Jump to content
BulForum.com

WarCraft3: Frozen Throne


JOKe

Recommended Posts

SK.Insommnia ima mnogo dobri shansove da zapazi titlata si,razbira se ako ne sreshtne po putq 4K.Grubby ili SK.Zacard(koito btw e s4itan za nai-dobriq orc v momenta)

Btw 4k.FoV vuobshte ne se klasira na WCG,taka 4e shte mu e baq trudno da spe4eli ;)

Ako govorim za favoritite po rasi,eto gi moite:

Human:

SK.Insomnia

SK.FaTC

4K.ToD

Orc:

4K.Grubby

SK.Zacard

Night Elf:

Spirit_Moon

SK.Wizard

Freedom.Werra

Undead:

SK.Madfrog

 

I za da pokaja zashto smqtam,4e Insomnia ima mnogo dobri shansove,pro4etete samiqt toi kakvo kazva po tozi vupros...

What are your expectations for yourself?

 

SK.Insomnia:Well i expect to do good, but i really hope they will use the latest patch on WCG. If 1.16a will be played i dont think i have very good chances to win again, but at least top 3 is still possible without a doubt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply
SK.Insomnia:Well i expect to do good, but i really hope they will use the latest patch on WCG. If 1.16a will be played i dont think i have very good chances to win again, but at least top 3 is still possible without a doubt.

 

hmmz... will see... vse pak e BG i 6a vikami za nego no vapreki vsi4ko... v posledno vreme ne e towa koet be6e!

Link to comment
Share on other sites

bratle... lada ne 4e te obijdam ama govori6 s gameri ot visoka klasa

nai malkoto 4e az i perfect one bqhme na kvalifikaciite i bqhme v nai trudnite grupi.. znaim vsi4ki i vsi4ko.. runner buzi lvl ... tui 4e ... ne si nameril pravilnata auditoriq za tazi informaciq [i ne sa kazvali 4e 6te go reset a samo 4e 6te ima nqkuw sezon s nagradi]

 

Нещо не си ме разбрал... :blink: някои да е казвал че сте ламери.Просто казвам аз какво знам и btw и аз не сьм ламер,имам 3000+ игри в battle.net :woot и сьм бил ранк 2 в европата -random team около месец,така че стига с тва мерене на пишките :rolleyes:,затова не искам да пиша в тоя форум и наистина щяха да ресетват тва го пишеше на близард саита.Както и да е за WSG мисля че Х-а за големи турнири се стяга и показва наи-доброто :)(а то хич не е малко) ;) ,но все пак мисля че Груби ще ги накаже.Пьрвите трима ще са с раси ud или ork така мисля :woot но тва е само прогноза

Link to comment
Share on other sites

AbouseyouDNA aka. 4k-grubby[nai dobriq orc v sveta bez spor]

ako nqkoi iska da dobavi igra4 da pi6i :) :D

 

Мися, че Zacard изобщо не отстъпва на Grubby. Много добър Орк. За съжаление не съм гледал нито една игра м/у двамата. Много ще ми е интересно.

Link to comment
Share on other sites

men me kefi unikalnoto micro na madfrog, a lubim igra4, ot starata 6kola, pove4eto ot vas sigurno ne go znaqt, mi e CreePbORn(biv6 igra4 na dsky,koito i te ve4e sa biv6i R.I.P)

zacard-wyv master

alt)duckie-fiend abuser

4k.grubby-abuser kato cqlo:)))

no madfrog e nai-dobriqt igra4 v sveta spored men, vypreki 4e e s ud, a az igraq orc

ai dano vse pak da ima reset i da sa oprai laga

amin

Link to comment
Share on other sites

men me kefi unikalnoto micro na madfrog, no madfrog e nai-dobriqt igra4 v sveta spored men, vypreki 4e e s ud, a az igraq orc

ai dano vse pak da ima reset i da sa oprai laga

amin

 

absoliutno vqrno :D tova za men e nai-velikiq i spored men 6te zeme ili 2oro ili pyrvo mqsto.

 

A kolkoto do neta dano opraat rabotata 6toto otkakto pusnaha bezplatnite modemi se usra neta na evrocoma na ni6to ne prili4a ... ne sym igral ladder ot nas moje bi 2 meseca ve4e. Samo ot s0s-a predi 2 dena hodih napraih 2 igri4ki i mislq 4e edinata ve4er se be6e oprail neta i sednah da poplay malko aT s perfect.

