Jump to content
BulForum.com

Parvata Lubov


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply
Евала на такива хора като вас. Аз не мога да си представя как ще бъда само приятел с нея след всички неща заедно. Дано не ми се и налага да разбирам :(

 

Най-вероятно няма да бъдеш....аз поне с моята не ща да се виждам сега...

Link to comment
Share on other sites

Първата ми любов - срещнат я преди около година, сега сме заедно. Много ми е хубаво когато съм с нея, но напоследък направо съм се вманиачил едва ли не. Боли ме, когато не сме заедно, понякога ми става кофти от някакви дребни неща и понякога дори без причина потъвам в себе си и в някакви глупави чуства, и колкото и да се замислям нямам идея защо се чуствам така.

 

Преди време просто съм бил супер непукис, зарибявал съм се с момичета ала-бала, но винаги е било просто зарибяване и нищо повече. Сега вече е любов и то много много силна. Още съм малък за подобни планове, но чесно в момента ми се иска тази любов да си остане последна. Нещата са споделени - момичето също ме обича много и ни е много сладко заедно. Понякога когато ми е много кофти и тя ми се обади всичко ми светва и някак си света се променя и мирогледа ми се променя и всичко около мен засиява. Странно е ... чуствам се странно, но наистина любовта много променя човека и съм убеден, че дори и един ден това да свърши ще го помня винаги. В интерес на истината се надявам да не свършва никога, просто не мога да си представя какво ще ми е без нея.

 

Наистина понякога ми се иска чуствата ми да не са толкова силни, даже много ми се иска да мога да не я обичам толкова силно, но не мога. Това ме убива докато не сме заедно и съответно отново ми вдъхва живот, когато я видя. Не мога да си представя връзката си с нея както гледам е някои от вас - да се виждате само по 1-2 пъти седмично. Ако не я виждам всеки ден ще се побъркам...Просто макар и да не искам да си го призная имам чуството, че любовта ме прави зависим...

 

Бъди все така щастлив и вманиачен. :P Истинската споделена любов заслужава да й се отдадеш изцяло.

Много хора не оценяват това, което имат, докато не го загубят. Не бъди от тях.

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно няма да бъдеш....аз поне с моята не ща да се виждам сега...

Защото явно до толкова ти стигат силите. Аз точно като farrel последния път като се видях с бившата си приятелка си говорихме колко хубаво ни беше преди и си спомняхме.

 

Дали сегащната ми приятелка ще има нещо против факта, че се виждам с бившата? Ако ми няма доверие и смята, че това е някакъв вид изневяра може спокойно да се откаже от цялата връзка.

Link to comment
Share on other sites

Защото явно до толкова ти стигат силите. Аз точно като farrel последния път като се видях с бившата си приятелка си говорихме колко хубаво ни беше преди и си спомняхме.

 

Дали сегащната ми приятелка ще има нещо против факта, че се виждам с бившата? Ако ми няма доверие и смята, че това е някакъв вид изневяра може спокойно да се откаже от цялата връзка.

e най-накрая някой да ми направи густо :P :punk

Link to comment
Share on other sites

Въпросът: "pomnite li q shte q zabravite li ?" няма никакъв смисъл - втората му част отговаря на първата.

Как можеш да я забравиш ако не я помниш?!?

 

Според мен няма друг начин първата любов да бъде забравена, освен ако не получиш амнезия!

За добро или лошо у мен са останали само спомените, не мога да се видя с нея, защото бе чужденка!

...Море, пясък, звезди.....ееех :love

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не разбрах дали темата е за първата "споделена" любов (поради мързел да прочета цялата тема, и поради това че искам бързо да напиша този отговор в нея)

 

Моята първа любов беше несподелена.. но аз дотолкова бях хлътнал че ме докара до година и половина депресия и алкохолизъм.

После реших че няма смиъсъл и си поставих за цел да се запозная със всякакви хора (да разширя кръга от познанства) при което е имало периоди в които съм бил в 3 компании с коренно различни виждания. Това определено ме зареди с енергия и вяра че някъде там все ще изкочи някое зайче ;) В противен случай щях да си вися вкъщи и да продължвам да си слушам Korn, Deftones, Slipknot / Autechre, Aphex Twin, Boards of Canada

Не че и сега не го правя но вече пречупвам нещата през друга призма на живота :D

 

