Jump to content
BulForum.com

Metal


K_Pax

Recommended Posts

Дронки! Откакто Крис се махна са пълна циклеща бозица... Корпсграйндър е супер палячо, и е грозен! Качественият дет на CC свърши с Vile. А SFU почти никога не са имали качествен дет, с малки изкл. като Haunted.

na maika ti putkata s Coprsegrinder sa mnogo po dobre ot kolkoto s toq tup narkoman Barnes ai read my sig and suck big donkey balls

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Аз нямах предвид точно ЛП, а по-принцип се дразня като ми кажат, че нещо било гадно, само и единствено щото било комерс...

Link to comment
Share on other sites

Откакто Крис се махна са пълна циклеща бозица... Корпсграйндър е супер палячо, и е грозен! Качественият дет на CC свърши с Vile

 

na maika ti putkata s Coprsegrinder sa mnogo po dobre ot kolkoto s toq tup narkoman Barnes ai read my sig and suck big donkey balls

 

За мен най-великия албум на CC си остава Vile, въпреки че преслушах и някои от другите им албуми (Eaten back to Life, The Bleeding и последния The Wretched Spawn)

останалите не са минали през мен...

 

Не мога да разбера какво се чепкате :rolleyes: Аз голяма разлика в пеенето ( :devil ) им не намирам :bgrin:

 

От последния албум впечатление ми направи Festering in the Crypt (звучи по-различно от останалите им парчета) някак си не е в същият стил. Ще се радвам ако ми посочите стил с подобно звучене (doom metal?!) човек не може да е слушал абсолютно всички подстилове в крайна сметка.. аз затова коментирам стиловете които познавам но тук оставям на вас ;)

 

Edit: @Postal Dude: 25. Забранено е преотстъпването на ъкаунта на приятели, роднини или познати. :evil :devil

Link to comment
Share on other sites

taka purvo iskam da kaja che tova ne e pisano ot men a ot edin sofianec koito beshe tuk do predi malko...i za tiq koito ne znaqt Vile izpqt i s Barnes i s Corpsegrinder no qvno Metalheart izobshto ne slusha CC che da kaje taka glupost...Metalheart zemi se prosveti malko "dude".....dori piche ne fen na CC a na Hate Eternal kakto i az ne sam im fen predpochitam Dying Fetus....no da ne pravim temata za death metal!

Link to comment
Share on other sites

Тук говорим за комерсиалната музика, а CC свиреха с Chris Barnes точно това (пак твърдя, че това не е лошо). Но факт е, че след като въпросния Barnes се махна, СС тръгнаха по един съвсем нов път. Кой от двата Канибала е по-добър е въпрос само и единствено на лична преценка. Според мен, Gallery of Suicide се оказа най-музикантския албум на СС. Факт е също така, че Канибалите са емблема на детметъла въобще, заедно с Deicide, Morbid Angel, Death, Edge of Sanity и да не изброявам :D Верно тая тема малко я обърнахме на тема за DEATH метъла.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
някои 6те ми каже ли къде има метъл магазин в пловдив?

От Джумаята тръгваш по ул. "Генерал Заимов" и точно преди кукления театър свиваш вдясно. Вървиш около 150 метра и магазина е от лявата страна на улицата. Казва се "Музикален свят".

Link to comment
Share on other sites

От Джумаята тръгваш по ул. "Генерал Заимов" и точно преди кукления театър свиваш  вдясно. Вървиш около 150 метра и магазина е от лявата страна на улицата. Казва се "Музикален свят".

mersi mnogo dano da go namera;)pP

Link to comment
Share on other sites

Samo Chalga :D

Да много оригинално браво :angry: :angry1 .Иначе аз слушам само няколко песни които ме кефят и аз ги имам за метал песни(тук специалистите да кажат :D )Аз слушам Somwhere i Belong и Numb/Encore на Linkin Park и чат пат посслушвам някоя друга песен на различни групи.Аз тфа на Linkin Park си го имам за измисления от мен стил Soft Metal а другия измислен от мен стил Hard Metal не слушам.

 

П.П.Моля да ме извините за невежеството ми и да ме поправите в стиловете.Не ми се карайте знам че съм невеж :) :(

Link to comment
Share on other sites

Old-school hip-hop, traditional classic rock, and spooling electronic vibes were the initial factors behind the building of the alternative metal quintet Linkin Park~ MacKenzie Wilson, All Music Guide

 

dano ti otgovorih pone malko ama soft metal-nema takoa jivotno

Link to comment
Share on other sites

dano ti otgovorih pone malko ama soft metal-nema takoa jivotno

 

 

 

Супер комбинация мога да кажа...не е метъл определено,макар че някои хора го свързат с NeoMetal ама не е точно това....няма значение защото на мен са ми любимата група...респект към Металите!!! :punk

 

 

За пореден път едитвам...чесно да си кажа Linkin Park и Limp Bizkit имат някви сходства не мислите ли?Малко си приличат...малко ама пак я има приликата...

Link to comment
Share on other sites

За пореден път едитвам...чесно да си кажа Linkin Park и Limp Bizkit имат някви сходства не мислите ли?Малко си приличат...малко ама пак я има приликата...

Сигур щото имат DJs в групите :sick :sick

Shits...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...