Jump to content
BulForum.com

14 лв. за кабелна


OHAHucm

Recommended Posts

...........I cenata na kabelnata e neobosnovano visokia- niama novi programi, niama povechenie na licenziata na BTK za prokarvaneto na kabelite koito triabva da plashtat i saotvetniat naem, ............................

БТК може да не са си вдигнали цените, но просто гонят еврокомци от каналната си мрежа. И еврокомци си строят собствена. а това са сума ти инвестиции. Който не вярва да си припомни как бе разкопан "Авксентий Велешки" наскоро. И още много ще се копае. Всеки оператор ще търси място да се навре в тротоарите да си слага кабелите. А място няма........

 

@karaman

гледам интересно, щото гледам отблизо. не ги оправдавам изцяло еврокомци и наистина не смятам че масовия потребител е теле. но просто виждам откъде е увеличението и не смятам да псувам всичко еврокомско за 2 лева. и те са хора като нас все пак. А увеличението според мен ще е само временно явление, или другите ще си увеличат повече таксите и пак еврокомци ще са далавера. Иначе няма да имат какво да инвестират и как да растат нататък. И тогава някой едър акул ще ги хапне.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Абе кво мрънкате всички. 2лв на месец - голяма работа! Че то аз ги давам тия пари всеки ден за паркинг..

Link to comment
Share on other sites

Ами два лева да 50 000 домакинства=100 000 лева месечно или 1.200.000 годишно Баровеце. Аз лично няма да ги ползвам вече, защото тези два лева за да ги вземеш от клиента трбява да му представиш нещо в по-вече. А няма нищо по-вече. И затова парите, който искат са без основание.

Link to comment
Share on other sites

Освен да вземем да се радваме, както казва mobo и да сме доволни и благодарни, че е само с толкова. Логиката му е желязна, ама много прилича на тази, според която, ако ти е тесен апартаментът, викаш тъщата на гости за 1 месец, и после, като си тръгне, разбираш какво е да живееш на широко! Имаше и още една, подобна приказка, за един, дето си удрял т@ш@ците с паве върху една релса! А, обяснението му било, че му е много гот, като не улучи! Единствено такива асоциации! Леко ми е на душата.

Монополисти са си и това е! Те, ако се напънат, могат и петкратни разходи да оправдаят (за какво са счетоводителите, а и подкупите?). Ама що трябва аз да им ги покривам?

EDIT:Е, второто обяснение, направо ме уби! Какво като и те са хора? Аз не съм ли човек? И какво значи -само 2 лева. Без да съм дребнав, мога да си ги псувам и за 5 стотинки! Аз сам против принципа. Ми айде съберете ми всички по 2 лева, че и аз да се почувствам човек!

Link to comment
Share on other sites

Ами два лева да 50 000 домакинства=100 000 лева месечно или 1.200.000 годишно Баровеце. Аз лично няма да ги ползвам вече, защото тези два лева за да ги вземеш от клиента трбява да му представиш нещо в по-вече. А няма нищо по-вече. И затова парите, който искат са без основание.

Да в това е проблема. Отношението им е отвратително към клиента, като че ли не те им хранят дълбоките гърла?! По инфо канала тече всякаква информация ( май по-вярно е да се каже дезинформация ) но не тази която трябва. Мисълта ми е тази че искам обяснения защо се налага да плащам още 2 лева отгоре.

Link to comment
Share on other sites

Абе кво мрънкате всички. 2лв на месец - голяма работа! Че то аз ги давам тия пари всеки ден за паркинг..

Ми браво на теб човече. Има една малка подробност обаче. Ти знаеш за какво си даваш тея 2лв. Докато ние не знаем за какво плащаме отгоре. Нито качеството ще се подобри нито пък ще ни сложат някоя по смислена телевизия. Тея 2лв с тях и без тях както сам казваш на ден ги даваш за паркинг(аз ги давам за фитнес) не им е проблема на хората в 2-та лева. А в това, че срещу тях не получават нищо по добро като качество :angry: Нямам нищо против и да давам по 18-20 та даже и 25лв на месец. Но срещу тея пари да получавам нещо насреща, а не 60 програми от, които за гледане стават 4-5 както съм написал в мой пост по горе.