(не че съм постигнал някакъв успех, но... все пак it's better than nothing.. :hmmm: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Моята първа любов може и да е била споделена, така и не разбрах, защото бях едва на 14-15 години и момчето, което на акъл не беше много по-зряло, вероятно не е искало да се занимава с дребосък като мен. Въпреки това искри определено имаше, а аз дори изживях най-невероятните чувства в досегашния си живот (буквално бях на ръба на припадък само от парфюма му). Сега още има някакво уважение към личността му и тръпка, щом чуя името му... По-искрени и ясни чувства едва ли ще изпитам отново, но и не искам-предпочитам в спомените ми Той да бъде единственият, уникалният, незабравимият! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Моята първа любов може и да е била споделена, така и не разбрах, защото бях едва на 14-15 години и момчето, което на акъл не беше много по-зряло, вероятно не е искало да се занимава с дребосък като мен. Въпреки това искри определено имаше, а аз дори изживях най-невероятните чувства в досегашния си живот (буквално бях на ръба на припадък само от парфюма му). Сега още има някакво уважение към личността му и тръпка, щом чуя името му... По-искрени и ясни чувства едва ли ще изпитам отново, но и не искам-предпочитам в спомените ми Той да бъде единственият, уникалният, незабравимият! :wub:

Еххх...какви спомени ми навя...га бях млада и никой не ме забелязваше, а аз само дебнех да се доближа до Него, за да Го вдишам. Веднъж се докопах до шапката Му, а тя беше пропита с парфюма Му. Не отидох на един концерт, за да си стоя вкъщи и да галя и целувам тази шапка. Не, че сега е много по-различно де, ама на младини беше някак си по-друго B)

Link to comment
Share on other sites

Сефтето никога не мога да го забравя.Беше лято,беше русичка с хубаво тяло,качих си я на мотора,газ на ETZ-то и на 4-тия километър има едно много удобно място за такива работи и го направихме направо на тревата.Бях 21-годишен.

Link to comment
Share on other sites

За първи път се влюбих на преди около година и нещо... Отначало я харесвах доста, ама тя си имаше приятел и аз чаках да скъсат. Един ден като разбрах че тя заминава в чужбина да учи и живее, осъзнах че съм влюбен в нея... Тъй като знаех че няма шанс за нас двамата в продължение на един месец бях тотално смазан, не ми се правеше нищо, всичко ми омръзваше твърде бързо... След това тази тъга премина в яд. Яд ме беше на всичко и на всеки, започнах да се карам с всички... Това постепенно премина, но моите чувства към нея оставаха! Всички ми говореха че за няколко месеца ще я забравя, пък и аз така се надявах... Обаче вече мина година и 2-3 месеца и аз все още съм готов да зарежа всичко, да скъсам с която и да е, само ако тя се върне и има шанс за нас двамата... :cry

Link to comment
Share on other sites

Защото явно до толкова ти стигат силите. Аз точно като farrel последния път като се видях с бившата си приятелка си говорихме колко хубаво ни беше преди и си спомняхме.

 

Дали сегащната ми приятелка ще има нещо против факта, че се виждам с бившата? Ако ми няма доверие и смята, че това е някакъв вид изневяра може спокойно да се откаже от цялата връзка.

 

Хехе, не знам как реши, че дотолкова ми стигат силите. Може ПРОСТО да не искам да я виждам нали? Това, че е било много хубаво нищо не означава. В момента не е така ;)

 

А farrell..... тя е по-особен случай.... :D

Link to comment
Share on other sites

първата любов я помня доста добре

даже през ден я виждам

все си е така хубава като в детската градина , но чувствата изстинаха

Link to comment
Share on other sites

Абе първата любов забравя ли се !?!?

А иначе при мене беше малко странно, щотото така стана че моята първа любов стана говорителка по една телевизия и бая зор видях докато обясня на жена ми защо се изнервям докато го гледам това предаване ;)

Link to comment
Share on other sites

Еххх...какви спомени ми навя...га бях млада и никой не ме забелязваше, а аз само дебнех да се доближа до Него, за да Го вдишам. Веднъж се докопах до шапката Му, а тя беше пропита с парфюма Му. Не отидох на един концерт, за да си стоя вкъщи и да галя и целувам тази шапка. Не, че сега е много по-различно де, ама на младини беше някак си по-друго B)

 

Хихихи еми то на младини това е достатачно.

Link to comment
Share on other sites

Ако е от първа свирка е още по-гадно, да знаеш... ;)

Може да се каже, че с първата свирка идва и първата любов. Все още незнаеш "любов ли е или земетресение". Иначе и аз си пазя много спомени от първата любов, обаче защо ли повечето са без дрехи :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Първата любов....отвратително нещо!!!Тъй като аз съм обичал само 2 момичета едното от детската градина до 4 клас ама това е по детски не го считам за истинска любов....ама втората започна от 9 клас....в началото супер здраво чувство...искаш да си с нея да я прегърнеш да я целунеш....ама не винаги става както тряя(както и при мен)....съсипан съм...графиката за деня ми е следната: Ставане....училище....прибиране....спане...спане....спане....не съм ял от 2 дена....просто психически не съм гладен макар че корема ми е като бойно поле....разболях се здраво без причини....цял ден ме избива на агресия и вече се скарах с двама приятели и с майка ми без да има причина....всичко ми е криво....всеки ме нерви(а то не е така)....просто незнам как мога да се оправя....ако някой е изпитвал подобно мъчително чувство да сподели някакво решение че или ще пукна от глад или ще ми се пръсне сърцето от скръб.... :cry

