Jump to content
BulForum.com

Metal


K_Pax

Recommended Posts

.....Линкин парк и Лимп Бизкит ...... те не искат и да бъдат чист метъл. Както някой спомена, става дума за израстване и пичовете решили да посмесят един два (че защо не и три) музикални стила и да видят как това ще се хареса на публиката.

 

Само за информация пичовете изобщо не са израстнали а са го взели на готово (особено Линкин). За първи път се рап и рок се смесват когато Run DMC се събират с Aerosmith и записват Walk this way. А специално за основатели на нео-метъла се смятат КoRn.

 

Пък за позьорите ми на мен ми са интересни, разглеждам ги като отделен природен вид. Много е готино да се избъзикаш с някой такъв.

 

Много ме изкефи един пич дето каза в БУМ ,че усещал рапа отвътре (може и отзад) :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Спроед мен няма истински метали и никога няма да има. Всичко е пародия. Само аз останах. Последния Метал На Земята. АйронМан :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Честно да си кажа,бяха времена,когато Метлалика бяха единствената група.След това станаха Слейър....И Сепултура,и Кенибъл, и Бурзум и Опет....Само дето с времето почнах да оценявам старата музика.И да не се надувам с това,което слушам.Няма лоша група.

Има кофти фенове.А за позьорите - ами...готино е да се габарка човек с тях.Ама много готино :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ami fal6ivi metali vinagi 6te ima, zabludenite sa mnojko. Da ne govorim pak za horata koito slu6at LP i LB i si misliat 4e slu6at metal :angry1 Az ve4e slu6am metal ot 1999 godina i tova ve4e sa 6 godini, i moga da kaja 4e sam minal prez vsiakakvi stilove. sled 2 sedmici sam stavam na 16 i az sa6to moga da kaja 4e kato po malak sam pravil niakolko gre6ki s edni grupi4ki. sega tezi grupi4ki otdavna otdavna sam gi izostavil. Istinskia metal e edinstvenata i nai velikata muzika. Ne znam koi kak go misli ama tva si e istinata. Nadiavam se pove4eto ot tezi koito sega slu6at LP i LB i tem podobni da se orientirat kam istinskia metal. Aide 4ao ot mene i na vsi4ki sas zdrave :punk B)

Link to comment
Share on other sites

Спроед мен няма истински метали и никога няма да има. Всичко е пародия. Само аз останах. Последния Метал На Земята. АйронМан :bgrin:

Гордея се с теб АйронМан аз съм от фалшивите метали ще ме научиш ли и аз да бъда от истинските :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ама че си готин как направи ъгъла на снимките толкова добър ще те черпя,вече се чувствам малко по-истински метъл :punk

Исползвай бутна едит виж тук

 

едит: 20 % уърн сега за тея тжой глупости

P :bgrin: :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

ako da si metal e da ima6 dylga kosa i da slu6a6 samo "istinski" metal -slayer, maiden etc , to az ne sym metal. vQrno e ,4e ponqkoga si puskam manowar ili metallica , no prosto ve4e ne me kefqt. 4udq se dali neometala e " istinski" metal. dali tova , 4e LP me kefqt(nikak ne me kefqt, smqtam 4e sa bozi4ka, pri tova dosta komersialna i dobre prodavana , no ponqkoga gi slu6am) ozna4ava ,4e sym predatel na metala. 4udq se dali tova ,4e slu6am v posledno vreme samo i edinstveno koRn ne e nqkakyv vid izmqna na "stoinostniq" metal.

ami metala e v du6ata , ti go use6ta6 prekrasno i idealno znae6 dali si istinski ili fal6iv fen. Az znam za sebe si, priznai si i ti:D

(post ot edin dojivoten fen na trance muzikata )

Link to comment
Share on other sites

Исползвай бутна едит виж  тук

 

едит: 20 % уърн сега за тея тжой глупости :P  :bgrin:  :D  :lol:

Не ми се прави на модератор и не виждам за какво да ползвам бутона едит като аз не съм постнал два поста един след друг нали :confused Пак си дишал лепило не ти ли писна,ще отида в полицията :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Не ми се прави на модератор и не виждам за какво да ползвам бутона едит като аз не съм постнал два поста един след друг нали :confused Пак си дишал лепило не ти ли писна,ще отида в полицията :ph34r:

не се прави на интересен момченцЕ аз съм скрит модератор стига Оффтопик

Link to comment
Share on other sites

Няма фалшиви фенове, щом си ги кефи нек си го слушат. Ти ли ще им кажеш дали се кефят на това или не - само те си знаят.