 

@The_Dragon awe FoV mislq 4e se klasira we man. Toi stana pyrvi na ESWC toi napravo se klasirva za WCG. Mislq 4e top3 se klasirat za wcg si4kite. Nevyzmojno da ne otide toq pi4 e mnogo lud i toi makar da e fat and little ugly korean man. Kolkoto repa mu gledam se bie ne ka4vat reps v koito pada i mnogo lud kontrol ima i toi. igrae mnogo standartno oba4e i upravlqva mnogo dobre unitite vs elf e unikalen tipa toq pi4 elfite kak gi bie ne e istina ... si4ko iz4isleno.

 

A kolkoto do liubimite mi igra4i tova sa:

Undead:

1.Nai-velikiq za men igra4 tova e : SK.MaD]Q[FroG i 6te si ostane the best za men dori i da otpadne na WCG.

2.mouz.HasuObs velik e toq pi4 e neveroqtno otka4en i polzva nestandartni taktiki i me kefi kvo upravlenie ima.

3.Panic_WasaNo super lud i to4en tip ne e nqkoi gaden Unmannered asshole. Dori v4era si lafih s nego. I Perfect sy6to. I kaza 4e 6te na vikne v igra ako pravat super to4en.

4.mouz.MightyX toq tip igrae mnogo nestandartno i me kefi. Ne6to koeto ne moje da se vidi vyv vsi4ki reps prosto seki pyt izpolzva razli4na taktika i sym iskal da vida primerno ne6to keto az polzvam vs orc da go napravi gosu igra4 i toi go pravi CL + fiends i ne6to mnogo interesno vsqka igra fast exe nezavisimo na koq karta. Lud ... Vs elf igrae razli4no sqka igra edin pyt na DL s ghouls + gargs drug pyt s DK i standart ili fiends mnogo lud tip e toq. Tova me kefi u nego.

5.4k-Fury makar da e otslabnal mnogo e velik igra4 i toi.

6.3wD.420

7.Dirty_Toilet LUD!!! tova e mnogo to4en tip

 

Orc:

1.SK.Zacard

2.4k.Grubby

 

Human:

1.SK.Insomnia

2.SK.FatC

3.SK.Heman

4.mouZ.Spell

 

Elf:

Tuk nikoi ne haresvam za6toto prosto e nenavijdam taq rasa !

 

makar i da igraq UND gledam i reps mejdu drugite rasi pr.Hu vs Orc prosto mi e interesno da gledam dobri igra4i.

 

ina4e si4ko 6to sym izbroil go uvajavam kato igra4. :) to ostava6e i da ne go uvajavam kato si4kite sa gosuta no da si priznaq za men nai-ludiq e FroGa i tva e.

Ina4e ot BG uvajavam nai-mnogo Dirty_Toilet super mnogo sym se nau4il ot nego na UND mnogo raboti mi e pokazval i e mnogo dobyr friend to4en i sym se razbiram s nego mnogo dobre. :)

 

BTW moje mnogo gluposti da sym govoril no se izvinqvam. Ne 4eta kakvo sym pisal prosto pi6a kvoto mi doide na um :P

Link to comment
Share on other sites

ESWC i WCG sa napulno razli4ni neshta,ima si kvalifikacii i za dvete.

Vsushnost ot top 4 na ESWC samo SK.Madfrog shte igrae i na WCG,ostanalite trima(SK.Sweet,4K.FoV,SK.Heman) ne se klasiraha na WCG 2004.

BTW FoV e mnogo silen glavno v mirror match-ovete Und vs Und.

Predi 2 dni se igraha nqkoi show matches i vijte rezultatite i si pravete izvodite kolko sa opasni koreicite ;)

4K.Fury vs Swain[FrienZ] 0:1

4K.ToD vs Cherry-Reign 0:1

4K.Zeus[19] vs SK.Zacard 0:1

4K.FoV vs Spirit_Moon 0:1

4K.Grubby vs ReX.Evenstar 0:1

Samo da uto4nq,4e igrite sa igrani na lan v Koreq,taka 4e nqma neshta kato lag...