Link to comment
Share on other sites

Първата любов....отвратително нещо!!!Тъй като аз съм обичал само 2 момичета едното от детската градина до 4 клас ама това е по детски не го считам за истинска любов....ама втората започна от 9 клас....в началото супер здраво чувство...искаш да си с нея да я прегърнеш да я целунеш....ама не винаги става както тряя(както и при мен)....съсипан съм...графиката за деня ми е следната: Ставане....училище....прибиране....спане...спане....спане....не съм ял от 2 дена....просто психически не съм гладен макар че корема ми е като бойно поле....разболях се здраво без причини....цял ден ме избива на агресия и вече се скарах с двама приятели и с майка ми без да има причина....всичко ми е криво....всеки ме нерви(а то не е така)....просто незнам как мога да се оправя....ако някой е изпитвал подобно мъчително чувство да сподели някакво решение че или ще пукна от глад или ще ми се пръсне сърцето от скръб.... :cry

dam poznato 4ustvo!!!ma za qdeneto samo za 2 dena i to predi 1 sedmica!!!!shte ti mine s vremeto!!!i na men sq mi e krivo shtot ma skasa no posle razbrax 4e tva e bil po dobriq variant!!!pak i i beshe nz kak da go opisha nqkva momentna lubov!!!ne beshe lubov

:(

Link to comment
Share on other sites

Първата любов....отвратително нещо!!!Тъй като аз съм обичал само 2 момичета едното от детската градина до 4 клас ама това е по детски не го считам за истинска любов....ама втората започна от 9 клас....в началото супер здраво чувство...искаш да си с нея да я прегърнеш да я целунеш....ама не винаги става както тряя(както и при мен)....съсипан съм...графиката за деня ми е следната: Ставане....училище....прибиране....спане...спане....спане....не съм ял от 2 дена....просто психически не съм гладен макар че корема ми е като бойно поле....разболях се здраво без причини....цял ден ме избива на агресия и вече се скарах с двама приятели и с майка ми без да има причина....всичко ми е криво....всеки ме нерви(а то не е така)....просто незнам как мога да се оправя....ако някой е изпитвал подобно мъчително чувство да сподели някакво решение че или ще пукна от глад или ще ми се пръсне сърцето от скръб.... :cry

 

Абе пичове борбата му е майката! Това е Вашата борба, Моята борба, Нашата борба! А сега... напред!

УАУ!

Абе споко бе. Няма непревземаема крепост, има лоша атака. Така че бой, обмисляне на действията и всичко ще се нареди. Не мислете за сега, мислете за следващия си ход.

NOT A SINGLE STEP BACK!

Поздрав за всички с разбити сърца, за тези които се борят и за тези които са "превзели крепостта" с една моя любима песен - Right Said Fred - You're my mate.

Link to comment
Share on other sites

Абе пичове борбата му е майката! Това е Вашата борба, Моята борба, Нашата борба! А сега... напред!

УАУ!

Абе споко бе. Няма непревземаема крепост, има лоша атака. Така че бой, обмисляне на действията и всичко ще се нареди. Не мислете за сега, мислете за следващия си ход.

NOT A SINGLE STEP BACK!

Поздрав за всички с разбити сърца, за тези които се борят и за тези които са "превзели крепостта" с една моя любима песен - Right Said Fred - You're my mate.

 

Да не се правя на голям любовен експерт, амаааа......защо да му се невиди ги приемате тия неща като някакво сражение, битка, война и тем подобни борби?! Не сте ли чували поговорката "На сила хубост не става"? Еми тук работата е същата.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Първата любов....отвратително нещо!!!Тъй като аз съм обичал само 2 момичета едното от детската градина до 4 клас ама това е по детски не го считам за истинска любов....ама втората започна от 9 клас....в началото супер здраво чувство...искаш да си с нея да я прегърнеш да я целунеш....ама не винаги става както тряя(както и при мен)....съсипан съм...графиката за деня ми е следната: Ставане....училище....прибиране....спане...спане....спане....не съм ял от 2 дена....просто психически не съм гладен макар че корема ми е като бойно поле....разболях се здраво без причини....цял ден ме избива на агресия и вече се скарах с двама приятели и с майка ми без да има причина....всичко ми е криво....всеки ме нерви(а то не е така)....просто незнам как мога да се оправя....ако някой е изпитвал подобно мъчително чувство да сподели някакво решение че или ще пукна от глад или ще ми се пръсне сърцето от скръб.... :cry

Това е защото не си осъзнал все още, че всички жени са к**** . Когато това стане факт няма да имаш подобни страдания :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...