Jump to content
BulForum.com

за алкохола


кои алкохол ви е наи лиубим  

386 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

i wanted to vote twice!!!!!

i love beer but i love rakia too!

:punk

 

K.

 

Babe u love rakia idd, but u love only my dad's rakia and wine.

 

Съжалявам, че ще го караме и на английски тук, но няма начин при положение, че друг език все още Roxani не разбира.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

тая москва не съм я видял. когато бях в русия получих абсолютен оргазъм от големия избор. в пловдив съм откривал само тези марки, които изброих по-горе.

Link to comment
Share on other sites

тая москва не съм я видял. когато бях в русия получих абсолютен оргазъм от големия избор. в пловдив съм откривал само тези марки, които изброих по-горе.

Тоше грубата грешка, че си бил и не си опитал. Ако тия дни, някой от "мойте хора" ходи до Русия, ще му поръчам 1 и за теб... :)

Link to comment
Share on other sites

впечатление колко евтин е алкохолът в русия.

водките са си тяхно производство. колко хубаво би било т. нар. маркови алкохоли да са си наши :)

Link to comment
Share on other sites

Да е жив и здрав. Няма проблем... Само да разбира ние какво казваме. :)

Да е живА и здравА ;) няма проблеми за разбирането, аз превеждам, а и някой неща тя си ги разбира.

Боже какъв парадокс, човек, които не пие да има вече сумати постове в тази тема :P

Link to comment
Share on other sites

имам молба. кажете ми българско хубаво уиски. такова, което да става за пиене. не пия уиски, но трябва да купя за събота около 10 шишета. също така, знаете ли някъде нещо като склад, където да купя водка и уиски на мааалко по-ниски цени и където да ми дадът фактура?

Link to comment
Share on other sites

значи мога да ти дам телефона на фирма ситекс от която зареждам аз , доколкото съм наясно е най-евтино а и доставката е безплатно , фактури също дават , довечера ще го постна понеже ми е записан в магазина

 

 

а за българско уиски , не претендирам че съм кой знай какъв разбирач но преди имаше едно асеновградско то според мене е най-доброто българско

Link to comment
Share on other sites

Ситекс рулз. :) +1 за Злобил.

Българско добро - няма. Ако Синтекс нямат (не, че е възможно де) Асгр, то... Тряа да прибегнеш до Блек Рам... :( Савоя е още по - гнусен...

Link to comment
Share on other sites

а колко най-малко трябва да купя от ситекс?

Link to comment
Share on other sites

Най-много пия БИРА,но ибичам също ВОДКА,УИСКИ, и понякога и РАКИЙКА ама само когато съм на маса!Иначе сега лятото не минава и ден в който да не изпия поне една една БИРИЧКА!BECKS RULLZ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз имам роднини в Сибир :D ще ида да ги посетя края на август... Няма нужда да казвам за какво съм гласувал :P :P :P но там с това се искарва зимата... (особено като стане -50 :wir :wir :wir :wir )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...