Jump to content
BulForum.com

за алкохола


кои алкохол ви е наи лиубим  

386 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Като си говорим за пиене, някой знае ли рецепта за домашна водка ??? Някъде съм си запилял тефтера с рецептите, а пропорциите на добавките се оказа, че не ги помня.

Така че ако се намира у някого тая рецепта - давайте :D

За "Флирт" - спирт,бутилка и етикет. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply
За "Флирт" - спирт,бутилка и етикет. :bgrin:

Как можа да издадеш толкова дълбоко пазената тайна на българските производители на водка :)

ne smqtam da prekalqvam napival sam se rom i znam kvo e a predpolagam 4e tva e o6te po-sladko i si predstavqm sutrinta kvo 6te mie

То да беше само сутринта ...

Link to comment
Share on other sites

Що се бъзикате сега !??!!

Преди години съм правил, слагаше се (освен дестилираната вода, разбира се) глицерин, лимонов сок и ванилия, ама грам не помня от кое по колко!

Айде, подскажете ако някой е чувал.

Link to comment
Share on other sites

водка - собиески

ром - бакарди бяло

бира - стела артоа

мента - пещера

мартини сухо

коктейли:

black/white russian

manhatan

cangoroo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ракията си е БГ питието. Иначе не отказвам Туборг. То май като се замисля само мастика не харесвам и подобните и анасонови (или резене) напитки. Също така не си падам и по женските напитки де... Напоследък бая ми се пийва текила, но няма с кого :( .

Link to comment
Share on other sites

Българското питие е ,както и да го погледнем ,виното.Много съм радостен ,че то е на почетното второ място в пол-а.И да - истинското вино е червено ,белите са си просто десертни( поне за мен ,е не че не вървят с риба де ама да не се уливаме ).

Link to comment
Share on other sites

Зависи от настроението...Когато съм с весела компания и сме седнали на кафе- пием бира. Когато пиенето е с цел запой- коктейл/водка/ракия. На празници- вино.

Link to comment
Share on other sites

Пия всичко над 39 градуса....ама в тия жеги сам джина и биричкатa (аз не я слагам към алкохола ,но е общоприето да е там ) ми върви ...

 

 

П.С Бирата не я слагам към алкохола понеже не мога да се напия от нея(ако я семся с друго да) ,по простота причина че ако изпия 3-4 бири и така се издувам и не мога да побера повече нищо...

Иначе бирата си е сериозен алкохол ...ако я пиеш в сериозни количества..

Link to comment
Share on other sites

а пък при мене въпроса с бирата е доста странен , при моите килограми и моя организъм съм изпивал по 1 бутилка и отгоре марково уиски (напивам се порядъчно) но тая бира не мога и не мога да я пия последният път изпих 6 загорки и изобщо не помня как съм се прибрал......странна работа... :D

Link to comment
Share on other sites

Нищо странно няма Злобил, би трябвало да си наясно че различните питиета действат различно.

Примерно от 1-2 бири е нормално да ти се доспи. Следващите 4-5 те връщат в джаза, а последните 5 те довършват. С бирата е така - докато има се пие. Не я сравнявай с великите питиета с червен и черен етикет, съвсем друг градус и чистота.

Всеобщопризнато е че най-хамалското напиване е с бира или омесени с бира напитки.

Ключът е в НЕсмесването на питиетата.

Link to comment
Share on other sites

Нищо странно няма Злобил, би трябвало да си наясно че различните питиета действат различно.

Примерно от 1-2 бири е нормално да ти се доспи. Следващите 4-5 те връщат в джаза, а последните 5 те довършват. С бирата е така - докато има се пие. Не я сравнявай с великите питиета с червен и черен етикет, съвсем друг градус и чистота.

Всеобщопризнато е че най-хамалското напиване е с бира или омесени с бира напитки.

Ключът е в НЕсмесването на питиетата.

Ключа е в пиенето на неща, които не са само спирт и есенция :)

Link to comment
Share on other sites

Ключа е в пиенето на неща, които не са само спирт и есенция :)

Това изключва ВСИЧКИ водки в света и 70% от ракията на пазара. И аз съм навит само на черно и синьо...

Link to comment
Share on other sites

руският стандарт водката е най-великото откритие след джони-то :P това е единственната водка от която колкото и да се напия на другият ден главата не ме боли ама грам..... :punk

Link to comment
Share on other sites

Теоретично погледнато е невъзможно. Ако прекалиш с пиенето, без значение марката и качеството и особено ако тялото ти не е в кондиция да обработи големите количества алкохол...you are wasted.

Иначе за мен JB и по принцип качествен скоч.

Link to comment
Share on other sites

може би не съм дорасъл, за дами харесва уиски, скоч, бърбън и подобни напитки. Напитката е водка. Обичам "Путинка", "Русский Размер", "Русский Стандарт", "Флагман". Може би единствените хубави вносни руски водки.

Link to comment
Share on other sites

i wanted to vote twice!!!!!

i love beer but i love rakia too!is there a solution in my case? :punk

 

K.

then drink R'n'B..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...