Link to comment
Share on other sites

4K.Grubby Rulez :P Az mislia 4e toi 6te zeme minalogodi6nata titla na X-a,makari da ima silna konkorenciq kato Frog , X-a i kompania . :evil are uspeh na vsi4ki i kolkoto moje po malko lag :P i btw Grubby>>Zakard=Mass Air Abuser.

Zakard ne moje da igrae s ni6to drugo osven mass wyvs i izob6to ne e creative player... Grubby N1 ! ! ! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Според мен, до полуфинала няма стигне нито един Орк.

 

Za6to? 4K.Grubby mnogokratno e pobejdaval Insomnia, MadFrog, Sweet[saint], Deadmani mnogo drugi GoSu-ta . Ownva Human nai-lesno, Orc mirror-toi e nai dobriq orc v sveta, undead otkakto nqma Destroyer abuse nikoi undead ne go e bil,edinstvenata mu problemna rasa e Night Elf. taka 4e Grubby ima golemi 6ansove za prizovi mesta na WCG-to.

Link to comment
Share on other sites

ESWC i WCG sa napulno razli4ni neshta,ima si kvalifikacii i za dvete.

Vsushnost ot top 4 na ESWC samo SK.Madfrog shte igrae i na WCG,ostanalite trima(SK.Sweet,4K.FoV,SK.Heman) ne se klasiraha na WCG 2004.

BTW FoV e mnogo silen glavno v mirror match-ovete Und vs Und.

Predi 2 dni se igraha nqkoi show matches i vijte rezultatite i si pravete izvodite kolko sa opasni koreicite ;)

4K.Fury vs Swain[FrienZ] 0:1

4K.ToD vs Cherry-Reign 0:1

4K.Zeus[19] vs SK.Zacard 0:1

4K.FoV vs Spirit_Moon 0:1

4K.Grubby vs ReX.Evenstar 0:1

Samo da uto4nq,4e igrite sa igrani na lan v Koreq,taka 4e nqma neshta kato lag...

 

awe kade go vidq tova 4e nqma da u4astvat we? nqma takova ne6to Heman FoV i sweet 6te u4astvat + madfrog 6te vidi6 nevyzmojno e da ne sa se klairali.

 

A tova za tiq show matches FoV 6to si go slojil pri nekoreicite we ? FoV e ot koreicite i q mi dai link4e da vida az da se uvera 4e FoV pada prosto Impossible. Az sleda si4ki reps na nai-dobrite Undeadi 6toto sym undead player. Da ne bi da e igral Orc Fov za da padne 6toto gledam naposledyk igrae Orc s nqkyv drug acc for fun. Ne kazvam 4e FoV e nai-dobriq ot vsi4ki undeadi, no naistina e nai-dobriq Undead ama nai-dobriq na Mirror game. Az nego pa izob6to na mirror ne sym go vijdal da pada az i na normalna igra ne sym gledal reps v koito da pada smisyl igri kato igri primerno 2/3 ili 3/5 ne6to takova tova imam predvid. 6toto oniq den gledah kak edin Undead go bi ama FoV be6e Orc a toq undead mu razkaza igrata s Wyrms cqla igra obikalq6e i mu zima creepovete s licha i Dk-to i pravi upgreidi na wyrmovete za armor 0/3 gi napravi i tiq kamikadzeta ni6to ne uspqha da napravqt dori 1 wyrm ne butnaha 6-7 kamikadzeta ... toi prai 40% reduce + scroll of protection im pusna.

 

4K.Grubby Rulez  :P  Az mislia 4e toi 6te zeme minalogodi6nata titla na X-a,makari da ima silna konkorenciq kato Frog , X-a i kompania .  :evil  are uspeh na vsi4ki i kolkoto moje po malko lag :P i btw Grubby>>Zakard=Mass Air Abuser.

