Jump to content
BulForum.com

14 лв. за кабелна


OHAHucm

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply
Лъжеш днес моя колега я плати за 6 месеца и му направиха 10% отстъпка което ша рече 10,80 на месец.Да не би да е различно в различните офиси?магаре да не си инвалид?

не лъже, офертата е валидна само за тракия .така че не е магаре и май не е инвалид :woot

Link to comment
Share on other sites

Чудех се дали да пиша.......ама ай да понапиша малко. Много се преувеличава тука за някой работи. Били рязали кабели били чупили чиний. Еми лъжете пичове. Другите кабелни прерастнаха в Евроком по съвсем друг начин. Познавам хора които са работили във предишните кабелни, сега са колеги, и мога най-отговорно да заявя, че лъжете кат циганчета. Също така лъжете за много други неща. От опита си с клиентите знам, че всички преувеличават. Спрял му нета на обяд, той реве че няма от една седмица белким някой му даде някой лев компенсация. Развалило се качеството вчера, клиента казва че нямал един месец кабелна. Такива циркове сме гледали и друг път. Изкарахте фирмата в която работя едва ли не най-долнопробната. Това е една от първите фирми които се опитаха да направят нещо по европейски в тоя скапан град. Сега всички плюят. Иска ми се да видя ако бяхте в София, където кабелната стана 18лв., какъв цирк щеше да е там. Никой не пита обаче, с колко скочиха правата за излъчване на програмите. Никой не пита с колко скочи лиценза за кабелен оператор. Никой не пита колко разходи има фирмата и дали таксата от 12лв. ги покрива. Няма нужда да пита разбира се това не е негова работа. Това е проблем на фирмата и след като тя преценя, че на този етап услугата и струва 14лв., не виждам какво толкова се протестира. Принципа е лесен, дявол да го вземе, не е труден за схващане. Просто е. Има услуга тя струва 14лв. Който му харесва изпълнението на услугата за тези пари я ползва, който не му харесва търси алтернатива. Тва е. Глей колко е просто. И мене не ме кефи да давам еди колко си пари за ток, ама ги давам, нищо че е слаб тока, че спира когато му скимне, че като падне една гръмотевица и полвината град остава без ток. Ама плащам. Щото без ток не може. Водата същата работа. Телефона. Данъци на къщи, на коли, на презервативи още малко. Ама плащам. Живота е труден спор няма, ама с мрънкане из форумите лесен няма да си го направим.

Link to comment
Share on other sites

Eto kakvo e evrocom v TRAKIA 7lv. a v karshaka i kichuka 10.80.Ako e viarno pravete si izvodite sami.

Znachi s ostupka v trakia se plashta 7 lv a pri nas(karshaka)10.80.Hm...tova mi se struva tvurde nechestno sprqmo jivushtite v karshaka.Vinagi ne sum gi razbiral tezi raboti v razlichni kvartali razlichni ceni :wacko: :wir :blink:

EDIT:KILLERINCHO mnogo dobre se izkaza nai-koito ne mu haresva da se otkazva.Spored men taq tema trqbva da se zatvori ot lubeznite moderatori,shtoto tva e bezkraen spor v koito nqma nikoga da se razberem :blink:

Link to comment
Share on other sites

az nesdka si sprqh neta kam evrocom ot drugiq mesec nqmq net govorih s cable tel kadeto vv trakiq abonatite polu4avat za 10lv okolo 50 programi s hubavo ka4estvo no uvi nqmat vhodna to4ka do centralna gara i nz koga ste imat ta sta nesta na toq etap ste sam s neka4estvenata kabelna na EK

pak da doide bulsat com pa da vidim kvo ste pravqt i vko ste rejat togava

Link to comment
Share on other sites

не се залъгвайте никой никъде няма да иде щото няма къде,верно че каналите са под всякаква критика но това е без ТВ или нет е криво :allien

 

съгласен съм да се обзаложа с теб на каквото поискаш, че аз такса 14лв няма да платя и следователно ще се изключа-така че не е никакво залъгване ;)

Link to comment
Share on other sites

Vypros kym KILLERINCHO

 

"Който му харесва изпълнението на услугата за тези пари я ползва, който не му харесва търси алтернатива. Тва е. Глей колко е просто. "

 

Ami ako nqmam alternativa kakvo da pravq?

