Jump to content
BulForum.com

14 лв. за кабелна


OHAHucm

Recommended Posts

1.Добре де - дайте да вземем тези абонати на евроком които сме от Тракия/засега само в Тракия има избор :angry1 / и сме недоволни да се прехвърлим на cabletel за да им дадем възможност да се разраснат и да видим какво ще направят/и за нета,и за кабелната/. Крайно време е да се появи конкуренция. А ако пак вземат да стават разни номера с рязане на кабели аз лично отговарям за блока в който живея че ще има лична физическа саморазправа с този който посмее да докосне моя собственост.Ако имате желание даже може да сформираме наказателен отряд за тези от вас които нямат възможност да се защитят сами от евентуални поразии по собствеността им. :angry1 :angry1 :angry1

2.Останалите, които са недоволни от тези цени и им е възможно/примерно не ползват нета или кабелната за работа, а за удоволствие/ да се лишат от услугите на евроком нека да го направят.

3.Като крайна цел от 1 и 2 си представям 2варианта/да се обоснова за тези които мислят написаното за празно бръщолевене/:

- евроком да въведе услугите с пакети като във всяка нормална европейска страна и всеки потребител да може да избира какво да гледа и съответно да си го заплаща.

- cabletel да се разрасне дотолкова, че да започне да носи титла "реална конкуренция" и по този начин да се постигне едно прилично поддържане на цената/освен ако 2те филми не постигнат договаряне ама засега това е невъзможна опция, а се съмнявам и в бъдеще да стане ама тъй или иначе ще мине достатъчно време/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Гадно е да ти вдигат цената на кабелната,ама аз не я гледам и не я плащам.А кво да гледам на лошо качество и тъпи програми.Нашите я гледат и досега си я плащаха,но от другата седмица или антена или кейбълтел,каквото си решът.Прехваления интернет на ГГбит(към който съм),вече и той ми писна.За 18лв. хубавки скорости(както някои казаха),но само в началото на месеца.Към края на месеца 1кб/с =инт. ;2кб/с =бг ,тва ако е доволен нет за 18 лв.Който не вярва да чете Форума на абонати на ггбит.А за рязането на антени и кабели от страна на Ек,те си знаят.В блока на братовчеда са пробвали,отрязали кабели почнали да чупат антени ама изведнъж пенсионерката на последния се развикала събрала комшиите,Ек хапнали шамари и до ден днешен не са стъпили,а целият блок е абонат на конкуренцията.

Link to comment
Share on other sites

А за рязането на антени и кабели от страна на Ек,те си знаят.В блока на братовчеда са пробвали,отрязали кабели почнали да чупат антени ама изведнъж пенсионерката на последния се развикала събрала комшиите,Ек хапнали шамари и до ден днешен не са стъпили,а целият блок е абонат на конкуренцията.

 

точно това имам предвид и аз geca - за тея които ги е бъз да се защитават ще сформираме отряди/в залата която тренирам познавам много ячки момчета които ще се навият да излеят малко тестостерон ако се наложи че и без тва от химията се натрупва в излишък :D /. Но това естествено само в случай че се посегне на лична собственост-в крайна сметка разумни хора сме.

Link to comment
Share on other sites

mobo, пак не си прав, братле! Пак кофти обосновка! Я виж какво казват хората в парламента и в правителството -инфлация няма, заплатите непрекъснато се вдигат, доходите на населението растат, жизненото равнище се повишава, скоро и в Европа ще влезнем! Бива ли да оправдаваш изнемогващата фирма, с толкова плоски обяснения!

И, пак ще ти кажа -ако на теб ти растат доходите, заради всяко от тези неща, които подробно си изброил, това може само да радва окото! На мен (интересно, дали съм само аз!) не ми вдигат заплатата, когато поскъпне токът, хлябът, бензинът, кабелната и пр.! Това си е мой проблем, де, но е кофти, когато са такива принципите. Защо ез трябва да оправдавам друг, когато са му порастнали разходите (и да му ги покривам!), а когато моите разходи (пак поради същите причини!) се повишат, да ми пука само на мен?

