Jump to content
BulForum.com

Parvata Lubov


Recommended Posts

Любовта,е като грипа, хващаш го без да разбереш как, тресете, изцежда те, физически, психически, финансово и накрая те зарязва и ако не се ваксинираш те повтаря.

И първият път е най зле.

 

ABSOLUTELY !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Аз първата ми любов се опитвам да я забравя!Така ме нарани!И на сичкото и отгоре чак след две годишна връзка разбрах, че е несподелена!!!!

Link to comment
Share on other sites

uf nqma li nqkoi koito misli suvsem negativno za lubovta:}to tva mai vi stava kato deviz- bqh s nego i nakraqmi bi shuta q malko po bodro be hora love nema no puk za tazi rabota ima drugi udovolstviq:}

 

 

ахехахеах :>

Аз след моята първа връзка мисля много отрицателно за нея,ама т'ва не значи,че не вярвам,че я има-просто не е за мен :>

Не искам да разкавам к'во се е случило тогава,щото макар че са минали 2 години ми става много болно.. И именно за тия 2 години осъзнах,че всичко е само фалш :> 'Взаимни интереси' и тук-там нек'ви чувства,дето изчезват от най-малкия гаф.. :>

Link to comment
Share on other sites

ахехахеах :>

Аз след моята първа връзка мисля много отрицателно за нея,ама т'ва не значи,че не вярвам,че я има-просто не е за мен :>

Не искам да разкавам к'во се е случило тогава,щото макар че са минали 2 години ми става много болно.. И именно за тия 2 години осъзнах,че всичко е само фалш :> 'Взаимни интереси' и тук-там нек'ви чувства,дето изчезват от най-малкия гаф.. :>

 

Абсолютно същата работа се случи и при мене!И се дразня адски много!Само дето първата любов мен ме промени, ама към по-лошо!Даже и приятелите ми го казват в очите. :( Е тва е кат задълбаеш, задълбаеш и накрая...в къра!

 

А я да ви питам нещо малко off такова.Вие след нещастна първа любов продължихте ли да се оглеждате за втора?

Щото при мен умря всякаква желание.Само ей така дето на**а някоя и я оставя докато спи!Не мога да се понасям заради тва, ама не мога да се контролирам бе майна!Все едно си го връщам на първата любов! :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Тук съм писал че първата ми любов си е в момента. Става дума за първа споделена. От неуспешните опити много ги имам. И винаги съм продължавал с тройно повече желание напред и накрая работата стане. Нормално.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно същата работа се случи и при мене!И се дразня адски много!Само дето първата любов мен ме промени, ама към по-лошо!Даже и приятелите ми го казват в очите. :( Е тва е кат задълбаеш, задълбаеш и накрая...в къра!

 

А я да ви питам нещо малко off такова.Вие след нещастна първа любов продължихте ли да се оглеждате за втора?

Щото при мен умря всякаква желание.Само ей така дето на**а някоя и я оставя докато спи!Не мога да се понасям заради тва, ама не мога да се контролирам бе майна!Все едно си го връщам на първата любов! :cry  :cry  :cry

 

 

То първата любов винаги променя човека :>

Или ставаш по-силен,или по-уязвим.. :>

Аз май съм от първите (аххеахехах),щото вече не ми дреме,тъй като съм си на мнение,че т.нар любов я няма,или пък не е за мен ..

Има и хора,които ги е страх отново да се обвържат,за да не изпитат отново пак разочарование.. мен специално не ме е страх,ами май като се замисля не ми се занимава с глупости B) Предпочитам да си живея животчето,дето не знам кога може да свърши,отколкото да се занимавам със сериозна връзка и утре-други ден да стане нек'ва тъпотия и да се разделя с човека,с когото уж се обичаме :>

Link to comment
Share on other sites

za men pyrvata lubov e edna golqma promqna v mirogleda na vseki. za sajalenie malko q prevaznsqt lupovta. sled vreme dori tq otlita. samo 4e nie ne go priznavame i se pravim na slepi, za6toto sme nepopravimi romantici i ne iskame da ostanem sami. istinata idva 4ak sled kato lubovta te pomete i nakraq ostane samo bolkata i sladkite spomeni, premeseni s neq.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ами не мога да забравя първата си любов..............,защото се буди всеки ден до мен :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

При мен май всяка ЛЮБОВ е първа.Не знам аз така го чуствам.

Е от тва по-хубаво нема B)

Link to comment
Share on other sites

То с искане друже само не става. Виж че аз всичко съм направил както трябва и пак го нямам това. Е, някой ден... И ти така...някой ден...

Link to comment
Share on other sites

Първия път бях наивен!

 

Втория - разочарован!

 

Третия - направо бесен!

 

И още съм бесен. Ако има четвърти път, сигурно ще остане някой труп след мен, затова далеч от тези работи.

 

 

Ч.

Link to comment
Share on other sites

То с искане друже само не става. Виж че аз всичко съм направил както трябва и пак го нямам това. Е, някой ден... И ти така...някой ден...

 

Ставаме трима.....пххххххх.....Не се знае,при мен има вероятност съвсем скоро да се изпълни.

Link to comment
Share on other sites

@Alliance: И аз съм като тебе, браточка. Късметлии сме, да знаеш:)

Не че не съм имал други връзки, други увлечения, други влюбвания, но за първи път обичам някого толкова силно, че чак да ме боли от това. Обожавам я и не мога да си представя ден без да я видя. Заедно сме вече от година и 8-9 месеца, и не само че не отслабва и не си омръзваме, а напротив, става все по-силно.

Link to comment
Share on other sites

Е то пък бивало и да омръзвате... Хм...ние пък сме заедно от близо 3години и наистина става все по-силно и така си е редно. А това дето не можеш и ден без нея...ах мамицата ви късметлийска мойта жена е в София и се виждаме веднъж на седмица или две... Ах радвайте се много се радвайте.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...