Link to comment
Share on other sites

Мда, тази тема отново стана мястото, където доста субекти решиха да покажат колко много им липсват първите седем години. Много обичате да говорите за т.нар. свобода на словото. Обаче на никой не му идва наум, че това "животно" вирее само в достатъчно осъзната среда, т.е. гражданско общество или казано по-просто: хора, които знаят какво говорят и още по-важното е, че поемат отговорност за постъпките си.

Я сега погледнете тази тема и направете една елементарна статистика. Колко процента в нея са псувни, колко процента са глупости и колко процента са СПАМ и офтопици?

Това, уважаеми, не се нарича "свобода на словото". Това си е една чиста човешка простотия.

За всички, които пискаха досега ще кажа само едно: Интернет и кабелната телевизия не са стоки и услуги от първа необходимост. Никой не е умрял от липсата на кабелна и интернет. Следователно, който не може да си позволи цената си спира услугата. И аз искам да карам Porsche Cayenne, обаче това не значи, че трябва да отида в централата в Щутгарт, да ги заплювам като мръсни капиталисти и да крещя, че въпросната машина излиза около EUR 20000 по себестойност, пък ония искат да ми я продават за EUR100000.

 

Това е жалката истина за нивото на интелигентност в този форум. Може да ви е обидно, но е така. Повечето се държат като нахални прости копелета, като това за съжаление си идва изцяло от семейната среда. После всички се чудят защо има толкова насилие сред подрстващите (справка - новините по родната ТВ).

 

С цел охлаждане на страстите и поради тоталната липса на каквито и да било конструктивни мнения - затварям темата.

Link to comment
Share on other sites

само да добавя нещо в края на топика, това е проектозаповед от 25.10.2004г.

която ще влезне във сила от ноември месец:

 

 

1. Цените за клиенти - физически лица, както и юридически лица ползващи само един TV приемник - абонирани едновременно за услугите „КТВ“ и „Достъп до Интернет“, се определят както следва:

Услуги Цена

1 КТВ + Интернет Достъпна 30,00 лв.

2 КТВ + Интернет Достъпна + 42,00 лв.

3 КТВ + Интернет Икономична 48,00 лв.

4 КТВ + Интернет Икономична + 70,00 лв.

5 КТВ + Интернет Бронзова 66,00 лв.

6 КТВ + Интернет Сребърна 105,60 лв.

7 КТВ + Интернет Златна 158,40 лв.

 

2. Цените за клиенти - физически лица, както и юридически лица ползващи само един TV приемник - абонирани едновременно за услугите „КТВ“, „НВО“ и „Достъп до Интернет“, се определят както следва:

Услуги Цена

1 КТВ + НВО+ Интернет Достъпна 37,00 лв.

2 КТВ + НВО + Интернет Достъпна + 49,00 лв.

3 КТВ + НВО + Интернет Икономична 55,00 лв.

4 КТВ + НВО + Интернет Икономична + 75,00 лв.

5 КТВ + НВО + Интернет Бронзова 70,00 лв.

6 КТВ + НВО + Интернет Сребърна 110,00 лв.

7 КТВ + НВО + Интернет Златна 160,00 лв.

 

3. Когато клиентът е юридическо лице с два или три ТВ приемника свързани към КРМ, към посочените цени се добавя цената на абонамента за допълнителен ТВ приемник, в размер на 16 лв. за всеки допълнителен (втори или трети) ТВ приемник.

 

 

Уточнявам, че това е проектозаповед и търпи промени! Нищо не е официално докато не го прочетете по инфо канала или във локалните ви офис!!!

Link to comment
Share on other sites

1 КТВ + Интернет Достъпна  30,00 лв. 

Ами то аз съм на този тип и до сега пак толкова си плащах! Значи за такива като мен няма увеличение така ли?

Link to comment
Share on other sites

От написаното от veno ми става ясно че кабелната телевизия няма да се увеличи за ползващите еврокомски интернет. Вие как го разбирате? :)

Link to comment
Share on other sites

Ами то аз съм на този тип и до сега пак толкова си плащах! Значи за такива като мен няма увеличение така ли?