Ако искате да "видите" кво се вика музикално израстване, слушайте цялата дискография на Carcass. Тая група неслучайно ми е любимата

Link to comment
Share on other sites

Не не, нещо не ги разбирате тия работи. Аз съм истински метал. Аз вярвам в КОЖИТЕ, ШИПОВЕТЕ и КОСАТА МИ, КОЯТО СЕ ВЕЕ НА ВЯТЪРА. Аз ЯЗДЯ своя ЖЕЛЕЗЕН КОН, защото вярвам, че това ме прави СВОБОДЕН. Аз СЕ БОРЯ С АРМИИТЕ НА ЛЪЖЛИВИТЕ МЕТАЛИ. Защото само АЗ разбирам истинските ценности на МЕТАЛА. МЕЧАТ, КОРОНАТА, ПРЪСТЕНЪТ, ФАЛИЧЕСКИЯТ МИ ЖЕЗЪЛ! MANOWAR MANOWAR! Argghgahghgahkkhkhhkhk

Link to comment
Share on other sites

Нека се намесииим :) Така! Става ми малко смешно.. добре де много смешно като видя подобни изказвания. Само аз ли осъзнавам, че групи като Metallica, Maiden, Manowar  и другите такива "класики" отдавна вече не са музиканти, а по-скоро машини за пари. Вече правят музика единствено и само заради феновете ( да се чете заради издателите на музика, т.е. парите ) Каквото и да си говорим многото пари и идолизирането унищожават истинския творчески изблик :) За пример Metallica и последният им албум разочаровал доста стари почитатели. Примери безброй, но кой ли ги гледа :) Важното е да се зацикли на един стил/група/песен дори, които да бъдат обожествявани до парадоксално идиотична степен без оглед на качество на продукта. Защо не се развивате бре хора? Добре де.. всеки има правото да бъде закостенял и да тъпче на едно място, никои не ви лишава от правото да сте ограничени и коне с капаци, но защо? Защо не мръднем поне малко и не видим, че има и други групи освен Metallica и Linkin Park ? или защо не си признаем, че дадената група вече не става за нищо, както аз си признавам да речем като един бивш запален фен на Slipknot, че вече правят меко казано, тъпи песни? НО НЕ!! ЗАБРАВИХ! Трябва да сме TRUE !! ВЕРНИ НА КАУЗАТА ! МЕТЪЛА!!! ДО ГРОБ оковани до меча и щита си в стоманените окови но злото в някое мрачно подземие! Еми Linkin са ужасни като цяло ама имат и 2-3 хубави песни !? Нужно ли е да слагаме някакви несменяеми и абсолютни етикети на групи и стилове! Мислете разчупено бре brothers of metal !?!? ЛОЛ !!! Или да си True значи да имаш 3 бога - Metallica, Maiden и Manowar и всеки който възроптае срещу тях е еретик и не е никакъв метал !? Били са велики.. вече не правят музика обаче.. и след като си True трябва да си абсолютно дърво и да не сваляш кубинките и да не стрижеш дългата коса, въпреки, че новата песен на Eminem те радва.. за да не се изложиш разбира се!!  And with pride and steel i LOL!!

Ей Sotko Постна преди мен ама та обичам шот си от мойта партия! БРАВО ! ;) РАЗВИВАЙТЕ СЕ БЕ ОРААА:)

Браво!!! Аз съм с теб и напълно те подкрепям...Освен това за мен няма абсолютно никакво значение дали един човек е метъл или не е! Важен е начинът на мислене...В моя град също има много метъли, пънкари и тем подобни, но много малко са тези които истински чувстват музиката, която слушат...Аз например не мога да се определя като метъл и не се залъгвам, че песни на моя любима група,които ме дразнят са хубави!Просто слушам това което ме радва и достига до сърцето ми...

Бъдете щастливи и се водете от чуствата си!Чао от мен! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

I hear the sound in a metal way!

 

Съгласен съм, че всеки трябва да се води от чувствата си (за музика говорим), затова най-тактично съм си разделил музиката на две главни директории - Music и The Music

 

Някъде из форума гледах poll кой каква музика слуша и се учудих, колко много фенове има :rolleyes: . Е, къде са чалгарите примерно бе (или всички тук са с IQ доста над средното?!!?), всичко металченценца :huh: ....ето моето мнение: за да си метал не е важно как се обличаш, не е важна прическата, не са важни дрехите! Просто трябва да се чувстваш метал! Музиката трябва да те кара да трепнеш, да полетиш, да се почувстваш силен...ДА това е да си метал. Да си пуснеш примерно Battle Hymn на Manowar и да ти се разтупти сърцето само след няколко секунди...

 

Heavy Metal шемет forever

 

EDIT: Пак забравих...по темата: има хора, които са псевдо-фенове, афишират че слушат нещо, само и само да са различни или за да задоволят н'екви тем подобни техни си изкривявания :blink: Обикновено страстта им преминава след няколко месеца, а по-тежките случаи държат по няколко години!

