Jump to content
BulForum.com

Да се посмеете малко...


Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Link to comment
Share on other sites

Папата спешно трябвало да се прибере във Ватикана, но шофьорът му карал бавно. Папата се изнервил и седнал той да кара колата, а шофьорът му седнал на неговото място. По пътя ги спрял полицай за превишена скорост.

Полицаят се втрещтил и не знаел какво да прави, затова се обадил на шефа си и му казал:

-Шефе, направих гаф. Спрях много важен човек. Какво да правя.

Шефът му се учудил и го питал:

-Ама колко важен?

-Много важен! - рекъл полицаят.

-Кой е тоя толкова важният? - ядосал се шефът

-Не знам шефе! Ама папата му е шофьор......

 

 

 

Един селянин отишъл в София и след като се лутал накъде да тръгне,

видял един полицай спрял се и го запитал:

- Господин полицай, в тази посока ли се намират Халите?

- Ахааааа - отговорил полицая!

- Господин полицай, а на там ли е ЦУМ?

- Ахааааааа - пак отговорил той.

След като на всички въпроси бил получил само един отговор,

човека решил да попита някой друг.

На другата улица имало друг полицай, отишъл и го запитал.

- Господин полицай, в тази посока ли се намират Халите?

- Да - отговорил полицая

- Господин полицай, а на там ли е ЦУМ?

- Да.

- А извинете господин полицай, защо вашия колега на всичките ми въпроси отговаряше с Ахааааааааа?

- Ами защото не е вишист!

- Ами вие вишист ли сте???

- Ахааааааааа.................

Edited by pyroman
Link to comment
Share on other sites

Блааахххх к'ва е тая простотия ве :sick

След белите панталони,ботушите тип "за риба",гримирането,обескосмяването на краката......аз мога да го нареча нова мода. ;) Както простотията,така и педерастията не ходи по гората.....

Link to comment
Share on other sites

Значи благодарение на netroot /комуто съм много благодарен/ тази вечер с ужас осъзнах, че е изтрита папката ми със всички снимки, линкнати към тази тема от ФТП-то

 

Макар да бях турил там един файл с молба да не се трие, че всички снимки са в тая тема, директорията е заминала, явно заедно с цялата Pictures както виждам. Разбирам че и никой не си правил труд да преглежда. Както и да е...

 

След над 3 часа работа и над 4 водки мога гордо да уведомя всички нови потребители, както и разбира се всички стари фенове, че успях да възстановя почти всичко с много малки изключения.

 

Така че спокойно може да се радвате на всичко от страница 1 насам като снимков материал, постван от мен. Трудът на останалите не мога да върна за съжаление. Ако имат желание - ще се радвам да видя "опреснени" снимки.

 

Пожелавам на всички още много веселба в тази тема и искам да върна нещо чудесно от старите ленти:

 

Радина

Edited by netrootbg
Link to comment
Share on other sites

Какво е необходимо, за да направите впечатление на една жена:

- говорете й комплименти

- уважавайте я

- прегръщайте я

- защитавайте я

- пръскайте пари по нея

- хранете я в ресторанти

- купувайте й това, което иска

- слушайте я

- подкрепяйте я

- идете заради нея до края на света...

 

Как да направите впечатление на един мъж:

- съблечете се и направете нещо за ядене.

Link to comment
Share on other sites

[17:21] netrootbg tuk ventilatora pravi nqkvi nomera

[17:21] buchi kato lud

[17:21] kvo da napravim

[17:21] ?

[17:21] koi ot vsichkite?

[17:22] mi ediniq ot vsichkite

[17:22] mnogo buchi

[17:22] glavniq mai

[17:22] shtoto baq shumen go dava

. . .

[17:23] * koi e toq glaven :D

[17:23] mi deto ohlajda harda

Link to comment
Share on other sites

nepoit.jpg

 

moroz100.jpg

явно и на измервателните прибори им е студено и не знаят какво да показват .

Edited by pyroman
Link to comment
Share on other sites

Дано не повтарям нещо...

 

Една майка влиза в стаята на дъщеря си и забелязва на леглото и писмо. С треперещи ръце отваря плика:

 

" Скъпа мамо!

 

Не се тревожи, аз заминах със своя нов приятел. Най-после намерих мъжа на мечтите си! Има обици по цялото тяло и халка на устните, освен това и огромен мотоциклет! Но мила мамо, това не е всичко... Бременна съм и Ахмед каза, че ще бъдем много щастливи в неговия старичък фургон сред гората. Той иска много деца и аз мечтая за същото. Най-накрая разбрах, че марихуаната на никого не вреди, и затова ще направим малка плантация в гората както за себе си, така и за приятелите на Ахмед. Те пък ни обещаха, че ще ни снабдяват с кокаин и екстази. Моля се учените по-бързо да намерят лекарство против спина, защото Ахмед се влошава с всеки изминал ден, той заслужава по-добра участ! Не се притеснявай мила мамо, вече съм на 15 и мога сама да се погрижа за себе си. Ще се опитам по някакъв начин да ти дойда нагости за да ти покажа внука!