Mi bi triabvalo da niama :( Shte chakame pishe che e proektozapoved.A samo da napomnia (po povod taksite v Sofia) che standarta na jivot v stolicata e po visok ot tozi v Plovdiv.Dano veno se okaje prav :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами то аз съм на този тип и до сега пак толкова си плащах! Значи за такива като мен няма увеличение така ли?

Dam,za tezi koito polzvat net-a nqma da ima uvelichenie na kabelnata.

@karaman nai-veroqtno vuv ofisite ne sa informirani,sushtata rabota beshe s bezplatnite modemi.Tuk se kazvashe edno ot veno a v ofisite kazvaha drugo,vupros na vreme e da se izqsnqt neshtata ;)

Link to comment
Share on other sites

Лелееее, колко агресия има в този форум. Наистина не разбирам защо всички се оплакват, аз лично нямам никакви проблеми с евроком. Когато ми пуснаха нета момчетата казаха че ми е слаб сигнала, и че ако ми падне пак ще ми го направят. Щом се развали обадих им се и до 10 минути бяха в къщи смениха всички видове кабели и кутиики разни, и сега е супер. 14 лева не са болка за умиралка. На всеки който се оплаква му предлагам да поседи цял ден на канал 1 и Бтв и ще го питам дали ще му се иска да ги гледа после. А за нета няма да говоря, макар че го имам от скоро за мен това стана начин на живот. Така че не си хабете думите да се заричате че ще се махнете или не знам си какво, по добре седнете и напишете по един виц, отколкото да изливате тази злоба. Айде със здраве :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

И ко им е по-изгодното?

 

VooDooMaN не казвам ,че са по изгодни а че това са алтернативите.

Всеки да си прави сметка. Аз ще си стоя на ЕК с интернет и кабелна и това е!

Просто ми писна да се обяснява ме ! Просто посочих доставчиците за да не питат глупости! В тема за кабелна ' знаете ли интернет доставчици? ' ами знаем и казваме!

Link to comment
Share on other sites

Ейй...теа 2 лева ви изпиха кръвчицата,а?Ами колко са хората от този форум,които САМИ си изработват парите и плащат сметките, включително и кабелната?Съмнява ме да са много...вместо да се правите на гъзари и да бягате от час в даскало и да ходите по кафенца и да пийвате количка,кафенце..цигарка...2 пъти в месеца като пропуснете едно такова излизане или 1 кутия цигари по-малко да пушите и ще си имате кабелната и няма да ви е проблем..а и е малко по-здравословно така...пушете по 1 цигара по-малко на ден и за 20 дена,без да ви се отрази по НИКАКЪВ начин ще имате допълнителните 2лв...А за това за БТВ и Канал 1...бил съм на БТВ само около 1 година и не ми беше зле...но си пуснах нет и вече над 2 месеца не съм се заседявал повече от 20 минути пред телевизора(това беше само веднъж)...за това пак съм на Канал 1 и БТВ само, но и тях не гледам...така че моля ви стига сте ревали ами се стегнете малко и направете нещо по въпроса...мисля,че моето предложение е доста удачно и е много лесно за изпълнение...

Link to comment
Share on other sites

Afe, s risk da si protivore4a, s edno moe izkazvane predi, trqa da dobavq ne6to.A imenno ot tozi ili ot minaliq mesec DIEMA VISION (Diema, Diema 2, Alexandra) i nqkoi dr kanali(nz to4no koi) vdigat cenata na paketa!Sledstvie na koeto mislq, 4e e i uveli4enieto na taksata!Poneje sq 6a ima izkazvaniq, 4e ne moje da e tolkova golqmo uveli4enieto, 4e na6ta taksa da se vdiga s 2lv, 6te vi kaja, 4e CableTel sprqha tezi programi to4no po tozi povod.Koito ne vqrva da vidi po tehniq INFO ili puk da im se obadi po tel 680886.Ta misalta mi e, 4e predpo4itam da dam 2lv otgore i da si gledam ma4ovete i nqkoi qk film(4at-pat) otkolkoto da se zanimavam s glupostiiii!

 

:punk :punk :punk MODERATORITE, ZATVORETE TAQ BEZSMISLENA TEMA! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...