Link to comment
Share on other sites

То пък биваше и това да направите! Вярно е че този форум няма нищо с кабелната на ЕК , но нали всички вие там работите! Друг е въпроса е, че това което се пише едва ли отива до ушите на тези които трябва.

Мисля че е редно по Инфо канала да пуснатат няколко ред в които да кажат с думи прости за какво става дума, а не тука да си изливане гнева за безобразното им отношение за пореден път!  :angry:

Хаха. Незнаех, че работя в Евроком :D. Явно не си запознат изобщо за какво става въпрос. Малко жокерче ;). Никои от групата Moderators не работи в Евроком. Има и едно изключение но то е малко по различно.

Link to comment
Share on other sites

Хаха. Незнаех, че работя в Евроком :D. Явно не си запознат изобщо за какво става въпрос. Малко жокерче ;). Никои от групата Moderators не работи в Евроком. Има и едно изключение но то е малко по различно.

Вярно не съм запознат със въпроса, но тогава ако не е тайна къде тогава. След като взимаш позиция, която явно е в разрез с повечето от изказванията тук явно има нещо което те топли там. Освен това този форум е за обонатите на ЕК и Гига. Така че дай малко инфо за непросветените ако не е държавна тайна?!

Link to comment
Share on other sites

Вярно не съм запознат със въпроса, но тогава ако не е тайна къде тогава. След като взимаш позиция, която явно е в разрез с повечето от изказванията тук явно има нещо което те топли там. Освен това този форум е за обонатите на ЕК и Гига. Така че дай малко инфо за непросветените ако не е държавна тайна?!

Правилата

Всеки има право да си обсъжда каквато иска тема стига да е по правилата.

 

Нещо повече да разясня ???

Link to comment
Share on other sites

абе хора какво се кахърите не усещате ли че идва нова ера,ерата на цифровата телевизия.ето пристигат съвсем скоро.ще пуснат и интернет през сателита и тогава евроком ще види що е туй конкуренция и има ли тя почва в пловдив.не казвам нищо лошо за тях просто в скоро време ще им се наложи да използват нови думи в речника си.думи като маркетинг мениджмъмт и други такива чуждоземски изрази.и няма да могат да режат кабели и други подобни защото такива просто няма и затова е трудно да бъдат спрени новите фирми.евроком са добри не мога да го отрека.например в пазарджик положението е по лошо и откъм телевизия и откъм нет.те дори имат ограничение в трафика над което плащат по десет стотинки на мб пък и цените са по високи.лошото на евроком е 4е са прекалено мудни което естествено произлиза от липсата на конкуренция .но както казах скоро ще се раздвижат ако не искат някоя новопоявила се дребна но хищна компанийка да им дръпне клиентелата демек нас.гигантът ще трябва да реагира на дразненето на дребните мушици които с големия си апетит ще започнат да му подяждат лъвския пай

Link to comment
Share on other sites

mislq 4e e ve4e kraino vreme nqkoi admin da q zatvori taq tema kato ne vi otarvat uj uveli4enite samo s po dva leva kabelni shto ne si q sprete kupete si satelit minete na langame ili visio i tova e ili oshte po dobre shtom mrankate tolkova shto ne izgradite vie vasha mreja v pld vie da podbiete ekto a? da vidim kak li shte stane tova

Link to comment
Share on other sites

mobo, пак не си прав, братле! Пак кофти обосновка! Я виж какво казват хората в парламента и в правителството -инфлация няма, заплатите непрекъснато се вдигат, доходите на населението растат, жизненото равнище се повишава, скоро и в Европа ще влезнем! Бива ли да оправдаваш изнемогващата фирма, с толкова плоски обяснения!

И, пак ще ти кажа -ако на теб ти растат доходите, заради всяко от тези неща, които подробно си изброил, това може само да радва окото! На мен (интересно, дали съм само аз!) не ми вдигат заплатата, когато поскъпне токът, хлябът, бензинът, кабелната и пр.! Това си е мой проблем, де, но е кофти, когато са такива принципите. Защо ез трябва да оправдавам друг, когато са му порастнали разходите (и да му ги покривам!), а когато моите разходи (пак поради същите причини!) се повишат, да ми пука само на мен?

