Jump to content
BulForum.com

Parvata Lubov


Recommended Posts

Първата любов... хех. Интересно понятие. Със всяка следваща по-сериозна връзка (поне до сега) ми се струва, че това, преди нея въобще не е било истинско. Така че започвам да се чудя първата ми връзка (която трая 3 месеца) дали е била любов въобще...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply
Да не се правя на голям любовен експерт, амаааа......защо да му се невиди ги приемате тия неща като някакво сражение, битка, война и тем подобни борби?! Не сте ли чували поговорката "На сила хубост не става"? Еми тук работата е същата.... ;)

 

Оооооооо Лепер... Welcome back! Еми виж ся. Ако си мислиш че ше отидеш до субекта А и кажеш "Обичам те!" тя може веднага да ти отвърне със същото, а може и да те отреже. Всичко зависи от обстоялтелствата и настроението ( най-вече на тоя на който предлагаме ). Така че пробвай тва 2-3 пъти и ако окончателно ти каже тя/той " МАНИ СА БЕ ГЛУПАК! Ти не разбра ли че не ме кефиш" тогава се предаваш. Така че трябва да има бой до последния момент. И в живота е така. Нищо не става от първия път. Вярно е че със сила нищо не става ама понякога се налага. ;) :P :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...