Zakard ne moje da igrae s ni6to drugo osven mass wyvs i izob6to ne e creative player... Grubby N1 ! ! !  :beerchug

 

Grubby v momenta e mnogo slab i edva li 6te uspee da napravi ne6to za 5-6 dena toi po4va mai nqkade na 6-7mi Oct. Grubby ni6to nqma da napravi spored men sy6to kakto 4k-fury i toi e na sy6toto derije nikyv go nqma padna ot na6iq bulgarin 3wD.Oma-S.Jack li ne6to takova be6e Elf-a izloji se az ne sym o4akval takova ne6to ot Fury be6e edin ot nai-dobrite da ne kazvam nai-dobriq undead po edno vreme.A tiq ot mTw da ne razpravqm za tqh hi4 gi nqma az imam 4uvstvoto 4e toq mtw-lash na 0 6te go biq az deto ne se pi6a za gosu ama opredeleno 6te mu zema nqkolko igri a predo toq 4ovek be6e takyv tactic prosto lud be6e nqkvi izvynzemni taktiki prai6e. Igrae6e Random t.e sys si4ki rasi po 1 seriozen account napravi i ot tam mircoto mu be6e neveroqtno i ako be6e hvanal edna seriozna i da igrae do sega 6te6e da e nai-ludiq. A kolkoto do mtw-taker toq pi4 osven da zakulva drugo ne znam dali moje ... pylen hal.

 

Btw Zacard e mnogo dobyr we nedei taka spored men v momenta e >>>>>>> ot grubby ama mnogo mnogo >>>>

 

Според мен, до полуфинала няма стигне нито един Орк.

 

Mislq 4e toq Zacard 6te se predstavi dobre.

 

Za6to? 4K.Grubby mnogokratno e pobejdaval Insomnia, MadFrog, Sweet[saint], Deadmani mnogo drugi GoSu-ta . Ownva Human nai-lesno, Orc mirror-toi e nai dobriq orc v sveta, undead otkakto nqma Destroyer abuse nikoi undead ne go e bil,edinstvenata mu problemna rasa e Night Elf.  taka 4e Grubby ima golemi 6ansove za prizovi mesta na WCG-to.

 

Verno 4e e pobejdaval. Da tuk si prav gledal sym mnogo reps na nego vs Zdravko(Insomnia) ama tova be6e predi mnogo vreme toi po-edno vreme sprq da igrae grubby. Mnogo e otslabnal we poslednite reps deto mu gledam e napravo kato nqkoi noob ne znam mislq 4e ni6to nqma da napravi, no 6te vidim.a verno 4e Orc mnogo lesno ownva human ako znae6 kak da si napravi6 igrata, no za undead tova 4e dest ne sa taka kato bqha izob6to ne pre4i az Orc im igraq na mass abuse s fiends i gi biq prosto ne gi ostavq6 i tova e. A nito 1 undead ne igrae na fiends i tova ne moga da go razbera edinstveniq koito igrae taka e mightyX za tova me kefi mongo toq tip. A za elf pomna predi 4e ORC>>>ELF razmazva6e elfite kogato katapultite bqha nabuzemi do dupka i ubivaha vsi4ko a sega ot nqkolko patcha nasam si4ki orci sa oplakvat ot elf i to normalno za6toto na elf ni6to ne sa im promenili ot nqkolko patcha nasam samo polojitelni promeni im pravqt.

Link to comment
Share on other sites

E nqma da se bazikum,4e ne sa se klasirali...prosto ot Sweden imashe samo 1 mqsto i go spe4eli Madfrog,kato na finala na kvalifikaciite pobedi imenno Heman s 3:2 igri.

Sweet i FoV prosto ne se klasiraha,koreiiskite kvalifikacii sa izkliu4itelno trudni i vsi4ko e vuzmojno.Btw imenno Spirit Moon otstrani FoV v klalifikaciite.

Eto vi i grupite za WCG,za da se ubedish koi igrae i koi ne ;)

Group A

 

John Benedict 'janby' Cruz

 

Damiano 'DVD[LuX]' Di Vincenzo

 

Chanin 'Indalecio' Tingruttanasuwan

 

Kerem 'Venom' Pulat

 

Daniel Gozalvez 'santo_redentor' Serranone

 

Martin '[3wD]Four20' Kadinov

 

Group B

 

Edgardo 'gmx.AMD]NinJA' Flores

 

Martin 'TAG.PuReBall' Rome

 

Jesus 'Aw]Najes' Navarro

 

Matt 'rS`eTcheD' Carrier

 

Yosef 'viczhou' Tjan

 

JaeHo 'Spirit_Moon' Jang

 

Group C

 

Manuel '4K^Grubby' Schenkhuizen

 

Nickunj 'Final Element' Bansal

 

Andrea 'nW.Caf1' Stirparo

 

