Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

такааам...

търся една игра, чието име незнам...

играта беше куест от първо лице с хорър елементи и се развиваше в един хотел, ако не се лъжа...

 

ако някой се сети поне името много ще ми помогне... :)

Link to comment
Share on other sites

такааам...

търся една игра, чието име незнам...

играта беше куест от първо лице с хорър елементи и се развиваше в един хотел, ако не се лъжа...

 

ако някой се сети поне името много ще ми помогне... :)

Да не е Post Mortem(макар че само малка част от играта се развива в хотела) ?

Link to comment
Share on other sites

Prince Of Persia The Two Thrones ? Би трябвало вече да е излязла,така,че ако някой може да я качи,или да даде линк да се дръпне от някъде,ще съм много благодарен. :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да качи играта Croc 2 на Electronic Arts за PC.Малко е старичка 2000г., но е зарибенка :)

Ако някой може и иска да свирка ;)

Link to comment
Share on other sites

В nForce.nl пише че ги има Legion Arena-та и UFO:Aftermath и ако не се лъжа и за X3:Reunion пише че я има....съжалявам че се повтарям....ама много искам да ги качите....

Link to comment
Share on other sites

Ot 2 dena se opitvam da iztegla Vampire: The Masquerade - Bloodlines ot games.com.tw ama ne6to nqma dostap do failovete ta da si gi iztegla aide nqkoi da go oprai 4e sq imam 5 dena po4ivni i nqma da visa i da se nadqvam da iztegla ne6to

Link to comment
Share on other sites

Току що се натъкнах на иформацията за игра: Friends the one with all the trivia

Ако някой може да ми я намери ще съм много благодарен. Има я както за PS така и за PC!

ами намерих я в арената :punk надявам се да е готина играта щот съм голям фен на сериала :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...