 

Твоя дъщеря Ани

 

P.S. Скъпа мамо, това беше шега! Аз съм на гости у съседката. Исках просто да ти напомня, че има много по-лоши неща от писмото от директора на училището и заповедта за изключване, които ще намериш в горното чекмедже на масата.

 

С любов, Ани."

 

 

 

1. Как се лови риба? * Хвърляш не запалена цигара във водата и рибата излиза да ти поиска огънче *

 

2. Къде морето е най-сухо? * На картата *

 

3. Мелез между крава и костенурка? * Теле с каска *

 

4. Любимо питие с 'К'? * Каса бира *

 

5. Защо кукувиците снасят яйцата си в чужди гнезда? * А ти можеш ли да отгледаш пиле в часовник!?! *

 

6. По какво се движи влака? * По разписание *

 

7. Остър ляв завой, коя гума на колата не се върти? * Резервната *

 

8. В джунглата докарали телефон, кой ще се обади? * Който има левче *

 

9. Коя е най-дългата дума? * Ластик, можеш да я разтягаш колкото искаш *

 

10. Колко завоя има в света? * Два: ляв и десен *

 

11. Какво си мисли щъркела като стои на един крак? * Че ако си вдигне и другия ще падне *

 

12. А какво си мисли човек като стои на един крак? * Че е щъркел *

 

13. Защо който пуши Стюардеса не остарява? * Умира млад *

 

14. На кой цар короната е най-голяма? * На този дето главата му е най-голяма *

 

15. От коя страна на чашата е дръжката? * Външната *

 

16. В каква чаша се налива вино? * В празна *

 

17. Виетнамец и руснак се състезавали, кой ще изпие повече машинно масло. Победил виетнамеца. Защо? * Защото изпил повече машинно масло *

 

18. Като го хвърлиш бяло, като падне жълто? * Яйце *

 

19. Коя риба е най-малка? * Тази, на която опашката е най-близо до главата *

 

20. Защо Наполеон е бил на бял кон? * Да не ходи пеш *

 

21. Коя е най-горната част на колата? * Прахът *

 

22. Какво има в центъра на София? * 'Ф' *

 

23. Кога виждайки 4 казваш 16? * 4 часа след обет *

 

24. Какво има в края на всеки път? * 'Т' *

 

25. Каква е разликата между лъвът и кучето? * Можеш да кажеш 'I love you' , но не можеш да кажеш айкучю *

 

26. Какво ще си помислиш, ако видиш човек да ходи с надолу главата? * Че е новозенландец(от другата страна на Земята) *

 

27. Къде си роден(а)? * В родилния дом *

 

28. Малко червено мирише на нафта? * Ягода (Ти ли ще ми кажеш с какво да си поливам градината) *

 

29. Малко жълто яде камъни? * Малък жълт каменояд *

 

30. Малко жълто не яде камъни? * Малък жълт каменояд на диета *

 

31. Дълго бяло. Що е то? * Бял конец *

 

32. Дълго черно. Що е то? * Сянката на белия конец *

 

33. Малко кафяво царя от път отбива? * Лайно *

 

34. Малко червено, бере се със стълба? * Ягода (Ти ли ще ми кажеш, с какво да си бера ягодите) *

 

35. Малко червено с малко черно? * Муха с разбит нос *

 

36. Защо диаметъра на кръглата маса е 22 метра? * Защото рекорда по надплюване е 21 метра *

 

37. Нощна граблива птица с 9 букви? * Кооптакси *

 

38. Защо първо се вижда светкавицата, а после се чува гръмотевицата? * Защото очите са по-близо от ушите *

 

39. Голямо черно виси на стената? * Пиано (Ти ли ще ми кажеш как да си подреждам стаята) *

 

40. Кое е най-тънкото нещо? * Паста за зъби използвана от габровец *

 

41. Как можеш най лесно да преброиш жителите на Габрово? * Като хвърлиш 1 лев на центъра *

 

42. Негър влязъл в бяло море, какъв ще излезе? * Мокър *

 

43. Кой град в България е най-остър? * Трън *

 

44. Кой град в България е най-висок? * Кула *

 

45. Каква е разликата, когато падаш от първия и от деветия етаж? * От първия се чува 'туп а-а', а от деветия 'а-а туп' *

 

46. Защо в Америка правят бели шоколади? * За негрите да не си хапят пръстите *

 

