Jump to content
BulForum.com

за алкохола


кои алкохол ви е наи лиубим  

386 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

извинявам се ако повтарям някоя тема но доколкото видях

няма поол а на мен ми е много интересно какви ще са резултатите

ако любимото ви питие не е сред изброените кажете какво е

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Мислех да гласувам за Ракията, но тъй като има ракии, които не ми се ослаждат, а бира обичам всякаква, гласувам за нея!

Link to comment
Share on other sites

С приятели пия водка,с баща миракия,по-принцип обичам и винце да пийвам...Обаче бирата най ми харесва :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мислех да гласувам за Ракията, но тъй като има ракии, които не ми се ослаждат, а бира обичам всякаква, гласувам за нея!

Абе вярно, че си зависи от самото пиене, ама лично аз много обичам бира, обаче някои пикочи като Леденика и Ариана направо ме отвращават :sick

Link to comment
Share on other sites

От всичките изброяени най-много льокам биричка. Ама иначе и домашна пия, винце не отказвам, можеше текила да сложиш. Водката също май си е забравил. Ама карай де.Пък и аз съм на принципа каквото има това пием.

Link to comment
Share on other sites

Друго посочих: защото обикновенно мешим разни простотии

1 микс: Водка + Кока Кола + Нескафе + Течна сметана

2 микс: Ром + Кока Кола (плюс Зрънчо за мезе)

3 микс: к'вото има... :)

Link to comment
Share on other sites

Май няма фенове на виното тука. Аз с ръка на сърцето си казва, че най-много ми се ослажда винцето. И най-лесно се и напивам съответно от него... :beerchug Бирата не я обичам, а като гледам тука повечето сте ракиджииници... :sick

Link to comment
Share on other sites

Ракията най си я обичам,но за нея задължително трябва да има мезе.Ако няма...следват в произволен ред:водка+Капи вишна,ром+кока кола,джин+тоник/швепс,вермут,бира-много,вино-задължително червено и по възможност по-тежко/любимо вино-Асеновградски мавруд,специална резерва 1997/.Забравих мастиката и ментата,може отделно,може и на облак

Link to comment
Share on other sites

По принцип пия всичко "печка Перник" :bgrin: .В зависимост от настроението и компанията избирам и питието.

 

 

@velvet_underground на пълно съм съгласен с теб за Асеновградския мавруд, изобщо ако е вино ( с изключение на домашното) гледам да е мавруд

Link to comment
Share on other sites

tova e mnogo goliama gre6ka.prosto da porka6 e mnogo zdravo i samo tozi koito ne e pil ne go znae

1-во темата не е за това дали да поркаме или не.

2-ро ще ти кажа, че си в голяма грешка. Има куп причини да не пиеш и не са само медицински.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...