Jump to content
BulForum.com

14 лв. за кабелна


OHAHucm

Recommended Posts

Напълно подкрепям! Дори и когато го давах без пари гледaх филми там от преди година, които бяха врътнати от "добри" хора на www.warez.ru

 

Имаш право... но все пак призовавам да се придържаме към законните неща :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply
Имаш право... но все пак призовавам да се придържаме към законните неща :rolleyes:

За какво става дума, че нещо не схващам?

Ако ще живеем законно нека го правим във всички аспекти, а не всеки както го разбира!

Link to comment
Share on other sites

Имаш право... но все пак призовавам да се придържаме към законните неща :rolleyes:

Koe e zakonno?Ako na evrokom vsichko im beshe zakonno te niamashe da imat nito edin klient,zashtoto vsichko shteshe da im e bezinteresno.I nai interesnoto e che nikoi ne ti kazva prichinata za uvelichenieto. :(

Link to comment
Share on other sites

Не сте доловили сарказма в думите ми :) няма нищо...

 

Лошата новина е че преглеждайки ценовите листи останах с впечатление че оборудването в началото е прекалено скъпо.. поне за мене..

 

Вярвам че Евроком са го имали предвид преди да надуят отново цените. Така че ... ще се радвам да чуя някакво добро решение за проблема. Въпроса не опира само до телевизията.. Например искам да продължавам да ползвам интернета на Евроком.. при конкуренцията ли да ме пратят?! Тук е мястото да спомена името на Ангел Гаров.. и с това приключвам пост-а ;)

Link to comment
Share on other sites

хахааа е тва вече ми помогна да направя своя избор :P не само че плащам 12лв за кабелна дето никой не я гледа в къщи ами ся 14лв :angry:

за смотания външен и 90к локален това си е чиста наглост :sick

в скоро време ще има bye, bye ЕК :sayjin

Link to comment
Share on other sites

От 1-ви ноември таксата за кабелна телевизия става 14 лева. А честито на всички!!!  :angry1

:angry1 :angry1 :angry1.Kak moje tokoa neshto,basi kabelnata-hem nishto ne davat po televiziata i uvelichavat taksata,ama skorostite ne uvelichavat :angry1 :angry1.Veche shte se zamislq dali da sum oshte abonat

Link to comment
Share on other sites

Гръм да ги порази тея нещастници!

Аз ще си резна най накрая тъпия кабел и това е!

БулСат ком + Visio  и това е!

Мамка им !

Мдаааа сега като се замисля всичко е много добре пресметнато. След като преди години унищожиха конкуренцията с мръсни удари под масата сега просто могат да ни опъват в пълна програма. Бих искал поне да получа в следствие на какво се получава това увеличение?! Я ми кажете Вие да не би да съм пропуснал някой нов пакет програми добавен напоследък , различен от многобройните безмислени кабеларки?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли повече за тези ИТВпартнърс и Булстат, защото аз от бегъл поглед разбирам, че се плащат доста инсталационни такси и техника. И сигурни ли сте че цената се вдига при ЕК?

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа сега като се замисля всичко е много добре пресметнато. След като преди години унищожиха конкуренцията с мръсни удари под масата сега просто могат да ни опъват в пълна програма. Бих искал поне да получа в следствие на какво се получава това увеличение?! Я ми кажете Вие да не би да съм пропуснал някой нов пакет програми добавен напоследък , различен от многобройните безмислени кабеларки?

National Geographic s bulgarski subtritri - daje antialised :)

Link to comment
Share on other sites

Мдаааа сега като се замисля всичко е много добре пресметнато. След като преди години унищожиха конкуренцията с мръсни удари под масата сега просто могат да ни опъват в пълна програма. Бих искал поне да получа в следствие на какво се получава това увеличение?! Я ми кажете Вие да не би да съм пропуснал някой нов пакет програми добавен напоследък , различен от многобройните безмислени кабеларки?

 

ОООО много си пропуснал брато :) Има луди програми чак нямам търпение да се пребера та да гледам с кеффффф !

Бати и глупоста имали 60 канала ли колко беха.... хм хм ми те ако броят Военния канал както и канала без който не мога ИНФО канала :( и сумати още подобни!

Поне да пуснат примиери мримиери .....