Royce '[aLt]fLy' Rahardja

 

Alexandr 'Darksun[RA]' Kolesnikov

 

Constantin Sebastian 'TeG-Rushmeplz' Toader

 

Group D

 

Jorge Eduardo 'Mr.TuTu' Lausi

 

Miroslav 'oGp.Spermon' Chillik

 

Munkhbat 'Mirth' Buyantogtokh

 

Hwang 'SK|Zacard' Tae Min

 

Marcus 'g3x-Skyward.jNg' Locatelli

 

Dennis 'mouz|HasuObs' Schneider

 

Group E

 

Meng Choon 'RoMaNc3' Yan

 

Carlos 'jNg.Levin' Cruz

 

Fredrik 'SK|MaDFroG' Johansson

 

Alexandru '[64AMD]Crimson' Andrei

 

Nguyen 'HutrVie' Le Cong

 

Vitezslav 'kacer-donald' Smid

 

Group F

 

German '[MK]Feanor' Valencia

 

Claudio 'AgS-God' Cacho

 

Dominic 'sCa)HasuHasi' Hassler

 

Antoine 'SK|FaTC' Zadri

 

Joe 'rS`Shock' Anderson

 

Le Huu 'singlezz' Thinh

 

Group G

 

Alex 'Daw.CrazYCat' Haj

 

Ko Woei 'Myth.CareFly' Chen

 

Siavash 'Me.Manwe' Sameni

 

Taras 'Fudes.Fodder' Taranenko

 

Alexey '[3wD]Ranger' Churkin

 

Group H

 

Angel 'RockStar' Alvarez

 

Alexey 'L_Clan_zChobo' Biletkov

 

Yong Suk 'Freedom' Chang

 

Philip 'BMi-PhiLBot' Miraldo

 

Marian 'SGC.Frido' Fridrich

 

Group I

 

Matthew 'SK|Wizard' Anderson

 

Daniel 'SK|Miou' Holthuis

 

Balint 'xDk.WarBringer' Szabo

 

Sergey 'Paladin' Pripuskov

 

Ivan '[64AMD]Soul' Demidov

 

Martin 'SGC.Tlaloc' Kovacic

 

Group J

 

Igor '[64AMD]Caravaggio' Lyalin

 

Nguyen 'Thirdwar' Manh Linh

 

Filip 'Rista' Markovic

 

Yoan '4K^ToD' Merlo

 

Matyas 'BTeam.BuchTa' Deml

 

Cristian Orlando 'TeG-Orly' Ispas

 

Group K

 

Gregory 'Acid' Gubin

 

Andreas '[64AMD]Racor' Walzer

 

Anthony 'A77.Juvenile' Fellowes

 

Kwok Wai 'TheBm' Wong

 

Alex 'TAG.BoNd' Bond

 

Jos 'Lynx.Zerter Buyvoets

 

Group L

 

Jere '[3wD]eNvious' Huumo

 

Rui 'stt.Hamperer' Vaz

 

Andrew 'mOOn-GlaDe' Pender

 

Pier-Alexis 'the-fallen-frog' Chabot

 

Cihan 'DkH|EvE' Kileci

 

Laurent 'GG-Chobo' Lethimonnier

 

Group M

 

Michael 'nEph*Giacomo' Hladik

 

Cristian 'TeG-BirD' Gaina

 

Zdravko 'SK|Insomnia' Georgiev

 

Miguel 'gmx.AMD]instinc' Martinez

 

Paolo 'Icest0rm' Pericolini

 

Hugo Carracedo 'x6|Kunyyori' Jimenez

 

Group N

 

Lik Yan 'ToNY' Wong

 

Miguel Pou 'ToRReN' Mulet

 

Luis Ivan Alfaro 'Vannovich' Dardon

 

Yong Shan 'MiNeTwk' Liang

 

Rodrigo Bustos '13est_HeAvY' Sazo

 

Daniyar 'Pikwic' Kolumbaev

 

Group O

 

Krystian '(DUNE)Snake' Pengiel

 

Alex 'a]X[TerrorBlade' Benner

 

Dmitrij 'reset|3Bepb' Stepanko

 

Arvid 'Myth' Fekken

 

Georgi 'ZeeRaX' Marinov

 

Dennis 'Shortround' Chan

 

Group P

 

Mykhaylo 'GSC.Hot' Novopashyn

 

Rony 'lms_feral_id' Harsono

 

Rasmus '4K^KaJ' Simonsen

 

Jan 'oGp.Johny' Fekes

 

Tomas 'BTeam.zEro' Bojanovsky

Kolkoto do shansovete,mislq 4e Grubby i Zacard imat dosta dobri shansove da stignat dokraq na turnira,Madfrog sushto.Ot Humanit-e Insomnia,FatC i ToD(koito btw e v mnogo silna forma naposleduk i v Kalimdor napravi mnogo vpe4atlqvasht rezultat Level 49 - 207/37...