Link to comment
Share on other sites

Да ве що вместо да дигат цената с два лева и да се обясняват как това поскъпнало,онова поскъпнало (и сигурно са прави) не кажат за кои програми колко плащат , клиентите да изберат и да махнат програми които въобще не се гледат за тези два лева. Или важно е количеството (то и количеството не е кой знае колко ама айде), а не качеството.

Link to comment
Share on other sites

За вас незнам обаче при мен следната картинка е много често срещана:

бясно натискане на дистанционното до пълно превъртане - после още веднъж след което сядам пред компа къде също имам тунер и в крайна сметка ако не дават някой мач от Англия го изгасям.

Та значи моля нека някой напише смислено обяснение защо са тези 2лева повече. С тях и без тях същатата работа, но не искам да ме правят на теле както беше писано в един пост по-горе.

 

Едит: Тук е момента да добавя че качеството което вади тунера на компа на някои програми е меко казано отвратително!

Link to comment
Share on other sites

Ей ,какво да се прави,ще се плашта. :sayjin Амам наистина като вдигат цените да пуснат по-свестни програми :angry: Поне да знаем за какво е увеличението :angry1

Link to comment
Share on other sites

всичко е въпрос на избор никой не е вързан насила. няма безплатни програми само бтв и нова тв са безплатни и то нова от 1-2 месеца.средно програма струва м/у 20-30 цента на абонат а някой програми са по 40 цента като диема но не може да пуснеш само d+ а искат да плащаш и за d2/само като пример/ значи евроком трябва да лъйе за броя абонатите или да няма някой програми -е за какво ни са всички програми - за всяка програма си има зрители макар ние да не сме от тях. така че евроком се опитва да се съобрява с всички а който не му отърва ......... :punk

Link to comment
Share on other sites

едит: Тук е момента да добавя че качеството което вади тунера на компа на някои програми е меко казано отвратително!

в повечето случай проблема ти е в тунера на pc

Link to comment
Share on other sites

Кофтито,пичове е,че ние тука по форумите може да се ядосваме,ама на еврокомците хич не им пука,защото те реално са си монополисти.И аз много се зарадвах като започнаха да рекламират ITV и BulsatCom,ама като им видях цените и ентусиазмът ми изчезна.Реално погледнато Евроком Кабел е най-евтиният кабелен оператор под тепетата и като гледам още много пъти ще им се отдава възможността да вдигат цените,когато им скимне.

А това нещо(безпричинното качване на цените) се дължи на две основни неща:

I-Закостенялостта на българския предприемач,който не се опитва да предложи качествени продукти и услуги на конкурентна цена,а вместо това подлива вода на по-дребните си конкуренти до момента,в който ги затрие(по някога и в буквалния смисъл!).Така се превръща в монополист и оттам нататък потребителите остават с пръст в уста...

II-Нямаме закони,които се занимават с монополите.В цивилизованите държави монополистите се облагат с различни данъци,цените на стоките и услугите им също са регулирани по изкуствен начин от държавата,която определя някакъв лимит на цените и това е.Освен това,ако на запад има много условия за стимулиране на новия частен бизнес,в България ги няма никакви!

Така е,ако погледнем в по-общия смисъл на нещата.Иначе,не виждам какво толкова се чудите,като че ли е първото или последното увеличение на нещо в България!

Link to comment
Share on other sites

Спирам да ползвам кабелна телевизия.Това е решението.Без туй това недават нищо интересно.Или ще питам за абонамент за -5 програми, ако въобще може.

Все пак съм фен и гледам мачове.Всичко друго като програми го подминавам.Не си заслужава да се плащат толкова пари за глупости.