забавна дискусия си направихме. ти пък вярваш на правителството?

изнемогваща фирма - странно, аз пък си мислех че това е най-големия кабелен оператор на територията на пловдив, след БТК.

на мен доходите не ми растат с инфлацията, но са ми стабилни и 2 лева не ме плашат. като ме уплашат и аз ще се откажа.

недей да оправдаваш друг, когато са му пораснали разходиите и т.н. (цитирано си е по-горе) щом не искаш. Ти попита какво се е повишило, аз ти споменах първите две неща за които се сетих.

 

 

 

@overclocker: пак нищо не разбрах, ама то е щото съм тъп, прост и ограничен. и много ме страх да не обидя някого. и адски много обичам недомлъвките и дусмислиците, прикрити зад фалшива вежливост.

Link to comment
Share on other sites

Kato cheta postovete i mi stava qsno che mnogo hora shte se mahat ot EK ili pone taka tvurdqt.Ami da dopusna che i az shte se mahna ot ek i sled tva nakude.Da si pusna kabelna ot dr dostavchik,koqto e oshte po-golqma skrub ili nqkva skapana lanka(visio,gigabit t.n.)deto shte dam dvoino poveche pari za telefon za da im se obajdam vseki den shtot neta im e skapan otvsqkude.Taka che spored men na tozi etap nqma po-dobra altarnativa ot ek.V tozi post ne zashtitavam ek,ne kazvam che ek za cvete za mirisane ama... I az se qdosvam za teq 2 lv otgore ama nqma nachin.No ek ne pravqt dobre s tva uvelichenie na taksite,shtoto shte stane taka che shte ostanat bez abonati i shte si chukat glavite,no ostavam s ubejdenieto che mai tova chakat da ostanat bez abonati i togava da se setqt che...

Link to comment
Share on other sites

не се залъгвайте никой никъде няма да иде щото няма къде,верно че каналите са под всякаква критика но това е без ТВ или нет е криво :allien

Отчайващо вярно!

 

Нека не се залъгване. Както всяко нещо в близките 2 години докато ни приемат ЕС ще расте - особено услугите. Наивно е да си мислим че първо ще усетим увеличаване на доходите , а след това цените ще растят. Няма нищо чудно в това. Поне като ни опъват нека да го правят с кеф, че и на нас да ни е гот, а не с фрази от рода като не Ви харесва махайте се. Всеки ден работя с клиенти макар и в друга сфера и повярвайте ми не е това начина, но той изглежда Ви е доста чужд и затова е пренебрежителното Ви отношение към КЛИЕНТА!

Link to comment
Share on other sites

Много ми е неприятно да го кажа, но вече става прекалено! :angry:

Клиентите на ЕК се увеличват непристанно, те печелят двойно и тройно от миналата година заради интернета и пак продължават да качват цени...

Link to comment
Share on other sites

божееееееее..... що глупости се изписаха. то не бе еврокома,то не бе пражителство то не бе царя виновен. то на нас ни дай да псуваме и плюем по някои. мтел ни беше крив много му високи цените-бойкот,такситата вдигнали цената-бойкот,евоком-вдигнали цената-мизерници. ние не сме свикнали да даваме пари ако може мтел да ни плаща че им ползваме услугата а. ако може такситата да ни плащат че ни возят а.еврокома да ни плаща че му гледаме програмите и ползваме нета.аре стига сте плюли като не ви харесва чао има пощенски гълъби,градски транспорт ама и той много взе да печели та вземете си коне и каруци бе.жземете си книга пишете емеили с български пощи че е по евтино. мтел ,такситата евроком метро баничаря отсреща печелят. ууууууууууууууууууу капиталисти.

а стига тая тема я изчерпахме кой друг да уплюем-сетете се...................