Kolkoto do replay-ite ot show ma4ovete,nqma takiva.Eventualno moje da se poqvqt v net-a VODs.Vse pak tova sa predsezonni ma4ove ot MBC PLV,a tam sa zabraneni replay-ite,zashtoto ma4ovete se pokazvat po televiziqta.

Link to comment
Share on other sites

Ako 6te govorim za rezultati v 4ujdi realms... 4k.Grubby togaa trqa da e the best player in the world 6tot vuv absolutno vsi4ki realmi e v top 32 s stats 200/20

ne si spomnqm na kogo be6e replikata 4e orc nqa stigni na finala

no sega e momenta da zaloja 4e orc 6te vzeme finala.. koit kwot 6te da mi govori twa v momenta e nai ama nai silnata rasa v igrata... sus ili bez abuse grubby vzima turnira

Link to comment
Share on other sites

Ako 6te govorim za rezultati v 4ujdi realms... 4k.Grubby togaa trqa da e the best player in the world 6tot vuv absolutno vsi4ki realmi e v top 32 s stats 200/20

ne si spomnqm na kogo be6e replikata 4e orc nqa stigni na finala

no sega e momenta da zaloja 4e orc 6te vzeme finala.. koit kwot 6te da mi govori twa v momenta e nai ama nai silnata rasa v igrata... sus ili bez abuse grubby vzima turnira

 

No!!! ELF>ORC v momenta elfite prevyzhojdat orc i ne se znae kakvo 6te stane. Az ne bih podcenil nito human nito undead prosto si4ki pazat umeniqta si za turnira madfrog na turniri se edno e drug 4ovek we. Za tova ne moje da se govori sys sigurnost no opredeleno grubby ni6to nqma da napravi az ti go kazvam gledai mu malko reps naposledyk da vidi6 kolko se izlaga tolkova e otslabnal...

Link to comment
Share on other sites

Ako 6te govorim za rezultati v 4ujdi realms... 4k.Grubby togaa trqa da e the best player in the world 6tot vuv absolutno vsi4ki realmi e v top 32 s stats 200/20

ne si spomnqm na kogo be6e replikata 4e orc nqa stigni na finala

no sega e momenta da zaloja 4e orc 6te vzeme finala.. koit kwot 6te da mi govori twa v momenta e nai ama nai silnata rasa v igrata... sus ili bez abuse grubby vzima turnira

 

Absolutno suglasen sam For The Horde ! ! ! :punk Az li4no zalagam 4e Grubby 6te stigne po-dale4e ot Zakard za6toto se e specializiral v edna strategiq i 6te namerqt na4in da mu q probiqt... no za grubby- :D tova e nai-creativniq igra4 koito sam vijdal nqkoga, ne slu4aino mi e favorit :)

Link to comment
Share on other sites

napulno sum saglasen za twa 4e elf>orc no az ne vidqh koi elf moje da naprai ne6to ako nqkoi mi napi6i da.. ama ot tiq det pro4etoh ne vijdam .. ili moje bi prosto ne sa mi poznati :(

no NIKOGA NE GLEDAITE REPS ZA6TOT TAKA NQMA DA SE NAU4ITE KAK DA IGRAITE A KAK DA ABUSE!!!