Link to comment
Share on other sites

Ясно-о-о. Пускам един кабел до съседа и си делим и net-a и ТВ. Много отлагах този ход, но вече няма начин. И колкото пъти вдигнат цените толкова съседи ще включвам. На маймуни ни направиха.

 

Чавдар

Link to comment
Share on other sites

Еми да живее монопола! тва е още веднъж не изневериха на политиката си - да на...м потребителя преди тои нас.

Некой да е видял да тече информация по инфо канала за увеличението?/ако някой изобщо го гледа/

- Ми няма и да види, а за безплатните модеми ни надуха ушите и очите, а сега аре честито!!!

Маркетинг и проучвания е нещо което е опасна зараза и се е зародило в Гана, така че - БЯГАЙ ЕВРОКОМ че не се знае ... :angry1 :confused :angry1

Link to comment
Share on other sites

Хм , 36 за нет + 14 за кабелна , 50 кинта, ама тъй като не аз я плащам кабелната (пък и не я гледам) за сега не ми дреме, но ако трябваше да си я плащам и нея посмъртно няма да дам 50 лева за тоя интернет (икономична тарифа)

Link to comment
Share on other sites

Тия идиотИ луди ли са, бе :angry1 :angry1 :angry1 Да им плащам 14 лв за някви бози, които въобще не гледам. И то поне качеството да беше хубаво,ами е пълна трагедия. Мамка ви нещстна.....

 

ЕВРОКОМ = ПЪЛНА СВИНЩИНА

Link to comment
Share on other sites

аве народе успокойте се малко ве!

първо: евроком не са монополисти - нито в услугата "кабелна телевизия" - има друга кабелна макар и самов район тракия, а скоро ще се разпростре и в другите части на града, нито в "доставка на интернет" - там пък колко маймуни имаааааааа.

второ: за да увеличат цените Евроком като оператор с превес над локалния пазар са длъжни да докажат необходимостта от увеличаването и да оправдаят и сегашните си цени. Това става в комисията за регулиране на съобщенията. Щом от там са позволили значи не е имало друг изход. Все пак увеличението е само с 2 лева а можеше да е катов Сф - с по 6-7 (18 лева е нормалната такса за кабелна там от поне един месец).

трето: не могат да разделят двете услуги, но могат да въведат по-добра ценова политика за интернет потребителите - за това сте прави. тука вече куца мениджмънта. Ако не сте забелязали в договора който сте подписали освен абонамента присъства и едно нещо наречено "такса за поддръжка", което именно е кабелната телевизия. В случая вие не плащате за кабелна, а за това че имате жица до вашата входна точка. Абонамента пък ви плаща само трафика.

има и 4 и 5 ама ми писна пък и пак много взех да говоря. В крайна сметка радвайте се че увеличението е само с 2 лева, пък и нека да имат откъде да свалят, като ги нагънат скоро другите оператори в града.

Link to comment
Share on other sites

Iskam da napravia edno doytochnenie che Evrokoma za chast ot programite ne plashta avtorski prava- Sky sport1 naprimer vliza v tova chislo.I cenata na kabelnata e neobosnovano visokia- niama novi programi, niama povechenie na licenziata na BTK za prokarvaneto na kabelite koito triabva da plashtat i saotvetniat naem, niama povishenie v cenata na avtorskite prava za televizite i sega i predi si e 5 stotinki na abonat! :wir

Link to comment
Share on other sites

Iskam da napravia edno doytochnenie che Evrokoma za chast ot programite ne plashta avtorski prava- Sky sport1 naprimer vliza v tova chislo.I cenata na kabelnata e neobosnovano visokia- niama novi programi, niama povechenie na licenziata na BTK za prokarvaneto na kabelite koito triabva da plashtat i saotvetniat naem, niama povishenie v cenata na avtorskite prava za televizite i sega i predi si e 5 stotinki na abonat! :wir

I logichno Sky Sports e kodirana... no se plashta za drugi programi, koito za nas ne sa kodirani.

Link to comment
Share on other sites

14 цирки на гъза да им излезат а ако пак ми турат warn 20 % нека да са 20 аз съм платил кабелната до юли ай яжте банани а след юли може и друго ей така за спорта :hump:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...