Jump to content
BulForum.com

Тема за новобранци (кое, къде, как, защо)


break

Recommended Posts

Мисля, че ще е добра идея да се добави и тази тема по горе. линк, ей така просто за да се охлажда ентусиазма за безмислени спорове.

 

едит: точно за това.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Ако ми дадеш някоя по-добра причина, за да сложа линк, освен за охлаждането (което е добро за през лятото между другото), тогава може би ще сложа. ;)

Но според мен онази тема си беше една напълно изпразнена от смисъл тема. Ако автора й беше прочел поне веднъж правилата на форума (а те не са и нещо по-различни от останалите форуми), то може би изобщо нямаше да се стигне и до отварянето на такава. А и да бе се стигнало, най-малкото можеше да ползва търсачката (в правилния раздел) за вече отворена подобна.

 

И сега тъкмо да благодаря на админите, че толкова често сменят домейна на форума. Така научих нов трик как да си редактирам по-бързо линковете в поста. :)

Edit:

едит: точно за това.
Все пак не мисля, че трябва да се постъпва така. Тази тема (а и форума) не е за да стресираме новодошлите и да се пресмеем на сбъркалите, а за да се помогне на всеки нуждаещ се от това, така че да може по-бързо да опознае възможностите на форума и по-лесно да стане на нивото на останалите в него.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Може ли линковете за помощ за новобранци да се update-нат, понеже са свързани със старото име на форума и съответно препращат към страници, които не могат да бъдат намерени?

Link to comment
Share on other sites

Може ли линковете за помощ за новобранци да се update-нат, понеже са свързани със старото име на форума и съответно препращат към страници, които не могат да бъдат намерени?
Еми триеш forum.wrzru.com и бишеш на негово място bulforum.com и се оправя :)
Link to comment
Share on other sites

Еми триеш forum.wrzru.com и бишеш на негово място bulforum.com и се оправя :)

Абе то си е ясно, ама ако си новобранец...може и това да не е много ясно. :P

Link to comment
Share on other sites

Mмм да. Ъпдейтнати са вече. Много често почна да се сменя името вече и почнах да забравям да ги оправям. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

В профила на всеки потребител има една графа "Additional information", точно под "Communicate". Не откривам откъде може да се попълни (или въобще не е предназначена за попълване от юзера, а от някой от модер. или админ.)?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Как може да се прочисти дадена тема от постове, визирам колегата lithrone_s който в една своя тема, имаше 2 страници с коментари, после му изчезнаха и в сегашния момент има около 8 коментара само. Искам да поизчистя една моя тема, че е малко объркваща вече с толкова много постове, искам да се махнат постовете за нещата които вече съм продал.

 

Въпрос 2. По какви заслуги се отива в група Members + или общо казано над група Members?

Link to comment
Share on other sites

Някой модератор е затрил мненията най-вероятно.

Колкото за групите - видял ли си че всички в тези групи са от първите потребители на форума. Тия групи не ги гледай въобще. Доколкото си спомням няма никакво значение в коя си. От обикновените говоря, не за баннатите или админската.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
В профила на всеки потребител има една графа "Additional information", точно под "Communicate". Не откривам откъде може да се попълни (или въобще не е предназначена за попълване от юзера, а от някой от модер. или админ.)?
Тва е място предназначено за Custom Profile Fields към профила, като такива могат да бъдат видими, невидими за потребителя, с право на редакция от него или само от глобални модератори/админи. В случая за теб няма нищо което да виждаш или да редактираш.

 

 

Въпрос 2. По какви заслуги се отива в група Members + или общо казано над група Members?
Няма формулирани такива.

 

Колкото за групите - видял ли си че всички в тези групи са от първите потребители на форума. Тия групи не ги гледай въобще. Доколкото си спомням няма никакво значение в коя си.
Всъщност Members+ можеше нещо да си редактира или трие, а ++ можеше още нещо + достъп до служебен форум да даваш акъл. Общо взето трябва да си по-доверен човек.
Link to comment
Share on other sites

На кого трябва да бутна рушвет, че да ми увеличи капацитета на кутията за ПМ-и :laughing:

 

С други думи, това възможно ли е, практика ли е?

Link to comment
Share on other sites

На кого трябва да бутна рушвет, че да ми увеличи капацитета на кутията за ПМ-и :laughing:

 

С други думи, това възможно ли е, практика ли е?

 

Възможно е. Не е практика.

Link to comment
Share on other sites

На кого трябва да бутна рушвет, че да ми увеличи капацитета на кутията за ПМ-и :laughing:

 

С други думи, това възможно ли е, практика ли е?

 

А колко е трудно да триеш старите? Нещо изключително ценно ли пазиш там?

Link to comment
Share on other sites

До колкото знам + и ++ членовете могат да затварят свои теми, да им редактират заглавията, да изтриват свои постове и още няколко подобни. Кой да получи + или ++ се решава от ръководството на форума.

Е добре а за кво тогава до ся не съм видял нито един от членовете които да имат такива плюсове. И да попитам още нещо след като някой получи нещо такова от "ръководството на форума" как го разира от ПМ ли от кво и също така можеш ли направо сам да попиташ някой мод на ПМ да получиш такова "повишение"

Link to comment
Share on other sites

Е добре а за кво тогава до ся не съм видял нито един от членовете които да имат такива плюсове. И да попитам още нещо след като някой получи нещо такова от "ръководството на форума" как го разира от ПМ ли от кво и също така можеш ли направо сам да попиташ някой мод на ПМ да получиш такова "повишение"

 

 

++ имат тия привилегии, докато + са си само в гъзарска група за един или друг вид заслуги в близкото или далечно минало.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Автоматично не. Koпирай текста, който искаш да цитираш, след това както е маркиран ползвай бутона "Wrap in quote tags" и се получава.

Link to comment
Share on other sites

Напоследък като гледам темите, на тая баш и е дошло времето да се изкара от прахта...

Хареса ми отговора на "Как да стана модератор?"

 

Има много вжно условие.

1. Трябва да имаш знания и умения.

2. Да си направиш собствен форум "там можеш да бъдеш какъвто си щеш...даже и Админ wink.gif"

3.Нямаш шанс "зсега местата са заети"

4. обърни внимание на точка 1 и 3

5. Не на оследно място по значение е да се обърнеш със директен въпрос към самите Администратори.Както Дриймър обича да се изразява " Или спазваш правилата или мястото ти не е тук" . Предполагам ще обявят чрез държавен вестник когато се освободи място за Модератор wink.gif

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Гледам, че доста хора embed-ват клипове от youtube. Като се опитах да копи-пейст-на кода, гененриран от "embed" - го изкара като текст.

 

Как става туй чудо?

 

Ред: (facepalm) благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че доста хора embed-ват клипове от youtube. Като се опитах да копи-пейст-на кода, гененриран от "embed" - го изкара като текст.

 

Как става туй чудо?

Използвай най-дясната иконка-бутон за вмъкване - media.png (Insert media)

Link to comment
Share on other sites

Я пуснете хинт как се вижда, кой колко поста има в тема. Виждал съм го няколко пъти във форума някой да пуска такава информация. Освен ако не е някоя функция изискваща специални права.

Link to comment
Share on other sites

Щракни на линка "348 Replies" на тази тема..

 

ОФФФ. Гледай къде го били сложили :) Никога нямаше да се сетя :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...