[li4no mnenie po vaprosa]

Link to comment
Share on other sites

zacard 6te razmaje vsi4ki i 6te padne ot frederik :love :love :love , koito 6te pobedi mass wyv sys mass ghouls (s micro ghoul>wyv) , a posle 6te igrae vs 420 na final i 6te go pobedi trudno

izvodyt e,4e ud e nebalansirana rasa, a frog e s gotina pri4eska kakto obiknoveno

offtopic

daite link za changer na FT keys i si kupete traktor,6toto toi po-lesno se kara otkolkoto s orc da bie6 elf

Link to comment
Share on other sites

zacard 6te razmaje vsi4ki i 6te padne ot frederik :love  :love  :love , koito 6te pobedi mass wyv sys mass ghouls (s micro ghoul>wyv) , a posle 6te igrae vs 420 na final i 6te go pobedi trudno

izvodyt e,4e ud e nebalansirana rasa, a frog e s gotina pri4eska kakto obiknoveno

offtopic

daite link za changer na FT keys i si kupete traktor,6toto toi po-lesno se kara otkolkoto s orc da bie6 elf

 

NIKOLA tova s pri4eskata,420 i traktora beshe mnogo originalno

BUT STILL - MAD]q[FroG<<<4K.GRUBBY RULEZZ >>>ZAKARD

Link to comment
Share on other sites

SK.MaD]Q[FroG<<<<<<<<<<<<<<<<< ALL !!! :woot

 

ti ima6 li si ponqtie ot taq igra kvo me drazni6 sega qvno ne si gledal reps na froga da vidi6 na kakvo se kazva skilled player upravlenie na unitit koito sa na 330 kryv kato istinski maistor se edno e syzdaden za taq igra toq 4ovek, ne6to koeto nikoi ot drugite igra4i ne go vladee grubby mi upravlqva tam nqkvi gruntove na po 800 hp deto moje da ponese 5 min boi i da go spasi6 na 10 kryv !!! e na tva ako mu vika6 skill v momenta grubby ne moje da stypi i na malkiq pryst na FroG.A kvo da govorim pa drugite igra4i deto frog gi prai sami da si govorat padal e samo na gadniq Lost Temple zaradi smotanite humanski expandi nebalansirani.

Link to comment
Share on other sites

Smqtam 4e elemental^ e prav.. tozi put kolkoto i da ne iskam bih se saglasil...

madfrog ne e slu4aen... samo 4e grubby 6te vzeme tura.. 6te se vidi sled 1 sedmica

I NAI MNOGO SA NADQAM DA GO VZEME NQKOI KOIT NE SME GO 4UVALI DO SEGA! GL HF ALL! :) :D

Link to comment
Share on other sites

Madfrog e neveroqten igra4,no vie go vuzveli4avate prekaleno mnogo spored men...Shte se predstavi mnogo dobre bez sumnenie,no ima tolkova mnogo hora koito moje i da go biqt...

Specialno sreshtu Orc(Grubby,Zacard) shte mu e izkliu4itelno trudno,ako razbira se ne premine na Night Elf(kakto naposleduk mnogo puti napravi sreshtu Orc)

Ot druga strana Grubby ima mnogo dobri shansove,no puk toi ima seriozen problem sreshtu Night Elfs,a ima pone 3 NE-a,koito mogat da go sprat(SK.Wizard,Freedom.Werra,Spirit Moon)

Zacard izglejda s edni ot nai-dobrite shansove za pobeda sled kato e po4ti nepobedim naposleduk(v show match-a Europe vs Asia pobedi posledovatelno MadFrog,Zeus[19] i FatC) i e s4itam za nai-opasniqt koreec v momenta.

Human-ite nqmat mnogo truden match-up,no nqmat i lesen za razlika ot drugite rasi.Mislq,4e SK.Insomnia shte pokaje otnovo kakvo moje,samiqt toi kazva 4e e dobre 4e e shampion-a,koito zashtitava titlata si...zashtoto tova shte mu dade motivaciqta,ot koqto se nujdae naposleduk.Mislq 4e ima shansove da spe4eli otnovo,ako razbira se nqkoi otstrani predi tova Grubby i Zacard,zashtoto vsi4ki znaqt 4e imenno tam Zdravko mu e slaboto mqsto.

SK.Fatc igrae izkliu4itelno postoqnno v poslednite meseci i ima shansove da stigne dale4.Toi e mnogo dobur i v mirror ma4ovete i v Human vs Undead,kato drugite dva match-upa moje da se okajat problem za nego.

4K^ToD se namira v izkliu4italna forma i az o4akvam da napravi probiv na tezi WCG,mislq 4e pone polufinal e dostijim za nego...

Kakto i da e,GL za Insomnia i 420 :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...