 

Относно МЕТЪЛ или МЕТАЛ?!?! За мене си е и ще бъде МЕТАЛ :)

Link to comment
Share on other sites

Ne slu6am mogo metal, no ima mnogo yaki par4eta.

flooder ... +20%

 

 

 

Smqtam 4e LP ne svirqt metal... su6toto smqtam i za metalika... metalika bqha sa no nqma da budat.. ne sum zapo4nal s tqh i nqma i da gi slu6am.. su6toto smqtam za Iron maiden ... te ne svirqt metal za men.. az sum zapo4nal sus static-x SoaD Fear Factory Slipknot... i moje bi imenno za towa ne moga da ocenq kakwo pravqt Metalica ili Teneke Hanum... no spored men ne sum "fal6if" metal i moga da go dokaja na kogoto si poiskam!!!

 

EDIT:[zaradi dolniq post] a ti sigurno si razbira4.. slu6a6 metalica bravo cqla edna grupa.. a slipknot sa shitz? bravo ... a are sq da ta pitam.. KAKWO DRUGO SLU6A6?a da.. i kakwo razbira6 pod prohojda6ta grupi4ka .. moje bi KORN!? ili puk MACHINE HEAD?! hlip hlip zna4i az sum o6te dete :(

Link to comment
Share on other sites

ONE HUNDRED THOUSAND RIDERS! WE CAN'T ALL BE WRONG!

az sas metal sam otkyrmen i mnogo se draznq nqkoi kat me pita kvo slu6a6 i az kat kaja metal i vsi4ki sa se6tat za linkin park i za jenskiq im ekvivalent evenescence... blah. posle polovin 4as obqsnqvam 4e tva sa bozi koito nqmat edna nota ob6to s metala. 4e kvi metali sa tia deto nqmat edin mo6ten kitaren rif, vokalistite im sa izruseni p*******i koito se prozqvat po mikrofonite i otgore na vsi4koto pravat dueti s razni 4erni r&b-ta... urgh! I ne moga da si predstavq nqkoi da gi haresva tia, ama ima i takiva. A pak tia deto mi razpravqt 4e metallica im bili leki4ki i slu6at slipknot pro4ie 6its mogat da mi qdat podpypieto 6toto metallica sa edna ot nai velikite bandi i tva 4e teq sa im slu6ali samo komersialnite albumi samo govori lo6o za tqh(btw istinskata metallica e do 4ernia album vklu4itelno i posle imat malko hubavi pesni a st.anger go nenavijdam) uff are 6te zema da spra 4e kat postna tva mnenie sigurno warn-a 6te mi se ka4i na 50% ama kvo da naprava metala e religia i razni parvoprohojda6ti grupi4ki samo podbivat imidja na gigantite :punk

Link to comment
Share on other sites

Псевдометъли колкото искаш! И голяма част са такива дето се кефат на 1-2 песни на Металика (които всъщност си свират рок :) ). А Линкин както и да ги гледаш са си нео-метъл.

Link to comment
Share on other sites

I hear the sound in a metal way!

 

Съгласен съм, че всеки трябва да се води от чувствата си (за музика говорим), затова най-тактично съм си разделил музиката на две главни директории - Music и The Music

 

Някъде из форума гледах poll кой каква музика слуша и се учудих, колко много фенове има  :rolleyes: . Е, къде са чалгарите примерно бе (или всички тук са с IQ доста над средното?!!?), всичко металченценца :huh: ....ето моето мнение: за да си метал не е важно как се обличаш, не е важна прическата, не са важни дрехите! Просто трябва да се чувстваш метал! Музиката трябва да те кара да трепнеш, да полетиш, да се почувстваш силен...ДА това е да си метал. Да си пуснеш примерно Battle Hymn на Manowar и да ти се разтупти сърцето само след няколко секунди...

 

Heavy Metal шемет forever

 

EDIT: Пак забравих...по темата: има хора, които са псевдо-фенове, афишират че слушат нещо, само и само да са различни или за да задоволят н'екви тем подобни техни си изкривявания :blink: Обикновено страстта им преминава след няколко месеца, а по-тежките случаи държат по няколко години!

 

Относно МЕТЪЛ или МЕТАЛ?!?! За мене си е и ще бъде МЕТАЛ :)

pro4etoh ti posta sled kato bqh pusnal moq ta za tva 6te pi6a o6te vednyj

mislq 4e si absolutno pravManOwaR imat takiva jestoki pesni... kato si pusna Hearth of steel i celiq nastryhvam ili razni byrzi pra4eta kat slu6am moga da se razcepq ot kufeene . prosto takyv kef mi e daje s edin priatel na posldnia birfest pqhme Carry On na karaoketo - pqhme mnogo falshivo ama napraihme 6ou i horata ni se kefiha mnogo

Link to comment
Share on other sites

Psihara^^ mnoo gluposti prikaa6 we.tctctc mnoo naduhano izkazvane.

i az haresvam pove4e Mercedes ma ne otri4am 4e avtomobila e suzdaden ot Henry Ford.

bravo bravo.. inteligentno kazano... no az ne sum kazal 4e metalika ne sa osnovatelite ... prosto kazvam 4e ako ne gi slu6am twa ne zna4i 4e sum fake.. ama ti qvno si po inteligentin ot men i.. nqa smisal da spora.. porasni i govori

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...