47. Една камила бягала в пустинята, бягала и умряла. Защо умряла? * Хванала пневмония от вятъра който я духал *

 

48. По какво си приличат тъщата и тортата? * И двете са предпочитани студени и със свещи *

 

49. По какво си приличат бялата мечка и девствената жена? * И двете са на изчезване *

 

50. За какво се носи чадъра? * За дръжката *

 

51. Мелез между едногърба и двугърба камила? * Едно и половина гърба камила *

 

52. Мелез между змия и таралеж? * Бодлива тел *

 

53. Виси на стената и мирише на мърша? * Часовник с умряла кукувичка *

 

54. Как се лови заек? * Поръсваме един камък с пипер, заека го подушва, киха, удря си главата в камъка и припада, след което отиваш и го прибираш *

 

55. Какво е зиг-заг? * Най-краткото разстояние между две кръчми *

 

56. Малко, жълто и пълзи? * Виетнамец търси мина *

 

57. Малко, жълто и лети? * Виетнамец намерил мината *

 

58. Какво ще си помислиш, ако видиш на едно дърво накацали много врабчета? * Имат събрание *

 

59. Кога една жена може да направи един мъж милионер? * Ако преди това е бил милиардер *

 

60. Кога е празника на трабантчето? * 24 май-ден на книжнината *

 

61. Коя жена е цвете? * Мъжът на която е ливада *

 

62. Какво ще стане, ако маймуна се качи на едно дърво? * Маймуните на земята ще станат с една по-малко *

 

63. Може ли син химикал да пише червено? * Да, ако му е червен пълнителя *

 

64. Коя врата не се затваря? * Футболната *

 

65. Къде през лятото има лед? * В хладилника *

 

66. По какво си приличат стария телевизор и жената? * По това, че като им треснеш по един, започват да работят *

 

67. Как ще познаеш, че в хладилника има мравка? * По леко открехнатата врата *

 

68. Може ли само с един чадър да останат сухи осем момичета? * Да, ако не вали *

 

69. Кога термометъра се вдига? * При топло време *

 

70. Кога термометъра пада? * Когато не е добре закачен *

 

71. Кое е последното нещо, което минава през главата на муха блъснала се в бързо движещ се автомобил на магистрала? * Гъзът и

 

 

 

В случай, че се нуждаеш от допълнителни доказателства, че човешката раса е обречена на глупост,

ето някои действителни инструкции за ползване, отпечатани на етикетите на някои стоки:

 

На сешоар “Myer”: Не го използвайте по време на сън. (Ужас! Та нали това е единственото време,

когато мога да си направя прическа!)

 

На пакет чипс: Може да спечелите! Покупката не е задължителна! Подробносите са вътре в плика.

(Може би това е специално за джебчии?)

 

На опаковката на сапун Palmolive: "Указания: Използвайте като обикновен сапун.” (и как по-точно?)

 

На някои замразени храни: “Предложения за приготвяне: Размразете.” (Все пак това е “само” предложение.)

 

На кутия от десерта “Nanna's Tiramisu” (отпечатано отдолу на кутията): “Не обръщайте наопаки.”

(ами... май че късно го прочетох, хм!)

 

На специалния пудинг “Marks & Spencer”: "Продуктът ще е горещ след затопляне.” (... а пък аз си мислех ...)

 

На опаковката на ютия от веригата магазини K-Mart: "Не гладете дрехите си върху тялото си."

(но нима това няма да ми спести малко време?)

 

На детски сироп за кашлица: "Не шофирайте, нито се занимавайте с машини след приемането на това лекарство.”

(Как биха намалели строителните аварии,

ако можехме да накараме онези настинали 5-годишни хлапета да не вдигат вилиците си с толкова голяма скорост!)

 

На приспивателното “Nytol”: "Предупреждение: Може да предизвика сънливост. " (а ... аз за какво го вземам???....)

 

На повечето коледни лампички: "Само за употреба вън или вътре" (в противовес на ... какво?)

 

На пакет с японска храна: "Да не се използва за друга употреба."

(Моля някой да ми помогне, тек съвсем се обърках, а съм много любопитен.)

 

На пакетче с фъстъци “Nobby's”: "Внимание: Съдържа ядки.” (Може да се използва като новинарско заглавие!)

 

На пакетче ядки на American Airlines: "Инструкции за ползване: Отворете пакетчето, изяжте ядките."

(Стъпка 3: може би, хм... използвайте полетети на Авиокомпания “Балкан”?)

 

Тук не обвинявам фирмата. За следващия надпис са виновни родителите: На детски костюм на Супермен:

“Носенето на този костюм не поражда летателни способности.”

 

На шведски бензинов трион: “Не се опитвайте да спрете триона с голи ръце или гениталии.”

(... дали има много такива случаи?)

Edited by The`ScorpioN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...