Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ко каза, ко?

Та кво било пак, че не разбрах кой на какво тряба да се смее?

Правя разлика между това да се намесиш в конфликт и това да завладееш чужда държава.
Link to comment
Share on other sites

Айде бе! Ми то по-горната карта тогаз е силно невярна. И това "намесване в конфликт" е точно като за темата. Следва "донасяне на демокрация". Няма по-големи боклуци от американците, колкото и да се пънете да ги защитавате. Целият свят го знае. И пак имаме момента с присмял се хърбел на щърбал, но тук има очевадна разлика в степента. 

Link to comment
Share on other sites

Няма по-големи боклуци от американците, колкото и да се пънете да ги защитавате.

Никой не защитавам. Правя огромна разлика между това какво са сътворили едните и другите и причините по които са го направили.

Ти нямаше ли роднини в щатите. Те към коя група спадат? Или викаш американците са едни, но близките и роднините(с гражданство) са други.

Link to comment
Share on other sites

Правя разлика между това да се намесиш в конфликт и това да завладееш чужда държава.

Въйййй...я кажи какъв конфликт е имало в Либия, Египет, Ирак, Перу, Панама и т.н., че да се е налагало височайшето намесване на американците? Ся ще кажеш, че са се борили срещу диктатори. Ми в такъв случай, кво правим със Суадитска Арабия например...ам?

Link to comment
Share on other sites

Никой не защитавам. Правя огромна разлика между това какво са сътворили едните и другите и причините по които са го направили.

Ти нямаше ли роднини в щатите. Те към коя група спадат? Или викаш американците са едни, но близките и роднините(с гражданство) са други.

 

Ама верно ли? Каква е разликата по-точно? НИКАКВА. Абсолютно същите лайна, но едните сътворили къмто 5 пъти повече и измислили цял речник фалшиви думи за оправдание. И се лъже и маже наред. Аз имам страшно много роднини и приятели в САЩ, но всички те са българи. Тука вече има сериозна разлика. И докато разните къде промити, къде платени чутури не вденат, че жалките им опити за пропаганда имат обратен ефект, ония оттатък ще им се смеят. Едва ли някога в България е имало такава бройка проруски настроени хора, отколкото откак се почна умишленото натякване и създаването на разделение... И основна вина за това имат от западния край, не от източния. Мега автогол.

 

Ненавиждам всякакво чуждопоклонничество, но няма нищо, което да предизвиква по-голямо отвращение и погнуса в мен от американопоклонничеството. 

 

Въйййй...я кажи какъв конфликт е имало в Либия, Египет, Ирак, Перу, Панама и т.н., че да се е налагало височайшето намесване на американците? Ся ще кажеш, че са се борили срещу диктатори. Ми в такъв случай, кво правим със Суадитска Арабия например...ам?

 

Добър въпрос, Асене - кои са американците, че ще се намесват? Да не би да са богоизбраната нация, която може да прави каквото и където си поиска? Но няма какво да се говори - то е ясно, то е очевадно. 

Link to comment
Share on other sites

Въйййй...я кажи какъв конфликт е имало в Либия, Египет, Ирак, Перу, Панама и т.н., че да се е налагало височайшето намесване на американците? Ся ще кажеш, че са се борили срещу диктатори. Ми в такъв случай, кво правим със Суадитска Арабия например...ам?

Не знам дали правиш разлика между Саудитска Арабия и момента в който бомбардираха Либия. Там държавата беше по средата на гражданска война(и все още е). В Ирак трябваше да се случи рано или късно. Не е истина колко от местните са избити от добрият чичко Садам. За Перу така и не намерих информация. Но нали винаги предоставяте факти двамата. Вземи покажи малко информация за какво става въпрос, да не си губя моето време да търся. Ако може да не е от някой сайт с фалшиви новини, че даже няма да мога да го отворя.

Ненавиждам всякакво чуждопоклонничество, но няма нищо, което да предизвиква по-голямо отвращение и погнуса в мен от американопоклонничеството.

Не знам дали спадам по твоите критерии за "американопоклонничеството", но лично аз нямам такива мераци. Не съм имал и желание да ходя да живея там.
Link to comment
Share on other sites

28 годишен през 1017 год: Преживях живота си достойно.
28 годишен през 1917 год: Имам 11 деца.
28 годишен през 2017 год: Още не съм готов. за сериозни отношения.
28 годишен през 2117 год: Мамо, изаках се...
:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...