Jump to content
BulForum.com

Parvata Lubov


Recommended Posts

Моята първа е в момента (поне така си мисля де  :wub: ) , та усещането е прекрасно  :rolleyes:  :rolleyes:

 

любов на 13 години? не мисля. имаш още да изживяваш.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply
любов на 13 години? не мисля. имаш още да изживяваш.

 

 

Казах ,че поне така мисля B) :woot

 

 

Slayer какво разбираш под пубертетски пориви ???

Link to comment
Share on other sites

Абе,кви са тия дискриминации..

Ти си на еди колко си години,ква любов и т.н.

Мисля,че е по-важно кво чувстваш,а не на колко години си,щото т'ва че си на 13г. не означава,че не си човек и че нямаш човешки чувства.

Link to comment
Share on other sites

Да бе вие го съсипахте човека. Ами че и вие да не би да не сте били на 13? Че той какво да направи че е на толкова. Като така го усеща нека е така. Много мразя изказвания от сорта "абе още си малък то това е нещо друго твоето" или "абе чакай още малко да пораснеш и ще видиш". Ами нека се радва на това което има и ако пък не е пуберска глупост? Ако си е всичко наред? На вас какъв ви е проблема с това? 4MOTION гоу ъхед само ще ти кажа. Наслаждавай и да не ти пука за друго. То това е всичкото.

Link to comment
Share on other sites

любов на 13 години? не мисля. имаш още да изживяваш.

 

Да и аз така мисля. Според мен като порасне ще разбере дали наистина е било любов или не. На момента не можеш да осъзнаеш. Поне с мен така стана. ;)

Link to comment
Share on other sites

Да и аз така мисля. Според мен като порасне ще разбере дали наистина е било любов или не. На момента не можеш да осъзнаеш. Поне с мен така стана. ;)

I s men taka stana i to to4no kogato bqh na 13 :punk Ei kakvi vremena bqha :( Retrospekciqta e hubavo ne6to :)

Link to comment
Share on other sites

:love :sick :love :love :lol: off,, kak moje da q zabravi 4ovek! bqx v 3-4 ti klas! tq be6e ot moq klas, ...,,, i to ... sega ... kakvo da pravi6?/..../ ... abe xubavo no kratko! nee si sponmqm kakvo to4no stana nakraq, osven 4e doide mn byro! i ot tovaga go karam toq pubertet,,,,,...xaxaa.... koi znai go koga! forever in love! :rolleyes: B) :woot :laughing: :confused
Link to comment
Share on other sites

Първата ми любов остави трайни спомени в мен и промени много неща в мен едва ли ще мога да я забравя.

 

Дамм....мисля че и с повечето, които са минали през любовта са се променили доста.

Link to comment
Share on other sites

Да бе вие го съсипахте човека. Ами че и вие да не би да не сте били на 13? Че той какво да направи че е на толкова. Като така го усеща нека е така. Много мразя изказвания от сорта "абе още си малък то това е нещо друго твоето" или "абе чакай още малко да пораснеш и ще видиш". Ами нека се радва на това което има и ако пък не е пуберска глупост? Ако си е всичко наред? На вас какъв ви е проблема с това? 4MOTION гоу ъхед само ще ти кажа. Наслаждавай и да не ти пука за друго. То това е всичкото.

 

Спокойно свикнал съм.... не мисля ,че трябва да се съди за човека като се прочете "other information" от профила !

 

Всеки чувства нещата си различно и сам за себе си ;)

Link to comment
Share on other sites

Щом има "първа" любов значи толкова и е било любов.Не се бъркайте с пубертетските пориви,тва не е никва любов :wub:  :pirate

 

Много правилно. Любовта е нещо, което малко или много оставя следа за цял живот. Другото са мимолетни увлечения, колкото и силни да изглеждат за съответния момент. Затова смятам, че първата ми любов е сегашната и тя ще е единствената. Просто се познавам достатъчно добре за да преценя, че повече няма да мога да изпитвам такива неща. Така че се надявам връзката ми да се запази за много много години напред :D

Може би твърденията ми ще предизвикат смях у някои, но по отношение на любовта винаги съм бил идеалист. Всъщност не винаги - за около година - две престанах да вярвам че любовта съществува.... и след това я намерих.

Link to comment
Share on other sites

Любовта,е като грипа, хващаш го без да разбереш как, тресете, изцежда те, физически, психически, финансово и накрая те зарязва и ако не се ваксинираш те повтаря.

И първият път е най зле.

Link to comment
Share on other sites

погребение? супер гадна история. какво е станало. на каква възраст беше?

 

Воубще не ми се говори, беше на 15 години от бившият ми клас.

Ми как е станало влезна в болннича да я оперират от апендисит

бият и 1-ва опоика не я хваща бият и 2-ра минават 10 минути

и би трабва да разбереш ко е станало по нататака:cry :cry :cry,беше алергичка кам опоиката. :cry :cry :cry :cry :cry :cry

 

PS:Го тура на сички шибани лекари.

Link to comment
Share on other sites

Първата любов... Разтърсваща и незабравима... :wub: Всяка минута, всеки спомен се отразява в душата ни и остава там завинаги... Дори болката е сладка... :cry :unsure: Самото наименование "първа" предполага, че има и следвща любов. И в крайна сметка не е вечна, поне не е същата изгаряща любов. Настъпва край, а тя се странсформира в друг вид чувства... В спомени...

Link to comment
Share on other sites

По дяволите разбирам те. Същото щеше да стане с жената. Или поне подобно. От един прост апендицит я мотаха 2 седмици и кусур и накрая разбира се докато питат девствено момиче дали не е бременно и й обясняват как я боли корема от наркотици и пиячка апендикса се спука и стана перитонит. Спешна операция ала-бала и накрая: "Едва ти спасихме живота"... Е да въ ибъ. Съжалявам за теб Кейтаро наистина съжалявам. Друго не мога да кажа. Всичко би прозвучало тъпо.

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали да я нареча "Животно" или по някакъв друг начин... не мисля, че има значение... Но има и такова нещо на тази планета... И се помни винаги първата любов, първия трепет, но най-много първото разочарование... :( Аз лично помня първата си любов и до ден днешен... то такова нещо не се забравя... Но не тя беше най-впечетляващата. Наско прав си, двете неща много рядко се препокриват... Мисля че сегашното ми емоционално отношение към едно същество е доста по ОГРОМНО от онзи първи трепет в който навлизаш в непознатите дерби на чувствата... Интересно е обаче да се задълбаеш в последствие....:)

Link to comment
Share on other sites

любов любов ...

сварен картоф.

разрежеш го,

а той суроф

 

 

бехехехе

май помня

кофти любов

осъзнавам че не е за мен

а е върховна

любовта де

Link to comment
Share on other sites

xm .....purvata istinska lubov ili pyrvata lubov koyato mi se e slu4ilo da izpitam ..........za pyrvata istinska .....mi o6te sym s neya imam pradvid nyama kvo da ya pomnya kato o6te ya izjivyavam i e prakrasno :love a za vtoroto mi byax mnogo malyk....no da pomnya ya i to mnogo dobre i kato napravya sravnenie s togava6nia mi vkus i sega6nia nyama sy6testvena razlika........ :) :P

Link to comment
Share on other sites

Любовта,е като грипа, хващаш го без да разбереш как, тресете, изцежда те, физически, психически, финансово и накрая те зарязва и ако не се ваксинираш те повтаря.

И първият път е най зле.

:punk :punk :punk :punk Gore-dolu se vurzva otli4no... Samo deto gripa te puska mnogo po burzo :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...