Ту , които посещават форума , дайте да направим едно запознанство ..

 

Поздрави :rolleyes: :punk

Link to comment
Share on other sites

Късметлия. Айде честито.clap2.gif yay.gif Ами аз поне за тази седница и другата няма да мога. Вече сме го решили с колегите от старата ми работа за събота. alcoholic.gif Освен някоя събота сега като почна семестъра, защото аз съм задочно. Да не ставам много нахален ама прати някакви изпитни варианти ако имаш в електронен вид за 3-4 курс. :)

Link to comment
Share on other sites

Късметлия. Айде честито.clap2.gif yay.gif Ами аз поне за тази седница и другата няма да мога. Вече сме го решили с колегите от старата ми работа за събота. alcoholic.gif Освен някоя събота сега като почна семестъра, защото аз съм задочно. Да не ставам много нахален ама прати някакви изпитни варианти ако имаш в електронен вид за 3-4 курс. :)

Мерси , мерси :P , какво точно ти трябва , да погледна дали го имам , повечето ми са по икономиките , вие мисля че ще учите някъв мениджмънт , а по компютърните науки имам по компютърни системи набор от лекции 6мб. , по експертни системи и изкуствен интелект пищови , по компютърни и интегрирани системи лекции , ако ти трябва нещо свиркай :laughing: :devil

 

P.S изпитни варианти нямам , имам само по - компютърни технологии теста , но незнам дали ще ви го даде същия не е набран но е за 5 мин работа , по компютърни и интегрирани дава въпроси , по изкуствен интелект също , по пц системи вътре в тези 6мб. има примерен тест също ..

Link to comment
Share on other sites

М, супер. Ами сега ще учим този семестър Управление на малка фирма. Знам че там ще е някакъв тест. Ако ти се намира нещо. А за компютърните специалности щом имаш пищови давай. Компютърни и интегрирани системи не виждам нещо в прогамата такива предмети, даже и за по-нататък, ама ако ще ги триеш, по-добре хвърли едно копие на сам, пък знаеш ли какво може да излезе. :) E-mail: andrew_@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...