Аз лично харесвам BBT, D+ , D2 , Skysport , Premere Sport , Eurosport...

 

Какво друго му трябва на един ФЕН ... ( Студена Бира ) :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Спирам да ползвам кабелна телевизия.Това е решението.Без туй това недават нищо интересно.Или ще питам за абонамент за 4-5 програми, ако въобще може.

Все пак съм фен и гледам мачове.Всичко друго като програми го подминавам.Не си заслужава да се плащат толкова пари за глупости.

Аз лично харесвам BBT, D+ , D2 , Skysport , Premere Sport , Eurosport...

 

Какво друго му трябва на един ФЕН ... ( Студена Бира ) :D  :D  :D  :D  :D

Ami to i az sum taka prez week-edn-a gledam machovete i razvlekatelnite predavaniq :)

Link to comment
Share on other sites

Afe 4estno kazano sum navit da davam i 15 i 20 leva ama da znam za kvo gi davam!nito net-a im net, nito kabelnata kabelna.onq den pristigat geroite i po4vat da sabarqt vhoda.izlizam i gi pitam kvo pravqt, a te mi kazvat "ami tuka ne6to edin usilvatel e izgorql i 6te vi pusnem kabel ot drug, za da e po hubavo ka4estvoto!"Nakraq kato napraiha 4-5 bezsmisleni dupki i pusnaha poredniq kabel idvat i me pitat sus zadovolstvo"kak e sq?" kato im kazah 4e e po-zle otpredi(koeto naistina si be6e taka!)teq zamruznaha i po4naha da mi mrunkat pod nos, 4e o6te ne bila nastroena mrejata ot noviq usilvatel i t.n.-i se iznosoha burzo burzo.a predi za da mi trugne kato horata kabelnata(sus stariq kabel) gi vikah okolo 5 puti, 6toto postoqnno edno opravqt dr razvalqt.ako opravqt metroviq ebavaha maikata na decimetroviq(vajnoto e 4e togava go opraiha.)ami sega?pak li trqa da gi vikam po 5 puti, sled kato signala si be6e 6to gode dobur.istinata e 4e go buzqt zaradi net-a 6toto modemite ne zacepvat.(kakva vina imam az za tva?)pla6tam si redovno i o4akvam korektno otno6enie ama NA!Puskat mi uj plateni kanali s HBO, ama 6to ne moa da razbera kato imat proverka ot nqkade teq kanali za 2 dni iz4ezvat?az pak si pla6tam.I ZA KVO?6toto barbudev trqa da gu6i.da go duhat evrokom i tva e.plus tva gledam kak e v pazardjik, varna,bs i dr gradove-ima si paket-Net+ktv,net+ktv+hbo.kato nai-skupiq e 29.99 na mesec.a pri nas samo s hbo+ktv ni go za4ukvat s 24lv.Ima i dr kabelni(stava duma za CableTel), verno nqmat nakoi kanali, ama pla6ta6 10 kinta,kakto nqkoi kaza po-gore.ima i bulsat i itv(edinstvenoto ne6to koeto me spira da mina kum itv ili bulsat e, 4e moje da se polzva samo na edno tv, a az imam 3)a za net ima i gigabit i visio.taka 4e imame izbor, ne e kato da nqmame.taka 4e EK da go duhat.

Link to comment
Share on other sites

Eeeeee...A, aко можеше само i-net да се плаща без  TV.....Аз лично predpo`itam da e taka  ;)

Emi kakto pisheshe v na nqkoi signaturata: "Koito iska tyrsi nachini, a koito ne - prichini". Az lichno nqmam kabelna, no sym vyrzan kym evrokomskiq internet!

Link to comment
Share on other sites

Emi kakto pisheshe v na nqkoi signaturata: "Koito iska tyrsi nachini, a koito ne - prichini". Az lichno nqmam kabelna, no sym vyrzan kym evrokomskiq internet!

 

 

Намерил си начина!Браво! За съжаление не виждам как може да стане тва при мен ...:(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...