Link to comment
Share on other sites

божееееееее..... що глупости се изписаха. то не бе еврокома,то не бе пражителство то не бе царя виновен. то на нас ни дай да псуваме и плюем по някои. мтел ни беше крив много му високи цените-бойкот,такситата вдигнали цената-бойкот,евоком-вдигнали цената-мизерници. ние не сме свикнали да даваме пари ако може мтел да ни плаща че им ползваме услугата а. ако може такситата да ни плащат че ни возят а.еврокома да ни плаща че му гледаме програмите и ползваме нета.аре стига сте плюли като не ви харесва чао има  пощенски гълъби,градски транспорт ама и той много взе да печели та вземете си коне и каруци бе.жземете си книга пишете емеили с български пощи че е по евтино. мтел ,такситата евроком метро баничаря отсреща печелят. ууууууууууууууууууу капиталисти.

а стига тая тема я изчерпахме кой друг да уплюем-сетете се...................

ot chasti si prav.No tuk povecheto nedovolstvame i psuvame zashtoto se vdigat cenite a ne poluchavame nujnoto kachestvo.Az ne sum za 2 lv vaprosa e che ako poluchavah nujnoto kachesvto sus radost shte si plashtam smetkite. :) Mejdu drugoto da dopulnq che boikotirahme i energoto :woot :woot ne samo(mtel,taksitata) :woot

Link to comment
Share on other sites

божееееееее..... що глупости се изписаха. то не бе еврокома,то не бе пражителство то не бе царя виновен. то на нас ни дай да псуваме и плюем по някои. мтел ни беше крив много му високи цените-бойкот,такситата вдигнали цената-бойкот,евоком-вдигнали цената-мизерници. ние не сме свикнали да даваме пари ако може мтел да ни плаща че им ползваме услугата а. ако може такситата да ни плащат че ни возят а.еврокома да ни плаща че му гледаме програмите и ползваме нета.аре стига сте плюли като не ви харесва чао има  пощенски гълъби,градски транспорт ама и той много взе да печели та вземете си коне и каруци бе.жземете си книга пишете емеили с български пощи че е по евтино. мтел ,такситата евроком метро баничаря отсреща печелят. ууууууууууууууууууу капиталисти.

а стига тая тема я изчерпахме кой друг да уплюем-сетете се...................

За Мтел не си прав. Там яко ни опъват - просто се огледай в другите държави!

Link to comment
Share on other sites

I spored mene e vreme temata da zamine na mainata si. 170 posta se povtarq edno i syshto, naistena kato ne vi haresva imate izbor, ne e kato da nqmate, samo se zamislete kolko e inflaciqta, i kolko ste jalki. Kaot vi dignaha toka kyde bqhte be otvorenite gospoda A?!!!! ili kato vi digaha vodata , hlqba benzina sireneto?????? vsichko mara vtasala na mnogo otvoreni se pravite shtoto ima edin WAREZ forum, da go pylnete s gluposti.

 

PLS nqkoi admin da e zabyrshe taq TEMA, zashtoto tq ne e uvedomlitelna, a PROSTASHKA

Link to comment
Share on other sites

A po princip kolko e bila predi da stane 14 lv?

 

 

P.P-Pitam,zashtoto ne q plashtam az kabelnata u nas,nito se interesuvam,ama kato vidqh tolkowa otricatelni komentari, i mi stana interesno za kakvi pari govorim?

Link to comment
Share on other sites

Пичове, понеже нямах друг изход и най-вече заради нет-а, днеска отидох и предплатих за 6 месеца кабелната ТВ и ми излезе 42 лева общо, т.е. по 7 лева на месец. Знам, че не са малко пари за много от нас, но друго не можах да измисля. :angry:

Лъжеш днес моя колега я плати за 6 месеца и му направиха 10% отстъпка което ша рече 10,80 на месец.Да не би да е различно в различните офиси?магаре да не си инвалид?

Link to comment
Share on other sites

na men li4no mi e interesno dali evrokom si pravi smetkata 4e s tova uveli4enie 6te otkaje baq pensioneri 6toto te si broqt vsqka stotinka a taka su6to i mnogo mladi hora koito polzvat predimno neta. A nai-lo6oto za evrokom e 4e kato izgubqt to4no tezi dva vida klienti posle i da si smenqt politikata 6te ima da 4akat nqkoi da im se vurje pak. Hahahahahahahha ........... kakvoto sam si napravi6 (EK) takova i gospod ne moje........ ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...