Jump to content
BulForum.com

за алкохола


кои алкохол ви е наи лиубим  

386 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply
Абе хора пили ли сте Руски Платинум това е най-яката водка.А от ракиите единствената дето пия с кеф и "Шивовица" от Белград един път ми бяха донесли за подарък-много е маниашка :)

 

Предполагам че говориш за Руски Стандарт Платиниум.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Предполагам че говориш за Руски Стандарт Платиниум.... ;)

 

za men po-dobra vodka nqma no vse pak ne vinagi moga da si pozvola da se napiq s takova 4udo :D

zatva targovi6te rulz :D

Link to comment
Share on other sites

Ами зависи... Смеските понякога наистина водят до опиянчване. На мен не ми се е случвало, но аз пия по малко, докато ми е приятно. Всеки си знае мярката. Но като цяло аз не обичам смески. Това, дето ти го предлагам, е при положение, че пиеш двете едно след друго от отделни чаши, а не да си правиш бозъ. Трябва да усетиш вкуса и на двете поотделно...в това е тънкостта според емн. Иначе аз най-обичам с Coca-Cоla...общо взето на една кола отиват около 100тина ром/коняк. Едното от двете де...

Link to comment
Share on other sites

Абсента не е ли забранен? :confused

Не че не знам къде мога да пийна, но все пак... :)

 

Само 7.88% за домашната ракийка.... Никога няма да се научите какво да пиете.... :angry:

 

Разрешен е от почти двадесет и пет години. За справка - http://www.glazok.ru/news/social/2004/03/15/1447/

 

Между другото са крайно интересни и поучителни причините поради което е бил забранен ... Ако на някой му е интересно, мога да му разкажа

:D

 

Някой по-горе се чудеше къде е била измислена бирата. Най-стари сведения, че и рецепти, са намерени в Месопотамия, днешен Ирак. Та според тях бирата най-вероятно са я измислили шумерите и вавилонците.

Или поне те са първите, които са оставили писмени свидетелства за това.

Link to comment
Share on other sites

Разрешен е от почти двадесет и пет години. За справка - http://www.glazok.ru/news/social/2004/03/15/1447/

 

Между другото са крайно интересни и поучителни причините поради което е бил забранен ... Ако на някой му е интересно, мога да му разкажа

:D

 

Някой по-горе се чудеше къде е била измислена бирата. Най-стари сведения, че и рецепти, са намерени в Мисопотамия, днешен Ирак. Та според тях бирата най-вероятно са я измислили шумерите и вавилонците.

Или поне те са първите, които са оставили писмени свидетелства за това.

 

kazvai na men mi e interesno :D

sa6to i bix go opital ako nqkoi kaje kade se prodava :D

Link to comment
Share on other sites

Хммм както казах тук е азрешен само слаб разтвор на абсент от който няма да получиш халюцинации... Той е разрешен ама в страни като Холандия и още някои западно-европейски страни... Иначе и тук може да се намери, даже на мен ми предлагат в петък да пробвам, ама е малко нелегално...

Link to comment
Share on other sites

Хммм както казах тук е азрешен само слаб разтвор на абсент от който няма да получиш халюцинации... Той е разрешен ама в страни като Холандия и още някои западно-европейски страни... Иначе и тук може да се намери, даже на мен ми предлагат в петък да пробвам, ама е малко нелегално...

 

kolko pari e butilkata i ima li nqkuv na4in da stigne 1 takava i do mene :D

Link to comment
Share on other sites

Zlobile пробвай задължително :) препоръчвам го на всеки и то с 2 ръце. Продава се в Метро. Цената е поносима 36лв. Най-вкусният алкохол който съм пробвал. Номера е да се пие както е указано с разтопена бучка захар и много лед, в противен случай е леееко горчивичък :) Невероятен анасонов аромат.. абе приказка. Няма да видиш феички, но определено си заслужава парите според мен. За преживяване с феи търси абсент с по-висока концентрация на пелин и ако немериш се обаждай! :)

Link to comment
Share on other sites

Ся ако пия твьрд алкохол ще повьрна..Само биричка..Иначе бих опитал Абсента 100% ;) Абсента в мерто не е много евтин...Ако не се баркам е около 35-40 лв..Или са го променили ;) тряя утре да накарам маика като отиде на работа да види колко е ;)!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...